Keresés

Részletes keresés

babealinie Creative Commons License 2003.01.07 0 0 233
agree
Előzmény: Nausea (232)
Nausea Creative Commons License 2003.01.07 0 0 232
Az emtívín rendszeresen van ilyesmi, grunge day/weekend címen nyomatnak olyan bandákat, akik gitárral előadott popot nyomatnak, aztán jobb esetben egy óránként benyonak egy régi Pearl Jamet, vagy egy Nirvanát.

Az új vonalas grunge szerintem nagyrészt szar, többnyire ezerszer eldurrogtatott klisékből raknak össze számokat rádióbarát hangzással.

Előzmény: weiland (229)
babealinie Creative Commons License 2003.01.07 0 0 231
sztem egyik említett banda sem post grunge, de főleg nem a nickelback.
a véleményem, nos az nem publikálható, annyira pocsék ez a post grunge dolog. kevesen vannak akikre azt mondom h igen, ezek jók, post g meg minden. egyik említett banda sem tartozik ezen kevesek közé.
Előzmény: weiland (229)
weiland Creative Commons License 2003.01.07 0 0 230
Bocs, Puddle...
weiland Creative Commons License 2003.01.07 0 0 229
Itt vagyok srácok! Ma lesz ez a grunge összeröffenés az MTV-n? Vagy megint lemaradtam róla?

Amúgy meg egy kérdést szeretnék feltenni nektek. Mi a véleményetek az ún. Post-Grunge zenekarokról? Nem a Creed-re gondolok, hanem pl. a Pudle Of Mudd-ra, vagy a Nickelback-re. Ezek nyomulnak most gőzerővel, kiváncsi vagyok, nektek mi a véleményetek a munkájukról.

sedia Creative Commons License 2003.01.07 0 0 228
Weiland elveszett...
Előzmény: Tyke (225)
Tóth Attis Creative Commons License 2003.01.06 0 0 227
Sziasztok!

Keressük a megfelelő embert a s.y.b.e.r.i.a. zenekar basszer posztjára! Ami adott egy már majdnem kész album (a kiadó már könyörög az anaygért;), az Echoes of Pink Floyd zenekar magja, az ex-Kert énekes Dömötör Balázs, és az ex-Mahavishnu Orchestrás Steve Kindler hegedűs (játszott még Jeff Backkel, Kitaroval, Jan Hammerrel), aki az album producere is lesz.

Az anyag szerintünk elég egyedi, de hatások a következőek: Spock's Beard, Porcupine Tree, Dream Theater, Fates Warning, Mahavishnu, Flower Kings, Pink Floyd, Deep Purple, szal ilyesmi ;)

Stúdiósession március elején kezdődik, vélhetően a HSB stúdióban. Nem az a lényeg, hogy agyonképzett legyél, bár bizonyos hangszerbiztonság nem árt;), inkább, hogy be tudjál illeszkedni egy új zenébe, és hát mint az ábra mutatja: gyorsan.

Üdv,
Attis

attis@webzeppelin.hu

Tyke Creative Commons License 2003.01.06 0 0 226
Vagy nem VH1, hanem akarom mondani MTV...
Előzmény: Tyke (225)
Tyke Creative Commons License 2003.01.06 0 0 225
Weiland!

Felveszed a VH1 beharangozott grunge műsorát holnap?

Üdv, meg boldog Új évet: Tyke

babealinie Creative Commons License 2002.12.29 0 0 224
hmmm, én nem láttam 1 klipet sem!!! ilyen az én szerencsém, pedig pj klipet már nemtom mikor láttam utoljára (persze kivétel i am mine), meg aic klipeket sem.
Előzmény: sedia (223)
sedia Creative Commons License 2002.12.22 0 0 223
Igaz, hogy 8-án lesz egy vizsgám, de azért előtte való éccaka én akkor is az MTV-t fogom sasolni, szal ha megint csak kábítják a grunge zenére éhes gyermekeket, akkor naon morcos leszek! :)

amúgy most, hogy volt ez a grunge day vagymi, azért leadtak néhány Stp, Soundgarden ill. Pearl Jam klipet...

Előzmény: babealinie (222)
babealinie Creative Commons License 2002.12.21 0 0 222
erre azért kiváncsi leszek..... hogy az MTV órákig grunge -ot játsszon? nem tudom de nekem csodával lenne határos, hiszen a múlt hétvégi unplugged weekend fikarcnyi aic, pj, vagy stp unplugged -ot se tartalmazott.
Előzmény: sedia (220)
sedia Creative Commons License 2002.12.20 0 0 221
úgy a szép! :))
Előzmény: Tyke (218)
sedia Creative Commons License 2002.12.20 0 0 220
Nem tom, a Seattle??? topic-ot figyelemmel követed-é, de ott most olvastam, hogy lesz v.mi kárpótlásféle, höhö :)

január 7.-én:

22:00 Nirvana - No Apologies
22:30 MTV Unplugged Alice In Chains
23:00 MTV Unplugged Stone Temple Pilots
23:30 MTV Unplugged Pearl Jam
00:00 MTV Live - Smashing Pumpkins

/info by Gossard/

Előzmény: weiland (217)
Badmotorfinger Creative Commons License 2002.12.19 0 0 219
OFF

Mától boltokban a bemutatkozó Aebsence album, az Unusual !

Tyke Creative Commons License 2002.12.19 0 0 218
Sajna én ehhez a fonalhoz nem tudok hozzászólni, mert még otthon sem jönnek be ezek a finomságok, de az albérletben csak a levegőből fogjuk kedvenc(?!) kereskedelmi csatornáinkat.
Előzmény: weiland (217)
weiland Creative Commons License 2002.12.18 0 0 217
Hát, tegnap morci voltam 1 kicsit az MTV szerkesztőire. Természetesen nincs harag, te jól tudtad a műsort, ráadásul még az MTV texten ismegnéztem a várható műsort; az ott olvasottak is a te infóidat támasztották alá.

Hogy nem sikerült... SHIT! Majd legközelebb! Túl szép lett volna...

TYKE! Hát nem vagyok valami nagy gyűjtő, de ez egyolyan alkalom lett volna, amit vétek kihagyni.

Mit szóltatok a NIRVANA SPECIAL-hoz?

Tyke Creative Commons License 2002.12.18 0 0 216
Weiland, nagyon gyűjtögeted ezeket a jó kis klipeket?
Előzmény: weiland (212)
babealinie Creative Commons License 2002.12.17 0 0 215
a get born again a nothing safe-n és a music bank box seten jelent meg, arra vették fel a srácok (98.okt) a died-dal együtt (a born again jobb, a died csak a box seten hallható) ez az utolsó h együtt voltak studióban....
Előzmény: Tyke (210)
sedia Creative Commons License 2002.12.17 0 0 214
Nu, hát olybátűnik, az Mtv a HOLE-t preferálja. :/

weiland:
mamámat kéretik nem naon szidni! :) thx! :)

sedia Creative Commons License 2002.12.17 0 0 213
:))
Előzmény: weiland (212)
weiland Creative Commons License 2002.12.17 0 0 212
Köszi az infót, kihegyezem a videót! :)
Előzmény: sedia (211)
sedia Creative Commons License 2002.12.17 0 0 211
és az MTV-Europe? :)

Ottan ma estére ezek az ígéretek:

22:00- Nirvana Special
22:30- Pearl Jam Unplugged
23:00- Stone Temple Pilots Unplugged

Jó éccakát gyerekek! :)

ui:
véletlenül nem látta v.ki a délelőtti top 10 at 10-t?

Előzmény: babealinie (202)
Tyke Creative Commons License 2002.12.17 0 0 210
LoneStar:

A polót illetőleg OK, azt hittem a feliratra gondolsz, ami a hátulján van. A klippet azt hiszem talán láttam egyszer, de nem esküdnék meg rá.

Mondok pár érdekes infót:

1: Vettem tegnap egy Alice In Chains CD-t, a FaceLift-et 1990 FT-ért! Hm? Most persze azt kérditek, hol, pedig nem nagy csoda a dolog:
Musicland a körúton. Persze használt a CD, de épp most hallgatom az Ain't Like That-et (miért maradt ez le a Facérok Cd-mről?!), és még egyetlen ugrás sincs benne, nem is tünt karcosnak, szóval boldog vagyok.

Na amiért elmondtam, az az, hogy Láttam a Nothing Safe-t az Alice In Chains Boxset-ből, amin ugye rajta van a Get Born Again, de azt hiszem a Tripod-on is. Ha esetleg megvenni szeretnéd.

2: A Pólóbolt, ami nem éppen egy közismert helyen van, az a Nagydiófa utca, a harmadik vagy negyedik kereszt utca a Blaha és az Astoria között, a Blaha felöl jobb oldalra nyílik. A bolt kb. 100 méterre van jobb oldalt. Szerintem 14-17 óra közt van nyitva csak, mert a TulajNéni nagyon beteg már, szóval kedvesnek kell lenni. Aztán lehet, hogy van ott még Man In The Box/Bleed The Freak poló, akit (LoneStar-t) érdekel.

3: Megintcsak úgy kezdődik a mondat, hogy 'Lóri azt mondta...' hogy lehet, hogy átállnak egy kicsit az Alice In Chains-re, ami gondolom egy élvezetes AIC-PJ-saját számok koncerteket fog eredményezni. Én speciel ennek örülnék a legjobban, mert a Pearl Jam-et is szeretem. Szóval az info innen van, de hát még nem tudhatjuk, hogy meg is valósul-e.

Előzmény: lonestar (209)
lonestar Creative Commons License 2002.12.16 0 0 209
Üdv!

Tudom, hogy írásban nyersebb a stílusom, most sem lesz ez másképp de nem kötözködésképp javítalak ki: a pólódat illetően jobban informált vagyok. Tudom, hogy mi van a hátára írva, Bleed The Freak, ahogy mondod (az én pólómon még pirossal volt felírva), csakhogy az elején a kép a bevarrt szemű krapekkal a Man in the Box klipjéből van. Tudom, most néztem meg.

Hm, nem tudnám megmondani, melyik volt életem legjobb koncertje. Talán mert annyi sok hihetetlen koncertélményem van (pl. a múltkori Savatage) de ez a péntek tizenharmadikai mindenképpen a legjobbak között van:) Olyan pletyit hallottam, hogy esetleg rendszert csinálnának belőle. Szerinted ennek van alapja? Mert én nem bánnám:) AIC számokat élőben hallani hatalmas érzés! És most (a múlkori nyavajgásommal ellentétben) tényleg jó is volt, nem szúrták el:)

Ami pedig a csereberét illeti, még visszatérek rá, valszeg felírom cédére de most mennem kell...

Minden jót!

Előzmény: Tyke (205)
Tyke Creative Commons License 2002.12.16 0 0 208
Úgy tünik, nem működnek a JavaScript code-ok, szóval nem érdemes kattintgatni...
Tyke Creative Commons License 2002.12.16 0 0 207
Aha, úgy tűnik túlságosan sokat feltételeztem, nézzük működik-e egy sima üzenő ablak a linkre:

Erre a LINK -re kell kattintani. Ha van uzenő ablak, akkor van JavaScript, ha meg nincs, akkor nem lehet... (aztán úgyis teleport a weboldalamra)

Tyke

Tyke Creative Commons License 2002.12.16 0 0 206

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Tyke Creative Commons License 2002.12.16 0 0 205
Lonestar:

Valójában Bleed The Freak, de sebaj, mert a Man in the Box az egyik kedvencem. Különben lenne mit cserélgetnünk a Get Born Again-nel kapcsolatban is, szóval készülgess!

Amúgy meg beszéltem a Lórival utána, és azt mondotta, hogy akartak ők Down in a hole-t, csak a vendégszereplők miatt csúszott a dolog. Sajnálom, de nem vagyok telhetetlen, mert életem legjobb koncertje volt, és azt hiszem sokáig az is marad.

A következő 'beszólásom' fejlesztés jellegű lesz, sz'al, ha nem működik, akkor nincs engedélyezve itten.

Tyke

Előzmény: lonestar (204)
lonestar Creative Commons License 2002.12.16 0 0 204
A múltkor (Layne halálakor) valaki belinkelt egy oldalt a Seattle topicban, ott sok videoklip volt letölthető de nemtom, talán már nem elérhető, mindenesetre az Alice in Chains (azért is kiírom:) klipeket kiszemezgettem, a rengeteg Pearl Jam közül. Na persze most lehet, hogy túlvállalom magam de ha érdekel, esetleg megoldható... Egyébként meg nem sok de van köztük gyöngyszem:)
Jah és a pólód klipje is, a Man in the box:)

...egyébként üdv, frankó volt a pénteki buli...
:)

Előzmény: Tyke (203)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!