Keresés

Részletes keresés

Sárkány_BG Creative Commons License 2019.04.19 -3 3 377

Törölt nick Creative Commons License 2019.04.19 -1 1 376

Én bizony szívesen lennék a helyében. Ilyen trófeákkal csak büszélkedni lehet.

Előzmény: ValamiNév (374)
Roland32 Creative Commons License 2019.04.19 0 0 375

Sziasztok !

Elsősorban feleségem,másodsorban feleségek,barátnők képeire közös farokverés  kamon,kit izgat,érdekel ? Kamusok nem érdekelnek,én tudok bizonyítani (feleség képeiről,hogy eredeti).

Férfias igényes pasik csak 30 és 55 év közöttiek. Kövérség kis méret nem!

ValamiNév Creative Commons License 2019.04.19 -3 6 374

Undorító, amit művelsz. Az nem aktfotózás, hogy szembevakuzol csajokat, miközben a májfoltos kezeddel matatsz bennük. 

Előzmény: Rolexfan (371)
dekopir Creative Commons License 2019.04.14 -2 3 373

Rusnya kezed nem hiányzik ide!

Előzmény: Rolexfan (371)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.14 0 0 372

Üdvözletem!

Keresek budapesti partnert, aki készítene egy meztelen sorozatot rólam a saját telefonommal (persze a képeket azért átadnám). Anyagiak kizárva.

Én csak olyanokat tudok csinálni magamról, mint ami a Kis kukisok klubja topicban látható a 3128. hozzászólásban. Azoknál jobbat szeretnék.

Köszönöm,

P.O.

Rolexfan Creative Commons License 2019.04.11 -3 14 371

Takarítónő köténykébe öltözve

mollom Creative Commons License 2019.04.10 0 0 370

Amatőr fotós keres szintén amatőr hölgyet, aki modellt állna aktfotózáshoz. Elsősorban a Kecskemét - Szolnok - Budapest háromszögből, vagy környékéről. E-mail címem az adatlapomon található.

diszkréten Creative Commons License 2019.01.26 -1 0 369

Leveleznék, majd találkoznék olyan székesfehérvári, vagy annak környékén élő diszkrét, intelligens férfival, akit szintén izgatna az, hogy megmutassuk egymásnak a feleségünkről/párunkról készített meztelen fotókat, az arcukkal együtt. NEM E-MAILBEN, csakis egy találkozáskor. Feleségem 46 éves, csinos, szexi nő.

Elképzelés: találkozunk egy diszkrét helyen, és egy kávé mellett, táblagépen mutatjuk meg egymásnak a párjainkat.

címem: diszkretferfi1@gmail.com

filodoro Creative Commons License 2019.01.23 -2 1 368

40 éves normál szőrzettel rendelkező pasi vagyok.

Pécs és környékén szívesen vállalnék modellkedést

fetish témákban: szerepjáték, láb -és harisny

imádat,bisex, crossdress stb.. 

Rolexfan Creative Commons License 2019.01.21 -2 12 367

T4LK Creative Commons License 2019.01.20 -1 0 366

Akt- és erotikus fotózáshoz keresek modellt fotózási tudásom bővítésére, csiszolására. Ha arc nélkül vállalod, keress akkor is! Téma: női test és testrészek különböző megjelenítése adott téma szerint.
Kérdezz. Részletek emailben.

Goldsteve77 Creative Commons License 2019.01.14 -1 2 365

Teljes diszkrécióval, profi felszereléssel és gyakorlattal, igényes, intelligens, budapesti férfi vagyok, aki akt fotót készítene csinos, önmagukra igényes budapesti Milf, vagy fiatalabb hölgyekről, csak a magunk szórakoztatására! Titkos vágyad valóra váltom ez által, ha eddig csak játszadoztál a gondolattal! Erre az elérhetőségre lehet írni és megbeszéljük a részleteket. Mail: goldsteve77@gmail.com

Igény szerint referencia fotókat mailben küldök!

Rolexfan Creative Commons License 2019.01.07 -3 13 364

Jelentkezz, ha hölgy vagy és érdekel egy izgalmas fotózás és a jó modell díj

gaydoctor1 Creative Commons License 2018.12.26 -2 0 363

Hölgyet, hölgyeket keresek Budapesten fotózáshoz. Részletek e-mailben.

Rolexfan Creative Commons License 2018.10.12 -6 9 362

Laza, kellemes fotózás Budapesten, jó modell díj

Imádok_fotózni Creative Commons License 2018.10.05 0 1 361

Továbbra is várom azokat a vállalkozó szellemű párokat, akik szeretnének a szeretkezésükről művészi képsorozatot.

Email-ben tudok mutatni a munkáimból referenciát.

Keressetek nyugodtan, a címem publikus.

jura3 Creative Commons License 2018.07.30 0 0 359

Hölgyet keresek erotikus fotók készítéséhez , saját célra ,honoráriumért.

Rolexfan Creative Commons License 2018.07.12 -5 13 358

Izgalmas fotózás teljesen kötetlen keretekkel. Ha érdekel a nickre kattintva írhatsz mailt

alezredes 1 Creative Commons License 2018.07.10 0 4 357

Nem szép dolog ám fotozás címszóval végül is megdugni a hölgyeket ! DDD

Szegény lányok, azt hiszik hogy pár kép, kattintás és vége, miközben nem ! DDD

Előzmény: Rolexfan (350)
JoEy_28 Creative Commons License 2018.07.09 0 0 356

Veszprém és környékén keresek hölgyet fehérneműs, esetleg akt fotózásra, aki szeretné kipróbálni.

Kortól függetlenül, szívesen találkoznék olyan hölggyel, akinek megmozgatja a fantáziáját és szívesen megmutatná a gyönyörű bájait egy kis kompenzálásért cserébe. Rajongok a gyönyörű női testért, amennyiben úgy gondolod, hogy kicsit is felkeltettem az érdeklődésedet, írj bátran az adatlapomon található e-mail címre.

zsuszi32 Creative Commons License 2018.07.08 -1 0 355

Szia Karát2010!

Ha gondolod keress meg bátran! szivesen fotóznám a párod.

Üdv

Zsolt

Előzmény: karát2010 (274)
Rolexfan Creative Commons License 2018.07.08 -3 6 354

Szeretettel és jó modell díjjal várok akár idősebb, teltebb hölgyeket is kellemes és izgalmas fotózásra

Rolexfan Creative Commons License 2018.07.05 -3 4 353

Rolexfan Creative Commons License 2018.07.05 -6 5 352

Illusztráció

rokko74 Creative Commons License 2018.07.05 0 0 351

Sziasztok szeretnék pár fotót magamról lányt vagy párt keresnék aki csinálna !

Rolexfan Creative Commons License 2018.07.05 -5 2 350

Néha érdekes dolgok történnek meztelen hölgyek fotózásakor. Kb. egy éve jelentkezett egy vidéki férjes asszony, küldött magáról két képet, egy fürdőruhásat meg egy bulira készülős elegáns ruhásat. Megegyeztünk mindenben, rendben megjelent a megbeszélt helyen. Kicsit alacsonyabb volt, mint amit a képek alapján vártam és elég feltűnően volt öltözve, erősen kifestve, de összességében nem volt rossz. Azt láttam, hogy izgul, gyorsan kézen fogtam és felmentünk a lakásba. Közben elmesélte, hogy két gyereke van, jól élnek a férjével, aki külföldön dolgozik és nem tud arról, hogy fotózni jött. Megkérdeztem, hogy a pénz motiválja, vagy a várható izgalom. Mindkettő - volt a válasza. Bementünk a lakásba és azonnal levetkőzött, tök meztelenre. Ennek nem örültem, mert szeretek vetkőztetni. Az alakja megfelelt a korának és a két szült gyereknek, picit lógtak a mellei, de nagyon ápolt volt, és jó illatú. Elég egyszerűen fogalmazva beszélt, de nagyon őszintének tűnt, pl. azonnal leszögezte, hogy nem dug, mert az csak a férjének jár. OK mondtam, fotózásról volt szó.

Felültettem az asztalra és csináltam pár képet róla, de aztán abbahagytam, mert megfogta a kezemet és egész közel húzott magához. Elkezdtem simogatni a melleit, vállát a combjait, csókolgattam a fülét. Vissza simogatott és ettől szűk lett egyből a nadrágom. Úgy állva letoltam és a kezébe adtam a félkemény farkamat. Azonnal húzogatni kezdte amitől teljesen kemény lett.

Gyere feküdjünk le - lefektettem a rekamiéra és szorosan mellé bújtam. Izgatottan húzogatni kezdte a farkamat én meg elkezdtem a csiklóját símogatni. A száját és a nyelvét kicsit nehezen adta oda, de aztán nagyon jól csókolt. Kb. két percig simogattam, amikor éreztem, hogy nagyon kemény lett a csiklója, néhányat rándult a teste, csendben, hang nélkül elélvezett. Akkorra már én is nagyon felizgultam bevittem a nagy ágyra, gondoltam most már megdughatom. Mondtam, hogy azt nem - szólt rám, de ha akarod kézzel kielégítlek. Végül ez lett a dologból, egy jó nagy fröcskölés, láttam, hogy meredten nézi az ondós farkamat. Szerintem szeretett volna beleülni, de tartotta magát. Kérdezhetek valamit - mondtam amíg öltözött - most láttál először. Hogy mertél velem feljönni és azonnal levetkőzni? Elnevette magát - Láttam rajtad, hogy úriember vagy - volt a válasz.

Bejöhettem neki, vagy kellett a pénz, mert hamarosan írt, hogy jönne fotózni. Örültem neki, de kicsit haladjunk a kapcsolatban. Megírtam, hogy ha nem dug, akkor a szájába szeretnék élvezni. Jó, de nem tudom lenyelni, nem baj? Nem. Ebben maradtunk, így is lett. Akkor már nagyon hangosan élvezett el a csikló simogatástól és nagyon felizgulva szopta a farkam, aztán az ondót a szájában tartva kiszaladt a fürdőszobába. 

Akkor láttam utoljára, többet nem írt és a levelekre sem válaszolt. Pedig szívesen fotóznám még. Képeket majd teszek fel.

superfotohungary Creative Commons License 2018.07.03 0 0 349

*napraforgós 

superfotohungary Creative Commons License 2018.07.03 0 0 348

Sziasztok. Fotopályázathoz keresek bevállalós jó alakú lányt szabadtéri napraforgót képekhez. Győr és 60 km távolságra. 1000 ft óradíjat tudnék adni.

zsuszi32 Creative Commons License 2018.06.30 0 0 347

Szia!

Én profi fotós vagyok, szívesen fotóználak benneteket. Ha gondolod írjatok bátran

Üdv

Zsolt

Előzmény: Törölt nick (339)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!