zlotyi11 Creative Commons License 2024.04.10 0 0 180603

Tévedsz és túlgondolod, mert szerintem még ennyi taktikánk sincs....

Előzmény: wdvarhel (180600)
Racilaci Creative Commons License 2024.04.10 0 0 180602

Tkp. az egész szezon erre a sémára épül. S ha azt nézzük: emberfeletti eredményt értek el ezzel.

Racilaci Creative Commons License 2024.04.10 0 0 180601

Giroud-nak volt a Chelsea-ben olyan meccse, amikor 90 perc alatt egyszer sem ért labdába. Ez lehet a végső cél.

Előzmény: zlotyi11 (180599)
wdvarhel Creative Commons License 2024.04.10 0 0 180600

Most tényleg ennyi a Dortmund taktikája, hogy a kapus és védőnégyes passzolgatásából kihúzzuk a térfeléről az Atleticot, majd előrevágjuk, ahol Adeyemi vagy Sancho egyszerre lefut/kicselez 3 védőt? Én ennél többet nem látok ebben a játékrendszerben. Közben Can és Sabitzer ölbe tett kézzel nézik ezt. Miért is kockáztatnának meg egy indítást, hiszen ők csak szűrőnek vannak tartva, nulla feladatuk van a támadások építésében.

Ha erre a taktikára annyira ráfekszünk, hogy az első 5 percben 20-szor hátraadjuk a kapusnak, akkor számíthatunk rá, hogy a 21.-nél valamelyik védő vagy a kapus lába megremeg, és egy Atletico van azon a szinten, hogy ezt kihasználja. Annyira de annyira megérdemeltük mindkét gólt, és egyik játékost sem tudom hibáztatni ezért. Egyszerűen egy ilyen elcseszett taktikába kódolva vannak ezek a hibák.

zlotyi11 Creative Commons License 2024.04.10 0 0 180599

Terzic kihozza belőle amit csak tud, szóval tuti tud még rajta mit dolgozni...

Előzmény: Racilaci (180598)
Racilaci Creative Commons License 2024.04.10 0 0 180598

Teljesen igazad van, Füllkrugot a semmiért igazoltatta le Terzic. Most már több, mint fél éve Dortmundban van, s olyan, mintha meccsről meccsre egyre szürkébb lenne. Bár kérdés, hogy van-e még hová szürkülnie.

Előzmény: Datsyuk (180596)
zlotyi11 Creative Commons License 2024.04.10 0 0 180597

Mint az elmúlt meccseken....labdába alig ér. A taktika ugyanaz, a szerepe ugyanaz, de ő játszik...nem értem az egészet.

Datsyuk Creative Commons License 2024.04.10 0 0 180596

És ugyan itt, mi Füllkrug szerepe eddig? Egy fizikailag erős, jól fejelő középcsatár, aki területet tud nyitni a többieknek vagy megtartja a labdát? Mert ebből semmi se látszik.

Előzmény: Racilaci (180593)
w.ullrichfun Creative Commons License 2024.04.10 0 0 180595

Ezt Id. Lakat T. Károly vallotta, a Tatabánya legendája. Csank max átvette, de egyébként tényleg néha már zavartabbnak tűntek a hazaiak a félidő közepétől, ami érthető a kezdeti káoszból váratlanul 1-2 futballra emlékeztető megmozdulás miatt :))

Hülye egy meccs, és nem ezen múlik, de 3(!) durva bírói hiba a BVB kárára, azért az nem hiányzik pluszba, hogy a hazaiaktól parázó bíró és var még toljon az Atléti szekerén.

A második félidőben vajon mennyire az eredménytartás lesz a cél Simeone részéről, - ha nekiállnak tördelni, az nekik sem biztos, hogy jó. Mondjuk fél % esélyt sem látok, hogy lőne 2 gólt itt a BVB, viszont hogy kap még, az valószínű.

Előzmény: zlotyi11 (180591)
zlotyi11 Creative Commons License 2024.04.10 0 1 180594

Elég durva ezt még leírni is.... mintha az általánosban az 5. osztályosok nyomnák a 8. osztályosokkal....

Racilaci Creative Commons License 2024.04.10 0 0 180593

Az a legijesztőbb, hogy kb. Nmecha a BVB legjobbja.

zlotyi11 Creative Commons License 2024.04.10 0 1 180592

Amúgy valami ilyesmit vártam a Bayern ellen, csak ott a Bajorok telibeszarták a meccset. Nah most a Madrid nem tesz így (sajnos).

Minden szinten szégyen volt ez a félidő.

zlotyi11 Creative Commons License 2024.04.10 0 0 180591

Altatunk csak, Terzic a szünetben úgy felrázza a csapatot, hogy fordítunk 3-2-re. (ha már Csank is megmondta, hogy szünetben a 2-0 a legveszélyesebb eredmény) :))

ForzaViola Creative Commons License 2024.04.10 0 0 180590

Jó megverjük saját magunkat. Erre azért nem számítottam

zlotyi11 Creative Commons License 2024.04.10 0 0 180589

Simeone egész jó és okos edző, nélküle nem tartana itt a Madrid. Teljesen várható volt, hogy taktikailag magasan jobb lesz mint Terzic.

Előzmény: Datsyuk (180588)
Datsyuk Creative Commons License 2024.04.10 0 0 180588

Eddig mindig azon csodálkoztam, hogy vajon mennyire videóznak ki minket a csapatok mérkőzés előtt, mert itt is írtuk, hogy pl a magas letámadás nekünk abszolút nem fekszik. Ennek ellenére néha abszolút nem vállalták be a csapatok, csak mikor vesztésre álltak.
Egy a fix, Diego Simeone megcsinálja ezt a házi feladatot mert ami a csövön kifér presszingelnek minket az első perctől kezdve.

larssen Creative Commons License 2024.04.10 0 0 180587

Nagyjából el is dőlt a továbbjutás.

zlotyi11 Creative Commons License 2024.04.10 0 0 180586

Nah, legalább kiderül mit tudunk ilyen helyzetben....bizonyíthat Terzic is meg a csapat is.

Előzmény: zlotyi11 (180579)
zlotyi11 Creative Commons License 2024.04.10 0 0 180585

ezek eddig is bejöttek. jah, nem :)))

Előzmény: bazs. (180584)
bazs. Creative Commons License 2024.04.10 0 0 180584

Ezeket a zsenialis hatul adogatast eddig se lehetett hova tenni... Foleg igy. Jo kezdes mindenesetre.

Sarq_ Creative Commons License 2024.04.10 0 0 180583

w.ullrichfun Creative Commons License 2024.04.10 0 0 180582

Összezavarodnak!

A káoszfutball pedig mindig okozhat meglepetést - csak ne azt, hogy kitömik a BVB-t, ahogy a Bayern szokta, vagy még jobban ..

Előzmény: dethroner1 (180577)
w.ullrichfun Creative Commons License 2024.04.10 0 0 180581

A káosztaktika meglepheti Simeone csapatát is :)

Sima vereség papíron, de ilyenkor szokott jönni valami váratlan.

Mondjuk a felállást nézve elég anti kreatív futball várható BVB részről ....

Előzmény: zlotyi11 (180569)
zlotyi11 Creative Commons License 2024.04.10 0 0 180580

Sírok baszki. Látva ezt a kezdőt, hát erős lesz....

Előzmény: Racilaci (180576)
zlotyi11 Creative Commons License 2024.04.10 0 0 180579

Látva a kezdőnket, simán....ne legyen igazam, őszintén kívánom, de szerintem az ellen kapu környékén is alig fogunk járni, nemhogy gólt lőni. Ellenben valami gólt csak találnak a matracosok.

Én most 2-0-at mondanék, de tényleg ne legyen így, lepjenek meg a srácok (ismét).

Előzmény: dethroner1 (180574)