Keresés

Részletes keresés

UV pót Creative Commons License 2003.10.06 0 0 657

tecsó gazdaságos

(( :

Előzmény: rachel_a (656)
rachel_a Creative Commons License 2003.10.06 0 0 656
pepsi
putyi Creative Commons License 2003.10.06 0 0 655
Te figyi már! Mi az, hogy közért? Ezt a szót csak pestiek használják! Miért nem mondod, hogy üzlet, bolt, ABC, stb...

:-)))))))))

Előzmény: spriteZeró (653)
putyi Creative Commons License 2003.10.06 0 0 654
Üdv. Szegeden sokfelé láttam már Vaniliás Colát! Vettem is egyet abban a reményben, hogy hátha jobban fog ízleni, mint a Kanadai vaniliás cola. Sajnos nem!

Én megmaradok a jól bevált natur, illetve a CHERRY COKE-nál! Ízlések és pofonok!

spriteZeró Creative Commons License 2003.10.05 0 0 653
uv:Én tudok érteni magyar.....:)))
spriteZeró Creative Commons License 2003.10.05 0 0 652
uv:Én tudok érteni magyar.....:)))
És én rasszista???Ki nem az ebben az országban?Olyan nincs.Aki azt valja nagy büszkén magáról és közben védi a bűnözőket azok ugyanúgy !Csak szégyellik bevallani.De hát te pártolod a bűnözőket az egy nagyon szép dolog.(LOP START)Csak gratulálni tudok hozzá.Meg ahoz is hogy ezen a témán tudsz lovagolni már egy hete!
Mocskolodom???????min?1 példát kérek!Mikor mocskolodtam?Vagy min?
Vagy neked ez az igényed ami ebben az országban(fővárosban)uralkodik?Mert akkor még nem jártál külföldön és nincs összehasonlítási alapod.Az a te nagy bajod!Meg az hogy nem vagy őszinte csak egy puffaszkodó, vitátszitó ......(ember)
ennyi
Ferde világnézeted meg neked van és max te lehetsz amcsi nyaló, mert beveszed amit a tv mond.Te az a fajta ember vagy,te elhiszed hogy ez így jó ami itt folyik az országban.
De fejezzűk már be a politikát.Nemhinném hogy idevaló téma.
UV pót Creative Commons License 2003.10.05 0 0 651

Nem tudom, hol volt a kritika. Én csak mocskolódást olvastam, más nem volt. Akárcsak most. A rasszista világnézetedet meg sehogy sem tudod kimagyarázni, mert nem is lehet. Az ilyen irányú energiáidat felhasználhatnád másrea is. Például megtanulhatnál magyarul. Nem értem, hogy milyen jogon gyűlölködöl ebben az országban bárki ellen, mikor még a nyelvet sem beszéled. Amerikát bezzeg tudod majmolni.
Grarulálok a fejlett öntudatodhoz és kialakult egyéniségedhez.

S remélem, végre befejezed, amit el sem kellett volna kezdened.

Béke veled

UVP

Előzmény: spriteZeró (648)
spriteZeró Creative Commons License 2003.10.05 0 0 650
Coca-Cola-s hűtőgépeket szoktátok nézni?
Városban?plázákban?UJságosoknál?az újakat??
Mennyire állatúl néznek ki???Esküszöm arra ösztönözz hogy vegyek egy COCA-t még ha nem is vagyok szomjas......A leg szebb hűtőgépek szerintem a Coca-Cola-é.És az a legjobb hogy akármilyen kajáldába mész vagy bárhova mindenhól választhatsz az ezerféle coca termék közűl és még a gépi,kisüveges,eldobható, minden ami létezik.nem ugy mint régen hogy csak gépi volt.
Westendet meg már megvette a COCA szinte fullra.

spriteZeró Creative Commons License 2003.10.05 0 0 649
remélem a maffiás reklámkampány megy majd nálunk is!!!!:)))
Az irdatlan jó
spriteZeró Creative Commons License 2003.10.05 0 0 648
Uv:Tudod te pont a gyenge embert képviseled!Aki nem képes a kritikát kezelni,és mikor nincs igazad nem vagy képes azt mondani hogy igen:igazad van.Én vagyok a hülye!Ferde világnézet??Ezt valahogy nemértem.De eltudom képzeli miért akadtál ki a megjegyzésemen....gondolom fején ütötem a szöget:))
És a te elintézési modod az hogy nyomsz egy gombot és törölsz.Ez az elintézési mód kisérjen az életben téged.
sok sikert...

MÁS:EyeScream: ittál már DIET változatot?És milyen??
fincsi???az is?

UV pót Creative Commons License 2003.10.05 0 0 647

VANILLACoke1886: ennyit az idejétmúlt, múlt századi "értékrendedről". Ha nem kapsz a fejedhez, és nem tudsz a témánál maradni, és arról kulturáltan eszmét cserélni, gyanítom, hogy ez a nicked is a másik sorsára jut. Ebben a fórumban ugyanis senki sem kíváncsi az elferdült világnézetedre. Itt másról van szó, más stílusban.
Ennyit erről.

Más:

Kinek milyen tapasztalatai vannak a különböző országokban kóstolt Coca-Colák ízéről?
Azért hozom elő megint, mert elég kevesen szóltak hozzá érdemben ehhez a kérdéskörhöz.

csőcsonk

UVP

Előzmény: spriteZeró (645)
EyeScream Creative Commons License 2003.10.04 0 0 646
spriteZeró,
Remélem, senki nem fogja neked elmesélni, miért sértő akárkire nézve is, amit írtál. Azt gondolom, hogy ha hajlamos vagy ilyen benyögésekre, akkor ezzel úgyis fölösleges vitázni, okosabb dolog mosolyogva továbblépni rajta.

Ma: Diet Coke Vanilla, brit (magán)importból. :-)

spriteZeró Creative Commons License 2003.10.04 0 0 645
amikor megláttam csütörtökön,akkor én is azthittem hogy nem hazai hanem importált.De mikor megláttam a magyar feliratott akkor nagyon megörültem.
TOPMAN Creative Commons License 2003.10.04 0 0 643
Szerintem is nagyon finom a vanilla Coke!
TOPMAN Creative Commons License 2003.10.04 0 0 642
"Meg miért kerülne többe?"

Mert azt hittem, hogy kinről hozták be!

Előzmény: spriteZeró (641)
spriteZeró Creative Commons License 2003.10.04 0 0 641
Nagyon finom.Azóta csak azt veszem.Csak még kevés helyen lehet kapni.Egy két otvaros kis közértben lehet kapni,de még a nagy hipermarketekben nem.Amugy érdekes hogy van a TESCO és ami van a TESCO területén belül kis éttermek,stb ott mindenhól lehet kapni de magán a TESCO-n belül még nem:))
amugy nem mű ize van ez nagyon rossz hasonlat.Valaki itt irta.ISzonyatosan finom.Fölleg az első korty:))Mintha visszamennél a régi USA-ba:)))))
Már várom mikor jön a kis üveges kiszerelés.
ÉS.........:))))
ut:a pepsit ezzel megint kicsit földbe tapossák...
Topman:ugyan annyi mint a többi COCA-COLA COMPANY termék.Egységárasok.
Meg miért kerülne többe???:)
Most már csak a COCA-COLA LIGHT LEMON-nak kéne beérkeznie hazánkba.
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.03 0 0 640
Nagyon fincsi. (egy insider info szerint okt.1-től forgalmazzák)

Most már csak a dr.Peppert várom.

Előzmény: v_peti (635)
Vegetable Creative Commons License 2003.10.03 0 0 639
Na most ebbe mi a francnak kell szélsőséges, fasisztoid, jobboldali politikát keverni??? (ráadásul olyat, ami se a II.vh elött - zsidók eluralkodása - , se igazából a rákosi rendszer alatt - nem kommunizmus, szocializmus volt - nem volt igaz, azóta meg pláne???) Ha te normális vagy...
UV pót Creative Commons License 2003.10.03 0 0 638

Nem is beszélve a fasisztoid felhangról.

Kedves VANILLACoke1886...

tigger6 Creative Commons License 2003.10.03 0 0 636
Én ma már tudtam venni egy pici CBA boltban ami itt van melóhelyhez közel. Szerintem nagyon fincsi, nekem ízlik!! :)
Előzmény: v_peti (635)
v_peti Creative Commons License 2003.10.03 0 0 635
Vanilla Cola: A hét elejn hallottam a hírét. Nem tudom melyik napon került hivatalosan először forgalomba.
NemethA Creative Commons License 2003.10.03 0 0 634
szerintem meg fos íze van, kóla művanília ízzel, olyan, mintha művaníliafagyit nyalnál kólaivás közben. förtelem.
TOPMAN Creative Commons License 2003.10.03 0 0 633
De pontosan hol és mennyiért????
Tralfamador Creative Commons License 2003.09.29 0 0 631
Ejnye, no!
Felreertetted....Azt mondja Te legyel 20 C fokon, amikor iszod....(vagy a testhomersekleted???)
:DDD
Előzmény: putyi (628)
tigger6 Creative Commons License 2003.09.29 0 0 630
Nem biztos, hogy olyan könnyű 3,33 fokot pontosan elérni :) Különben okés a szám, valóban. Én úgy tudom, hogy +1 és +4 fok között elegyednek a legjobban az anyagok benne és ekkor érezhető a legjobb íz.
Előzmény: putyi (628)
EyeScream Creative Commons License 2003.09.29 0 0 629
Hétvégén Londonban voltam és ittam Fanta Fruit Splash-t (narancs, öszibarack, passiógyümölcs).
putyi Creative Commons License 2003.09.29 0 0 628
20 fokon??? Az pisa!
Igyad te!

Az igazi hőfok a 3,33 fok!!! Ha nem tudtad volna...

Te nem vagy igazi FAN!

A Coca Cola kamionon mondták, hogy a 3,33 fokon az igazi!

Előzmény: spriteZeró (620)
éghajlatváltozás Creative Commons License 2003.09.28 0 0 627
Zöldpepsi?!? -- avagy zöldrefestés a Szigeten

Földbegyökerezett a lábunk, amikor a Szigeten sétálgatva egy "Zöldpepsi" feliratú táblán akad meg a szemünk. Alig egy évvel azután, hogy beszüntették a visszaváltható palackok átvételét, most azt állítják magukról, hogy ők a környezetvédelem bajnokai. Felháborító!
Ne dőljetek be a zöldrefestésnek!

Tralfamador Creative Commons License 2003.09.26 0 0 626
Ember(z)!
Nem ertem miert kell meg mindig az iz dologgal foglalkozni?
Beraktam egy angol nyelvu idezetet, ami a Coca hivatalos velemenye a dologrol...
Szerintem azzal ellenkezot allitani olyan, mint a Holdat kaviccsal dobalni...

Tovabba, meg senki sem allitja szerintem, hogy ORIASI izkulonbseg lenne a coca es coca kozott...
Azt viszont el lehetne szerintem fogadni, hogy minimalis kulonbseg kell hogy legyen...es van is!

spriteZeró Creative Commons License 2003.09.26 0 0 625
UV pót:hogy jön ide a magyar nyelv??
Valahogy nem értem a két dolgot...
Bár hozzászokhattunk már hogy mindig nem ide vágó hülyeségeket irogatsz ide be.
Bár amugy sok könyvben(ital,koktél)találhatsz célzást arra hogy bármiylen italt,netán COLA-val keversz akkor az mindig COCA-COLA legyen.Igy van ez a VBK helyzetében is.

tigger6:hogy lenne ugyanaz??a másológép meg a COCA?:))ilyet még viccből se irj:))

COKE

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!