Keresés

Részletes keresés

Professzor úr Creative Commons License 2001.08.30 0 0 775
A bundesligások nem is játszanak sokkal rosszabbul.A többiek pedig nullák(Illés,Halmai stb.).
Előzmény: Mighty Mike (774)
Mighty Mike Creative Commons License 2001.08.30 0 0 774
ez teny.

de attol meg nem kell rosszabbul jatszani sorozatban, mint a klubcsapataikban. lenyegesen rosszabbul.

Előzmény: Professzor úr (773)
Professzor úr Creative Commons License 2001.08.30 0 0 773
Egy csapat és 11 játékos két teljesen különböző dolog.
Előzmény: Mighty Mike (772)
Mighty Mike Creative Commons License 2001.08.30 0 0 772
arra, hogy a jatekosok sorozatban rosszabbul jatszanak, mint a klubcsapataikban.
Előzmény: Professzor úr (771)
Professzor úr Creative Commons License 2001.08.30 0 0 771
Mi az,hogy önmagához?
Miből gondolod,hogy több van ebben a csapatban? Mire alapozod?
Előzmény: Mighty Mike (770)
Mighty Mike Creative Commons License 2001.08.30 0 0 770
nem, tenyleg nem igy mukodik. de ha eggy csapat ritkan kepes (onmagahoz kepest) jol jatszani, ott gond van. es egyre ritkabban teszi azt.

Bicskeinek is jot tenne, ha nyugodtan dolgozna egy klubcsapatnal...

Előzmény: Professzor úr (769)
Professzor úr Creative Commons License 2001.08.30 0 0 769

"az, hogy kijut ki a vb-re az nem (csak) a csapat erossegetol fugg, hanem, hogy melyik reszn helyezkedik el az illeto orszag a vilagban."

Ebben igazad van,de ne feledd,hogy Szaúd-Arábia pl. 1994-ben a nyolcaddöntőbe jutott...
A magyarok is túlélnék a csoportfordulót,ha pl. Blatter a 100 éves jubileum apropóján benevezné őket?

A foci pedig nem úgy működik,hogy a papíron esélyes mindig nyer.
Akkor Trapattonit is ki kell rúgni,mert esélyesként ikszeltek a magyarokkal?

A magyarok annyival nem jobbak a litvánoknál,hogy minden egyes szemtől szembeni párviadalból győztesen kerüljenek ki.Az más kérdés,hogy globálisan nézve,a magyarok a jobbak.

Egy példa:Franciaországnak jobb válogatottja van,mint Spanyolországnak,mégsem tudják mindig megverni őket.(Lásd tavaszi barátságos meccs.)

A keserű(?) eredményekért cserébe pedig kaptál meglepetés döntetleneket is.(Olaszország,Románia.)


Előzmény: Mighty Mike (768)
Mighty Mike Creative Commons License 2001.08.30 0 0 768
az a meccs nem volt realis, de a Litvanoknal legalabb 2-vel idegenben is jobbak vagyunk. hat meg itthon.

az, hogy kijut ki a vb-re az nem (csak) a csapat erossegetol fugg, hanem, hogy melyik reszn helyezkedik el az illeto orszag a vilagban.

csak az a baj, hogy a meccsek kevesebb, mint a felen volt elfogadhato(a magyar csapathoz kepest elfogadhato) a jatek.

en Bicskeit remek edzonek tartom, de ami nem megy, nem kell eroltetni.

Előzmény: Professzor úr (767)
Professzor úr Creative Commons License 2001.08.30 0 0 767
Mike!

Miért szégyen egy magyar válogatottnak egy barátságos mecssen,IDEGENBEN ixelni a bosnyákokkal.Az olaszok pl. kikaptak tőlük 1996-ban...
Szaúd-Arábia-Lassan törzstag a vb-ken.
L betűsök-Becsúszott egy-egy rosszabb eredmény,bárkivel előfordulhat.

Egyébként a litván 6-1 nagyon megtévesztett téged a jelek szerint.Megsúgom,hogy a kapitányuk a meccs előtt elhagyta a csapatát,képzelheted mekkora volt a káosz.

Előzmény: Mighty Mike (766)
Mighty Mike Creative Commons License 2001.08.30 0 0 766
a L. betusok elleni fantasztikus eredmenyek is rendben vannak. Szaud-Arabia, Bosznia is rendben?

aaaaaa, dehogy!:)

Előzmény: Professzor úr (765)
Professzor úr Creative Commons License 2001.08.30 0 0 765
Nem igaz,hogy nem érted.
Bicskei minden meccs előtt nagyot mondott,elhittétek neki a maszlagot,majd ennek fényében leégésként tűntek a magyar foci színvonalának egyébként tökéletesen megfelelő eredmények.
Előzmény: karesz4 (763)
palagyi Creative Commons License 2001.08.30 0 0 764
Visszaolvastam egy kicsit... Te tenyleg nem birod Bicskeit:) Csak meg mindig nem tudom elhinni, hogy emberek (lehet, hogy pont Te nem) komolyan gondoljak azt, hogy Vlaszak meg Bajzat. Szerintem most teljesen felesleges edzot cserelni: sok eselyunk kijutni mar ugy sincs (jaj, de finoman fogalmaztam); a selejtezok utan majd jon valaki mas, de - csak ismetelni tudom onmagam - nem hiszem, hogy ebben rejlene a megoldas.
Előzmény: karesz4 (763)
karesz4 Creative Commons License 2001.08.30 0 0 763
Üdv!

Te miről beszélsz???
Nem tudott blöffölni?????
Hát ennyi agyatlan hülyeséget senki nem mert még rezzenéstelen arccal a szurkolók pofájába vágni egy-egy oltári nagy leégés után....
Ebben világcsúcstartó...

Karesz

Előzmény: Professzor úr (762)
Professzor úr Creative Commons License 2001.08.30 0 0 762
Az "öreg" munkája becsültetre méltó.A maximumot hozta ki a magyar válogatottból.A nagy hibája(és ez lesz a veszte egy héten belül),hogy nem tud jól blöffölni.
Előzmény: palagyi (761)
palagyi Creative Commons License 2001.08.30 0 0 761
Na tessek! Eddig vedtem az oreget (marmint, hogy nem CSAK rajta kellene elverni a port), de azert ez a het pont eleg vicces. Szerintem ketto realis. Ha a romanok nem vernek meg minket itthon. Azert Hajra Magyarok!
zlotyi11 Creative Commons License 2001.08.30 0 0 760
Ezt te komolyan gondolod hogy nekünk bármilyen körülmények között van esélyünk az Olaszok ellen idegenben????
Ez ugye csak vicc akart lenni!
Max. ha a 10 évesek válogatotja játszik náluk.
Előzmény: _tybor_ (755)
_tybor_ Creative Commons License 2001.08.28 0 0 759
egymas elleni
Előzmény: pipi (758)
pipi Creative Commons License 2001.08.28 0 0 758
8. csoport - Group 8
Csapat - Team M GY D V G.A. P.
Olaszország - Italy 6 5 1 0 15-3 16
Románia - Romania 6 4 0 2 7-6 12
Magyarország - HUNGARY 5 2 2 1 13-7 8
Grúzia - Georgia 5 1 0 4 6-10 3
Litvánia - Lithuania 6 0 1 5 3-18 1

mi dönt pontegyenlőség esetén, mert ha az egymás elleni, akkor hárommal kéne nyerni a románok ellen, vagy nyerni olaszországban? románokhoz még mennek a grúzok.

Előzmény: _tybor_ (757)
_tybor_ Creative Commons License 2001.08.28 0 0 757
hala' istennek nem voltam mo-n es nam lattam a meccset. errol nem is tudok nyilatkozni. de ereztem, hogy igy fog vegzodni.

amit alabb irtam nem realitas inkabb kivansag es probalok erveket szerezni a lehetosegre.

de elotte ugye van egy gruz meccs, ha nem nyerunk kitorom osszes "ketballabasunk" egyik bal labat, hogy tobbet meg csak ne is gondoljanak arra, hogy labda.

a roman meccs mar nagyon veszes, hisz nagyon tovabb akarnak jutni es sok jabb jatekos allomanyuk van..

ennyi

Előzmény: pipi (756)
pipi Creative Commons License 2001.08.28 0 0 756
ha a szedett-vedett németek negyedgőzzel átgyalogoltak rajtunk, akkor kb. ugyanannyi befektetéssel, az olaszok is lenyomnak simán.:(
Előzmény: _tybor_ (755)
_tybor_ Creative Commons License 2001.08.28 0 0 755
hmmm szeintem, ah gruz es roman osszecsapas porzitivan alakul, akkor az olaszokat megcsaphatjuk idegenben.

miert? :

- nem fogja erdekelni oket a meccs
- a sztarok meg a kispadon se
- egy olasz csapat (mint professzor ur szoka mondani) mindig annyit ad ki magabol, amennyi kell... itt mar elvileg semmit nem kell kiadi magukbol :)

amugy sajna a magyar foci minosege nem bicskein mulik, lehetne itt barki akkor se lehet ennyi "ketballabasbol" rendes csapaton csinalni.

10 év mulva esetleg lehetnek olyan fiatalok, aki tehetsegesek, izomzatilag es eronletileg kifejlettek (es nem ugy, mit mai bajtarsaik) csak ugye akkor is kell meg kb 4 ev mig csapat lesz beloluk. tehat ha most veletlenul nem jutunk, akkor biztosra csak kb 16 ev mulva mehetunk (esetleges siker becsuszhat, de nem szeretnem, mert elszallna tola futballvezerkar).

tehat most kellene foglalkozni a 10evesekkel es nem plaza-t csinalni a palyajuk helyen (lasd. dunaujvaros)

tybor

saafi Creative Commons License 2001.08.28 0 0 754
szerintem nem fog lemondani, azt fogja mondani, hogy: "sajnos nem jutottunk ki, ez igaz, es ezt oszinten sajnaljuk, a fiuk is, es en is, tudjuk, hogy a szurkoloknak es az orszagnak ez most nagyon rosszul esik, de en ugy erzem, kar lenne odahagyni ennek a par evnek a munkajat: voltak kudarcok, ez igaz, de latni kell a ketseg kivul meglevo eredmenyeket is!, en ugy hiszem, hogy erre a csapatra, legalabbis a torzsere - hiszen voltak nagyon biztato jelek, eredmenyek (gondoljunk csak az olaszok elleni itthoni merkozesre!) -, kiegeszulve fiatal tehetseges jatekosokkal, nyugodtan epiteni lehet egy tenyleg utokepes csapatot a lassan-lassan kozeledo EB-selejtezokre"
Jimbo Creative Commons License 2001.08.28 0 0 753
Szerintem hülye...

Elmondanám, hogy ezen a 3 meccsen pontot sem szerzünk...
A románokról meg az olaszokról ugye nem kell beszélnem, de szerintem otthon a grúzok is lenyomnak minket.

Előzmény: Csülök (752)
Csülök Creative Commons License 2001.08.28 0 0 752
Én is olvastam. Azt hiszem napszúrást kapott szegény Berci. Ugyebár a 7 pont csak úgy jön ki, ha a grúzokat és a románokat megverjük, az olaszokkal meg döntetlent játszunk... Értesítse valaki a mentőket!
Előzmény: Professzor úr (751)
Professzor úr Creative Commons License 2001.08.28 0 0 751
Megkezdődött az újabb Bicskei-féle népbutítás.Óvatosan bár,de 7 pont megszerzéséről beszél a hátralévő 3 selejtezőn.

Nem csoda,hogy úrrá lesz az embereken a lincshangulat egy várható kudarc(?) után...

Előzmény: zlotyi11 (750)
zlotyi11 Creative Commons License 2001.08.23 0 0 750
Gondold el mennyi lessz a Román meccsre a jegy!
Előzmény: hóthüje (749)
hóthüje Creative Commons License 2001.08.22 0 0 749

Berci Bá´!

Én is nagyon kérem NE MODJON LE! Várjuk meg a román és olasz TÉTMÉRKŐZÉST! Ha ott sincs semmi eredmény, akkor se keseredjen el, mert elmehet a mezey iskolájába oktatni. Tudja: "aki tudja csinálja, aki nem tudja tanítja". Fogalmam sincs a kölni labdarugó iskola hány diplomát adott ki, de lehet köztük néhány véletlen is. Nem véletlen pl. egy jordániai szégyen. Ön egyetlen tétmérkőzést játszott a magyar válogatottban a legendás svédek elleni ki-ki derbit. Vonalkapusként nem is számíhattak védőtársai semmilyen segítségére. Most, mint _szagember_ hogyan lepődött meg a 20-25 perc alatt elfáradt játékosokon. Mit fizettünk mi szurkolók és adófizetők nekik? BELÉPŐJEGY (a nézők, illene visszafizetni), kerényi cécó, vikidál falsság, super repi a Hiltonban, étkezés, repülőjegy ODA-VISSZA, németeknek, magyaroknak, repivendégeknek. Egy semmi mérkőzésre. Szerintem a 8-11 éves korosztályból kellett volna kiállítani a "csapatot". Akkor legalább a csemetéknek és a szülőknek maradandó élmény lett volna.

ui. Ezért a "produkcióért" 2000-4000 Ft belépőárat elkérni egyenesen pofátlanság!!!!!!!!!!!!!!

zlotyi11 Creative Commons License 2001.08.21 0 0 748
Meglátjuk.Sok minden függ a köv. 2-3 meccstől!
Előzmény: OSZYnho (747)
OSZYnho Creative Commons License 2001.08.21 0 0 747
A magyar válogatottban mindenképpen többnek kell lennie mint amennyit BB kihoz belőle. Persze a falábú játékosok nem válnak jobbá ha ő nem lesz. De az nem fair, hogy amióta ő a főnök majdnem ugyanazok játszanak. Akik 22 évesek voltak amikor ő idejött(erre nagyon büszke "a mienk volt akkor a legfiatalabb válogatott a világon"). Hát most meg nem. Mikor ezek a fiúk 22 évesek voltak, akkor mindenki remélte, hogy 25-26 éves korukra fejlődnek valamit. Mostmár tudjuk, nem fognak. Szóval nem játszhatnának a válogatottban a mostani 22 évesek? Úgy néz ki mintha ez a 73-74-es generáció(Hrutka, Dragóner, Herczeg, Mátyus, Sebők, stb...) olyan különleges(tehetséges???) lenne. És ki kéne rúgni azt a sok vén kórót(Illés, Hamar). Ha öreg játékosokat akar játszon a Miriuta vagy az Urbán Flóri. Szerintem egyébként nem fogják kirúgni, nem olyan látványosan szar(mint Csank a jugók ellen pl). Mindenesetre fogadtam egy pár emberrel, hogy 2002 december 31.-ig nem megy el. Remélem veszítek!!
zlotyi11 Creative Commons License 2001.08.21 0 0 746
Arra hogy voltak olyan eredmények.Ha csak a tényeket vesszük döntetlent játszottunk az Olasz,Angol,Román csapattal.Megnyertünk ha jól emlékszem Iránban egy tornát.Abban egyetértek hogy 1-1 meccs erejéig képesek vagyunk felpörögni.Na de nem minden nap van válogatott meccs!De én azt mondom egyenlőre nem vitázzunk.Várjuk meg a 2 meccset és utána okosabbak leszünk.Mint mondtam ha idehaza bárhogyan is de megverjük a Románokat akkor ígérem csak jót írok aznap BB-ről!
Előzmény: Professzor úr (745)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!