Keresés

Részletes keresés

aggályos Creative Commons License 2000.10.10 0 0 17
Defíniálom a fílinget:
"Mélységesen felháborított az a reklám amit a minap láttam a TV-ben. Kinai hetek a MecDonaldsban. Buddhista szerzetesek szánalmasan mammognak....snitt...az egyik tömi a fejét.snit...az összes eltűnik, egyikük marad..konklúzió......"Ha megkóstolod kitérsz a hitedből"
a fenti topicnyitó finomítására gondoltam

Budhhista szerzetesek: mmmmmaaaammmm, mmmhaaaaammm, mmmmhhhaaaaaaahmmm, mmmmhhhhhhaaaaaaaaahmmm.

ilyen.

a reklám profi, mert a kis 11-éves imádja (mósópor, betét, autó nem köti le)

Előzmény: melnyikov (16)
melnyikov Creative Commons License 2000.10.10 0 0 16
Poén és komolyság kedvéért megtámadom panaszbizón, ha megmondod, hol aggyák, melyiken, ez ui vérlázító, alkotmány és médiatv ellenes a gazdvers stb büróknál lassanmegy a dolog, a panaszbizó kicsit gyorsabb, másrészt nem volt még példa reklám ilkyetén megtámadására.Milyen érdekes, hogy nem Mcizrael hetek vannak, és nem rabbikon gúnyolódik ez a féreg cég.
MB
Előzmény: waxxablaze (-)
PuPu Creative Commons License 2000.10.09 0 0 15
Már mikor beírtam, rájöttem...
:O(
Tekintsd ajándéknak...
:O)))))))
Előzmény: sas1 (14)
sas1 Creative Commons License 2000.10.09 0 0 14
Akkor sokáig nélkülözni fogod!

Mikor lesznek hamburger napok a sarki KGYB-ben?
(KGB = kínai gyorsbüfé)

Előzmény: PuPu (13)
PuPu Creative Commons License 2000.10.09 0 0 13
Én például hosszú idő óta tegnap ettem először szerb rizseshúst!
És rablóhúst se fogok addig enni, míg a Fidesz van kormányon!!!
:O)))
Előzmény: onogur (12)
onogur Creative Commons License 2000.10.09 0 0 12
A sort a végtelenségig lehetne folytatni.

Ha nem veszel a gyerekednek Nestlé cereáliát, magadra vess, ha csontritkulásban fog elpusztulni!

Előzmény: MGperY (11)
MGperY Creative Commons License 2000.10.09 0 0 11
az elöbb irtam , de nem ment át, szóval:
"Aktualitása a dolognak, hogy Őszentsége a Dalai Láma a hétvégén Budapestre érkezik.
"
kina != tibet. pontosan a tibetieket üzték el ölték meg a kinai komcsik , semmi közük nincs egymáshoz eltekintve attól hogy a kinaiak megszállták tibetet.
tibeti buddhizmus, zen budhizmus stbstsb szóval gizike gözeke, szezon fazon.

a reklám ettől még elég szar, csak nem érdemele külön topikot, ugyanijen szar pl a pözsőreklém is, imho.

Előzmény: waxxablaze (-)
waxxablaze Creative Commons License 2000.10.09 0 0 10
Lengyelországban a barátaim (az megalkuvó banda) bement a Mac-be. A pult mögött 60 körül volt mindenki. Gondolom ott nem a munkakezdők fizetését dotálja állam bácsi hanem a nyugdíjasok munkavállalását. Majd elbőgték magukat a látványtól (mármint az megalkuvó banda).
Előzmény: bean (6)
onogur Creative Commons License 2000.10.09 0 0 9
Ha ez így folytatódik, jövőre Nagypénteki hurka-partit fognak reklámozni. Mc Toros.
De inkább nem adok ötleteket.
Undorító egy csürhe.

onogur

gross Creative Commons License 2000.10.09 0 0 8
Még pontosabban nem is a multinak, hanem a reklámügynökségének (ami persze maga is multi...). Base-line-nak a Benetton kampányai számítanak ezen a téren, gondolom...
Előzmény: akkorcsakmi (4)
Hösurg21 Creative Commons License 2000.10.09 0 0 7
Multkor láttalak besurrani a toalettjükre!
Előzmény: bean (6)
bean Creative Commons License 2000.10.09 0 0 6
Nekem rettenetesen bögyömben van a McDonalds, amit itt bemutatnak az a kizsákmányolás magasiskolája. A pultnál gyerekek 16-20 évesig,a takarítók pedig nyugdíjasok 60 felett. Undorító, ahogyan eleve éhbérért is dolgozó munkaerot alkalmaznak csupán. Bár tudom, hogy egyedül nem sokat tehetek, de részemrol bojkottálom oket.
Előzmény: akkorcsakmi (4)
waxxablaze Creative Commons License 2000.10.09 0 0 5
PR. Gondolod hogy ez az embereknek tetszik? Vagy röhögnek rajta? Nem hiszem, hogy időzítették volna a dolgot. Csak fura. Mi van azzal a sok száz millió buddhistával?
Előzmény: akkorcsakmi (4)
akkorcsakmi Creative Commons License 2000.10.09 0 0 4
Maradjunk abban, hogy a multiknak/médiának. Szinte mindent. Aki tudja,- és a multi miért ne tudná,- kifizeti, ami jár érte (amit a bíróság megítél) és minden megy tovább a maga útján. A pápás, meg a szines ruhás apácás óriásplakát ugyanez volt pepitában.:-(
Nem hiszem egyébként, hogy a mcDon direkt provokálni akart a láma ideérkezéséhez időzítéssel, ezek általában a világ nagy részén egyszerre bezúdított reklámok. Az itteni PR-juk minden esetre elég dilettáns, hogy nem szólt előre a "fokozott rizikófaktorról".
Előzmény: waxxablaze (-)
pernahajder Creative Commons License 2000.10.09 0 0 3
Nem kevered valamivel?

A buddhistáknak szabad disznóhúst enni.

Előzmény: beany (2)
beany Creative Commons License 2000.10.09 0 0 2
Szerintem - aki mélységesen antibuddhista vagyok - a reklám valóban sértő a buddhistákra nézve. Nem beszélve arról, hogy a menü amúgy húst tartalmaz, sőt disznót is.
Előzmény: waxxablaze (1)
waxxablaze Creative Commons License 2000.10.09 0 0 1
Sajnálom nem láttam :-))
Előzmény: iudex (0)
iudex Creative Commons License 2000.10.09 0 0 0
S0kat lehet biz0ny. Mellesleg a Törzsasztal0n már van egy ilyen t0pic.
Előzmény: waxxablaze (-)
waxxablaze Creative Commons License 2000.10.09 0 0 topiknyitó
Mélységesen felháborított az a reklám amit a minap láttam a TV-ben. Kinai hetek a MecDonaldsban. Buddhista szerzetesek szánalmasan mammognak....snitt...az egyik tömi a fejét.snit...az összes eltűnik, egyikük marad..konklúzió......"Ha megkóstolod kitérsz a hitedből"
Mindent szabad? Mindenből viccet lehet csinálni? Aktualitása a dolognak, hogy Őszentsége a Dalai Láma a hétvégén Budapestre érkezik.
A téma nem teljesen politikai az igaz, DE mindent lehet a médiának/multiknak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!