Keresés

Részletes keresés

go.ped MO Creative Commons License 2015.03.10 0 0 627

Szia! Krisztián vagyok ! Nekem lenne egy eladó nagyon jó állapotban lévő gopedem ! Új gumik gyári fényezés azonnal használható egyből indul ! 2009 es évjáratú ! nekem be vállt de sajnos nincs időm használni ! ha érdekel irj üzit a : krisztiandanko22@mail.com ra és írok több infót ! 

Előzmény: noland77 (626)
noland77 Creative Commons License 2015.03.09 0 0 626

Sziasztok!

 

Vennék egy benzines rollert, mivel a munkában szükségem lenne rá! 

Az lenne csak a kérdésem, milyet? Mivel lejtős-dombos terepről van szó, néhol kb 10% os lejtőkkel, én 80kg vagyok.

Nem tudom milyen technikai paraméterrel rendelkező lenne a megfelelő (ami fel is megy rá)?

Dörzshajtásos vagy erre a láncos jobb lenne? Milyen kuplungosok vannak? Milyen nagyságú motor kellene minimum egy

meredek terepre?

Mivel sajnos a hirdetésekben keveset írnak, tudnom kellene, hogy milyet is keressek.

 

A válaszokat előre is köszönöm!

Old Bigfoot Creative Commons License 2015.03.05 0 0 625

Sziasztok!

Pár napja sikerült vennem egy goped bigfoot rollert.  Kicsit szerelgetni kellene, egy hozzáértő személyt keresnék ez ügyben, vagy akinek volt ilyen. Végső megoldásként szóba jöhet szerviz is.

Előre is köszi.

foveon Creative Commons License 2015.03.03 0 0 624

ha egy kepet betennel egyszerubb lenne, valoszinuleg a felnit kette kell szedni.

 

 

Előzmény: XenoX1 (622)
haunter Creative Commons License 2015.03.03 0 0 623

Sziasztok

 

Nekem olyan kérdésem lenne felétek hogy kaptam egy benzines rollert (sajnos idomok nincsenek rajta így semmi féle jelzést nem találtam a márkájára vonatkozólag), hidegen csak úgy indul ha magába a hengertérbe juttatok egy kis benzint és utána berántom, melegen elég neki csak egy fél rántás és már szépen ketyeg is. Hiába pumpálom a szívatót (vagy mit alul :) ) és rakom rá a kézi szívatót, sehogy se akar így elindulni. Valakinek lenne erre valami ötlete? 

Köszönöm előre is a válaszokat.

XenoX1 Creative Commons License 2015.02.08 0 0 622

Gumit sikerült szereznem csak nemtudom hogy cseréljem le. 9x3.50-4es a gumi

goped.hu Creative Commons License 2015.01.26 0 0 621

Hello,

 

délutánra megnézem hol vettem és jelzek, remélem megtalálom.

 

Milyen típusod van?

 

üdv. g

Előzmény: XenoX1 (620)
XenoX1 Creative Commons License 2015.01.22 0 0 620

Üdv. Nem rég vettem egy rollert aminek csak annyi gondja van hogy lyukas a hátsó kerék. Az lenne a kérdésem hogy hol lehet legolcsóbban és legegyszerűbben hozzájutni ilyen gumihoz (külső,belső).

taxis66 Creative Commons License 2014.12.20 0 0 619

Helló! Tudna nekem segiteni valaki 2 sebességes benzines roller váltó beállitásában,bovdent cseréltem,és most nem akar váltani a szerkezet.

 

József Wagner Creative Commons License 2014.07.07 0 0 618

Sziasztok!

Eladó lett egy voiter scooter 1000W-os roller, akit érdekel a 20 9266399 számon érdeklődhet.

12.09. hóban vásárolt, keveset futott gép, (gumik még "szőrösek") megtekinthető Balatonfüreden.

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.30 0 0 617

Vettem a végül,egy szimpla sportot. G23lh-val
(sajnos a kolegát lekéstem itt,egyéb problémák miatt)
Nézegetem hozzá már a tuning cuccokat,de nemtudom eldönteni hogy amerikából vagy németországból rendeljek.
Az elöbbire ugye rájön a vám+áfa,a német boltban pedig drágább de ott ugye nincs plusz költség viszont kevesebb a választék.

Már atomjaira kaptam,kíváncsiságból de maga a motorblokk mintha új lenne. Olyasmi problémám merült fel viszont,hogy hydro-blokk keletkezik a motorban. Miután leállítom,a levegő áramlik befelé a hengerbe ezáltal ugye a karbi tűszelepe nyitva marad,és feltölti a forgattyúsházat csurig... másnap marhanehéz átforgatni hogy kidolgozza magából az anyagot,konkrétan a berántóval feltudom emelni a komplett rollert... Kipucoltam a karburátort,a tömítések ugyanúgy újnak mondhatóak...de a probléma továbbra se szűnt meg.

goped.hu Creative Commons License 2014.05.10 0 0 616

Hello,

 

igen én is azt gondoltam annak idején, hogy fú az az igaziiiii,

hát nem, a korábban leírtak miatt.

 

Vizes út?? hááát

 

személy szerint nem szeretem ha picit is nedves az útfelület, mivel 2x4 cm (elöl-hátul) gumi felületen brékelek, igy nagyon veszélyes, még így is de mivel elég régóta űzőm, azért van már egész használható rutinom.

folyamatosan csúszik olyankor, legalábbis nekem, két féle gumival próbáltam eddig de egyik sem esőgumi na! :)

 

vettél már valamit?

kiszemelt cucc van már?

segítek ha gondolod...

 

üdv.

g

 

Előzmény: Törölt nick (611)
goped.hu Creative Commons License 2014.05.10 0 0 615

Hello,

 

bp, meg lehet nézni valamikor?

 

és merre felé kb?

 

 

üdv. g

 

Előzmény: Dámdámdámdám Gurgugyin (614)
Dámdámdámdám Gurgugyin Creative Commons License 2014.05.09 0 0 614

Azt hiszem nem lett a barátom, 60 ezerért elvihető. Budapesten vagy Szolnokon megnézhető.

Dámdámdámdám Gurgugyin Creative Commons License 2014.05.08 0 0 613

Vagy ha nem tudok vele rövid időn belül megbarátkozni, eladom.

Dámdámdámdám Gurgugyin Creative Commons License 2014.05.08 0 0 612

Sziasztok. Van egy Go.Ped Sport rollerem, de mivel nincs benne kuplung, így gondot okoz az elindulás és a megállás még inkább. Hogy lehet ezeket  csinálni?

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.08 0 0 611

Érdekes hogy pont a láncos a macerás...
A sport mennyire közlekedik nehézkesen nedves úton?

goped.hu Creative Commons License 2014.05.06 0 0 610

Helo,

 

Régebben írtam egy összefoglalót olvasd el.

 

Nem Zenoah motor van rajtuk, már a Nitro-n!

 

üdv. g

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=118069244&t=9019131

Előzmény: Törölt nick (609)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.04 0 0 609

Tiszteletem a fórumozóknak! Kérdésem,hogy van-e valakinek eladó mezei goped sport-ja?

Másik kérdés: Nézegettem a nitroscooters-eket is. Ezekben a Zenoah G43LD blokk van,vagy valami teljesen más?

Válaszokat előre is köszönöm!

szalix1 Creative Commons License 2014.04.02 0 0 608

Én egyelöre jegelem a vásárlást, de rengeteget nézelödtem és nekem egyértelmüen a benzines felelne meg leginkább, perze ez függ a felhasználástól.

A nitroscooter tünt a legjobb választásnak, olcsobb mint a goped és láncos de gyakorlati tapasztalatom sajna nincs.

 

Előzmény: marslako1 (606)
foveon Creative Commons License 2014.04.01 0 0 607

kresz szempontjabol szinte semelyik nem legal ez alap. ennek tobb oka van, ha akarnak belekotnek de amugy nem szoktak.

 

benzines hangos, cserebe erosebb, konyebb es ha kifogy a nyal akkor barhol meg tudod tolteni.

akkus nehez, limitalt a hatotavolsag, beepitett toltost lehet tolteni ahol van konnektor (ha van egy kanocod hozza), de a legnagyobb elonye a halk mukodes.

altalaban az elektroyosok jobban meg vannak csinalva, van rendes fek, stb. a benyasbol vannak egesz primitivek, fek nelkul dozshajtassal, pici kerekkel.

en kinait nem vennek de mindenkinek igenye/penztarcaja szablya meg mit akar. nyilvan a goped az egyik legmegbizhatobb de legdragabb is. persze abban is kinai motor van, meg kinaban keszul az aramkor szoval kina sehogy sem kerulheto meg:)

 

Előzmény: marslako1 (606)
marslako1 Creative Commons License 2014.03.31 0 0 606

Kedves Mindenki,

Minap felmerült a roller vásárlás gondolata.

Milyen típust lenne érdemes beszerezni? Benzin vs akku, előnyök-hátrányok?

Hol érdemes beszerezni és mire érdemes figyelni?

Általános infó is érdekelne, KRESZ szempontjából.

Kösz a válaszokat előre is.

szalix1 Creative Commons License 2014.03.03 0 0 605

Hali,

Sajna nem tudok segiteni töltö ügyben, de sztem inkább máshol keress, mert ez a topic úgy néz ki kifújt.

 

Előzmény: Törölt nick (604)
szalix1 Creative Commons License 2013.11.16 0 0 603

Üdv

 

Èn is egy NS szeretnék magamnak, de a sima xg 09-et. Nagyon érdekel a tapasztalatod a gépröl. Egy ideje már nézegetem a rollereket, és a NS a legszimpatikusabb.

 

Amire nekem kellene:

Lakástol reggel a keletibe, ott vonatra fel, györben le és onnan meloba, este vissza ugyanez. Nemtom hogy az eszköz alkalmas-e egyaltalan erre a célra. 

Zaj nem érdekel, nekem ami fontos hogy könnyen megbizhatoan induljon, összecsukva pl szerinted befér-e vonat ülés alá? Mennyire büdös?

Most fizetem a tömegközlekedést és györben van egy ösrégi autom. Szerintem pénzt és idöt is tudnék spórolni a rollerrel,ha tudom az elképzelésem szerint használni.

Elektromost nem szeretnék, mert nem érdekel.

Szal lsz ird meg mik a tapasztalatok eddig,

 

A használtak irreális áron mennek, kb 20E ftal az uj ár alatt, ha nem tudom rendesen lealkudni akkor veszek egy ujat és kész.

Kösz

Laci

 

Előzmény: tHiRStYoNE (602)
tHiRStYoNE Creative Commons License 2013.10.01 0 0 602

Na végülis megvettem egy Nitroscooters XG09 All Road ot. Ha valakinek kérdése van ezzel kapcsolatban, szívesen válaszolok!

 

 

Kimi07 Creative Commons License 2013.08.31 0 0 601

Sziasztok!

 

Üdvözlök mindenkit a fórumon.

 

Szeretnék venni egy benzines rollert,ha valaki megválna éppen érdekelne.

 

Egyben kérdezném milyent érdemes venni  Go-pedet, Mach1-et G-scootert?? 

 

Néztem egy go-pedet csak nem tárcsafékes és dörzskerék áttételes,érdemes megvenni? Vagy melyiket ajánjátok a hirdetések közöl??

 

Kb 70ezer környékén gondolkodom.

 

Előre is köszönöm a válaszokat.

tHiRStYoNE Creative Commons License 2013.08.29 0 0 600

Csáó!

 

Éppen most készülök én is venni egyet, ha esetleg te már megvetted, jöhetne valami infó.

 

Go-Ped et nem veszek, mert nem tetszenek, maradok a Nitroscooternél. :)

Előzmény: sacez (599)
sacez Creative Commons License 2013.01.06 0 0 599

Szasztok skacok.Nincs valakinek tapasztalata nitroscooterrel kapcsolatban?Egyáltalán mit lehet róla tudni?Persze azon kívül amit a forgalmazó közöl.Köszönöm.

neo007 Creative Commons License 2012.12.29 0 0 598

kuvasok az ára...

Előzmény: gombi77 (596)
komcsi78 Creative Commons License 2012.12.19 0 0 597

valaki eset leg cserelné a benzines roller ét egy suzuki ekora ha valakit érdekel léci irjon j.jozso98@citromail.hu elöre is köszőnőm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!