pavel61 Creative Commons License 2012.12.23 0 0 53461

A 12. Szilveszteri Kupa programja:

A lebonyolitás "svájci rendszer" lesz. Azaz az első körben egy véletlen szerű párosítás után az erősorrend alapján folytatódik a kupa.
Mindenki 4 meccset játszik. Játékidő 2X 12,5 perc. Így 30 percenként lesznek a meccsek. Minden csapat összesen 100 percet játszik, ami 5 rendes harmadnak felel meg.

Az első körben az ARES nem játszik.

A nevezési díjat az elő mérkőzés előtt kérem befizetni!

A pályán nincs lehetőség bemelegítésre. HA egy csapat nem áll fel azonnal a kezdéshez, akkor is elindítjuk az órát, tehát kevesebbet játszik, ezzel ellenfelével is kiszúr.
Aki 5 perc várakozás után sem lép pályára az 3-0-ra vesztett.
A kiállítás csak 1 perces! Az 5 perces (ami remélem nem lesz) az végleges az adott játékosnak, csapata pedig 3 percig játszik emberhátrányban.

F F L Creative Commons License 2012.12.22 0 0 53460

FFL Szilveszteri Kupa

A sok nevezés  után a jó lebonyolításon gondolkodva úgy döntöttem, hogy "svájci rendszer" lesz. Azaz az első körben egy "véletlen" szerű párosítás után az erősorrend alapján folytatódik a kupa.

Azért idézőjelben a véletlen, mert az utazási lehetőséget, távolságot, figyelembe vettem.

16:00 eredméynhirdetés.

A pályán nincs lehetőség bemelegítésre. Ha egy csapat nem áll fel azonnal a kezdéshez, akkor is elindítjuk az órát, tehát kevesebbet játszik, ezzel ellenfelével is kiszúr.

Mint látható a nagyszámú nevezés miatt kissé hosszabb lesz a kupa, de remélem ez nem zavar senkit.

Üdvözlettel: Pavel

Siroki Brjeg Creative Commons License 2012.12.21 0 0 53459

Nem csak ráczok-németek vannak a magyar floorballban!

Szerencsére!

2012.12.21. 13:24

Floorballos lányaink hétvégi Szolnok Cannibals elleni Magyar Kupa mérkőzésén Stroh Edina ütője eltörött. Sem cserejátékosunk, sem tartalék ütőnk nem volt, így csak emberhátrányban tudtunk volna tovább játszani. A Cannibals egyik játékosa segített a mieinknek, kölcsön adva egy ütőt, amit ezúton is köszönünk!  Nálunk ők az idei floorball fair palay díjasok.

Siroki Brjeg Creative Commons License 2012.12.21 0 0 53458

Főtitkár Úr!

Napok óta velünk foglalkozik? Nincs más dolga így karácsony előtt? Ha nincs akkor foltozgathatná az összedőlő félben lévő floorball sportunkat.

Helyette amatőr sportolókat büntetget, beleköt mindenbe, amibe csak lehet.

Tájékoztatom, hogy egyesületünk nem rendelkezik saját sportcsarnokkal, ezért bérelni kénytelen egyet a meccsekre. Ebben a létesítményben nem mi határozzuk meg, hogy mikor játszunk. Ezeken a napokon 18:30-tól tudnak részünkre termet biztosítani. nem mellékesen előttünk is floorball mérkőzések lesznek. Ésszerűbb versenynaptárral, hozzáértéssel, ami önöknél nincs, ezek a problémák kikerülhetőek lennének!

Csak úgy mellékesen megkérdezném, hogy amikor utánpótlás mecssünk az elmúlt héten 9:30-kor, máskor reggel 9-kor kezdődött, akkor vajon miért nem kötözködött?? ( Ezek az önök szabályzata szerint 11 és 17 óra közt lehetnek)

Javaslom, hogy felesleges energiáját az ennél fontosabb problémák megoldására fordítsa. Ameddig mérkőzések maradnak el bíró hiány miatt, addig ne kötözködjön azokkal, akikből él. Ameddig a szövetség Verenybizottság nélkül működik, addig hagyja békén azokat akikből én. Én szégyellném magam az Ön helyében, ha a sporttársak elől tennék zsebre 3,6 millió forintot.

Amennyiben nem tetszik Önnek a megadott időpont írja 5-0-val az ellenfeleknek!

Üdvözlettel: Pavelka Zoltán

Siroki Brjeg Creative Commons License 2012.12.21 0 0 53457

Kezd elegem lenni ezbből az idióta, nemnormális, senkiházi, faszfej, szerencsétlen főtitkár állatfajtából  Napok óta velünk szórakozik! De majd alkalom adtán visszakapja!

MA ezt kaptam tőle:

Tisztelt Egyesület!

Mivel január 6. vasárnap, ezért a 18.30-as kezdéshez szükséges az ellenfél hozzájárulása (VSZ. 12. § 2./). Tudomásom szerint ez eddig még nem lett eljuttatva a szövetséghez. Kérem ennek elküldését a lejelentés megerősítéséhez, vagy ennek hiányában kérem az időpont módosítását.

Üdvözlettel,

---
Rácz László főtitkár Magyar Floorball Szakszövetség 1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.
Tel: +36-1-460-6828
Fax: +36-1-460-6829
Mobil: +36-20-777-4522

meg ezt:

--

Ennek nincs más dolga, mint a csapatokat baszogatni!

Ember! ez amatőr csapatok játéka, akiknek nincs termük, akkor játszanak, mikor üres a terem és a teremgazda kiadja!

Nem mellékesen előttünk is floorball meccs van!!!!

Foglalkozz már egy kicsit mással, mondjuk vegyél ajándékot Karácsonyra a családnak, vagy vidd el az asszonyt misére, vagy mittoménmi, csak szállj már le rólunk!!!!

És vajon akkor miért nem voltál ennyire résen, mikor reggel 9-kor játszottunk U meccseket????

JA, akkor nem minket kellett baszogatni!

Nem felejtünk, leszel Te még nem főtitkár is. (szerencsére hamarosan), de akkor ne találkozzunk!

Siroki Brjeg Creative Commons License 2012.12.21 0 0 53453

A hunfloorball vajon miért nem ír elnökségi tag(ok?), lemondásáról??? Vagy ez nem hír?

Németh! Süllyed a  hajó!

Füfke Creative Commons License 2012.12.20 0 0 53452

Kár hiába papolnom: a mérkőzés jegyzőkönyvének feltöltése szerintem továbbra is a játékvezetői páros feladata lenne! A mérkőzés végeztével leellenőrzi a jegyzőkönyvvezető munkáját és az teljes egészében felviszi a hunfloorballra. Itt fejeződik be a játékvezetői tevékenysége!

Az egyesületeknek csupán laptop és internetelérhetőséget kell biztosítaniuk, ami a mai fejlett világban zsigerből megoldható!

Egy egyesületnek van kismillió dolga egy mérkőzés rendezéssel kapcsolatosan és utána is, minthogy ezért állandóan stresszeljen!

A szövetség/jt van a csapatokért és nem fordítva! A JT vezetője miért nem mutat példát?

Előzmény: Siroki Brjeg (53448)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2012.12.20 0 0 53451

Amint látható az alábbi lejelentést, amit Rácz csinált hivatalból, mint koordinátor nem egészen a meccs előtt 36 órával tett meg.

Neki nem jár büntetés???

Előzmény: Siroki Brjeg (53450)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2012.12.20 0 0 53450

Tárgy Mérkőzés-lejelentés (koordinator) Feladó Hunfloorball  Címzett areshc@gmail.hu  Dátum Pén 21:42 Mérkőzés-lejelentés Női MK
Ares HC '94 - Szolnok Cannibals FK 2. forduló Batthány Sportiskola - 2030 Érd, Fácán köz 1., 2012-12-16 10:30 Hazai csapat mezének színe:

Siroki Brjeg Creative Commons License 2012.12.20 0 0 53449

Ez egy komplett hülye!!!

Arra van ideje, hogy azt nézegesse melyik meccs eredményét mikor töltötték fel. Persze 3,6 millából tellik.

De költse annya temetésére!

Mondjuk ebből az időből megszervezhetné a ketővel lentebb említett OB III-at, vagy az U )-et ami el sem kezdődött.

Siroki Brjeg Creative Commons License 2012.12.20 0 0 53448

Sajnálattal kell megállapítsam, hogy

• a férfi MK 2. fordulójának Ares HC '94 - IBK Cartoon Heroes mérkőzés eredményének lejelentési ideje 2012. november 26. 12:32
  • az Erima fiú U14 7. fordulójának Ares HC '94 - Lizards Floorball Team mérkőzés jegyzőkönyve még nem került feltöltésre
  • a női MK 2. fordulójának Ares HC '94 - Szolnok CFK mérkőzés jegyzőkönyvének feltöltési ideje 2012. december 18. 14:58

amelyek nem felelnek meg a kiírások 15/e, 17/e ill. 15/e pontjában foglaltaknak. Mivel ebben a versenyévben az Erima fiú U14 sorozatban ez második alkalommal következett be a kiírás szerint 3000 Ft büntetés terheli az egyesületet, amelyet 2012. december 31-ig kell átutalni a szövetség számlájára. Bízom benne, hogy további hasonló esetek már nem következnek be.

Kérem az Ares HC '94 - Lizards Floorball Team ill. a régebbről függőben lévő Erima U14 Ares HC '94 - IBK Cartoon Heroes mérkőzés jegyzőkönyvének mielőbbi feltöltését, valamint az Ares HC '94 - Szolnok CFK női MK mérkőzés jegyzőkönyvi feltöltésének javítását, mert a hunfloorballon láthatóak alapján formai hiba történt a feltöltés folyamán.

Sportbaráti üdvözlettel,

--

Top 66 Creative Commons License 2012.12.18 0 0 53447

svájci bicska?  svájcinéger?

Előzmény: Siroki Brjeg (53444)
Füfke Creative Commons License 2012.12.18 0 0 53446

"Ha a bajnokság szervezéséhez pedig jelenleg nincs 1 megfelelő ember, akkor ezt szövetségi szinten kell felkarolni és kihozni belőle a maximumot, de legalábbis azt, amit ez idáig jelentett. Okoskodással és ötletekkel tudom hogy tele a padlás és természetes, hogy ez korántsem a legfontosabb dolog, de én most személy szerint ezt látom, ezt érzem és jelenleg ezzel a poszttal tudok hozzájárulni a sporthoz, vagy valakikben ezzel kapcsolatban gondolatot ébreszteni." (forrás: dunaujvarosifloorball.hu)

ÉBRESZTŐ!

ktibi#11 Creative Commons License 2012.12.18 0 0 53445

Siroki Brjeg Creative Commons License 2012.12.18 0 0 53444

Találkoztak-e Milka tehénel? Milyen a svájci csoki? Jó-e a svájci lányok? Ilyeneket.

Top 66 Creative Commons License 2012.12.17 0 0 53443

Ezt adom...főleg Vörös spori volt jó formában.Gratuláltam is neki a meccs után.A 2 csapat is kellett,mert a játékkal foglalkoztak.

A Vb-ről mit mondjanak....?

Előzmény: Sharky#54 (53440)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2012.12.17 0 0 53442

10 napja vége a VB-nek, de semmi értékelés a finntől. Mondjuk az elnök úr is szólhatna 1-2 szót a leégésről, vagy a segédedző.

Állítólag ez a finn csinálja tovább ráadásul a női válogatottat is megkapta.

Higgyék csak, hogy csinálhatják. Alakul az új vezetés, meg vannak számolva a napjaik!

soskagulyas Creative Commons License 2012.12.17 0 0 53441

Sajnos a Kroki - Szpk meccsen ismét rossz vicc volt amit műveltek a sporik.

Sharky#54 Creative Commons License 2012.12.16 0 0 53440

Annyi szidás után legyen egy dicséret is:

A mai Diamonds - Ares meccsen - bár kikaptunk - minőségi bíráskodást kaptunk.

Lehetett csak a játékkal foglalkozni, Vörös és Kelemen remekül fújták a találkozót,

ilyen fújás mellett öröm játszani.

--ULTRAS \'Komárom-- Creative Commons License 2012.12.15 0 0 53439

igazi csemege holnapra!

CH - phx meccs fél 11 kor Budapesten, pont belefér Érdre menet!

Hajrá Erődváros!

GordonFreeman Creative Commons License 2012.12.15 0 0 53438
felsved Creative Commons License 2012.12.14 0 0 53437

Egy kis összevágott film 4 percben a magyar VB meccsekről, természetesen a hangsulyt a fiaimra tettem, de gondolom ez részrehajlás megbocsájthato egy apának. Ennek ellenére a pillanatok benne vannak a filmben......

Siroki Brjeg Creative Commons License 2012.12.14 0 0 53436

MI VAN AZ U 9-ES BAJNOKSÁGGAL!!!!!

HOLNAP KELLENE KEZDŐDNI, DE A SZÖVETSÉG SZARIK RÁ! SZARIK A GYEREKEKRE, SZARIK A JÖVŐRE!!! MIT MONDJUNK AGYEREKEKNEK, AKIK SZÁMOLTÁK A NAPOKAT, HOGY MIKOR JÁTSZHATNAK? MIT MONDJUNK A SZÜLŐKNEK AKIK HÜLYÉNEK NÉZNEK!

ÍRTAM MÁR TÖBB LEVELET, DE VÁLASZRA SEM MÉLTATNAK, ÉS MÁSOK ÍRTAK, DE NAGY A CSEND!!!

_Haszi_ Creative Commons License 2012.12.13 0 0 53435

Őrült Stone nem fél senkitől senem:-)

Előzmény: Corgon (53434)
Corgon Creative Commons License 2012.12.12 0 0 53434

Félelemből? Mitől félnénk? Soha nem ért minket semmilyen fizikai attrocitás sem komáromban, sem hazai pályán komáromi szurkoló által. Eddig is baromi jól megvoltunk biztonsági szolgálat nélkül és remélem most is csak dísznek lesznek ott.

Sajnos a csarnok vezetése ragaszkodott hozzá, mint ahogy ezt már tavaly a törökbálinti iskola igazgatója is tette, azért is volt érden az utolsó meccsünk. Ezzel nem tudunk mit tenni, mint lenyelni. Sejtheted, hogy nem jókedvünkben lapátoljuk ki a pénzt az ablakon és szervezzük pluszban a biztonsági szolgálatot meg a jegyeladást ami az anyagiak mellett még plusz idő és energia is.

Előzmény: --ULTRAS \'Komárom-- (53433)