Keresés

Részletes keresés

Vimes Creative Commons License 2000.09.26 0 0 385
Hello, nehany privat velemeny (bocs, de nem olvastam vegig a topicot, de majd potlom):
a vivok es az atletak tenyleg nem tul jol szerepeltek, pontosabban varakozaszon alul. Az uszok most ennyit tudnak.Es nem mondhatjuk, hogy teljesen leegtek, mert mindenutt nagyon eros a mezony.

Es mostanaban nem ugy nez ki az eremtabla, mint akar nyolc eve, amikor az USA, Oroszo es Nemeto vezetett utcahosszal, a tobbieknek meg utottak a morzsak. Szoval ne sirjunk a 3 arany miatt, mert pl a nemetek eddig csak otot nyertek. Es mi is megelozunk nagy sportnemzeteket.

Remeljuk a kajakosok-kenusok hozzak a formajukat (bar az utobbi idoben mindig "csak" ket aranyat es egy vagon mas ermet nyertek az olimpiakon, mert jobbak a nem olimpiai szamokban. Ezuttaql azert tobbre szamithatunk. De valahogy nalunk csak az aranynak van nagy erteke. Pedig latni kene akar egy-egy amerikai tornaszlanyt, hogy orul a bronznak is, es ezer mas pelda van.

Es nyerhet (fog is) Erdei, a vizilabdazok, az ottusazok is es a kezis lanyok. Ermet mindenkepp szereznek. Batorfiek negyedik helye csoda. Ugyanugy Czenee is, ebben az edzettsegi allapotaban. Es a valto otodik helye is.

Viszont amit undoritonak talaltam, az a CJ Hunter doppingugye. Gyulai Istvan kozolte, hogy ok semmit nem tudnak, nem doppingolt. Aztan kiderult, hogy megis, erre elkezdte magyarazni a bizonyitvanyt. Hogy csak az A probaja volt pozitiv, es ok mindent megtettek, hogy ne indulhasson. De ha csak az A-proba, akkor miert kellett mindent megtenni, hogy ne indulhasson? Hazudoznak ossze-vissza. Persze, jol megmondtak neki, hogy lepjen vissza serules miatt. (Most meg majd erre hivatkozhat Marion Jones, hogy nem tud ot aranyat nyerni. Eselye sem volt. Oke, 3-4-re igen. Igaz, az is hatalmas teljesitmeny, de ez is csak reklamfogas lehetett, mert hetekig ot mutatta minden media.)
Elegge undorito ez az egesz. Tuti, hogy az a visszalepettek nagy resze a dopping miatt csinalta. Es nem akarok a magyarok ellen beszelni, de valszinu Kiss Balazs is.

Törölt nick Creative Commons License 2000.09.26 0 0 384
Valoban nincs sok fogalmam...en csupan az olimpiakat nezegetem, ugy negyevente....Ezek ugyanis a legjelentektelenebb sportesemenyek, mint tudjuk.
Előzmény: macika.fly (383)
macika.fly Creative Commons License 2000.09.26 0 0 383
The littleboss!
"Magyarorszagon az alibi-sportbol lehet a legjobban megelni. Ebben az elenjarok a noi-ferfi vivok. Legszebb peldaja kis kedvencem, Mincza Ildiko,..."
"...akik evtizedekig elnek egy esetleg kicsuszott gyozelembol, ezek takarodjanak a magyar sportbol."
te figyelemmel követted az elmúlt pár év sport eseményeit??? Szerinted a magyar vívók - élükön az általad említett Mincza Ildi - nem nyertek semmit, csak egyszer kicsúszott???
Nem sok fogalmad van a magyar sportról...
Előzmény: Törölt nick (378)
Dr. Lecter Creative Commons License 2000.09.25 0 0 382
Hogy ki üzletelt kivel? :-O
Előzmény: Törölt nick (381)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.25 0 0 381
No, ippeg most mondotta a radio: nyilatkozott az olimpian csufosan kudarcot vallott kalapacsvetok edzoje. Allitasa szerint a siralmas szereplest a kalapacsvetok kozott kulonfele uzleti ugyek miatt kilakult rossz viszony okozta...
Előzmény: Törölt nick (378)
Dr. Lecter Creative Commons License 2000.09.25 0 0 380
sixx69 Creative Commons License -1.11.30 0 0 379
na vegre, hogy valaki kimondta a kimondhatatlant.
Előzmény: Törölt nick (378)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.25 0 0 378
Kedveseim, nezzunk szembe a tenyekkel. Ez az olimpia - a kajak-kenutol fuggetlenul - a magyar sport betli-olimpiaja. Ilyen rosszul, lelektelenul, meggyozodes nelkul magyar csapat meg nem szerepelt olimpian. Es hogy mitol van ez? Elmondom nektek. Magyarorszagon az alibi-sportbol lehet a legjobban megelni. Ebben az elenjarok a noi-ferfi vivok. Legszebb peldaja kis kedvencem, Mincza Ildiko, aki mar az atlantai!! olimpia elott egy TV-reklamban a magyar csapat melegitojeben, nyakaban az olimpiai aranyeremmel szolgalta fel kedvenc gyermekenek a Milupat. Ez a reklam azonban sokaig nem ment, mert miutan Ildikonk kiesett a legjobb hatezerbe jutasert, levettek musorrol. Felreertes ne essek: ha valakit - mondjuk megelolegezett bizalombol - kivisznek az olimpiara, es ott elete legjobbjaval a tizenhetedik, leveszem a kalapom, ahogy leveszem a kalapom a sulyemelo lanyok elott, Csollany elott, Kovacs Agi elott. De ezek a dorzsolt alibi-sportolok, akik evtizedekig elnek egy esetleg kicsuszott gyozelembol, ezek takarodjanak a magyar sportbol. A vilag szepen, lassan elhalad mellettunk - a sportban is.
Előzmény: Lilian (376)
Lilian Creative Commons License 2000.09.25 0 0 377
Holnap kezdődnek a kajak-kenu előfutamok!!! HAJRÁ MAGYAROK!!!!!

Azért a Marosi Katalin-Mandula Petra páros is túlteljesítette az elvárásokat a nyolc közé jutással! Gratula.

Lilian Creative Commons License 2000.09.25 0 0 376
Nagyon sajnálom Gécsek Tibit!
20 év az élsportban szebb befejezést is megérdemelt volna. 77 máter volt a legjobb eredménye vasárnap, pedig az idény már 81 fölött is többször dobott. 80.02-vel meg lehetett nyerni az olimpiát! De azt hiszem, hogy a lengyelnek is vizes lehetett a dobókör...
Az biztos, hogy ezen az olimpián a papírforma az, ami nagyot borult, de lehet, hogy csak nálunk magyaroknál.

Szerencsére Csollány tartotta magát! Szép volt Szilveszter!!!!!
(Vasárnap délelőtt akkora hisztit vágtam le, amilyet utoljára tíz éves koromban. Ugyanis a kedvesemnek pont a döntő közvetítése előtt 10 perccel volt halaszthatlan kényszere elindulni - velem együtt - otthonról. Persze csak az eredményhirdetéskor érkeztünk ismét tévéközelbe, akkorra pedig csendben felhergeltem magam és borult a bili. Miért nem lehet azt megérteni, hogy szerettem volna látni a versenyt is nem csak a végeredményt???!!!!)

Törölt nick Creative Commons License 2000.09.25 0 0 375
Volt egy beszélgetés Gécsekkel is, aki nagyon elkeseredett volt. Nem igazán értette, miért így sikerült a szereplése. Panaszkodott az időre, arra, hogy egyszerűen nem volt képes lendületet venni, mert a vizes dobókörben rendre szétcsúszott a lába. Saját bevallása szerint győzni akart. Rengeteg energiát fektetett a felkészülésbe és hiába. Szerinte már abba kell hagynia a versenyzést. Egyszerűen ennyi jutott neki.

Nem tudom, este meg fogják-e ismételni a Nap-keltében a Sport Pluszt. Talán igen...

Törölt nick Creative Commons License 2000.09.25 0 0 374
A Nap-keltében is volt róla szó, bővebbet csak én is onnan tudok, mert elsőre én sem értettem, mi a fene történik. Pár lépéssel arrébb ácsorgott, mint ahol szabad lett volna. Elméletileg ezért. Valami kavarás lesz ezzel kapcsolatosan, hogy menyni eltiltást fog kapni. Egy vagy három(???) meccsnyit. Ha valaki tud valami konkrétabbat, az leírhatná, mert sajnos csak a telefonbeszélgetés felét hallottam.
Előzmény: Vikidance (373)
Vikidance Creative Commons License 2000.09.25 0 0 373
Gondolom, hogy a polosokról van szó. Sajnos én nem láttam az egész meccset, csak a végét, de nagyon meglepődtem, hogy Kemény Dénes a nézőtéren ült. Mi történt? El sem tudom képzelni, mi hozhatta ki annyira a béketűréséből a mestert, hogy el kellett hagynia a kispadot.
Előzmény: Törölt nick (372)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.25 0 0 372
Ekkora paraszt játékvezetőt sem láttam. Vagyis igen. Dettó ugyanaz volt, mint Kórea ellen a kézis lányoknál.

Most már csakazértis dühből meg kéne nyerni az összes többi meccset.

_paha_ Creative Commons License 2000.09.25 0 0 371
lehet, hogy kicsit off leszek, de itt van a legtöbb "Sydney"-s ember... (-:

szóval két "sorozatot" keresek videókazin, vagy digitálisan:
- a sportközvetítések között szoktak menni fekete-fehér rövidfilmecskék, elején egy kisgyerek beszél, majd egy-egy sportolónk beszél az álmairól...

- az enternet sport café adásában szokott lenni valami külföldi sorozat, a lényege, hogy egy szerencsétlen alak, meg az edzője mindenféle világsztárokkal találkozik...

ha valakinek van ezekből, kérem ne kíméljen!!!

paha

Vegetable Creative Commons License 2000.09.24 0 0 370
Hali Kataca!
Köszi az adatokat :)
Előzmény: Kataca (365)
Jozsef Creative Commons License 2000.09.24 0 0 369
Gécsek 7.

József

bodzavirag Creative Commons License 2000.09.24 0 0 368
ez tetszett dr. úr :-)))) meg persze az is, szép volt...
most pedig csupa víz a dobókör, benn maradt a körben...
Előzmény: Dr. Lecter (367)
Dr. Lecter Creative Commons License 2000.09.24 0 0 367
A Gyűrűk Ura...
Előzmény: disp (363)
andry Creative Commons License 2000.09.24 0 0 366
Kösz Kataca!
Előzmény: Kataca (335)
Kataca Creative Commons License 2000.09.24 0 0 365
RAMBO Creative Commons License 2000.09.24 0 0 364
Iszonyat-bivaly-örült-állat-grizly ez a pasi! Hihetetlen szép gyakorlat, még a nézésébe is belefáradtam!
disp Creative Commons License 2000.09.24 0 0 363

Előzmény: Jozsef (362)
Jozsef Creative Commons License 2000.09.24 0 0 362
Csollány MEGNYERTE!!!!
Gratula!!!

József

Törölt nick Creative Commons License 2000.09.24 0 0 361
Csollány Szilveszter olimpiai bajnok!! Szép volt!
Jozsef Creative Commons License 2000.09.24 0 0 360
megneznem egyszer, hogy mit kezdene a "Dream Team" mondjuk Athenban a Panathinaikos vagy az Olympiakos ellen, negyvenezer tombolo görög elott. Szerintem tele lenne a gatyajuk...
2004-ben Athénben lesz az Olimpia. Ha görögökkel összekerülnek magtapasztalják az Élményt :)).

Üdv
József

Előzmény: ugrifules (342)
stonedrop Creative Commons License 2000.09.23 0 0 359
Teljesen érthető a női tőrcsapat veresége az amerikaiktól. Hiszen Ők hetente háromszor edzenek, munka mellett. Míg a milyeink főállásban sportolnak, és minden nap edzenek. Így azért nehezebb felkészülni az Olimpiára.
Y3K Creative Commons License 2000.09.23 0 0 358
Na es Te ezt honnan tudod ??? az olyan "felekrol".... ?

Előzmény: ugrifules (344)
Kataca Creative Commons License 2000.09.23 0 0 357
Aki uzenni szeretne a magyar sportoloknak, itt megteheti! Hajra!
Kataca Creative Commons License 2000.09.23 0 0 356
Előzmény: Kataca (350)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!