Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.10 0 0 26138

dehogynem, egy okos feltétlenül többet "vonz ", az más kérdés, hogy csak egyhez "tapad" :D

Előzmény: csak.nektek.krealt (26137)
csak.nektek.krealt Creative Commons License 2015.09.10 0 0 26137

Egy okos nem feltétlen vonz többet ;)

Előzmény: Törölt nick (26136)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.10 0 0 26136

A férfi dolga a kezdeményezés és egy szép, dekoratív, okos nő több férfit vonz, így többől tud válogatni, mint kevésbé dekoratív tulajdonsággal rendelkező. Nyilván, ha férfiként te is megütöd azt a mércét (kisugárzást), akkor te is több válaszra, biztató finom jelekre számíthatsz....

 

Pl. Ha kezdeményezel és írsz 30 nőnek, amiből 10 válaszol, te is kiválasztod azt az egyet, akivel komolyabban ismerkedsz. Akkor mit gondol a maradék kilenc? (Azt, hogy nyomul, flörtöl, viccelődik... aztán? Eltűnt?)

 

Életünk döntések sorozata. Párkapcsolati oldalról is van, hogy ezek szinkronba vannak, vagy ellentétesek és a párok eltávolodnak egymástól. (mindegy, hogy a kezdeti fázisban, közepén, vagy vége felé...)

 

Előzmény: majdmegse (26134)


csak.nektek.krealt Creative Commons License 2015.09.10 0 0 26135

Hát én se írnék elsőként... vagyok olyan régimódi, hogy megvárjam, hogy a pasi tegye meg az első lépést, bár persze finom jeleket lehet küldeni ;) Nekem a pasi barátaim mind azt mondják, hogy az a csaj komolyan nem is érdekli őket, aki megteszi az első lépést, mert akkor elveszik a vadászat és kétségbeesettnek tűnik a csaj, hogy neki nagyon pasi kell.

 

Azért ne hidd, hogy annyit tudunk válogatni... életemben összesen nem volt 10 srác szerintem, aki udvarolgatott nekem.

Előzmény: majdmegse (26134)
majdmegse Creative Commons License 2015.09.10 0 0 26134

Szerintem akkor is Nő választ!

A pasi is, de nő kb 10 vagy 100ból választja ki aki a legtöbbet tesz, ír, humoros stb. vagy csak szimpi.

A pasik általában csak tekernek a nők után és reménykednek.Az elején legalábbis így van.Nagyon jó pasinak kell ahhoz lenni, hogy a Nők tekerjenek - unokatesom csaj és azt mondja.Bármilyen szép, helyes is egy pasi, akkor sem írna neki!

Előzmény: Törölt nick (26133)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.10 0 0 26133

Nem! Nincs olyan hogy a Nő, vagy a Férfi választ. Egy kapcsolathoz mindketten kellenek.

 

Én döntöm el, hogy jobbra, vagy balra megyek. Olyan szokott lenni, hogy én jobbra és a kiszemeltem/jelöltem/partnerem balra... , de ez már az ő döntése, az előbbi meg az enyém. :)

csak.nektek.krealt Creative Commons License 2015.09.10 0 0 26132

Persze, igazatok van, csak majdnemekkel van tele a padlas... es en az a tipus vagyok, aki eloszor inkabb magaban keresi a hibat, ezert most igyekszem vegiggondolni, hogy mit ronthatok el. Persze az is lehet, hogy tenyleg csak taplokkal hoz ossze a sors... de ha igaz is h a no valaszt, akkor en vagyok a kivetel. Nyilvan van, akit kizarok ilyen-olyan okokbol, de amikor mar kolcsonosnek tuno hekyzetbe kerulok vegul mindig a pasin mulik az egesz. De igyekszem ugy felfogni, hogy tapasztalatnak ez is jo :)

Előzmény: majdmegse (26131)
majdmegse Creative Commons License 2015.09.10 0 0 26131

Háát nem tudom.Nekem nincs ilyen tapasztalatom.Sőt sztem ránk a pasikra ez ennyire nem jellemző!

Mindig a Nő választ... azt mondják.Én így gondolom, hogy ez általában így is van.

Az tuti, hogy bár nem ismerjük egymást, kellemes amiket írsz.Biztos jól el lehet veled lenni... ezért nem értem.

De tényleg kár rajta aggódni... nem ér semmit az ilyen pasi.Sőt, jobb ha már így az elején kiderül sztem.

;)

Előzmény: csak.nektek.krealt (26129)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.10 0 0 26130

te figyelj csak, ezek csak majdnemek... a majdnem meg tudod a semmivel egyenlő. ezeket ne úgy fogd fel, amiből fel kéne állni ! ?! ugyanmár ...  - mindennap történnek jó dolgok és rosszabbak- ezeket csak egyszerűen úgy fogd fel, hogy ez még jó, h nem jött össze :)

Előzmény: csak.nektek.krealt (26129)
csak.nektek.krealt Creative Commons License 2015.09.10 0 0 26129

Igyekszem, igyekszem, de a sokadik hasonlo esetnel mar nehezebben tudok felallni es tovabbmenni... de hat ezzel jar a szinglilet :)

Előzmény: Törölt nick (26128)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.10 0 0 26128

Ezen kár rágódnod, és legfőképpen ne okold magad!!!!

Basszus, olyan fiatal vagy még, legyél igenis önérzetes nő! Ha valaki szó nélkül lelép, rázd meg magad, és könyveld el: nem érdemelt volna meg téged! :)))

Előzmény: csak.nektek.krealt (26113)
csak.nektek.krealt Creative Commons License 2015.09.10 0 0 26127

Szedd ki a kovetest, ne nezegesd, es akkor nem fog tudni uzengetni, te meg nem idegesited magad :)

Előzmény: majdmegse (26126)
majdmegse Creative Commons License 2015.09.10 0 0 26126

Én megint mérges vagyok olyat like-olt, ami nagyon nem esett jól!Nagyon nagyon nem :(

 

Hiába nézel a szemembe, esténként ugyanúgy veszem be A gyógyírt, ami az emlékedtől végleg elszakít. Hiába nézel a szemembe, többé már nem veszem kezembe A képed, ami az emlékeddel együtt elégett......

 

Közben az jut eszembe, hogy a gyógyír... a pasi akivel este együtt van...

 

Nem tudom ez kinek szólt, de főleg, hogy minek, mire gondolt, stb.Valószínű nekem.Dehát már lezártuk.Most ezt direkt csinálja velem?Nem kommunikálunk 10 napja.Nem is fogunk, ha rajtunk múlik.Én biztos nem keresem többé.Ő neki nem kellettem.Én meg végeztem a helyzettel.Pont.

majdmegse Creative Commons License 2015.09.10 0 0 26125

:(

 

Szerintem mégis kellene egy publikus cím! ;)

 

Max lenne egy jó kilelkizős elcsevegésed...

Előzmény: csak.nektek.krealt (26113)
csak.nektek.krealt Creative Commons License 2015.09.10 0 0 26124

Hat jol van, igy jartam... azert faj, h annyit nem erek, h szoljon, de majd ugy is lesz kovetkezo :)

Előzmény: ÉnaBéla (26123)
ÉnaBéla Creative Commons License 2015.09.10 0 0 26123

vagy mással  is leszervezett randit oda ahol van, akár arra az időpontra amikor veled találkozott volna , akár már előbbre.

Előzmény: csak.nektek.krealt (26120)
ÉnaBéla Creative Commons License 2015.09.10 0 0 26122

Aztán ugyanúgy senki sem veszi figyelembe és megy a maga feje után :)

Előzmény: csak.nektek.krealt (26102)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.09 0 0 26121

lehet, h van valaki az életében, csak  akkor valamiért jó volt flörtölgetni.. aztán meg helyreállt a másik felé az érzelmi megingása... még ilyenkor szokott lenni ilyesmi :) 

Előzmény: csak.nektek.krealt (26118)
csak.nektek.krealt Creative Commons License 2015.09.09 0 0 26120

De akkor miert mondta, h a heten hazajon es talalkozzunk? :D leszervezni meg van batorsag csak lebonyolitani nincs? :D azert fura mert o volt a suli lelke, a menosrac, a dok elnok... azt hinne az ember h vagy eleg tokos h megmondja h bocs megsem, v nem olyan felenk h ne jojjon el.

Előzmény: Törölt nick (26119)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.09 0 0 26119

Igen, ez lehet a másik ok...

Virtuálisan a gép mögött mindenki bátrabb, mint szemtől szembe.

Előzmény: Törölt nick (26117)
csak.nektek.krealt Creative Commons License 2015.09.09 0 0 26118

Hát akkor nagyon kijöttem a gyakorlatból, ha azok a bókok, amiket írt nem egyértelműen minősülnek célozgatásnak :D Mármint nekem is volt olyan, hogy kedves voltam valakivel, aki ezt félreértette, de itt egyértelműen ő keresett, meg mondogatott mindenféle szépet, meg azért célozgatott sikamlósabb témákra is, bár csak diszkréten.

 

Jó hát nyilván tapasztalatnak jó, csak felül kell vizsgálnom azt is hogy mennyire vagyok jó emberismerő, mert ezt a srácot ezer éve ismerem és sose feltételeztem volna róla ezt.

Előzmény: Törölt nick (26117)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.09 0 0 26117

dehogy rontod el, csak kevesen olyanok, mint te.

 

ez az eltűnés egyébként  divat, nyilván esetleg azt gondolja, hogy túl biztatott, pedig nem gondolta annyira komolyan.... vagy épp ezért talán nincs benne elég tartás, h ezt akár felvállaltan meg is mondja. 

 

de őszintén szólva és önkritikát gyakorolva nekem is volt ilyen- ott egész egyszerűen nem akartam a másikat megbántani- pedig lehet az egyenes szöveg tényleg jobb lett volna. 

Előzmény: csak.nektek.krealt (26116)
csak.nektek.krealt Creative Commons License 2015.09.09 0 0 26116

Ezzel semmi problémám nem lenne, hiszen egy hét flörtölgetés után még semmi kötelezettség sincsen, de hogy bókkal fejezi be a beszélgetést majd teljesen eltűnik az nekem magas. Mondja meg, nincs harag, sokkal rosszabbakon is túltettem már magam.

Igazából azért zavar, mert a baráti kapcsolataimban is ismétlődik, hogy én mindenkinek ott vagyok, nekem meg senki sincs, ha kellene, szóval azt vonom le, hogy én rontok el vmit...

Előzmény: Törölt nick (26115)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.09 0 0 26115

Szerintem az ilyen eltűnések mögött mindig nyomós ok van (általában másik nő), ami előbb utóbb mindig kiderül. A puhatestűek általában utóbb magyarázkodnak...

Előzmény: csak.nektek.krealt (26113)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.09 0 0 26114

"Ebben a történetben az a fura valaki,ha elmeséli egészen biztosan nem hiszem el...."

Az élet produkál fura (sőt ennél furább) történeteket...

Előzmény: Roy3333 (26092)
csak.nektek.krealt Creative Commons License 2015.09.09 0 0 26113

Annyira el vagyok keseredve, hogy a srác nem írt. És nem maga a tény fáj, hogy nem lesz randi, hanem, hogy úgy rázott le, hogy egyszercsak eltűnt, nulla magyarázattaé. Azt hiszem magamba kell néznem, hogy én mit rontok el... mert én valahogy pasiknak is, barátoknak is mindig ott vagyok, ha szükségük van rám, de én valahogy mindig egyedül maradok, ha nekem lenne szükségem valakire :(

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.09 0 0 26112

 Arra sincs ingerem, megnézzem chaten, hátha rámirt

 

a sincses ingerre gondoltam, szóval, h majd megjön.... vagy nem :)

Előzmény: szerdainick (26111)
szerdainick Creative Commons License 2015.09.09 0 0 26111

nincs ingerem, de még az a nincs is elmúlik? Segíts megfejteni mit szerettél volna mondani!

Előzmény: Törölt nick (26110)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.09 0 0 26110

majd elmúlik - már az ingerenciád, vagy igy vagy úgy ;)

Előzmény: szerdainick (26105)
csak.nektek.krealt Creative Commons License 2015.09.09 0 0 26109

Jo hat ha mentheto, akkor mentsd :) ha nem, akkor meg jon a kovetkezo ha te is ugy akarod :)

Előzmény: szerdainick (26108)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!