Keresés

Részletes keresés

Gabesz00 Creative Commons License 2003.02.06 0 0 883
köszi
igy már müxik
A mustárgázos pálya már az uccso vagy még csak féltávnál járok?
Mennyi küldetés van egyeltalán?
Előzmény: Sometimes (882)
Sometimes Creative Commons License 2003.02.05 0 0 882
Töröld a játék bejegyzéseit a registry-ből és akkor menni fog.
Előzmény: Gabesz00 (880)
vicki Creative Commons License 2003.02.05 0 0 881
igazából a bátyámnak kell, a végigjátszásra lett volna kíváncsi, de végül is beérte a kódokkal is! ja playstation-ös verzióra volt kíváncsi...
Előzmény: Törölt nick (879)
Gabesz00 Creative Commons License 2003.02.05 0 0 880
van egy érdekes problémán,ha valaki tud az segitsen,megköszönném..

Szal,valami gond volt a játékkal és le akartam törölni de uninstalálni nem akart akárhogy is probáltam igy simán letöröltem (a keresö progi se talált semmi maradék medal of honor file-t)
Ezután fel akartam telepiteni de nem csinálja,nem tudom felinstalálni mert amikor inditom az autorunt vagy setupot akkor nem azt kérdezi meg hogy hova telepitse hanem feltesz 3 lehetőséget:
1.Modify 2.Repair 3. Remove ha az utobbi 2-re megyek akkor nem csinál semmit ha meg az elsöt választom akkor meg felrak pár filot de aztán abbahgyja 60%-nál (2. CD-nél) és abbamarad az egész persze igy semmi sem lett feltelepitve.
Igy amikor felakarom rakni a játékot mindig ez a 3 pont van és egyikkel se megyek semmire.
Ötlet? Találkozott valaki már ilyennel?
Amikor legelöször raktam fel akkor minde jo volt.
Lehet hogy ez alá a windows alá már nem tudom felrakni?

Törölt nick Creative Commons License 2003.02.04 0 0 879
Szia Vicki, mit értesz pontosan ezalatt ? Én pl. az easter-egg titkokat a Planet kaptárból tudtam letölteni. C.
Előzmény: vicki (877)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.04 0 0 878
Nem is tudom mikor jöttem rá, hogy NEM fogynak el az ellenfelek attól, hogy fél óráig hentelem őket. Előbb abban reménykedtem, hogy csak egy század rohan rám, ennél csak nem lehet nagyobb a helyőrség. De lehetett. Rettentes pszichológiai csapás volt... Az IGAZI baj akkor kezdődött, amikor a riasztókkal teli (dokumentum-keresgélős) pálya végén a kutyák kezdtek rámrohanni. Ugyebár, ők nem ejtettek el ismételten felhasználható muníciót. Csak a huszadik kutya táján ébredt bennem az a szörnyű gyanú, hogyha nem vonulok vissza lövöldözés közben, akkor nekem annyi... :(. Ezért az élményért amúgy külön köszönet a MOHAA gárdájának, azóta is üldözési mániám van...
Előzmény: Gabesz00 (876)
vicki Creative Commons License 2003.02.04 0 0 877
sziasztok!
tudja valaki esetleg, hogy honnan tudnám letölteni a medal of honor - underground leírását?
Gabesz00 Creative Commons License 2003.02.03 0 0 876
:)) én is kezdtem már idegbeteg lenni mikor már n+1 jönnek,és még nem is voltam az uccso pályánál....
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.03 0 0 875
Hát én végignyomtam :)... biztos többen közületek is ... de az életben ennyiszer nem kellett elmentenem/betöltenem játékállást. Alacsonyabb fokozaton nagyobb élmény lett volna, de így az 'újratermelődő' és mindenhonnan rámrohanó németek totál kikattantottak.

... a legutolsó jelenetről nem is beszélve. Az valami őrület volt.

Előzmény: Gabesz00 (873)
farriss Creative Commons License 2003.02.03 0 0 874
Köszi, köszi, Istenek vagytok! :)
Gondoltam, hogy a templomban lesz a megoldás (régi wolfenstein-es szokás szerint nyomkodtam az e betüvel az üvegablakokat :) ) , mert hogy az a pálya "vége"...
Gabesz00 Creative Commons License 2003.02.03 0 0 873
ááá
tulmentem a tankos meg a havas pályán,söt még a bázisrol is kijutottam de az a rohadt riaszto kikészitett,ennyi németet....:)

Valaki segitden már,sose jáccottam multiba és nem tok rola semmit.Hol lehet társakat szerezni,van vaalami szerver.Valami pontos cimet adjatok ha lehet.
Köszi

(én nem tudom elképzelni hogy ezt a játékot hardon valaki vigignyomja):))

Gabesz00 Creative Commons License 2003.02.03 0 0 872
jaja, a templomban az oltár jobb oldalánál van egy piroson villogo valami azt nyomd meg
erre a pályára ráment egy orám:))
Előzmény: farriss (870)
Random- Creative Commons License 2003.02.03 0 0 871
A Templomban van egy titkos lejárat az oltárnál. piros gombot keress és ott le kell menni.
Előzmény: farriss (870)
farriss Creative Commons License 2003.02.03 0 0 870
Szasztok,

7végén is nyomtam a Medal-t, jelenleg asszem az 5. küldetésnél tartok. A homályban kell elindulni, és egy lezuhant gép pilótáját kell eljuttatnom a francia ellenállás egyik részlegéhez. Lenyomok mindenkit, amikor fent vagyok a templomnál, jön egy teherautó, tele némettel, azokat is lenyomom az MG45-ösökkel, aztán kész. Egyszerűen nem tudom merre kell menni, a templomban is kinyirtam a 3 német tisztet. Ha visszamegyek a pálya közepén lévő 3 házhoz, a pilóta oda már nem követ.... Mit kell tennem...?????

Yag. Creative Commons License 2003.02.03 0 0 869
Jön a repcsi nemsokára, csak hallgasd a rotorjait :) Ez a része nekem is csak sokadikra jött össze, de nem lehettlen megoldani. Ha meg már bombáznak, akkor a felrohanó németek jelentik a nagyobb veszéjt. Nameg van olyan Tigris ami éppen téged vesz célba, és próbál házastul eltemetni, de ettől függetlenül minden normális :))
Előzmény: Gabesz00 (868)
Gabesz00 Creative Commons License 2003.02.03 0 0 868
ok
kösz az infot
Már probáltam igy is de lehet hogy kicsit késik a repölü?Nekifutok mégegyszer.
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.02 0 0 867
Gabesz, mindenképpen fel kell menned annak a háznak az első emeletére, ahonnan látható a túlparti robbantószerkezet a hídtól jobbra. Ha kilőtted az odasiető németeket, akkor az érkező tankokra kell irányítani a távcsövet és F7-tel (vagy ha egérre vagy konfigurálva azzal) kérni légitámogatást. Elég rákattintani, nem kell megvárni a repcsiket. Mi tagadás, nem is nagyon hagynak a felrohanó németek :) Macerás meló.

(Valahol lentebb erről volt szó, nézd meg a 830-as körül.)

Előzmény: Gabesz00 (866)
Gabesz00 Creative Commons License 2003.02.02 0 0 866
A sniperes pálya után mit kell csinálni amikor azt kell megakadályozni hogy felrobbantsák a hidat és átmenjen rajta a Tigris??? Megszereztem a rádiot és a hid is ép,de mit kell utána csinálni? Hogy,vagy honnan kell hivni a légiröt??
Távcsövel most nem megy.

Honnan tudok leszedni olyat hogy magyar verzi legyen a szöveg.A magyar portált probáltam de onnan nem lehet leszedni.

Törölt nick Creative Commons License 2003.01.31 0 0 865
Borsalinoval egyetértek, KingFrank-kal együttérzek. King, pajtás, sajnos tiszta szerencse kibekkelni a bunkerhez történő átrohanást... (főle hard-fokozatban :-( ) Szét sz..ptam én is míg a fenti géppuskafészket sikerült úgy megszórnom, hogy mire az erősítés odaért sikerült továbbkúszni-mászni. Az egyik ujjam már görcsbe merevedett a save-reload billentyűkön...

Én is csak kitudjamikor jöttem rá, hogy az egyik bombatölcsérben van egy mesterlövész puska. Anélkül azt hiszem lehetetlen megcsinálni, mert a géppisztoly eléggé rángat, a kézigránátokat meg hiába dobálom.

A legnagyobb döbbenet az volt számomra a MOHAA-ban, mikor rájöttem, hogy nem érdemes elbújnom egy jó helyen, ahonnan kilőhetem a németeket, mert azok mindig erősítést küldenek. ( Főleg ahol megszólalt az a kib...szott alarm. )

KingFrank Creative Commons License 2003.01.31 0 0 864
már a 3. kráternél járok, és jobbre tőlem ven a beton lövészárok.. és mégis felrobbanok...
Előzmény: borsalino (863)
borsalino Creative Commons License 2003.01.31 0 0 863
Közvetlenül a domb alatt ahol ezek a géppuskások vannak van egy kráter.Abba beleugrasz.Majd a két aknajelzés között elfutsz és ott lesz egy betonlövészárok.Abba kell beleugrani.Próbáld elöször a domb alól megkeresni a puska távcsövén keresztül.2 napig szivtam én is a domb alatt.
Előzmény: KingFrank (862)
KingFrank Creative Commons License 2003.01.31 0 0 862
Hi!
Most játszom elöszőr a MOHAA-val és k...tt jó.. Csak elakadtam a partraszállásnál, ezért egy kis segítség kellene..
Ott tartok, hogy a parancsnok kiköld a lövészárkokba, hogy találjam meg az utat a bunker felé... Fentről meg két MG45-ös aprít.. Én kilövöm a fickókat, mire újak érkeznek, addig megpróbálok átszaladni egy másik kráterbe, és így tovább... ámde az utolsó kráter után mindig aknára lépek.. MI A MEGOLDÁS?
Előzmény: Törölt nick (861)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.30 0 0 861
... előbb szállj partra, EZZEL kezdődik a nemulass :)))
Előzmény: farriss (860)
farriss Creative Commons License 2003.01.30 0 0 860
Nemsokára jön ki a RTCW-hez az "Enemy Territory" c. kiegészitő, botokkal, azt hiszem, 3 vagy 4 társa lesz a főhősnek, és velük kell kommandózni.

A MOHAA-ban a második küldetésnél tartok, felrobbantottam az U-boat-ot, most menekülök a norvég ellenállók által elfoglalt vonathoz. Nagyon kemény a pálya....

ELONZÓ MÓZLI Creative Commons License 2003.01.29 0 0 859
Egyértelműen a MOHAA jobb game mint a Wolf...
A lényeg a HIBÁTLAN multiplayer és a rengeteg új multi pálya (nekem már 127 van:o))
A gamespy-n érdemes nyomni!Nagyon jók a magyar serverek és általában a nyugat európaiak...
Én is ott nyomulok napi 1-2 órát (10 TH-MD)Gordon Freeman(HUN) néven...Ha valaki meglát az reszkessen:o))))))))))))
panizzi2 Creative Commons License 2003.01.29 0 0 858
hát igencsak kellene már valami EXPANSION PACK-ot varázsolni az RTCW-hez...

akkor előszedném újra.

bocs az off-ért

Törölt nick Creative Commons License 2003.01.29 0 0 857
...és KIMONDOTTAN hiányoltam a MOHAA-ból a lányokat ! Ha jól emléxem egyetlen szomorú, micisapkás ellenálló hölgyike van összesen, az is csak átvezető movie szintjén.

Bezzeg az RTCW bőrszerkós meg harisnyakötős SS kommandóslánykái !!! (Nem is beszélve az őket pucérra vetkőztető *.pk3 patch-ekről :)))

Törölt nick Creative Commons License 2003.01.29 0 0 856
Ez a "new release" igazából csak reklámfogás. Úgy tudom csak azt jelenti, hogy az alapjátékhoz mellékelik pl. a jó öreg Wolf3D-t (ez végülis jópofa ötlet), pár screensaver-t, meg ilyesmit.

Az RTCW-s fórumokat nézegetve viszont úgy látom, már nagyon érik egy bot-os upgrade. Sokan várják, mert így az MP pályák kvázi-SP pályaként játszhatók. EZ tényleg "new release" lenne.

Érdekes, hogy hihetetlenül sok MP pálya tölthető le, és csak 20-25 (amúgy jól kidolgozott) SP add-on létezik.

Előzmény: panizzi2 (855)
panizzi2 Creative Commons License 2003.01.29 0 0 855
Return To Castle Wolfenstein

tuti ki játék szerintem
állítólag van valami new release...
miben plusz az ??

DebilGeza Creative Commons License 2003.01.29 0 0 854
Sziasztok!
Megmondaná nekem valaki, hogy mi az az RTCW? A MOHAA király, az alább említett hiányosságai sajnos nagyon csalódást okoztak. Ennek ellenére vagy 10 X játszottam végig. Szeretném megismerni az RTCW -t, de miafene az?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!