Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.09.16 0 0 2487

Tiszteletem

Eladó egy örökségböl származó Zepter kehelykészlet.

Rozsamentes acél mindegyik eleme, és sajnos nincs meg

az eredeti dobozuk. Mindegyik alátét, kehely és a tálca

aljára ez van írva:   Zepter 18/10

Érdeklődni a publikus email címemen lehetséges!

Üdv: B.T.!

Berlusz Móni Creative Commons License 2012.09.07 0 0 2486
Berlusz Móni Creative Commons License 2012.08.03 0 0 2485

Sőt, talán még az orrodat is tisztícccccsssa... :-DDD

 

 

Előzmény: Csak_mellesleg (2483)
Csak_mellesleg Creative Commons License 2012.08.03 0 0 2484

"Viztisztitók:

Bemérettem a tisztitott vizüket kivont minden ásványi anyagot valamint hasznos baktériumot is a vizből nem ajánlott és egy csomó viz elmegy adnak rá egy év garanciát talán kibirja hiba nélkül....."

 

Ha jól számoltam, 25.000 Ft maradt, amiből 40.000 Ft ment el telefonra. Ebből a mínuszból még futotta bevizsgálási költségre is, ami nem semmi pénz?

 

Lennél szíves egy olyan baktériumot megnevezni, ami az ivóvízben található és hasznos?

"I. osztály: kiváló víz

Mesterséges szennyező anyagoktól mentes, tiszta, természetes állapotú víz, amelyben az oldottanyag-tartalom kevés, közel teljes az oxigéntelítettség, a tápanyagterhelés csekély és szennyvízbaktérium gyakorlatilag nincs."

http://www.zoldinfolanc.hu/doksik/miskolc/vizek/Vizek2.htm

 

Én, ha nem is Zepteres, de fordított ozmózis rendszerű víztisztítót használok, már 7 éve. Olyant, ami mindent kivesz a vízből 99%-ig. Ha annyira szükségem lenne a vízben található ásványi anyagokra, már régen halott vagy nagyon beteg lennék. Eddig meglehetősen élek:) Ha egy hangyányit elgondolkodik valaki, hogy az ételeinkben mennyi és a vízünkben mennyi az ásványi anyag, rájöhet, hogy a vízben a töredéke található az ételeinkhez képest. A szervezet annak hiányát meg sem érzi. Suliban annó, én is azt tanultam, hogy ha teljesen tiszta vizet innánk, akkor meghalnánk. Ma már tudom, hogy ez nem igaz!

 

Érdekes, hogy ameddig ott dolgoztál, addig valahogy nem vetted észre, hogy milyen készülékeket árulsz. Bizonyára csak most vizsgáltad meg őket... Számomra nem vagy kompetens, mert valahogy nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy a harag beszél belőled, mert nem tudtál magas jövedelmet elérni.

Előzmény: csemegevastagkolbasz (2469)
Csak_mellesleg Creative Commons License 2012.08.03 0 0 2483

Nekem középfül gyulladásra bevált a Bioptron lámpa. Egy este használtam, kb. 6-10-ig, óránként öt percig. Szerintem nyugtat is.

joy Creative Commons License 2012.04.26 0 0 2482

Már írtam esetemről ebben a topcban.

Én az időnként előferdülő arc-homloküreg gyulladásomra Diapulmon+kamillatea forró inhalálást alkalmazom. Eddig bevált. 10-20 perc izzadás után mindig kihozta belőlem a kórt. Orrfúvás tudománya szükséges hozzá!

A múlt héten középfülgyulladástól féloldalra megsüketültem. Orrfülgigász segített ki belőle!

Anyós vetetett velünk magának Bioptron lámpát reumájára. Állítólag neki segít, de hogyan használja, nem tudom.

Elkértem 1* arcüreggyulladásomra. Eredménye őrjítő fejfájás lett. Ha ismered, tudod, milyen a könnye-t.knya egybefolyó kín. Végül a fönn említett inhalálás hozta ki belőlem a t.knyot-kórt.

Jobb, ha szakorvoshoz fordulsz!

Előzmény: zsocsaa (2476)
joy Creative Commons License 2012.04.26 0 0 2481

Bejárónőt.

:o)

Előzmény: hamyka (2475)
joy Creative Commons License 2012.04.26 0 0 2480

 

Forrás megnevezés nélkül ne idézz!

Előzmény: cumpika (2474)
joy Creative Commons License 2012.04.26 0 0 2479

Ha talál a tény, akkor rögvest repül a részletező válasz: hülyeség!

Kérdezze meg orvosát, vagy gyogyószerészét!

Egyáltalán nem hülyeség a herélt víz problémája!

Előzmény: cumpika (2473)
csemegevastagkolbasz Creative Commons License 2012.04.12 0 0 2478

Szia!

Hát azt kell mondjam amit irtam is ha van 460 ezer forintod kidobni akkor jó persze amúgy ahol én dolgoztam ott a tutto luxo 1 hónap alatt tünkrement..:)

Maga a készülék felépítése vetekszik a media marktban kapható 5000 Ft os hausmeisterével:)))

Ha jót akarsz szerintem 100 ért maxx kapsz fullos karchert...meg 20 ért egy fasza gőztisztítót ujabb 15 ért egy fasza vasallót ez igy mindig csak 135 azaz egyharmada.

 

 

Előzmény: hamyka (2475)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2012.04.10 0 0 2477

Itt baloldalon beírod a keresés szó alatti mezőbe, és kidobja az összes eddigi hsz-t, amiben szerepel a bioptron.

 

Idézek egy korábbi hsz-ból:

 

 

A Bioptron (lánykori nevén Evolite) lámpát magyar orvosok találták fel. A miskolci Gruby Dávid Bőr-és Nemibeteggondozó Intézetben éveken át tesztelte két orvosnak a csapata. (Nevet nem írok, mert nem tudtam velük beszélni, már nyugdíjasok, hogy kiírhatom-e a nevüket.) Az egyik laborvezető, aki a teszteket összefogta és dokumentálta, az édesanyám. Jómagam, "hála" az egész testemet megtámadó ekcémának és más betegségeknek, tesztalany voltam a "gyermek" kategóriában.

  

A lámpa fénye ill. melege egy polárszűrőn át hat, egyes bőrbetegségeket, pattanásokat, aknékat, fekélyeket, sebeket, hegeket lehet vele gyógyítani, vagy gyógyszeres terápiával kombinálva a gyógyulást gyorsabbá tenni, a visszamaradó elváltozásokat csökkenteni. A színes előtétek csak parasztvakításra jók, nincs jelentőségük. A hegyikristály betét meg marhaság, ugyanis a kristály belső és külső fénytörési rétegei eltérítik a polarizált fényt, innentől a kis tiffany lámpa is hatásosabb.

Valaki írta, hogy a lámpától be kell pirosodni, az jelzi a hatást. Ez nem igaz.

A kezelési időnek van minimuma és maximuma, és a távolságot is be kell tartani.

Nikolett: a tesztelőket komoly szakmai vizsgák után válsztották ki, ugye nem akarsz azzal szédíteni itt mindenkit, hogy eü végzettség nélkül te nagy szakértő vagy. Ha láttad volna, milyen munka folyik a miskolci laborban, nem hencegnél a zepteres fejtágítókkal.

A Zepter nem tudom, miért állítja a lámpáról, amit állít, gondolom valahogy le kell nyomni a paciens torkán a márkanév árát. (Lánykori nevén extraprofit.)

Előzmény: zsocsaa (2476)
zsocsaa Creative Commons License 2012.04.09 0 0 2476
kedves mindenki,szeretnék kérni hasznos tapasztalatokat,tanácsokat a bio
ptron lámpáról.nem a hüdejómindenre érdekelne..hanem akinek tényleg bevált és használta vagy @t sem ért....3 gyerekem és én is folyamatos arcüreg-középfül gyulladással küzdünk..ja és a fikázóknak:bocs a külalakért de mobilról irom és nem sikerül tagolnom.sorry..+köszi elöre is!
hamyka Creative Commons License 2012.04.09 0 0 2475

 

Szióka :)

 

Uhh,elég durva amiket irsz, akkor mégsem olyanjó ez a Tutto Luxo porszívójuk??

Akkor a Lux sem olyan jó?? akkor milyet vegyek takaritáshoz?? Krachert vagy milyet??

 

 Irjatok és üdv: hamyka

 

ui:SZeretném a legjobbat megvenni,ill az elözö hozzászolásaimban csak érdeklödtem hogy kevés pénzböl milyet lehet venni,de rájöttem hogy kevés pénzböl nem lehet hasonlot venni...

 

Szóval milyet ajánlotok?

 

 

Előzmény: csemegevastagkolbasz (2469)
cumpika Creative Commons License 2012.04.09 0 0 2474

 ahol magasabb az arzéntartalom, bár az eü határérték alatt van

 

 

"Jelenleg több mint 400 településen magasabb az arzénkoncentráció az előírtnál, főként az észak-, illetve a dél-alföldi régióban."

 

 "Több mint négyszáz településen magasabb az ivóvíz arzénkoncentrációja a megengedettnél, ezeken a területeken az ÁNTSZ rövid időn belül megtilthatja vagy korlátozhatja a víz fogyasztását."

 

 "Békés megye településeinek egyébként mintegy kétharmadában magasabb az arzéntartalom, mint az eü határérték, a literenként 10 mikrogramm."

 

 

Még hány ilyen jelentésből idézzek?

 

 

Jobban utána kellene nézni a dolgoknak, mielőtt terjeszted, különben teljesen hiteltelenné válsz.

 

Előzmény: joy (2472)
cumpika Creative Commons License 2012.04.09 0 0 2473

 "A kvázi desztilláltvíz tartós fogyasztása káros, hiszen az ember egészséges életéhez nagy szükség van az ivóvízben oldott, rendszeresen, kis mennyiségben szervezetünkbe juttatott ásványi anyagokra, amelyek elmaradása az ún. hiánybetegségek, egyéb kóros elváltozások kialakulásához vezet."

 

Már Te is kezded?  Ekkora hülyeséget miért kell terjeszteni?

Előzmény: joy (2472)
joy Creative Commons License 2012.04.09 0 0 2472

Először is, ne légy elkeseredve, mások hibája nem a tied!

 

Magyarországon az ivóvizek tiszták, biztonságosak nagyon kis terület kivételével /Békés m./, ahol magasabb az arzéntartalom, bár az eü határérték alatt van, de a pelenkásvitézekre rossz hatással lehet.

A vezetékes víz az egész országban tisztított -mechanikai és biológiai szennyezéstől mentesített. A benne oldott ásványi anyagokat nem.

Komoly hiba is lenne. A kvázi desztilláltvíz tartós fogyasztása káros, hiszen az ember egészséges életéhez nagy szükség van az ivóvízben oldott, rendszeresen, kis mennyiségben szervezetünkbe juttatott ásványi anyagokra, amelyek elmaradása az ún. hiánybetegségek, egyéb kóros elváltozások kialakulásához vezet.

A reklámvíztisztítók nem tesznek egyebet, mint a mechanikai szennyet, ásványi anyagok egy részét kiszedik a vezetéki H2O-ból -ha kiszedik.

"Calgonnal a mosógép tovább él", ám az ember hamarabb hal.

!!! Ha a "megtisztított" víznek fémes íze van, azt jelzi, természetellenes szennyeződés kerül bele!!!

 

/Csupán csöndes kérdés: Apukád milyen vízen csöpörödött föl, és te mit ittál, mikor pici voltál?/

 

No és a levegőt is gázmaszkon keresztül kell venni?

Eddig még nem említettem az általad is megtapasztalt hihetetlen mértékű ivóvíz pazarlást!

cumpika Creative Commons License 2012.04.08 0 0 2471

"Bemérettem a tisztitott vizüket kivont minden ásványi anyagot valamint hasznos baktériumot is a vizből nem ajánlott"

 

Én ugyan utálom a Zeptert, de azért baromságokat ne tessék irogatni.

Előzmény: csemegevastagkolbasz (2469)
csemegevastagkolbasz Creative Commons License 2012.04.06 0 0 2470

Régi therapy air kukás lesz nincs már alkatrész hozzá szerintem.

Az illatzselé meg 30 rongy bele kb...

Előzmény: gasparv (2449)
csemegevastagkolbasz Creative Commons License 2012.04.06 0 0 2469

Sziasztok!

Olvasgatom régóta a fórumot gondoltam leirom,hogy is megy a Zepternél.

Előre közlöm,dolgoztam a zepternél ismerem a termékeket A-Z ig és én is hasonló cipőben vagyok mint sokan magyarul basztak rendesen kifizetni most megyek majd a rendőrségre feljelenteni őket.plusz még hozzájütt egy csalás is.Vettem egy edényt 24.000 forintért 78 helyett.

 

 

Na most a lényeg,hogy kifizettem az edényt a promóciós 24.000 Ft os áron számla megjött róla csak éppen az edény nincs sehol október óta.Az ügyfélszolgálaton kiröhögtek....

Amikor irtam mailt nekik,hogy nem kell már az edény küldjék vissza a pénzt közölték,hogy majd levonják a kötbért előbb belőle majd talán visszautalják a pénzt jelzem es sem történt meg de pechjükre van 5 tanúm hogy nem kaptam semmit a telefonbeszélgetések felvéve e mailek elmentve úgyhogy szerintem ők fognak rosszul járni.

Nem a Pénz miatt csupán az erkölcs.

 

 Nagyon sok esetben megcsinálták azt nem egy nem kettő emberrel hogy aláhamisították az aláirását a belépési szerződésen ez okirathamisitás szintén nem egy nem két esetben.

 

Aki hasonló cipőben jár irjon mail elérhetőséget és tudunk biztos segíteni jelzem nem piti ügyvédeim vannak erre az esetre.

 

Végül mivel olvasgattam a termékek kritikáját irnék néhány mondatot erről is,

 

Bioptron lámpa: 

Meghamisított valótlan adatokat állítanak róla kb 5000 Ft az értéke igazából bőrproblémára használható ők a legalapabbat 150.000 körül árulják most.

 

Légtisztitó: Nagyon jó az tény de egy kis gigszer hirdetik,hogy Made in Sweden amikor kibontottad akkor made in korea.

180 körül árulják csak most akciósan de jólbevett értékesítésitési duma hogy 380 az ára és ezért most 2őt vihet haza...

Sokkal jobb Bosch Márka egyébként 40 körül megkapható...

 

Tutto Luxo porszívó:

No komment egy rakat szar ha van fél millád kidobni az ablakon...

 

Viztisztitók:

Bemérettem a tisztitott vizüket kivont minden ásványi anyagot valamint hasznos baktériumot is a vizből nem ajánlott és egy csomó viz elmegy adnak rá egy év garanciát talán kibirja hiba nélkül.....

 

A legjobb mégis a jutalék:

Végig úgy kommunikálják,hogy 100.000 Forint termékeladásért kapsz huszezer jutalékot és az áfát ami plusz 25 százalék.

A végén 125.000 Forint kalkulált jutalék plusz áfa helyett ficcent a számlámon bruttó 70 minusz az adó amit ugye fizetni kell.

 

Magyarul tisztán maradt 25.000 Forint..

A telefon számlám meg 40 mert ugye a nyugdijasokat nekem kellett behivni saját költségre.

 

klepi Creative Commons License 2012.03.29 0 0 2468

Szia Anca!

A javítás helyett kértük a termék cseréjét, de nem is regáltak rá.

Most írni fogunk mégegyszer és nemcsak itthonra, hanem az anyacégnek is.

Előzmény: anca37 (2467)
anca37 Creative Commons License 2012.03.25 0 0 2467

17000.-? Az rengeteg! 10-12 körül már új egylaposat lehet kapni, igaz az nem zepter. Na és milyen szöveg már ez a "alkatrész utánpótlásról szóló rendeletet hatályon kívül helyezték." ??? Hmmm? Érdekes. nem lehet, hogy csak így akartak lerázni? Próbálkozz még szerintem, kérj másik főzőlapot, ha ezt nem tudják javítani! Hivatkozz fogyasztóvédelemre és mindenféle felügyeleti szervre!

Előzmény: klepi (2464)
klepi Creative Commons License 2012.03.25 0 0 2466

Hát ez tényleg így van. De humorral fogom fel, van egy szép konyhai díszem.

Előzmény: Otto Normalverbraucher (2465)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2012.03.25 0 0 2465

Ennyit az "örök garanciáról".....

 

Mert ugye amíg meg nem veszed, addig ez a mézesmadzag, hogy a Zepter örök garanciát vállal a termékeire.

 

Aztán mikor már lehúztak, utána más lesz a leányzó fekvése.

 

 

Előzmény: klepi (2464)
klepi Creative Commons License 2012.03.25 0 0 2464

Sziasztok!

Úgy látom, hogy itt gyűltek össze azok a fórumozók, akiknek valamilyen bajuk van a Zepterrel, ugyanúgy, mint nekem.

2007-ben kapcsolt termékként (egy nyeles sütál készlethez) "kaptunk" egy indukciós főzőlapot. A főzőlap januárban elromlott, ezért úgy gondoltuk, hogy elvisszük Bp-re megjavíttani.

Az átvételkor ráírták a papírra, hogy kb. 17 000 Ft-ba fog a javítás kerülni, hát egye kutya, beleegyeztünk, otthagytuk,

Majd 3 hét múlva közölték, hogy nem javíthatják meg, mert az alkatrészt a gyártó nem forgalmazza.

Nem hagytuk annyiba, írtunk egy panaszlevelet a cég központjába, akik "illetékességből" áttették a javítószolgálathoz.

A tegnapi nap megjött a válasz, hogy tényleg nagyon sajnálják, de nem áll módjukba megjavítani és egyébként is az alkatrész utánpótlásról szóló rendeletet hatályon kívül helyezték.

HÁt éppen csak azt nem mondták, hogy mehetünk a fenébe.

A levél vége tetszett a legjobban, ugyanis leírták, hogy ők is nagyon sajnálják az esetet és lehet, hogy ezáltal a "kis" incidens miatt megrendel a bizalmunka a Zepterbe, de azért remélik, hogy továbbra is jó vevőik leszünk.

 

Szép nem?

b_k Creative Commons License 2012.03.23 0 0 2463

Milyen vízfelhasználás van a leírásban? Mert ha jelentősen kevesebb, mint amit ténylegesen fogyaszt, akkor el lehet vinni a készüléket fogyasztóvédelemhez bevizsgáltatásra, hogy nem úgy működik, mint amit a leírásban írnak. A szakvélemény birtokában pedig már vissza lehet perelni az árát.

Mi 4 évig pereskedtünk velük (az egy porszívó volt, amit mi is ajándékba kaptunk), a végén megnyertük, mindent visszafizettek kamatostul. Igaz hogy hosszú ideig tart meg fárasztó, de még mindig jobb, mint évekig nézni a lakásban egy hasznavehetetlen kacatot.

Mi Anyukámtól kaptuk a porszívót, aztán a visszaperelt pénzből elmentünk egy wellness hétvégére (párommal meg a szüleimmel), úgyhogy nagyon nem sértődött meg senki, hogy a drága jó porszívótól megszabadultunk. :-)

Előzmény: DaniAl 2 (2461)
Hepci Creative Commons License 2012.03.16 0 0 2462

Erre jók a "barátok".

Állítólag fantasztikus értékesítési eredményeket ér(t) el a Zepter Magyarországon.

Lehet, hogy ez itt a hülyék országa?

Előzmény: DaniAl 2 (2461)
DaniAl 2 Creative Commons License 2012.03.09 0 0 2461

Tisztelt Tücsa!

Most kaptunk mi is édesapámtól egy ilyen ZEPTER PWC 670-es víztisztítót. Én már akkor sem akartam mikor jelezte, hogy megvenné nekünk, hogy tiszta vízet igyunk, főleg a gyerekek. Azt mondta akkor nem nekünk veszi, hanem a gyerekeknek! Kedden (02.06) volt itt a szerelő bekötni! Mondtam neki mielőtt nekiáll, mondja már el, hogy mit fog csinálni, meg egyáltalán mi ez a gép, mert én furni-faragni, csempét leverni nem engedek. Rendes volt különben. Elmondta, hogy a csapra és a csatornára kell kötni, és 1liter tiszta vízhez kifolyik 2liter "koszosvíz"(ennyit apu is mondott). Én már ezen fennakadtam, hogy mennyi víz elfolyik a semmibe!!!! Arról nem is beszélve, hogy nálunk még nincs is kiépítve csatorna, csak emésztőgödrünk van!!!Nem nagyon szerettem volna beköttetni! Mivel nem engettem a mosogatót kifúrni egy vékony csővett vezetett a lefolyóhoz. És ez volt a szerencse! De mi van azzal akinek rákötik a kifolyóra,csak a vízszámla lesz gyanus! Mikor elment a szerelő, gondoltam megnézem mennyi víz folyik ki a lefolyóba, edénybe engedtem. A 20.liternél felhívtam aput, hogy mi van. Mondtam neki, hogy mi ezt így nem fogjuk használni, mert én ennyi vízet nem fogok kiburogatni!!! Azt mondta felhívja a barátját (ő az ügynök), mert hát ezt neki sem mondták a bemutatón sem. Ezután jött a leves!!! Este jön aputól az SMS, hogy használjuk csak a gépet, mert ez egy kincs, és csak havi 500-1000 Ft többlet költség, az a fontos, hogy tisztavízet igyunk vagy legalább a gyerkek!! Olyan ideges lettem, hogy a vérnyomásmérő eldurrant volna rajtam!!! Széttudnám verni ezt a sz*rt! Mire megtelt a gép: 4 liter tisztavíz=közel 30 liter "koszosvíz"!!!!! :( Aztán még annyit szántam rá, hogy kiengdtem 1liter vízet belőle, hogy mire vissza tölti mennyi víz folyik el. 1liter tisztavíz = 6.5-7 liter "koszosvíz!!!!!!! Hát a 2 liter kicsit több lett! A csapját el is zártam, ne töltse magát!! Az ember már azt sem tudja hol-min sporoljon, én meg öntsek ki ennyi vízet!!!! Megkostoltuk azért azt a tisztavízet, fémes íze volt, gondolom attól az ezüst-kolloidos rúdtól ami belelóg. Ezt is a szerelő mondta, hogy az van benne.

Másnap felhívtam aput, hogy megbeszéljük mi ezt nem fogjuk használni. Nem értettünk egyet! Nem tudom miket mondtak neki erről a sz*rról, neki az a lényeg, hogy tisztavízet igyunk, de én meg nem fogom a sok vízet kiönteni!!! :( 

És most én érzem magam rosszul, hogy ilyen drága gépet nem tudok értékelni, mikor még ráadásul ajándék is volt!!! Ja, és ez még nem minden! Mert megvette mellé a légterápíát és a vízkőoldót (vezetékesvízcsőre kell rátekerni)!!! Szóval nem kis pénzt hagy ott a kedves ZEPTERnek! 

Talán az a vízkőoldó való valamira! De megnézem az is mennyit fogyaszt, mert állítólag havi 350Ft - ot.

Elvagyok keseredve!!!!

Előzmény: tücsa (2454)
Anstream Creative Commons License 2012.02.14 0 0 2460

Hehe, bocsi.. éppen ezért egy  ( nem tudom megállni)

 

-épületgépészeti boltban vettünk RO víztisztítót 55.000Ft-ért 2 éve!!!

 

Ugyanaz, mint amiket a nagy MLM rendszerekk forgalmaznak arany áron!

 

A venturi Kft szereli össze Gönyűn!! :D  egyedi címkével ellátják valahol, aztán mehet, vegye a nép, stb.

 

Németországból még olcsóbban, 90 -100 €uróért is tudok, -csak körül kell nézni az eBay-en.

Autóalkatrészt is onnan veszek, fél, és negyed áron, ide szálllítva! Vazz :D

Gáz ez az ország, sajna. :(

 

Előzmény: tücsa (2454)
robag23 Creative Commons License 2012.02.09 0 0 2459

Kedves Mindenki!

 

Egy néhány gondolatot engedjetek meg a Zepterről. Az elmúlt néhány hetes tapasztalatomat írnám ide. Munkát keresek ezerrel és ugye vannak ezek az irodai asszisztensi állások, és minden ami ehhez kapcsolódik, szintén hasonló névvel. Na most, 10 ből 10 zepteres volt! Amit messziről ajánlok mindenkinek elkerülni aki nem akar hasonló helyzetbe kerülni, a következő címek: Bp. Váci út 187-től 191-ig, továbbá BP. XI.kerület Etele út 67. Bejárat az utca felől és Érd, Bajcsy Zsilinszky út 121. Mindenhol Bioptron lámpák minden mennyiségben, sehol semmi irodai munka!!! Nem is csoda hogy a hirdetésben nem tüntetik fel a cég nevét, ugyanis senki nem menne akkor. Csak azt nem tudom miért jó nekik ha odacsábítanak kamu szöveggel, aztán elküldöm őket az *nyjukba és sarkon fordulok, eljövök. Köszönöm Zepter hogy pénzembe, energiámba, és nem kevés időmbe került a NAGY SEMMI!!!!!!!!!!!!!!!

Hepci Creative Commons License 2012.01.27 0 0 2458

Rendezz be benne egy macskavécét, az majd elnyomja a szagát.

Előzmény: gasparv (2449)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!