Keresés

Részletes keresés

jomahart Creative Commons License 2011.07.21 0 0 4505

Számolgattam kicsit és 1 napi szállással kb 45 e Ft lenne a milánói koncert repülővel, és kb ugyanennyi az egyik közeli helyszín autóval, 4 fővel. Szállás nélkül 35 körül.

 

A milánói repülő a koncert napján 6:05-kor indul innen és sajnos csak másnap 13:05-kor jön vissza. 12280 pénzt ír most átutalásos fizetésnél. (valami wizzair-es kártyával pár ezerrel olcsóbb). Én speciál meglennék egy reptéri alvással is ha beengednek, megspórolván a szállást.

 

Az autós verzió azért jó, mert több helyszín közül is választhatunk, meg mobilabbak vagyunk ott. A hátránya szerintem, hogy mindenképpen kell szállás, mert nem lenne biztonságos koncert után alvás nélkül visszaintulni 800 km-t.

 

 

Kávé cigaretta Creative Commons License 2011.07.20 0 0 4504

Csatlakoznék én is egy jóáras megoldás, mert azért ők ketten sokat tettek azért,hogy......az ömlengést most inkább kihagynám, a léyneg egy autóba ha van rá mód én is bezsállnék vagy repülnék, a kérdés, mennyiért?

jomahart Creative Commons License 2011.07.20 0 0 4503

Augusztus első felében biztosan megyek végül Németországba, szóval tudok venni jegyeket, feltéve ha lehet ugye más helyszínekre is mint München, meg hát ki hova szeretne. Innsbruck felé is tudok kanyarodni szerintem. Az a baj részemről, hogy sok a kérdőjel még. Hová, mivel, kivel? Az is elképzelhető, hogy addigra már nem lesz jó helyre jegy. A kakasülőre pedig értelmetlen kimenni! Át kell gondolni! Ez a milánói repjegy is meggondolandó. Még a jegyért is érdemes lenne ennyiért kimenni repülővel, (pláne ha több darabról van szó). A koncertre szintén még csak esély van, hogy sofőrként tudnék üzemelni egy kisebb fórumos csapatnak.

Akinek van lehetősége, kedve bármilyen opcióra, beszéljük meg.

jomahart Creative Commons License 2011.07.20 0 0 4502

Nem akarom megígérni, de van rá esély, hogy a napokban Németországba megyek München környékére, ahol lehet, gondolom más helyszínekre is venni jegyet. Még bizonytalan, de 1-2 héten belül kiderül. Remélem addig marad jegy! Ha persze megyek, adjátok le a rendelést és megveszem annak aki kér.

 

Legtöbbször itthon kaptam jegyet külföldre MK-ra, egyszer Veronában a helyszínen. Fent ültem hátul, katasztrófa volt a hangzás. Internetes rendelésekkel sajnos nem vagyok képben, örülnék én is ha valaki úttörő lenne mondjuk egy Padova, München, Innsbruck jegyvásárlásban :).

Előzmény: nopalm (4498)
gábornok Creative Commons License 2011.07.20 0 0 4501
gábornok Creative Commons License 2011.07.20 0 0 4500
gábornok Creative Commons License 2011.07.20 0 0 4499
nopalm Creative Commons License 2011.07.20 0 0 4498

Kedves Mindenki. Lenne egy kérdésem és remélem valaki tud rá válaszolni mert úgy látom több rutinos koncertlátogató van itt.:) Nagyon szeretjük Mark Knopfler zenéjét és szeretnénk kimenni a berlini koncertjére. Egy kicsit riasztó számunkra, hogy a 60 eurós jegyet 30 euróért küldenék el kis hazánkba. Tudtok erre egy költségkímélőbb megoldást? Ti , hogy oldjátok meg ezt? Előre is köszönöm a válaszokat.

Flatus Creative Commons License 2011.07.17 0 0 4497

Nem ertem. A Swan Hunter az egy koncertfelvetel (marmint nincs olyan, hogy Swan Hunter album, hanem az egy koncert bootleg)

 

Amugy Notting Hillbillies jatszott es jotekonysag volt a Swan Hunter (hajoepito muhely) javara.

Előzmény: Vesalius (4495)
khoe Creative Commons License 2011.07.16 0 0 4496

milánó a wizzaiirrel  akciósan most foglalva 5990 oda és 3990 vissza.

elgondolkodtató és aki ott még klub tag, akkor még 3000-re olcsóbb.

bár nem tudom, ha több ember megy, a pénzt összedobva olcsóbb-e v. sem

 

az a baj, h nálam is pénzgond van, mert jelentkeznék utitársnak :)

Vesalius Creative Commons License 2011.07.15 0 0 4495

Sziasztok!

 

Létezik Marknak néhány felvétele, talán Bootleg amin talán 3 számot játszik ének nélkül. Az egyik ütősökkel kezdődik és úgy kísérik a gitárt, a másik egy nagyon régi angol keresztény ének.......valahol mintha olvastam volna, hogy egy (ha volt ilyen) Swan hunter koncerten hangzott el, azért gondolom , hogy koncert mert a Swan hunter albumon nem találtam meg. Tudnátok segíteni hol találhatom meg? És mik a számok címei? Köszi előre is!

Kramó Creative Commons License 2011.07.15 0 0 4494

A szándék nem kérdés. De sajnos a körülményeket most sem tudom figyelmen kívül hagyni (körülmény=pénz). Ha esetleg a szokásos kis csapatommal meg tudom beszélni (akiknek autója is van), és összedobjuk az útiköltséget, király lenne.

30 állomásos a turné, és nagyon elkerülik a keleti régiót... :(

Előzmény: jomahart (4493)
jomahart Creative Commons License 2011.07.14 0 0 4493

Én autós útvonaltervezőt néztem, de akkor ugyanazokról a helyszínekről beszélünk. Valószínűleg megajándékozom magam az egyikkel, de az ilyen felvételeket nem szeretem igazából, még képet sem készítettem mindegyiken. Semmit nem jelent egy fotó az élményhez képest. A live felvétel viszont nagyon jó lenne! Ha lesz, veszek. Te tervezel menni?

Előzmény: Kramó (4492)
Kramó Creative Commons License 2011.07.14 0 0 4492

Nekem Innsbruck 578 km (http://www.mapcrow.info/cgi-bin/cities_distance_airpt2.cgi?city3=-1266034%2CB&city4=-2762780%2CI);

Padova 597 km (http://www.mapcrow.info/cgi-bin/cities_distance_airpt2.cgi?city3=-1266034%2CB&city4=-189655%2CP);

München 563 km (http://www.mapcrow.info/cgi-bin/cities_distance_airpt2.cgi?city3=-1266034%2CB&city4=-2533726%2CM).

 

Sloooooooooow train coming. :)

 

Kimész valamelyikre? Ha nem lesz a Get Lucky-turné féle hivatalos felvétel, mindenképpen rögzíteni kellene kalózban! :)

Előzmény: jomahart (4491)
jomahart Creative Commons License 2011.07.14 0 0 4491

Valamelyik német az 550-es? Nekem 750 körül sikerült Padovát meg Innsbruck-ot találni, ráadásul egymás után vannak. A setlisttel kapcsolatban nekem az is jó ha végig egy számot játszanak :). A szólótúrnéval kapcsolatban, az új dobossal viszont lehet, hogy bátrabb lesz a számválasztásnál MK. De a Telegraph road, Sultans így is 2x jobb kell hogy legyen.

Előzmény: Kramó (4490)
Kramó Creative Commons License 2011.07.14 0 0 4490

Nincs túl nagy szerencsénk. 550 km alatt úgy látom, nincs helyszín.

Kíváncsi leszek a tracklist-ekre!!! Esetleg új dal a készülő MK albumról? Vagy azt titokban tartja 2012-ig? :)

Előzmény: jomahart (4489)
jomahart Creative Commons License 2011.07.14 0 0 4489

Kint vannak a helyszínek az MKNews-on.

esz-ki-mo Creative Commons License 2011.07.13 0 0 4488

Ausztriáról, csehekről is szó van...pedig onnan már csak egy ugrás lenne....

 

Eszk

 

 

http://www.examiner.com/bob-dylan-in-national/dylan-and-knopler-1983-video

(ez nem mostanában volt...)

Előzmény: Kramó2 (4487)
Kramó2 Creative Commons License 2011.07.13 0 0 4487

Szivárognak a hírek: Németország már tuti befutónak látszik (München, Nürnberg). Várjuk a közelebbi helyeket, hátha elég lesz Ausztriába átruccanni az ősszel... :)

Előzmény: jomahart (4486)
jomahart Creative Commons License 2011.07.13 0 0 4486

Kramó, jobbnál jobb híreket mondasz! Ez a doboscsere, anélkül, hogy ismerném az újat, nagy minőségjavulást fog hozni. Élőben ütni fog az utóbbi pár évhez képest szerintem. Erre a miniturnéra meg be kéne fizetni úgy érzem, bárhol is lesz. Csak időben kell jegyet venni!

Előzmény: Kramó2 (4485)
Kramó2 Creative Commons License 2011.07.12 0 0 4485

Az a pletyka kering a neten, hogy idén ősszel lesz egy mini-duett-turné Bob Dylan + Mark Knopfler összeállításban. Hamarosan megteszik a hivatalos bejelentést...

Kramó2 Creative Commons License 2011.06.27 0 0 4484

Ian Thomas az új dobos köztük. Claptonnal már zenélt korábban...

Kramó2 Creative Commons License 2011.06.27 0 0 4483

Az új album felvételén a zenészek MK mellett: Guy Fletcher, Richard Bennett, Glenn Worf, Ian Thomas, Jim Cox, Phil Cunningham, Mike McGoldrick and John McCusker.    

 

Jim Cox neve üdítő, Danny Cummings valóban nincs itt, de nem tudom, ki van helyette. A zenészekből azért lehet következtetni a zenei vonalra, nyilván marad a Get Lucky-féle folkos nyom.

khoe Creative Commons License 2011.06.26 0 0 4482

hát nálam Knopfler bácsival egyszinten kizárólag az REM ( 2-2 élő koncert első sorban kizárólag, döntetlen ), és mellette az Omega és Charlie bácsi.

 De sorolhatnám a sok "öreg " magyar előadót, LGT, Illés, stb, külföldiben mivel rengeteg az egyszámos, így nem jegyzem őket, ha van, akkor éneklem, ha nincs, akkor nincs.

egy dolog van, akármilyen sokan imádják Bonot, a u2 nálam kizárt.

 

Az utóbbi időben 51 éves nő létemre elkezdtem szeretni az igazán zúzós, de elég vad rockot, hát ilyen az élet...Lady Gaga előadásai is fenomenálisak, nálam Madonnát ezerrel veri. az amerikai got talentben volt talán most a döntöben - hú, egyébként csoda, kik voltak jelen, van pénz, az tutii- szóval Lady Gaga egy nagy szikla tetején mit művelt, aztán utána egy kva jó pasival, na az előadás volt.

Előzmény: Kramó2 (4477)
Kramó2 Creative Commons License 2011.06.25 0 0 4481

Köszönöm a válaszokat! :)

 

Más. Eladom 2001-es Mark Knopfler Philadelphia baseball-sapkámat. Sosem hordtam, és nagyon vigyáztam rá. Kutya baja. Akit érdekel, írjon.


gmarc Creative Commons License 2011.06.23 0 0 4480

A DS/MK mellett Gmarc polcán az alábbiak vannak (főleg):

 

Pink Floyd

Ska-P

Deák Bill Gyula

Hobo

Stone Roses

Jamie Winchester-Hrutka Róbert

Quimby

Morcheeba

Sinobusi (www.sinobusi.com - vajdasági szerb blues-rock banda, új kedvenc)

Postolar Tripper (horvát)

Stevie Ray Vaughan

Nick Cave & the Bad Seeds

Mike Oldfield

Eric Clapton

Jethro Tull

Jimi Hendrix

Led Zeppelin

 

...egyebek. :)

Előzmény: Kramó2 (4477)
Bitter Creative Commons License 2011.06.22 0 0 4479
A DS mellett (előtt) Rolling Stones és kapcsolt dolgai, majd Sheryl Crow. Utána kis szünet. Police, Clapton, ZZ Top, Norah Jones, Rod Stewart, Bernard Fowler, Imperial Crowns, Vintage Trouble, Ian Siegal, Dubliners, Muzsikás, Kimnowak, S-Modell, Bryan Adams, Aerosmith, Bon Jovi, KFT, Chuck Berry. Biztosan kihagytam párat még. De jöhet bármi, csak jól csinálják bármely stílusban, csak gyűjteni nem fogom.
Előzmény: Kramó2 (4477)
jomahart Creative Commons License 2011.06.22 0 0 4478

Nekem például Roger Waters MK után a második. Jön valaki ma falra, hogy én is kérdezzek? Aztán átgondolás nélkül, lemeradva az első kettő után, Neil Young, egy-egy Republic, Faithless-t érdekesnek gondolom, meg persze Modern Talking ;)

Előzmény: Kramó2 (4477)
Kramó2 Creative Commons License 2011.06.22 0 0 4477

Körkérdés:

 

Tisztelt Fórumtársak!

A mindannyiunk által kedvelt/szeretett/rajongott DS/MK mellett ki milyen előadókat kedvel még? Kíváncsi lennék a zenei palettátokra, mi fér még el a DS/MK mellett a polcon/lejátszóban/fülben? :)

gábornok Creative Commons License 2011.06.10 0 0 4476

Annak a szerkentyűnek _blokkolóóra_ a neve.. Kétoldalt áttekinthető fakkokkal/kartotékkal: ki van kint, ki van bent a gyárban/üzemben/bázison.

Előzmény: MeLon (4475)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!