Keresés

Részletes keresés

Dope Creative Commons License 2004.05.15 0 0 311
bazzeg, tök egyszerre :))))
Előzmény: haromttt (309)
Dope Creative Commons License 2004.05.15 0 0 310
Ha már Csepel, akkor nálam az abszolút favorit Jakab Csaba.

Kiváló képességű középcsatár volt, stabil 1,5-ös évenkénti gólátlaggal :)
Ne feledjük Váczi Dénes és Bubcsó Norbert nevét sem!

haromttt Creative Commons License 2004.05.15 0 0 309
Abból a Csepel-Kordaxból nem szabad kihagyni VÁCZI DÉNES-t, szerintem olyan koordinálatlan mozgással kevés játékos rendelezik mint ő. A mai csodás játékosok közül talán csak Győri János, Vámosi Csaba, és a kispesti Budovinszky veheti fel vele a versenyt. Egyszerűen nem lehet őket röhögés nélkül nézni. Nem a játékuk gáz hanem a mozgásuk.
Előzmény: nandris (306)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2004.05.15 0 0 308
Azért ez a csapat - a játékosok 90-es évek beli formáját alapul véve - a mai NBI-ben igen erôs bajnoki esélyekkel indulna.
Előzmény: Nym (304)
Alexander the Great Creative Commons License 2004.05.14 0 0 307
A tabella élén volt,majd a végén kiesett...
Előzmény: nandris (306)
nandris Creative Commons License 2004.05.14 0 0 306
Így van!! Ács Gusztáv is annak a Csepelnek volt oszlopos tagja, mint amiben Baranyi és Nagy Tamás tolta elől. Zombori Zalán nem ott volt szintén? Ez a csapat, akármilyen hihetetlen, egyszer a kilencvenes évek közepén, talán pont abban a szezonban, mikor a loki 8 győzelemmel kezdett, a tabella élén is állt!! És megvan, mikor Ács Gusztávot a csapat sikerének hátteréről kérdezték a Gól, gól, gólban. Egek, Ács Gusztáv!!!
Előzmény: Nym (304)
nandris Creative Commons License 2004.05.14 0 0 305
emlékszem, amikor a mágus az osztrákok elleni meccs (1-1) után kijelentette, hogy megvan az a csapat, amelyikkel nekivág majd az eb-selejtezőknek! Igen, ez volt az, amikor a legendás Ivanics kiállítatta magát, hátul még Mészöly Géza nyomta! azon a tavaszon jött még 6 vereség, köztük a holland 7-1, és egy iksz a horvátokkal, amikor Keresztúri két gólt vágott!!
Hohóóó, micsoda idők voltak. Vagy amikor Hajszán Gyula visszatért a mágus ideje alatt a válogatottba, és egy kapufával tette le a névjegyét a szlovének elleni szégyenteljes 0-1 alkalmával! A Mágus a válogatott rohamait Klausz fejjátékára alapozta! Csertői Aurél igyekezett segíteni neki, de két meccs erejéig a siófoki, majd fradista KOVÁCS JÓZSEF is szerepet kapott!!! na ő tényleg minden idők legalja!! :)

A legjobb csatársor megtisztelő címéért még versenyben van az ausztrálok elleni, Berci bá kísérletező meccsének (0-3) támadósora!! Hát lehet-e nem emlékezni a Zavadszky, Sztipánovics, Nagy Tamás trióra és mögöttük Bukrán Gábor osztogatott. Szépen csendben könny csordul a szemembe...
de csak addig, amíg a liechtenstein elleni 3-4-4-es felállásunk eszembe nem jut, az hogy Sowunmi, Hortváth Feri, Fehér Miki és Egressy helyzetbe sem tudott kerülni.
na, elég lesz belőlem, mert ha az emlékek egszer megindulnak...

Előzmény: haromttt (299)
Nym Creative Commons License 2004.05.14 0 0 304
itt az en csapatom:

Kocsäcsevics
Plokai
Mracsko
Äcs Gusztäv
Egressy
Bänfi
Päling
Hamar Istvän
Lehota (te jo eg)
Kopunovics (jo a levego)

cserepad:
Koszta (Praj)
a Matyus/Porsevili/Dragoner/Lipcsei 4es a baromarcusägert
+Jean Claude Memba

Sinisa Creative Commons License 2004.05.14 0 0 302
Nagy Tamás és Baranyi a két csepeli menő!
Sinisa Creative Commons License 2004.05.14 0 0 301
Nagy Tamásról az jut eszembe, amikor a TV-ben azt merte nyilatkozni, hogy a magyar mezőnyben egy az egyben bárkit megver.
Ez az Ausztrálok elleni Üllői úti meccs előtt volt.
Persze senkit nem tudott lecselezni, és nem is emlékszem, hogy valaha lettek volna nagy szólói.
Előzmény: mondial (297)
lao-ce Creative Commons License 2004.05.14 0 0 300
300
haromttt Creative Commons License 2004.05.14 0 0 299
Én most sem tudom ki az.

A Bordás, Puglits páros tényleg a magyar futball legalja. Hahn Árpi nem volt annyira gáz, bár igazából a mágus féle válogatott egésze érdemes lenne a 90-es évek legrosszabb csapata címre.
Mi is volt a rekordjuk 13 meccs 0 győzelem.

Előzmény: mondial (297)
Berci bá Creative Commons License 2004.05.14 0 0 298
Szerintem mindketten tehetséges futballisták.
Előzmény: Dope (296)
mondial Creative Commons License 2004.05.14 0 0 297
Horváth Attila nem Csanknál lett válogatott? Emlékszem mikor meghívták azt se tudtam ki ő...

Nagy Tamás valóban esélyes a leggyengébb válogatott címre, habár a Mágus Bordás, Puglits, Hahn féle vonulata is elég ütős, nem beszélve egy bizonyos Ivanics Lászlóról, akinek első(és utolsó)válogatott meccsén sikerült 20 perc után kiállítatnia magát.:)

Előzmény: Dope (296)
Dope Creative Commons License 2004.05.14 0 0 296
Mit szóltok Bercibá' 2 nagy felfedezettjéhez, Nagy Tamáshoz, és Horváth Attilához?

Szerintem ők az utóbbi idők leggyengébb válogatott játékosai, ami azért valljuk be, nagy bravúr...

Dope Creative Commons License 2004.05.14 0 0 295
Egyetértek.

Nem itt tartana a magyar foci, ha Mátyus és Sebők a leggyengébb védők lennének hazánkban.

Előzmény: haromttt (294)
haromttt Creative Commons License 2004.05.14 0 0 294
Szili Attila nagyon jó volt. Sokszor előfordult, hogy az utolsó pillanatokban mentette meg a VASAS-t egy-egy szabadrúgással. Ami kapásból eszembe jut: 1999 VASAS-Haladás 1-0. 91. percben. Persze ettől még nem lesz jó játékos de már ez is meg ér annyit hogy mondjuk ne említsük Babatunde Fatusival egy lapon.

Lipcsei is kurva jó volt mielőtt meg nem sérült, nem hiába kellett Robsonnak.

Simon Tibi is jó volt, természetesen nem csak a tchnikát kell nézni, de iszonyatoasn hajtott.

Szegény Fehér Mikiről annyit, hogy Litvánia-Magyarország Eb-selejt. 1-6 , Gól: Fehér(3)

Hrutkával nem az a baj hogy rossza hanem hogy egy pénz éhes köcsög.

Mátyus gyenge nagyon és nagyképű akárcsak a Vili. De nem kirívóan gyenge

Előzmény: Lebihan (291)
Sinisa Creative Commons License 2004.05.14 0 0 293
????????????????????
Előzmény: Lebihan (291)
mondial Creative Commons License 2004.05.14 0 0 292
a topic címe a 90-es évek legrosszabb futballistái, ők mind a legjobbak közé tartoz(t)nak, még Szili Attila is megfordult Bundásliga csapatnál
Előzmény: Lebihan (291)
Lebihan Creative Commons License 2004.05.14 0 0 291
Szili Attilára már senki sem emlékszik? Volt amikor már szinte szégyelltem magam, hogy Vasas-drukker vagyok, amikor ott rontotta a levegőt.

Említhetem még Szekért a Haliból és MTK-ból.

De befér ide:
Hrutka
Sebők V.
Mátyus
Lipcsei, aki ha így folytatja, kiérdemelheti a legrosszabb címet nálam
Szegény Simon Tibi is borzalmasan ügyetlen volt és mégis sokra vitte, míg meg nem halt
És nem akarok kegyeletsértő lenni, de Fehér Mikitől is kirázott a hideg, amikor pályara lépett a válogatottban, én legalább is nem láttam jól játszani. Most már azért szívesen nézném, de nem Torghelle miatt.

Sinisa Creative Commons License 2004.05.14 0 0 290
Én sem úgy gondoltam, hogy mekkora tehetség volt.
DE: ha minden játékos úgy hajtana mint ő, akkor nem lenne gond.
Ezért Ő biztos nem erre a topic-ra való.
Sok ilyen játékos van, mindenhol a világon.

Lehet, hogy ezzel sokan nem értenek egyet, de szvsz Beckham sem nagy tehetség. A tanulható dolgokat megtanulta, és nagyon sokat gyakorolta (beadás, passz, szabadrúgás stb.), és jól is tudja.

Előzmény: Deashi Barai (289)
Deashi Barai Creative Commons License 2004.05.14 0 0 289
Szűcs hajtott, de szvsz sose volt jó játékos.
Előzmény: Sinisa (288)
Sinisa Creative Commons License 2004.05.14 0 0 288
A Szűcs Misi????

Lehet, hogy most nem jó a Haliban.
De anno a Fradiban nagyon jó volt.
Fradi-szív meg minden.
Ha nem is ment neki egy meccsen, akkor is hajtott.
Ő biztos nem ide való!

Előzmény: IVÓ (284)
Alexander the Great Creative Commons License 2004.05.13 0 0 287
Szűcs remek volt,szerintem.

top 3 nálam.

Csoknay Attila
Jezdimirovic
Pena,anno a csepelből.


Előzmény: IVÓ (284)
elefantkillah Creative Commons License 2004.05.13 0 0 286
nem luftot rúgott, hanem rá akart lépni a labdára, de elcsúszott a talpa alatt. ha eszembe jut még mindig röhögök.
Előzmény: Tompus999 (254)
elefantkillah Creative Commons License 2004.05.13 0 0 285
Fonnyadt Zsolt egy nagyon jó focista volt, csak eltört a lába.
a nagy zsolt szerintem is béna volt.
Előzmény: Sinisa (210)
IVÓ Creative Commons License 2004.05.13 0 0 284
Én is reagálok egy kicsit. Szigorúan a a saját házam tájáról.

Nagy és Fonnyadt Zsolt urakat nem kéne ebben a topicban megemlíteni, talán...

Viszont:

Kriston Attila
Csoknay Norbert
Dragan Crnomarkovic
Szűcs Mihály
Kulcsár Sándor
Schneider Gábor
Fülöp Zoltán

Nekik helyük van a kilencvenes évek rest ofjában.

Más csaattól egy embert emelnék, ez pedig Roland Praj. Rengeteg felhőtlen percet okozott nekem anno, igaz Leboniczky sem sokkal maadt le mellette...

h3o Creative Commons License 2004.05.13 0 0 283
Nemcsak a Shmidt volt ott, hanem Thorsten Flick is.
Előzmény: Dope (270)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.13 0 0 282
Az egyiké.

A másiké Thorsten Flick(egykori Frankfurt-játékos).

Előzmény: _Zoltán_ (272)
haromttt Creative Commons License 2004.05.13 0 0 281
Aranyos Imi amikor a fradiban játszott még szinte fiatal volt, nálunk néha még játszik, jó játékos most is csak már nagyon lassú.

A legrosszab öreg fradista Limperger Zsolt volt.

Előzmény: Dope (263)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!