Keresés

Részletes keresés

MÁV_szurkoló Creative Commons License 2010.10.08 0 0 2679

Úgy vélem én is !

Ha ,már FG úr ennyire "megrágta" a leváltást, csak ne is kapkodja el az új edző szerződtetését !

Utána már ugyanis nem nagyon lesz több "korrekcióra" lehetősege ezen a poszton a bajnokság hátralévő részében ....

 

Őszintén remélem, hogy "közös ismerősünk" is kap majd több lehetőséget a jövőben !!!

Előzmény: CVZ (2678)
CVZ Creative Commons License 2010.10.07 0 0 2678
Ellenben Kecskeméten (ahol Urbányit előbb elzavarták mint Vágót) sincs még új vezetőedző, hanem csak megbízott. Nálunk is három ember trenírozza a csapatot (Pető, Romanek, Tóth D.) , információim szerint ettől a csapat is felpörgött (a mellőzött játékosok is látnak esélyt a csapatba kerüléshez), lehet, hogy nem kellene elkapkodni az új vezetőedző személyét?!? :)
Előzmény: roby72 (2677)
roby72 Creative Commons License 2010.10.07 0 0 2677

A Vasasnál 2 nap alatt kijelölték az új edzőt Komjáti andrás személyében!:))

E tekintetben a pesti csapatnál is gyorsabbak és rugalmasabbak voltak mint Szolnokon!

Tehát még új edző kijelölésében sem ütjük   meg az első osztályt!Miért kell nálunk 2  hét arra hogy megismerjük az új tréner kilétét!

Sajnos nálunk még legalább 1 hetet várni kell az új edző kilétére!!!!

Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 2676
Október 9-én játszák le az elmaradt mérkőzéseket, így a KTE - Szombathely meccsen bármilyen eredmény születik, a MÁV a 15. helyre, azaz kieső helyre fog kerülni.

9 mérkőzésből 27 pontot lehet begyűjteni egy csapatnak, a MÁV 22 pontot veszített.

Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 2675
Nagy kár, hogy az edző kevés önkritikával rendelkezik.

Előzmény: CVZ (2672)
MÁV_szurkoló Creative Commons License 2010.10.07 0 0 2674

" Nem bűvész, hanem edző vagyok. .... Nem lettem rosszabb edző egy hónap alatt, nem érzem magam hibásnak, kudarcról pedig nem is akarok hallani."

 

Mit is mondhatnék  ennyi "önkritika" láttán ?

A lábam sem maradt száraz a meghatódottságtól ...:-)

 

Bexarás !

 


 

 

Előzmény: CVZ (2672)
MÁV_szurkoló Creative Commons License 2010.10.07 0 0 2673

" Ez aztán a DEJAVU érzés!!!! "

 

A magam részéről két éve vártam erre az érzésre ! :-)))))
Előzmény: roby72 (2671)
CVZ Creative Commons License 2010.10.06 0 0 2672
KOMMENTÁR NÉLKÜL:


Mint ismert, a napokban Vágó Attila, és a Szolnok közös megegyezéssel szerződést bontott, így egy sikeres időszak lezárult, a csapatot az élvonalba jutató tréner elköszönt az egyesülettől.

- Hogyan élte meg a távozást?
- Sokkal inkább fájdalom van bennem, mint keserűség. Két évvel ezelőtt kerültem Szolnokra, akkor a csapat a kiesőhely környékén tanyázott, még a kiesés is benne volt, de én ezt a csapatot a hatodik helyig vittem fel. Tavaly az NB II-es bajnokság előtt Ferencz Gábor, a klub tulajdonosa úgy döntött, hogy nem lehet más célkitűzés, mint a feljutást. Ez olyan magabiztosan sikerült, hogy még engem is meglepett. A REAC előtt tíz, a DVSC II előtt nyolc, a Vác előtt öt ponttal végeztünk az élen.

- Jöhetett az NB I-es bajnokság...
- A nyáron - most már így utólag mondom -, nagyot hibáztam, mert nem az eszemre, hanem a szívemre hallgattam. Sok barátom mondta, Attila, ha ez a társaság nem lesz megerősítve, akkor nem érett arra, hogy az NB I-ben maradandót alkosson. A tavalyi keretből tizenkét játékos maradt, és tizenkét játékost igazoltunk. Sajnos nem tizenkét játékosnak, hanem maximum hatnak szabadott volna maradnia, de az anyagiak behatárolták a lehetőségeinket. És ez sem mentegetőzés, hanem tény, hogy az NB I-es csapatok akkor kezdték a felkészülést, amikor mi pihenőre vonultunk. Az átigazolási időszakban a legjobb játékosokról lemaradtunk, de az igazán jó labdarúgókat nem is tudtuk volna megvenni, tehát minőségileg nem tudtunk megerősödni. Ami fontos, hogy Ferencz Gábor remek tulajdonosa a klubnak, eddig is mindent megtett, és ezt követően is mindent megtesz a klubért, de az ő munkáját nem segítették megfelelő módon a megyei vállalatok. A tavalyi csapatunk kiváló emberekből állnak, megérdemelnék, hogy Szolnok díszpolgárai legyenek, mivel hatvankét év után harcolták ki ismét a városnak az élvonalat, de az tény, hogy az NB I, és az NB II között nagy különbség van. Ráadásul a tizenkét, új játékos közül nem mindenki váltotta be a reményeket. Volt, akivel már megegyeztünk, de végül nem minket választott. Bíró Péterrel megegyeztünk, másnap aláírt a Lombardhoz, de ugyanez volt a helyzet Mohl Dáviddal is, csak ő a KTE-t választotta. Hommával is közel álltunk a megegyezéshez, de ő a Siófokhoz írt alá.

- Jól kezdték a bajnokságot, de aztán látható volt a visszaesés. Van ennek köze a sérülésekhez?
- Hegedűs a negyedik mérkőzésen megsérült, Cornaci a másodikon, Tarczy három bajnokin nem tudott védeni, Molnár négy meccsen nem játszott, míg Pisanjuk a negyedik, Stanisic pedig az ötödik fordulóban érkezett meg. Arról nem beszélve, hogy Schindler és Vörös az utolsó pillanatban, Remili pedig az első bajnoki előtt egy nappal érkezett meg. Nem bűvész, hanem edző vagyok. Volt olyan meccs, hogy a kezdőben nyolc új igazolás kapott helyet, a szakmabeliek tudják, hogy ez mit jelent. Nem lettem rosszabb edző egy hónap alatt, nem érzem magam hibásnak, kudarcról pedig nem is akarok hallani.

- A játékosok mit szóltak a távozásához?
- Két rutinos, volt válogatott futballista bejött hozzám, azt mondták, hogy mester, nem a maga hibája volt, a játékosok is vastagon benne vannak. Sokat tanultunk öntől, ezt köszönjük, és reméljük, még dolgozunk együtt. De szakmabeliek is biztattak, dr. Mezey György, vagy éppen Szentes Lázár telefonon hívtak fel, ezek a dolgok megerősítik az embert.

- Tegyük fel, hogy nem vállnak el az útjaik a Szolnokkal. Hogyan oldotta volna meg a problémákat?
- Ferencz Gábornak jeleztem, ha télen nem igazolunk hét-nyolc minőségi játékost, akkor ez az állomány nem képes a bennmaradásra. Ez egyébként még véletlenül sem kritika a játékosok felé. Sok sikert kívánok a Szolnoknak, ezek a tények, de ezen kívül is csak jókat tudok elmondani a klubról. Európai módon váltunk el a tulajdonostól, úgy fogtunk kezet, hogy reméljük, még dolgozunk egyet.

(czp)
nb1.hu
roby72 Creative Commons License 2010.10.06 0 0 2671

Egy cikk a múltból:::

Szolnok, 2002.november 19., 13.10 Tóth Dénes klubigazgatóból edző lett.Mint arról beszámoltunk, a Bük elleni hazai vereség után "megmozdult" a kispad Szolnokon. Amit már korábban rebesgettek, az bekövetkezett, Vágó Attila vezetőedzőnek mennie kellett, és helyét a klubigazgató, Tóth Dénes vette át. Tóth számára nem ismeretlen az edzői munka, hiszen korábban szép sikereket ért el Hatvanban, majd később az élvonalban, Vácon is dolgozott. Ferencz Gábor ügyvezető a váltással kapcsolatban azt nyilatkozta a megyei napilapnak, hogy Vágó Attila szerződésében benne van, hogy ha a csapat a szezon végeztével nem áll az első hat hely valamelyikén, akkor bármelyik fél kezdeményezheti a kontraktus felbontását. Mivel két fordulóval az őszi zárás előtt már eldőlt, hogy a Szolnok nem kerül be az első hatba, Ferencz Gábor élt a szerződés szerinti jogával. Vágó Attila kedden köszönt el a csapattól.

 

 

Ez aztán a DEJAVU érzés!!!!

MÁV_szurkoló Creative Commons License 2010.10.06 0 0 2670

Szóval van szerencséd engem ismerni ?

Akkor a viszonyunk kölcsönös !!!

Nekem is van szerencsém, téged nem ismerni ...

 

Ezek szerint te is fizettél 1400 forintot azért a "xarért"  ?? :-)

Előzmény: CSabesz (2669)
CSabesz Creative Commons License 2010.10.06 0 0 2669
Közelebb hozzád, mint gondolnád.
Előzmény: MÁV_szurkoló (2666)
MÁV_szurkoló Creative Commons License 2010.10.06 0 0 2668

Gálhidinek és Dajkának túlzottan nem örülnénk ugyan, de  szvsz ez a döntés is mindenbizonnyal PÉNZ kérdése lesz...

 

Sebaj, akárki  légyen is, nekünk innen már csak felfelé vezethet az út !!!:-)))

 

HAJRÁ MÁV !!!

Előzmény: CVZ (2667)
CVZ Creative Commons License 2010.10.06 0 0 2667
Szolnok: Glázer, Gálhidi, Keszei, Zsivóczky és Dajka is jelölt lehet

Az élvonalbeli bajnokságban újonc Szolnok labdarúgócsapatánál hétfőn bontottak szerződést Vágó Attila vezetőedzővel, a tulajdonos, Ferencz Gábor a Nemzeti Sportot arról tájékoztatta: az utódlásról eddig még nem tárgyalt senkivel.

A klubvezető annyit azért elárult, öt-hat főre szűkítette a szóba jöhető jelöltek listáját. Lapunk úgy tudja, olyan rutinos trénerek, mint Glázer Róbert, Gálhidi György és Keszei Ferenc kinevezése sem elképzelhetetlen, de Zsivóczky Gyula és Dajka László esetleges szerepvállalására is van esély.

Nem zárható ki, hogy a Vasas elleni, október 16-i mérkőzésen már közülük ül valaki a szolnokiak kispadján...

NSO.hu
MÁV_szurkoló Creative Commons License 2010.10.06 0 0 2666

Akkor a Hali elleni meccsen Te hol is ültél tulajdonképp' , ha megkérdezhetem ?

 

Előzmény: CSabesz (2659)
MÁV_szurkoló Creative Commons License 2010.10.06 0 0 2665

Csak tán' nem hazaköltöztél Szombathelyről, emelvén a "városimázst" ?? :-)))

Régebbi hozzászólásaidból ugyanis az derült ki, hogy te ott élsz....

(lásd. 1287 és 1362 sz. beírásaid)

Szvsz  dermice valszeg arra alapozhatta a "megszólítást" !

 

 

Előzmény: CSabesz (2663)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.06 0 0 2664
Az a jó fórumban, hogy bárki kifejtheti, leírhatja álláspontját.

Ezt tettem korábban, most újraolvasva azokat, mindhárom tartalmát tartom.

Valószínűleg olyan dolgokról írtam, melyek ismeretlenek voltak számodra.

 

Előzmény: CSabesz (2663)
CSabesz Creative Commons License 2010.10.06 0 0 2663
Mivel személyeskedni kezdtél, ezért gondoltam, hogy szeretnél velem találkozni.

Amúgy igazad van, zárjuk le. Ellenben ez egy nyilvános fórum, ahol szembesülnöd kell azzal, hogy az általad beírtakra jöhet reakció.

2322, 2341, 2395

Olvasd át mégegyszer amit írtál korábban, tanulságos.
Előzmény: Törölt nick (2660)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.05 0 0 2662
Alarife szereti a focit, és foci topikban írta le gondolatát.

Még mindig ezen folyik a vita? :(

Előzmény: Oil (2661)
Oil Creative Commons License 2010.10.05 0 0 2661
Úgy látom még tart a szerelem köztetek :))))

Egyébként csak annyit fűznék hozzá, hogy Csabesz azóta jár ide "fikázni" a MÁV teljesítményét( amely valóban egy nagy raklap kaki), mióta olyan szívélyesen megünnepelte egyik elvtársatok hozzászólásával a csapat feljutását, nem kifelejtve belőle az Olaj-t !

ti: 2256-os hsz !!
Előzmény: Törölt nick (2660)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.05 0 0 2660
Nem kezdjük, előröl a meddő vitát.

Te Olaj, én MÁV mérkőzésre jársz/járok. Nem kereslek meg, mert nem vagyok kíváncsi rád.

Nem járok fikázni a te fórumodba, viszont ez fordítva is elvárható lenne.

Előzmény: CSabesz (2658)
CSabesz Creative Commons License 2010.10.05 0 0 2659

Arra gondoltam, hogy a Hali ellen sem volt szurkolás hazai részen az első félidőben, csak a szünet után.

 

Gőzöm sincs, hogy az "ultrák" ingyen mennek-e be, alapvetően nem is érdekel, inkább idióta dolognak tartom.

Előzmény: MÁV_szurkoló (2655)
CSabesz Creative Commons License 2010.10.05 0 0 2658

Jól ismerhetsz, ha még első sorod sem talált. Olaj meccseken megtalálsz, ha problémád lenne személyem iránt.

 

Aggódás, nem aggódás egy nagy rakás szar a MÁV eddigi első osztályú szereplése, nulla koncepcióval - követelőzve annál inkább - elindulva a "legjobbak" között.

 

Ennyien egy jobb megye 1-es meccsen is vannak, a színvonalról nem is beszélve.

 

 

Előzmény: Törölt nick (2657)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.05 0 0 2657
Távolba szakadt hazánkfia!

 

Oly nagy örömmel olvasom szívbemarkoló őszinte gondolataidat, melyből csak úgy sugárzik a derű és az optimizmus.

Nekem szolnokinak jólesik az aggódás, amit irántunk és MÁV labdarúgócsapat iránt tanúsítasz.

 

Azt, hogy Gelei mit ír a nézőszámról az egy dolog.

 

Mivel ott ültem a lelátón ahol elkészült a 3200 ülőhely, elmondhatom, szerintem legalább 1500 ember ült.

 

Bizonyára tudja mindenki, a legtöbb szurkoló bérletes, az 500 fizetett, és vannak VIP nézők.

 

A szolnoki szurkolók nevében elmondhatom: azért szeretünk!

Előzmény: CSabesz (2654)
MÁV_szurkoló Creative Commons License 2010.10.05 0 0 2656
Köszi szépen az új bannert !!!!!!!
Előzmény: CVZ (2633)
MÁV_szurkoló Creative Commons License 2010.10.05 0 0 2655

Tudtommal a szolnoki "ultrák" ingyen járhattak a hazai meccsekre...

Vélemény : xarkeverésből jeles ! :-)))

 

Abban azonban igazad van, hogy a Siófok elleni meccset már csak 500 néző tekintette meg ! :-( ( a másik topicra írtad)

Valóban ennyi vereség és a mutatott "teljesítmény"(?) alapján már közel 1000-1500

ember nem jött ki a meccsre. Ez az alacsony nézőszám azonban nem csak nálunk van így, tehát ez nem tipikus szolnoki jelenség, mint ahogy Te ezt már jó ideje "sugallod" !!!

Siófokon pl. az előző DVSC elleni mérkőzésen - a fradi elleni idegenbeli győzelem után ! - mindösszesen 850 néző volt ! Kaposvárott a KTE ellen 1500 néző volt csupán kinn, pedig ott azután igazán "fut a szekér" manapság. Pakson meg szombaton 1200 néző volt csupán, pedig ott is - a tavalyi bukdácsoláshoz képest- jobb a helyzet, mint régebben.

 

Erről ennyit !

 

Jobbulást kívánok Neked is, de kiváltképp' a csapatunknak !

 

HAJRÁ MÁV !!!

Előzmény: CSabesz (2654)
CSabesz Creative Commons License 2010.10.05 0 0 2654

A Haladás elleni is ugyanez volt a szitu.

 

 

Vélemény: félidőben ingyér' lehet bemenni és sokak szerintem úgy kalkulálnak, hogy ezért a szarért nem fizetnek 1400 Ft-ot.

Előzmény: MÁV_szurkoló (2649)
MÁV_szurkoló Creative Commons License 2010.10.04 0 0 2653

Azt csak én is remélni tudom, hogy mostmár egyesek - így mostmár Vágó után

"szabadon"! :-) - azért előráncigálnak  végre valamit majd a tarisznyájukból ...

 

Ez eddig valóban qrva gyenge ! :-(((

Előzmény: szolnokidrukker (2652)
szolnokidrukker Creative Commons License 2010.10.04 0 0 2652
Az nb2 már a játékosokhoz szólt, hogy vegyék észre, hogy küzdjenek, mert ebből nb2 lesz a vége ha így folytatják.Az meg szégyen, hogy az öreg játékosok küzdenek a fiatal "szarosok" helyett.Remili szart' se csinált, és még sorolhatnám
Egyedül Antal és Pető csinálta a legtöbbet, elnézést ha valakit kihagytam, de rájuk volt méltó a 'küzdés' szó.
MÁV_szurkoló Creative Commons License 2010.10.04 0 0 2651

Aha, kezdem már kapizsgálni !

Csak akkor az az "enbékettőző" dalocska valahogy nekem nem illik a "képbe" !!!!!

Csinálhattatok volna valami drapit, vagy ilyesmi, amiből a "kívülálló" szurkerek is érthették volna a magatartásotokat ...

 

Így jópáran csak néztünk, mint kezdő buzi a gőzfürdőben ! :-)

Előzmény: szolnokidrukker (2650)
szolnokidrukker Creative Commons License 2010.10.04 0 0 2650
Próbáltunk üzenni a vezetőségnek a meggondolatlan és lélektelen foci miatt..
De most a játékosoknak kell üzenni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!