Keresés

Részletes keresés

Dob Creative Commons License 2001.03.12 0 0 434
A Pro7-en most befelyezték asszem, mi lesz most??
Tiki Creative Commons License 2001.03.12 0 0 433
Sajnos én erről a részről teljesen lemaradtam, ha valakinek van pár ráérő perce megírhatná nekem, mert így fogalmam nincs az egész vita lényegéről.
Amúgy kezd javulni a hangulat, csak így tovább!!
tiki

mrzool Creative Commons License 2001.03.11 0 0 432
Az rtlklubon egy ideje nem kovetem a B5-ot, sajnos nincs idom mindenre. De ha jol emlexem, mikor a Pro7-en lattam:

En egyaltalan nem ugy ereztem, hogy az a kis italozas a bevezeto Garibaldi ujabb alkoholizmusahoz. Szerintem egyertelmu, es mar kiderult, hogy Bester miatt kezd el ujra inni... Epp eleg ravezetes volt, hogy miutan Bester elment, Garibaldi elovette a piat...

Előzmény: sheridan (431)
sheridan Creative Commons License 2001.03.11 0 0 431
Talán így akarnak bennünket, nézőket rávezetni, hogy Garibaldi visszatér az italhoz. Amúgy tényleg gyengus volt, rég látott barátok, ha találkoznak és akcióra készülnek, örömükben max egy-két pohárral isznak, nem totálra.
JS
Előzmény: Valiant (430)
Valiant Creative Commons License 2001.03.11 0 0 430
>Londo: "majd megnézem filmen." ;)

Ez tényleg jó volt!

Amúgy meg nem tartom hitelesnek Garibaldi részegségét a Drazi világon. Ok, lehet, hogy felélénkült benne az alkohol iránti kényszer, de annyira csak tudta volna szabályozni, hogy ne horkoljanak EGYÜTT a TAPASZTALT haverjával aznap, mikor akcióra készülnek!

Amúgy ugye más lett a betütipus a végén? Kisebb lett és formásabb is.

Előzmény: Herb-Atea (429)
Herb-Atea Creative Commons License 2001.03.10 0 0 429
Marhajó poénok voltak a mai részben!
G'Kar, mint próféta, Londo, megkérdezi, szerepel-e ebben a jelentős műben, és benne van, mint "büszke széltoló". Londo: "majd megnézem filmen." ;)
sheridan Creative Commons License 2001.03.10 0 0 428
Engem hangulatilag a Starwars filmek szín- és hangulatvilágára emlékeztetett. És tényleg szuper volt!
JS
Előzmény: Valiant (427)
Valiant Creative Commons License 2001.03.10 0 0 427
A mai ész sem volt túl erős, de a G'Kar és könyve vonal tényleg tetszett. Na meg (ez viszont igazán jó volt!) a Drazi világ is cool volt.
egér a marson Creative Commons License 2001.03.10 0 0 426
Kosh nagykovet

Mivel inkabb csak olvasni szoktam lehet hogy kepes vagyok kivulrol szemlelni. El kell olvasni a topicnyito elso hozzaszolasat. Mindegy hogy majomkodasnak hivom vagy nem, tenyleg senki nem kivancsi arra, hogy ki tud nagyobb betuket irni html-ben, vagy ovodas modon viselkedni. Annyiban igazad van, hogy ez szol mind a 2 oldalnak.
(Nem mintha rendornek ereznem magam...)

Előzmény: Kosh nagykövet (422)
sheridan Creative Commons License 2001.03.10 0 0 425
... és közben lement egy újabb rész... vagy ez már senkit nem érdekel...?... Nem volt igazán nagy durranás, de a G'Kar és a könyve, amivel vallást alapított- vonal egész jó volt.
JS
Valiant Creative Commons License 2001.03.09 0 0 424
Valami akartam írni... De már nincs is hozzá kedvem.

Wey meg Kosh nem is ÉRDEMES arra, hogy itt bárki velük vitatkozzon. Kerekedjetek felül rajtuk!

Az egyiket Besterre bízzuk, a másikból meg Árnypapit készítünk, és kész.

Vegetable Creative Commons License 2001.03.09 0 0 423
Viszont akik ide irnak, nem kiváncsi a vitátokra... Olvasd el a MM topirombolásra vonatkozó részét, éppen azt teszitek!
Előzmény: Kosh nagykövet (421)
Kosh nagykövet Creative Commons License 2001.03.09 0 0 422
egér a marson: ha visszanézed a dolgokat akkor láthatod, hogy volt egy hozzászólás
(Typhoon 7) ami semmi mást nem tartalmazott csak ennyit: www.babylon5.hu minden komment nélkül. Rögtön utánna ki köt bele a dologba? Nem akarok ujjal mutogatni de mintha
ott kezdődött volna a "majomkodás"... ha képes lenne eccer bölcsen hallgatni akkor meg sem születik az utánna következő X beszólás, de hát ez az életeleme...
Előzmény: egér a marson (420)
Kosh nagykövet Creative Commons License 2001.03.09 0 0 421
Hamburgerman: nagyon jól rátapintottál a lényegre! Lefut és kész... ennyi volt. Esetleg még előveszik egy kis ismétlésre, ha van/lesz rá joguk de annyi.

mrzool: olyan nincs hogy a te fórumod, esetleg te nyitottad, de attól még mindenkié

Előzmény: HAMBURGERMAN (416)
egér a marson Creative Commons License 2001.03.09 0 0 420
Csatlakozom én is ki a faszom kíváncsi erre a majomkodásra .....
Előzmény: mrzool (415)
Kosh nagykövet Creative Commons License 2001.03.09 0 0 419
Delenn: az utolsó 3 sort lehet nem kellett volna beirni, érzem ebböl még gondok lesznek.
Nade vájuk meg Wey-t amig elolvassa :)
Előzmény: Delenn (418)
Delenn Creative Commons License 2001.03.09 0 0 418
Sziasztok!

"mitõl hivatalos klub attól hogy annak nevezitek ?"

Ki nevezte hivatalos _B5 klubnak_?:)) A PECSA hivatalos klubja vagyunk, nem pedig hivatalos B5 klub, nem mindegy bocs.:)

"egy olyan """szervezet""" létrehozásra aminek a keretein belül pénzt szedtek be ""gazdálkodtok"""

Hallottál már a non-profit szervezetről, akkor ajánlom nézz utánna...:))
Ja, és nem vagyok vezetőségi tag a klubban, mivel lemondtam.:P

"Vagy ha a jogi kérdéseket feszegetjük akkor pl. a klubnapokon ahol állítólag nagy nyilvánosság elõtt lejátszottátok a B5 filmeket , a WB vagy a TNT engedélyével"

Na ezért van a PECSA.:))

"ne vitatkozzunk mert nem vagyunk egy súlycsoportba"

Na látod, ebben igazad van.:))

"/ majd kérdezd valamelyik entelektüel barátodat / vagy olvass utánna hobbinetes barátnõm"

Aki szintén hobbinetesként el van szállva magától, mert letöltött a netről pár hacker progit, és a netes barátaival akarja lenyúlatni mások csatiját, mert ő maga túl hobbinetes hozzá, az nem magyarázzon itt nekem.:))

Delenn

Előzmény: Weyland_Yutani (410)
sheridan Creative Commons License 2001.03.09 0 0 417
Pedig közelítünk a vége felé. De a topic címében benne van már a Crusade is, azon a vonalon lehet folytatni - már ha az rtl méltóztatik lejásztani.
Egyébként maga a WB sem fejleszti az oldalát, az ötödik széria már nem került fel.
JS
Előzmény: HAMBURGERMAN (416)
HAMBURGERMAN Creative Commons License 2001.03.09 0 0 416
Majdha véget ér a sorozat, szepen lassan ez a egesz mindenestul feledesbe merul.....
mrzool Creative Commons License 2001.03.09 0 0 415
Tudod Wey, jot vidultam a hozzaszolasaidon eddig is, de ez mostani elolvasasa kozben neha rohogogorcs kerulgetett... Hadd ne idezzem Ford Fairlane-t, barmennyire is ideillone lenne gondolataid jellemzesere. Nem is reagalnek ra reszletesen, no comment, teged minosit...

DE! Elegem van es qrvara nem tud erdekelni, hogy ilyen faszagyereknek kepzeled magad!

Huzz a forumombol mashova, vedd mar eszre, hogy itt csak magaddal esetleg Kosh pajtasoddal beszelgetsz!

Biztos elvezheted amit teszel, szovegeddel talan egy ovodaban nagy sikert aratnal, de nem itt. Gondold mar at a dolgot es szallj magadba oreg!

Előzmény: Weyland_Yutani (410)
Vegetable Creative Commons License 2001.03.09 0 0 414
Delenn nem klubvezető. Én sem vagyok az. A többiről az a véleményem, hogy a Babylon 5 fórum ilyesmikre van... És engem spec hidegen hagy....
Előzmény: Kosh nagykövet (413)
Kosh nagykövet Creative Commons License 2001.03.09 0 0 413
Wey: szerintem teljesen felesleges bárminemű feszegetése a hivatalos-nemhivatalos kérdésnek... egy dolog tény: a tisztelt klubvezetőket baromira irritálja a dolog, tehát mindenféle
bizonygatás, érvelés részükről tulajdonképpen az elkeseredés, a csalódottság és a tehetetleség sikoltó hangja.

Más.
Nem kizárt, hogy beindítok az oldalon egy regisztrációs lehetőséget. A regisztrált látogatók
kapnak értesítést a frissítésekről E-mailben, aki igényli esetleg sms-ben is, lesznek olyan
részek/letöltések amelyekhez csak a regisztrált látogatók férnek hozzá jelszóval, és végül de nem utolsó sorban: ki ne szeretne egy teneved@babylon5.hu E-mail címet?

Na erről kinek mi a véleménye?

Előzmény: Weyland_Yutani (411)
Vegetable Creative Commons License 2001.03.09 0 0 412
Na ennyit erről a fórumról... Komolyan nem tudjátok a Babilon 5 fórumon intézni a vitás dolgaitokat? Mélységesen hidegen hagy, melyik oldalról irjátok, és mit, ezek után csak az a biztos, hogy egyiket se nézem meg. Légyszives ne itt vitázzatok rajta. Kösz.
Veg
Előzmény: Weyland_Yutani (411)
Weyland_Yutani Creative Commons License 2001.03.09 0 0 411
Azt el is felejtettem hogy mi a domain bejegyzés elõtt is hivatalos oldal voltunk úgyhogy az egész eszmefuttatásod megdöl már akkor amikor így kezded a hozzászólásod : "Na, ne keverjük a dolgokat, a B5.hu, .de .fi stb. domain név regisztráció nem egyenlõ a B5 oldalak hivatalossá válásával!:)" ... Az hogy mostmár a domain is a miénk már csak hab a tortán :))))
Előzmény: Weyland_Yutani (410)
Weyland_Yutani Creative Commons License 2001.03.09 0 0 410

..... Amikor egy olyan oldalt ahol a különbözõ linkek tartalom szerint vannak csoportosítva / tvmûsorok , játékok stb. / összeállítanak általában az adott részleg szerkesztõje maga is felkeresi a fontosabb linkekekt és nem egy keresõ talál rá az adott oldalra és illeszti be automatikussan / valóban elírtam mert nem kifejezetten kerésésre specializálodtak ezen oldalak hanem tartalomszolgáltatásra / Kosh esetében ha jól emléxem mindig írtak az ilyen "portálok" webmesterei / .... Errõl szerintem csak azért nem
tudsz mert a kluboldalatokat nem nagyon linkelték be sehol / ja bocs Koch Gyurinál mintha láttam volna egy bannert és biztos hogy az ST -s barátaitok is kitettek egy linket :)) / Arról meg hogy a nagy keresõk hogyan szondáznak csoportosítanak szerintem ne vitatkozzunk mert nem vagyunk egy súlycsoportba / majd kérdezd valamelyik entelektüel barátodat / vagy olvass utánna hobbinetes barátnõm / ott valóban nem nagyon ellenõrzik a linkeket de mint fentebb említettem nem kifejezetten erre az esetre gondoltam a levelezés kapcsán / ... A domain név bejegyzést meg még inkább ne erõltessük mert nem te jegyezted be a
B5 domaint úgyhogy a bejegyzés feltételrendszerérõl a kitöltendõ dokumentumokról stb stb. se nagyon lehet fogalmad .... Jah probáld már meg bejegyeztetni az angolkiralyno.hu-t / ha már a B5 rõl lemradatatok :DDD / :) Ha már itt tartunk az úgynevezett klub ahol néhány szociálissan elidegenedett 10-18 éves kamasz összejön pl. mitõl hivatalos klub attól hogy annak nevezitek ? Vagy ha a jogi kérdéseket feszegetjük akkor pl. a klubnapokon ahol állítólag nagy nyilvánosság elõtt lejátszottátok a B5 filmeket , a WB vagy a TNT engedélyével
rendelkezetetek-e / mert ha nem az pl. kirívó megsértése a szerzõi jogoknak - mondjuk a WB biztos eltekint a pertõl ha meglátja a klubnapon készült képeket .... / ? Vagy a WB engedélyt adott-e arra hogy a B5 nevet , logot stb. felhasználjátok egy olyan """szervezet""" létrehozásra aminek a keretein belül pénzt szedtek be ""gazdálkodtok"" és ki tudja még mit mûveltek szegény kisgyerekek összesporolt zsebpénzével / "Javíts egy jegyet az állomásért és fizess egy év tagdíjat a klubnak":)) álá
XÉNIA Láz KLUB / .... Engem mondjuk nem is érdekelne ez az egész dolog / bár mint becsületes magyar állampolgárt elszomorít ha a törvényeket valaki olyan közönnyel sérti meg mint ahogy ti teszitek / ha folyamatossan nem akarnátok bebizonyítani hogy az általatok szervezett szekta szerû egyesülés jó és a társadalom számára hasznos ..... Természetessen ha mondjuk csoportos terápiának neveznétek és nem klubank illetve nem zsákmányolnátok ki az önmagukat koruknál fogva megvédeni nem tudó embertársaitokat akkor egész más szemszögbõl
néznénk mi is a dolgokat ........ Tehát összegezve pont azoknak nem kellne itt a jog sérelmérõl beszélni akik élen járnak annak lábbal tiprásában ... Itt a végén megemlítem hogyha esetleg rendelkeztetek a megfelelõ engedélyekkel illetve tevékenységetekkel nem sértitek a hatájos törvényeket valamint a rólatok szóló hírek , pletykák , tudosítások aljas rágalmak csupán és az igazsághoz semmi közük - természetessen ez dokumentumokkal és hiteles beszámolokkal van alátámaszta - utolsó 15 mondatom semmisnek tekintendõ
!


Weyland-Yutani Co.Ltd. © ®


ui: A kitiltásomról szóló értesüléseitek alapvetõen hibássak úgyanis a régi nickem hozzászólásait én töröltettem személyessen , és elsõsorban a hozzászólások HTML technikai problémai és nem tartalma miatt ....


<<< www.babylon5.hu © >>>


Előzmény: Delenn (409)
Delenn Creative Commons License 2001.03.08 0 0 409
Sziasztok!

"függetlenül attól hogy Mo. legnagyobb portáljainak , keresőmotorjainak tartalom szerkesztői minden további nélkül hivatalos dokumentumnak ismerték el és mint "HIVATALOS" oldalt jegyezték be a jelenelegi Babylon5.hu-t"

Olvasd el mégegyszer, amit a jogtulajdonsokról írtam, akkor talán rájössz, hogy mekkora hülyeséget írtál.:))) Igen, _hivatalosan bejegyzet honlap Mo.-on_, de a domain név regisztrációnak a B5-höz ugye igen kevés köze van, előbbi hozzászólásomban írtam is erről.:)) A keresőknek meg akár az angol királynő oladala címet is adhatnád, az se lenne érdekes, mivel nekik nem az a dolguk, hogy a hivatalosságot ellenőrizzék; ők csak az általad adott nevet regisztrálják és slussz.:) Hogy a honlapon mi van, az a tulaj saját felelőssége.

Jobb lenne, ha tájékozódnál a témáról, mielőtt írogatsz.:)

Delenn

Előzmény: Weyland_Yutani (406)
Kosh nagykövet Creative Commons License 2001.03.08 0 0 408
Most hirtelen nem tudom melyik lehet az de majd kiderül.... ha eljön a vég kezdete
Előzmény: Weyland_Yutani (406)
Kosh nagykövet Creative Commons License 2001.03.08 0 0 407
"Engem nem bánt, bár egy hónappal megelőzött minket". Delenn: látod pont ez az ami kellemes érzéssel tölt el. :) Nem is értem miért nem léptetek előbb...
Előzmény: Delenn (405)
Weyland_Yutani Creative Commons License 2001.03.08 0 0 406

:-) Elnézzük :-) Kosh : Az lenne a legtisztább ha bemásolnád ide a levelet amit a WB-tõl kaptál , bár valószínûleg hamisítványnak minõsítenék a lázadok függetlenül attól hogy Mo. legnagyobb portáljainak , keresõmotorjainak tartalom szerkesztõi minden további nélkül hivatalos dokumentumnak ismerték el és mint "HIVATALOS" oldalt jegyezték be a jelenelegi Babylon5.hu-t ... Errõl ennyit röviden :) Amúgy meg az egyik elsõ B5-ös oldal volt és az utánna következõk hogy ovatossan
fogalamazzak elég sok dolgot használtak fel belõle forrásként ..... Na már csak két dolog van hátra hogy teljessen hivatalossak legyünk Tudod mik azok Kosh :))) Bár én a második dologgal még mindig nem értek egyet teljessen :-)


-<< WWW.BABYLON5.HU >>-


Előzmény: Delenn (405)
Delenn Creative Commons License 2001.03.07 0 0 405
Sziasztok!

"Minden esetre a tartalom a lényeg és nem a domain név szerintem, tehát ez nem nagy kaland.:)"

Elnézést, most nézem, lehet hogy félreérthetően fogalmaztam az előbb, ez nem Kosh oldalát minősíti, csupán egy tény, miszerint a név nem minden.:)

Részemről ennyi ebben a témában.:)

Delenn

Előzmény: Delenn (404)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!