Keresés

Részletes keresés

Trebitsch Creative Commons License 2011.01.26 0 0 6999

Hát hogyne. A Károlyi kórház lélegeztetőgépeiről már nem is beszélve.

Előzmény: hadihajos (6998)
hadihajos Creative Commons License 2011.01.26 0 0 6998

Ez nem írigység kérdése----- de annak pénznek találni lehetne jobb helyet is-------csak itt megyeren a diszburkolatokra a 3-szorosát rá lehetne költeni ( persze az upc és a digi a hibás-- vagy aki ellenőrizte a helyre állítást.)

Előzmény: Trebitsch (6997)
Trebitsch Creative Commons License 2011.01.26 0 0 6997

Pont hogy nem a farvizen hajózott, hanem folyamatosan a Demszkyvel akasztott tengelyt.

De ha irigylitek tőle: ti dolgotok.

Előzmény: hadihajos (6996)
hadihajos Creative Commons License 2011.01.26 0 0 6996

63 évs vagyok bötönbe nem voltam felneveltem 3 gyereket mind kereső............mégis csak a nyugdíjamat kapom--------- miben volt jobb megkapta a rendes fizetését 2 db szolgálati autót. Mi az ami + ba csak neki köszönhető   hol a metró Kp-ről a Duna part---- vannak lakóparkok ( Ő is kapott benne lakást) na jó nem hergelem magam. Nagyon megérdemli mindig elhajózot a farvizen most azt hálálják meg neki.

Előzmény: Trebitsch (6994)
MightyRASF Creative Commons License 2011.01.26 0 0 6995

Amiért megkapta a maga fizetését és egyéb juttatásait. Nem gondolom, hogy azért, mert 20 évig polgármester volt, életjáradék is járna neki. Kap majd szép kis nyugdíjat illetve biztos hogy nem csak abból kell majd megélnie.

Előzmény: Trebitsch (6994)
Trebitsch Creative Commons License 2011.01.26 0 0 6994

Szerintem a Derce jó polgármester volt, úgyhogy nem sajnálom tőle.

Előzmény: hadihajos (6992)
MightyRASF Creative Commons License 2011.01.26 0 0 6993

Ejjj. Nem is tudtam, hogy ilyen gazdag kerületben lakom... pfej, azt a büdös mindenit, de felidegesítettek ezzel.

Előzmény: hadihajos (6992)
hadihajos Creative Commons License 2011.01.26 0 0 6992

Holló a hollónak.........

 

Kiegyezett a Fidesszel, élete végéig fizetést kap

Derce Tamás az önkormányzati választás előtt félretette a korábbi ellenségeskedést, és a fideszes jelöltet kezdte támogatni. Most életjáradékos díjat alapítanak neki. Tovább »

forrás: Index.hu

kdezsoe Creative Commons License 2011.01.19 0 0 6989

Óóóó, dehogy! Na és az a bizonyos jachtkikötő?

Aminek ürügyén elvették a homokos Dunapartot az újpestiektől?

Akkor tessék, frissítsd az emlékezeted... :(

 

Ilyen volt:

 

 

Ilyen lett:

 

 

 

Előzmény: D H (6988)
D H Creative Commons License 2011.01.18 0 0 6988

bármelyik verzió is legyen a hamis/igaz, ismereteim szerint, Derce alatt az ilyesmi elő nem fordulhatott.....

fd Creative Commons License 2011.01.16 0 0 6986

Egyáltalán nem biztos, hogy valamelyik hazudik, akár mindkettő is igaz lehet. A Jobbikos hir nem szól tulajdonosi viszonyokról. Könnyen lehet (anélkül, hogy bármelyiket védeném, sőt) hogy például a területek jelenlegi tulajdonosaival tárgyal Zsótika, hogy ha átminősítik, akkor azok csinálják meg a rendezést és hozzáférhetőséget. Csak azért, mert egy hír Jobbikos vagy Fideszes, még nem kell feltétlen sandaságot sejteni, ha nem ismerjük a hátteret.

Előzmény: Trebitsch (6984)
krapek Creative Commons License 2011.01.15 0 0 6985

Remélem, hogy a Jobbik. Majd kiderül.  A baj az,  hogy ha mégsem, akkor már késő lesz.

Előzmény: Trebitsch (6984)
Trebitsch Creative Commons License 2011.01.15 0 0 6984

Valaki itten hülye, vagy/és hazudik. Vagy a Jobbik, vagy a Wintermantel.

 

"Itt hadd mondjam el, hogy többen említették valamilyen formában a strandolás lehetoségét és a   Duna-part      kihasználását.    Igen,   van   egy   kincsünk, amit nem tudunk kihasználni. Ma még a folyó el van zárva az újpestiektol, de feltett szándékom, hogy a Dunát és a Duna-partot visszaadjuk   az   embereknek.   Ehhez   tudni   kell,   hogy   Újpestnek jelenleg nincs saját területe a Duna-parton. Biztosra veszem, hogy sikerül megállapodni a magántulajdonosokkal, cégekkel, hogy működjenek   együtt   egy   zöldsáv   kialakításában   a   parton, ahová a Váci út felol több helyen is ki lehet menni. Ahol lehet majd napozni, sétálni, sült halat enni és meginni egy kávét vagy egy sört. Ez csak a kezdet, de ezzel már megnyitnánk a Duna-partot Újpest felé."

 

http://ujpest.hu/feltolt/ujpesti_naplo_2011-1.pdf

Előzmény: krapek (6983)
krapek Creative Commons License 2011.01.15 0 0 6983

Milliárdos bevételekhez juthatna az újpesti önkormányzat

 

A Jobbik felszólítja Újpest önkormányzatát, hogy településrendezési szerződés megkötése nélkül ne minősítse át, és ne tegye beépíthetővé az újpesti Duna-part Váci út melletti szakaszát - közölte szombati sajtótájékoztatóján Hegedűs Lorántné.

 

Az újpesti Duna-parttal kapcsolatban Hegedűs Lorántné elmondta, hogy a majdnem kétmillió négyzetméteres terület esetében az önkormányzat településrendezési szerződés nélkül akarja véghezvinni az átminősítést, holott a Jobbik számításai szerint ezzel több milliárd forintos bevételtől esik el a kerület.

Hegedűs Lorántné azt is szóvá tette, hogy a stratégiai jelentőségű Duna-parti területeket az újpesti önkormányzat izraeli befektetők kedvéért minősíti át a nyilvánosság kizárásával. "Ez is az izraeli ingatlan vircsaft egy újabb sajnálatos példája, amelyet ez esetben fideszes önkormányzat szolgál ki." mondotta a képviselő asszony.

 

http://barikad.hu/jobbik_milli%C3%A1rdos_bev%C3%A9telekhez_juthatna_az_%C3%BAjpesti_%C3%B6nkorm%C3%A1nyzat-20110115

 

Ha ez valóban így lesz, akkor gyerekkori tomsawyerkodásom romantikus helyszíne, a Lidó zárt terület lesz. 

* * BPO-700 * * Creative Commons License 2010.12.31 0 0 6981

D H Creative Commons License 2010.12.31 0 0 6980

az Újpesti Naplóról nekem az jut eszembe, hogy a mi postaládánkba valahogy nem jut el sohasem...

Előzmény: Tybald_ (6975)
D H Creative Commons License 2010.12.31 0 0 6979

...mi nem kaptunk!

 

...lehet tudta, hogy nem rá szavaztunk... :-)))))

Előzmény: hadihajos (6976)
hadihajos Creative Commons License 2010.12.22 0 0 6978

Maga a foton való elhelyezkedés ami megragadott:  középen magasan a FŐNÖK ---kétoldalt lépcsőzetesen a beosztottak --jobra lent a szőke hölgy már olyan mint aki oda tévedt. ( nem nézet hátra mert mögötte 1/2 -ed fejjel magasabb személy van )

Előzmény: Törölt nick (6977)
hadihajos Creative Commons License 2010.12.21 0 0 6976

Karácsonyi és Újévi üdvözletett kaptam:

Tybald_ Creative Commons License 2010.12.18 0 0 6975

:DDD

 

smenasl: BPpiac, újpesti naplóban szoktam olvasni olyan hirdetést, hogy "elvisszük megunt könyveit, régi bútorait", talán egy próbát megér.

 

Újpesti naplóról jut eszembe: A régi polgiról is volt bőven fotó, de mióta Zsoltikánk van finoman szólva is túlteng az újságban...

Előzmény: zizi (6973)
bondijudit Creative Commons License 2010.12.18 0 0 6974

A (valóban) kulturált és színvonalas előadásra kiéhezett népet szeretettel várja az Adorate Kórus karácsonyi koncertjére:

 

zizi Creative Commons License 2010.12.17 0 0 6973

A fellépők névsorát olvasva bizonyosan dőlni fog a kulturált és színvonalas előadásokra kiéhezett nép :-D

Előzmény: jó szívvel alapítvány (6970)
jó szívvel alapítvány Creative Commons License 2010.12.16 0 0 6970

Tisztelt Hölgyem/Uram!

 

A Segítséggel, jó szívvel Közhasznú Alapítvány nevében, szeretettel meghívjuk Önt és kedves családját, a 2010. 12. 18-án 10 órától megrendezésre kerülő Jótékonysági koncertre, aminek a teljes bevételével a Madarász utcai Gyermekkórházat támogatjuk. A rendezvényen való részvétel fejében, számítunk az Önök anyagi támogatására! A rendezvény helyszíne a Derkovits Gyula Általános Iskola (Budapest, VI., Városligeti fasor 4-6.) Megközelíthető: 78-as trolibusszal a Keleti pályaudvartól, a kis földalattival a Bajza utcai megállótól 5 perc sétával. Fellépők: Zalatnay Sarolta „Cini”, Bunyós Pityu. Rajtuk kívül … csoport hastánc bemutatójával kedveskedünk látogatóinknak. A gyermekek szórakoztatásáról  bohócok, és az arcfestők gondoskodnak. Részvételére feltétlenül számítunk!

 

* * BPO-700 * * Creative Commons License 2010.12.13 0 0 6969

Egy kis nosztalgia! :)

zizi Creative Commons License 2010.12.11 0 0 6968

pár perce a pöfögést meghallva kinéztem az ablakon, h mi ez a ricsaj: kiküldtek egy kis hókotrót letakarítani a járdákat, csávó az egyik járdán nem járt, a másikon végigszáguldott felemelt lapáttal, majd eltűnt (maszekban nyilván jobban fizetnek neki)  - önkormányzat pedig veri majd a mellét (képzavar), h ők milyen rendesek, vágnám pofán szívlapáttal az egész bagázst

smenasl Creative Commons License 2010.12.11 0 0 6967

illetve nekem úgy is jó ha elviszik egybe, aztán kimazsolázzák, csak az én nem akarok könyvet kidobni.

Előzmény: Törölt nick (6965)
smenasl Creative Commons License 2010.12.11 0 0 6966

szerintem összerakom majd gerinccel fölfelé őket és csinálok egy nagyfelbontású fotót hogy látszódjanak a címek.

Előzmény: Törölt nick (6965)
smenasl Creative Commons License 2010.12.11 0 0 6964

bár egyben lehet felrakom az összes felesleges könyvet bedobozolva, aztán jöjjön érte akinek kell.

smenasl Creative Commons License 2010.12.11 0 0 6963

ááá nehogy azt hidd... eddig talán 10-ből 2 ilyen aukcióm volt sikeres, a többi inkább nyűg. brahiból rálicitálnák aztán sosem hallasz róluk, vagy rosszabb esetben hitegetnek. és akkor még egy negatav értékelés is becsúszhat egy kedves honfitárstól ez inkább nem hiányzik. pedig raktam már fel komplett szekrényt, ülőgarnitúrát stb... 1 forintért. könyvekkel is postára mászkálni, vagy személyes találkozókra... nem ér annyit.

Előzmény: Törölt nick (6962)
smenasl Creative Commons License 2010.12.09 0 0 6961

tudnátok olyan helyet mondani újpesten vagy a környékén, ahol átvesznek nagyobb mennyiségű, de háztartási hulladékot? olyasmikre gondolok pl, összezsákolt régi ruhák, cipők, terítők stb... (ami normális volt az ment a vöröskeresztbe, de ezek lényegében hulladékok), rengeteg régi, összefirkált tankönyv stb. szóval ahol ezeket be tudnám adni zsákban, és ingyen vagy némi térítés ellenében szabályosan átvennék.

 

illetve van rengeteg régi könyv amit nem tudunk hová tenni, egyesével az értékük 0, erre valami tanács?

 

köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!