Keresés

Részletes keresés

RCH Creative Commons License 2007.01.12 0 0 7301
Igazabol nem tudom, hogy sirjak, vagy nevessek. Szegyeljem magam, hogy nem vettem eszre ezeket a nyilvanvalo ellentmondasokat es bakikat, vagy oruljek, hogy mindezek ellenere is tudom elvezni a kepregenyek olvasasat.
Előzmény: Mr. WHITE (7299)
Nitro1 Creative Commons License 2006.12.31 0 0 7300

Mondasz valamit.  ;-)

De én is mondok: Boldog Új Évet Kívánok! :-)

Mr. WHITE Creative Commons License 2006.12.29 0 0 7299

Csövventés mindenkinek! Lehet Spoilerek is lesznek

Némi életet vernék a topicba méghozzá azzal a tiszteletteljes,de azért masszív gondolattal,hogy a Marvel univerzum lassan,de biztosan kezdi elérni tágulásának határait.

Nyilván nem jutok hozzá minden finomsághoz a képregénypiacról,de ahogy bele-belekapok egy-egy címbe,hát néha csak lesek,hova is tart az egész.

Nézzük mondjuk az X-ment. A Föld fele már mutáns,aki számít annak már másodlagos mutációja is van és az ellenfeleik csak önmagukat újraalkotó robotok,akik már simán legyőzhetetlenek,de azért az ikszeknek összejön.

Rozsó uccsó magyarul megjelenő számában közli Fury,hogy a kis kanadai 1800(!) hullát hagyott maga mögött abban a 3 oldalban,ami alatt Árnymacskával e-mailt váltott.:)  Amúgy Rozsomák az,aki idén 10 perc alatt összekapta magát úgy,hogy adamantiumig felrobbant,menjünk már a sunyiba...

Hulk ugyanez,persze a Planet Hulk részeiben meg mindenki leveri,míg a Földön neki is mindene fél perc alatt meggyógyult.

A Hálózsákon fut éppen egy jó hosszú időutazós Bosszú Angyalai sztori,ami nálam szintén túl van egy bizonyos határon,nem az a baj,hogy két Hank Pym egyszerre nyomja az időn kívül,hanem az,hogy az agyam leszáradt a 183 oldal értelmezése közben.:)

De nézzük mondjuk Pókit és a mostani magyar sorozatát. Tök jó, jól meg lett szorongatva ezekkel a totemes ökörségekkel és amúgy az újságnak kellemes a hangulata,csak valahogy beleesve a Civil Warba vicces,hogy mondjuk Morlun és Shatra ellen Ezekiellel spanol,amikor 4 000 000 spanját felcsöröghette volna,ha gondban van. De nem tette,ami a képregénynek jót tett,de a követezetességnek nem. 

A legdurvább viszont Póki önleleplezése. Neki itt vége. Mert Peter Parker innentől kezdve egy sima celebrity,akinek a gondjai már nem hétköznapiak így a kutyát nem érdeklik,hogy felismerik a plazában és autogramot osztogat,az volt izgi,ha mondjuk tanárként tanácsot adhatott valamelyik diákjának...

Még egy gond,hogy a technika nagyon nagyon futurisztikus lett, nem tudom,hogy 86-ban mondjuk hogyan gondolta az egyszeri true believer,de most nekem sok az amit mondjuk Vasember páncélja tud. Ami még tréfás az a következetesség teljes hiánya Fáklyát leütik egy üveggel és heteket tölt kórházban,mikor az F4 gyógyítók,istenek és szupergépek százaival oldhatná meg az apró problémát...

Ugyanígy vicces,hogy 40 alatt már minden felbukkanó szereplőre kellene,hogy legyen 8-10 garantáltan működő hadi stratégia,de nincs, viszont állítom,hogy a Megtorló a saját képregényében mindenkit bealáz,ahogy mondjuk Deadpool is...

Szóval szeretem és élvezettel forgatom a lapokat,de el nem tudom képzelni,hogy 2013-ban hol tarthat majd az univerzum...

Az Ultimate dolog jó ötlet lett volna,de ott a rajongói türelmetlenség máris kompromisszumokhoz és következetlenségekhez vezetett,amik gyakorlatilag negyedannyi idő alatt ki fogják nyírni azt a világot is.

Amúgy kérdés,hogy hány rendőr tűnt fel eddig a marvel univerzumban illetve halt-e már meg 1 000 000 Shield ügynök vagy kell még egy-két Rozsomák epizód,hogy meglegyen ez a szám?

: =

Nitro1 Creative Commons License 2006.12.24 0 0 7298
Hát akkor boldog karácsonyt! :-)
Nitro1 Creative Commons License 2006.12.19 0 0 7297

:-)

De ez utóbbi már nem sokáig, mert jön Black Jack, Jack of Hearts gonosz ikertestvére, és hamar elintézi. >:->

Inner Circle Creative Commons License 2006.12.18 0 0 7296
Japánban pedig ezalatt Pókémon tartja a frontot, amíg a las vegas-i kaszinókat a Pókermber felügyeli :D
Előzmény: Nitro1 (7295)
Nitro1 Creative Commons License 2006.12.18 0 0 7295
Igen, sőt, most decemberben csatlakozott hozzájuk a TélaPók is. :-)
Inner Circle Creative Commons License 2006.12.15 0 0 7294
Haspókember (és hű társa, Gourmand)?
Előzmény: Nitro1 (7293)
Nitro1 Creative Commons License 2006.12.15 0 0 7293
És még ott van Haspók is. :D
Tommy Knight Creative Commons License 2006.12.14 0 0 7292
igen,valóban ő az.köszönöm a linket :-)
Előzmény: Inner Circle (7291)
Inner Circle Creative Commons License 2006.12.14 0 0 7291
Nem, viszont a honosított Exiles legfrissebb számaiban szerepel Miguel. Olvasható pl. a Független Képregényfordító Irodában.
Előzmény: Tommy Knight (7290)
Tommy Knight Creative Commons License 2006.12.14 0 0 7290
ja,megint bocs,mert nem csak peter volt az egyetlen pókember,hanem  2-ről tudok volt Ben Reilly ,a híres vöröspók és van, még egy másik miguel o hara,de neki külön képregénye van (spider-man2099)ez a jövőben játszódik és nem tudom,hogy itthon megjelent-e valaha,de azt hiszem,hogy nem.
Inner Circle Creative Commons License 2006.12.14 0 0 7289
És Luke apja Vader???
Előzmény: Nitro1 (7288)
Nitro1 Creative Commons License 2006.12.14 0 0 7288
Peter a Pókember? :-o
Tommy Knight Creative Commons License 2006.12.13 0 0 7287
akkor,bocsánatot kérnék, mindenkitől akit megbántottam.de azt hittem,hogy ez a gwen-es dolog olyan egyértelmű,mint hogy peter a pókember.de nem árultam el,hogy történik:-)
Ritchy Creative Commons License 2006.12.13 0 0 7286
Szerintem, nem!
Előzmény: Tommy Knight (7285)
Tommy Knight Creative Commons License 2006.12.13 0 0 7285
igaz,de így poénosabb volt szerintem!
Előzmény: Törölt nick (7284)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.13 0 0 7284
Nem azért mondom, de ez a figyelmeztetés semmire sem elég. Szerintem nincs olyan ember, aki ne olvasná végig a mondatot lendületből. Egy egyértelmű és szembetűnő SPOILER kiírás igazán nem került volna semmibe.
Előzmény: Inner Circle (7281)
Tommy Knight Creative Commons License 2006.12.13 0 0 7283
Mi a véleményetek a póklány kalandjairól,ami az alternatív jövőben játszódik?
Tommy Knight Creative Commons License 2006.12.12 0 0 7282
köszi:-)
Előzmény: Inner Circle (7281)
Inner Circle Creative Commons License 2006.12.12 0 0 7281
Hát azért írja ki előre hogy lelövi, hogy a 30-as IQ fölött álló olvtársak meggondolhassák, hogy tovább olvassák-e a hozzászólást :P
Előzmény: H.Tomi (7280)
H.Tomi Creative Commons License 2006.12.11 0 0 7280
Ha tudod, hogy lelövöd, akkor meg minek lövöd le???
Tommy Knight Creative Commons License 2006.12.09 0 0 7279
sziasztok! nem tudom,hogy írták-e előttem,de ha nem akkor íme:ajánlani tudum az Ultimate Spider-Man című játékot mindenkinek nagyon frankó.+jó volna ha valahogy meg lehetne oldani azt a csodálatos pókemberben,mint a hietetlen pókemberben,hogy 1 lap-ban több történet legyen,mert az amerikaiak nagyon elhúztak már.megint csak+királyak voltak a külön számok. most lehet,hogy lelövök egy poént,de én sajnálom,hogy itt is megölik Gwen-t. :(
H.Tomi Creative Commons License 2006.12.07 0 0 7278
Megjelent a Fekete Macskás különszám második része is! Benne a Kölyök...
Lothiriel Creative Commons License 2006.11.27 0 0 7277

Bár nem Pókember, de róla is beszélgetnek többször benne, no meg tele van szuperhősökkel, így talán megbocsájtjátok a betörést.

A hétvégén beadagoltam magamnak a Heroes sorozat kilenc részét.

:o))))) Ki kéne guglizni, de nincs kedvem, hogy a Marvel nem mert-e sorozatot indítani X-men szereplőkkel vagy direkt sikerült ilyenre. Mármint hogy annyi átfedés van köztük, hogy az már majdnem koppintás.

Van Wolverine nőben (mármint az eredeti öngyógyító képességével - tőle azt is meg tudhatjuk, mit történik, ha vmi tárgy a fejükben landol), van telekinetikus, gondolatolvasó, Kitty Pride egy benga nagy afro férfi formájában, Rouge szintén pasasban (bár közel sem olyan durva formában), még a vágy általános tárgya is a harmadik filmből, akinek a közelében a többiek szuperképességei nem működnek. Sőt egy Neo módjára repkedő politikus is. :o))

Ők persze  (egyelőre még) nincsenek csoportokba szerveződve, folyton keresztezik egymás útját, így lassan de biztosan egymásra találnak a nagy cél érdekében. Ja, természetesen a cél a világ megmentése - egyfajta időutazásos X-akták mutánsokkal - persze kicsit másként:

Save the Cheerleader. Save the World.
:o)))

Ja, a Losthoz hasonlóan itt is dícséretes, hogy vannak külföldiek, akik az anyanyelvükön gárgyognak - a két japán srác nagyon aranyosan cseveg (az egyiknek stílszerűen Hiro a neve! miközben úgy erőlködik mintha vécén lenne amikor a tér-idő kombóval variál), bár nem igazán értem, hogy az indiaiak otthon Madras-ban miért angolul társalognak, na mindegy. A hangulat, a zene is ütős.

H.Tomi Creative Commons License 2006.11.22 0 0 7276
Itt vagyok, de elég rendszertelenül. Kérdezz azért, általában hetente biztos felnézek.
Scarlet Spider Creative Commons License 2006.11.19 0 0 7275
Ja és ha van valakinek eladó Ultimate 3,4,5,37,39. száma az írjon!
Scarlet Spider Creative Commons License 2006.11.19 0 0 7274

Halihóóó!

végre csak tudtam regelni. Üdvözlök minden pókfej rajongó elvtársat:DD

Tomi majd ha erre jársz légysz írg meg mikor szoktál itt lenni, mert van néhány kérdésem:)

zizu008 Creative Commons License 2006.11.06 0 0 7273

Üdv!

Eladó 18 db Pókember Vol.2 képregény + 2 másik pókember képregény.

Hátha Valakit érdekel:

http://www.vatera.hu/pokember_vol_2_20_db_kepregeny_14593956.html

e
H.Tomi Creative Commons License 2006.11.04 0 0 7272

Megjelent a Vertigo könyv a maga 100 oldalával könyvesboltokban. Y, AZ UTOLSÓ FÉRFI, PRÉDIKÁTOR és CONSTANTINE.

A Fekete Macskás Pókember különszám is úgyszintén 100 oldallal, az meg az újságosoknál. ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!