Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3348

Igazad van, figyelmetlen voltam.

Egyébként magyar-töri, viszont egyelőre csak a végzettség van meg, nem dolgozom tanárként, abból a fizetésből bajosan élnénk meg. Ez van, sajnos. Remélhetőleg ez változni fog és lesz lehetőségem azt csinálni, amit szeretnék.

Előzmény: bejuma (3339)
TZiky Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3347
Kezdjél gondolkozni, hogy kinek mi az igénye.
A dohányosé az, hogy rágyújtson, a nemdohányzóé pedig a dohányfüst elkerülése. Ki mit tesz az igényei eléréséért? A dohányos rágyújt, a nemdohányzó pedig elkezd rinyálni, hogy a dohányos ne gyújtson rá. Mert ennyi telik tőle.
Az, hogy amennyiben szándékosan elkerüli a dohányzást engedélyező vendéglátóhelyeket - és ezzel keresletet teremt a nemdohányzó vendéglátóhelyek iránt, - az fel sem merül benne. Mint ahogy az sem, hogy a dohányfüst elkerüléséhez édeskevés az index fórumán pofátlanozni a dohányosokat, azért érdemben tenni is kellene.

Üdv:
TZiky:-))
Előzmény: bejuma (3311)
rali Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3346
Hülyeség.
Ezt nem olvashattad rólam.
Előzmény: Fustolo tudo (3316)
TZiky Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3345
Tudom. Én ezért mertem beírni az IC-k nevét és számát. Gondoltam ez majd rávezet arra, hogy megadd pontosan azt az IC-t - az ünnepi nemdohányzó járatok kivételével - amelyikre igaz a kijelentésed. Ha nem, hát nem...

Üdv:
TZiky:-))
Előzmény: bejuma (3310)
rali Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3344
Nem elvakult - szar provokátor.Ezen élvezkedik a kis görény.
Előzmény: Stms (3338)
rali Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3343
Teljesen hülye vagy?
Ekkora állatságot azért ne állítsál.Hoyg menne át a másik vagonba a dohányfüst?


Kezdem elunni a patkánykodásodat.Erőltess magadra némi tisztességet, nagyon ajánlom.
Előzmény: NoCigi (3327)
Stms Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3342
Az a baj ezekkel a cikkekkel, hogy sosem mondanak határértéket. Persze, te korábban azt mondtad, hogy a dohányzás minden mennyiségben mérgez. Még passzívan is. Szóval a te szervezeted is tele van, és károsítod a kölyködet. Javaslom a kollektív öngyilkot.
Előzmény: NoCigi (3341)
NoCigi Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3341

Te tudattalan tudatlan a következő információt biztos nem tudtad:

 

 

 

http://www.tv2.hu/cikk/30482/

 

Persze sokan vagytok így.

Az ideggyenge megnyilvánulásoddal kapcsolatban még az sem ment fel, hogy az olyasfajta dohányzó kevesek egyike vagy aki a lakásban nem engedi a dohányzást. Ez azért még messze van a dohányfüstmentes otthontól.

 

A hozzászólásodból látszik, hogy akármennyire igyekszel, gyökér vagy és gyökér is maradsz!

 

 

Előzmény: Törölt nick (3333)
bejuma Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3340
Dehogy lehetetlen.
Előzmény: Törölt nick (3336)
bejuma Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3339

Felesleges gúnyolódnod, az igekötők jelentését pedig ne egy magyar tanárnak akard elmagyarázni.

 

Magyar szakos, azaz magyartanár? Mármint te?

Vagy magyar állampolgárságú tanár?

Vagy magyar nemzetiségű tanár?

 

Most melyik?

 

Előzmény: Törölt nick (3337)
Stms Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3338
Iszonyatosan elvakult vagy.
Előzmény: NoCigi (3334)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3337
Felesleges gúnyolódnod, az igekötők jelentését pedig ne egy magyar tanárnak akard elmagyarázni.
Előzmény: bejuma (3335)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3336

Dizsi és tánc tekintetében nem nagyon tudok mit mondani, nem igazán az én világom. Fogalmam sincs, hogy van-e nemdohányzó diszkó és azt sem tudom, hogy lehet-e tánc közben cigizni. Passz.

Valóban nem kell dohányozni ott, ahol vannak nemdohányzók, viszont ezt pl. egy szórakozóhelyen lehetetlen megcsinálni.

Előzmény: bejuma (3332)
bejuma Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3335

Légyszíves fogd fel, hogy én felfogom, amit írsz! Csak nem fogadom el.

Tudod, az igekötők módosítják a szó jelentését...ugye érted a két igekötő közötti különbséget?

Előzmény: Törölt nick (3323)
NoCigi Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3334

A döntési poziciókban lévő emberek kiválasztásánál igenis figyelni kellene arra, hogy társadalomra veszélyes hobbija ne legyen.

 

Ha így lenne, akkor nem lenne Magyarországon minden nemdohányzó hely ideiglenes dohányzóhely és nem dobálnák el a csikkeket mert súlyos pénzbüntetést szabnának ki minden szemetelőre és minden olyan emberre aki nem a kijelölt helyen drogozik.

 

 

Mondjuk ki, hogy drogoznak a dohányosok! A drogozás tehát egyáltalán nem tiltott dolog.  Nem gond ha valaki drogozik azonban más egészségének a kárára drogozni nemcsak, hogy nem illő hanem elvileg törvény is bünteti. Mivel azonban a döntési pozicíók többségében drogosok vannak ezért nem fognak szigorúan eljárni a tiltott helyen drogozokkal.

 

Mindenkinek addig a magánügye a drogozás amíg másnak nem árt vele!

Előzmény: Stms (3315)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3333
Persze, igazad van, de azért van mindennek határa. Egy senkiházi ostoba patkány hogy merészel ilyet írni rólam? Ha jön hozzánk valaki és rá akar gyújtani, már tudja, hogy ki kell mennie. Pontosan azért, mert én nem dohányzom a lakásban. A gyerekek miatt. Mert én dohányos létemre figyelek az ilyesmire.
Előzmény: Stms (3331)
bejuma Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3332

Nem vagyok nagy dizsibe járó, de gondolom nem muszáj éppen ott táncolnia egy nemdohányosnak, ahol valaki éppen dohányzik. Biztosan nem 1*1-es táncparkettről van szó. A jelek szerint nem tiltott ott a dohányzás, ebben az esetben nagyon egyszerűen meg lehet oldani a dolgot.

 

Ja, csak mutass nekem egy nemdohányzó diszkót...

Nincs olyan, a mi közelünkben biztosan nem.

És ugye nem akarod azt mondani, hogy a tánc közbeni dohnyzás a gyerekszoba jele?

 

Érdekes, hogy anno - amikor még én is rendszeresen jártam szórakozni - nagyjából fele-fele arányban voltunk dohányosok és nemdohányosok. Én nem emlékszem egyetlen esetre sem, amikor ez gondot okozott volna. Egyik oldalról sem.

 

És ez szerinted kinek a türelmét bizonyítja? Neked biztosan nem okoztt gondot.

De a nemdohányzónak biztosan. Csak nem szólt.

 

Normálisan kellene végre megközelíteni a dolgokat.

 

szerintem is. Nem dohányozni ott, ahol nemdohányzók is lehetnek. Kivétel ezalól a kijelölt dohányzóhely.

Előzmény: Törölt nick (3322)
Stms Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3331
Ne húzd fel magad.

Én napi 10 percre a sütőbe dugom a gyerekek fejét, hadd szokják. A múltkor vittem volna tüntetésre is őket, csak hogy szokják a könnygázt, de a dohánygyárból nem engedték őket el, mert kell a munkaerő a szivarcsomagoláshoz.
Előzmény: Törölt nick (3328)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3330

A linkjeidet is viheted magaddal a picsába.

Előzmény: NoCigi (3327)
Stms Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3329
Na, elindult a napi mantra.


Nehéz beszélgetni olyan alakkal, aki mindig ugyanoda jut ki.
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3328

Persze számodra egészen nevetséges, hogy egy ember nem szereti a füstöt hisz te még a gyerekeidet is dohányfüstben nevelgeted.

 

Ide figyelj Te büdös paraszt! Amennyiben még egy ilyet meglátok, komolyan mondom, hogy megkereslek és elmagyarázom neked, hogy ki neveli a gyerekeit dohányfüstben. És ezt komolyan mondtam.

Egyáltalán hogyan veszed a bátorságot, hogy ilyen baromságot beírjál ide?

Takarodjál, köcsög!

Előzmény: NoCigi (3326)
NoCigi Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3327

A magyar vonatokban nincs megfelelően szigetelt elkülönítés. Érezhető a dohányfüst. Persze egy dohányos tompa szaglószerve nem érzi a dohányfüst bűzét. Sajnos mi nemdohányzók érezzük. A passzív dohányzás káros hatásai viszont nem csak akkor jelentkeznek amikor érződik a dohányfüst szaga. A dohányfüst kis mennyiségben is károsítja a szervezetet. Az a gyakoriság ami a vonatozás napi gyakoriságával függ össze pedig súlyosabbá teszi a passzív dohányzás okozta problémákat.

 

http://www.surgeongeneral.gov/library/secondhandsmoke/factsheets/factsheet7.html

 

 

http://www.cdc.gov/tobacco/sgr/sgr_2006/pdf/NoSuchThing26may06.pdf

 

 

Előzmény: Törölt nick (3324)
NoCigi Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3326

Neked nem okozott gondott, mert te mérgeztél másokat a füstöddel. A többiek meg az egészségük terhére tolerálták az önzö szokásodat. 

 

Mi lett volna ha a discoba táncolni mennél és nem a nikotinfüggőségedet kielégíteni.

 

Ma már addig eljutott egy-két hely, hogy a táncolásra kijelölt helyen nem lehet dohányozni. Nem véletlenül kezdték el ezt a problémát kezelni. Nem azért mert a dohányosoknak gondot okozot volna, hogy füstös a disco.

 

Persze számodra egészen nevetséges, hogy egy ember nem szereti a füstöt hisz te még a gyerekeidet is dohányfüstben nevelgeted.

 

Ez sajnos nem nevetséges. Ez szánalmas pofátlanság!

Előzmény: Törölt nick (3322)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3325
Én úgy gondolom, hogy az IC-ken ( mindegyiken ) van dohányzásra elkülönített kocsi. Legalábbis én még nem találkoztam olyannal, amelyiken nem volt.
Előzmény: TZiky (3309)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3324
Elég sokat vonatozom. Az IC-ken elkülönített kocsikban lehet dohányozni. A dohányos odamegy, a nemdohányos nem megy oda. Nem nagyon értem, hogy akkor most mi is megy a nemdohányzók egészségének rovására. 
Előzmény: NoCigi (3314)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3323
Légyszíves próbáld már meg egyszer legalább FELFOGNI, hogy mit írok és nem elmagyarázni, hogy mit akartam írni szerinted.
Előzmény: bejuma (3321)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3322

Ne haragudj, de ez egészen nevetséges. Nem vagyok nagy dizsibe járó, de gondolom nem muszáj éppen ott táncolnia egy nemdohányosnak, ahol valaki éppen dohányzik. Biztosan nem 1*1-es táncparkettről van szó. A jelek szerint nem tiltott ott a dohányzás, ebben az esetben nagyon egyszerűen meg lehet oldani a dolgot. Pl. lehet szólni udvariasan a dohányzónak, hogy legyen szíves nem ott dohányozni, ahol riszálni szeretném a fenekemet, biztosan nem fogja elzavarni az ember lányát. Vagy arrébb lehet menni.

Érdekes, hogy anno - amikor még én is rendszeresen jártam szórakozni - nagyjából fele-fele arányban voltunk dohányosok és nemdohányosok. Én nem emlékszem egyetlen esetre sem, amikor ez gondot okozott volna. Egyik oldalról sem.

Normálisan kellene végre megközelíteni a dolgokat. Sajnos ez az ami nem megy Neked sem.

Előzmény: bejuma (3302)
bejuma Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3321
Egy dohányos számára a szenvedélyének el nem fogadása persze, hogy butaság.
De csak a dohányos számára az.
Előzmény: Törölt nick (3320)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3320
Nekem nincsenek előítéleteim senkivel szemben. Nem szükséges mind a 10000 hsz.-odat elolvasnom ahhoz, hogy levonjam a levonnivalót. Butaságokat írkálsz. Ez tény és nem előítélet.
Előzmény: bejuma (3297)
bejuma Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3319
De szép is lenne, ha csak a kijelölt helyen dohányoznának!
Csak megérnénk már végre!

Előzmény: Stms (3318)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!