Keresés

Részletes keresés

Vai Creative Commons License 2001.05.31 0 0 2020
Köszi szépen!!

Időközben ezt a címet megtaláltam a topicban lejjebb, és így már tudom a két címet, de azért köszi!!

Ki is próbáltam soloban, aztán egy gyerekkel kettesben. Hát érdekes...
CS után gáz így elsőre:)) Bár tetszik, hogy ennyi típus van. Kíváncsi lennék, egy igazi nagy partyra, ha van is a csapatokban stratéga!! :)

Na majd este ;)

Bye,
Vai

Előzmény: Random_ (2019)
Random_ Creative Commons License 2001.05.31 0 0 2019
Ip cím: 195.228.253.138:27005
és
193.6.145.180:27015 vagy Nega3.counter-strike.hu

És itt egy cím: http://www.tar.hu/frameset.phtml?path=/tfchu/

Üdv [TCH]Random_ egy megtért TFC-s :)

Előzmény: Vai (2018)
Vai Creative Commons License 2001.05.31 0 0 2018
Sziasztok!!

Tök új leszek mindjárt TFC-ben, mert kipróbálom:)
Segítsetek már, mert egy darab servercímet sem tudok... :(

[SWAT|14]Vai

Előzmény: Adry (2017)
Adry Creative Commons License 2001.05.31 0 0 2017
Moli te lóóó:)) Tegnap hol a francba meresztetted tk-s burádat, kénytelen vót Tiger átvenni a szerepedet::::::::::)))))))))))))))
Előzmény: Moli (2016)
Moli Creative Commons License 2001.05.31 0 0 2016
ehh. es nalad mennyi ido utan?
nem a nap egette szet? ;)))))
Előzmény: HLDrizzt (2015)
HLDrizzt Creative Commons License 2001.05.30 0 0 2015
A kép. Egy ido utan besargul, kap egy halvany sarga arnyalatot minden...
Előzmény: Moli (2014)
Moli Creative Commons License 2001.05.30 0 0 2014
hogy mi sargul?
Előzmény: HLDrizzt (2013)
HLDrizzt Creative Commons License 2001.05.30 0 0 2013
Na csak a felreertesek elkerulese vegett nalam 2-3 kilo az 2-3000 Ft, namost lattam mar olyat aki latott olyat, aki hallott mar olyanrol, hogy a kilo az tizezer, de szerintem nem. Csodalkoztam is nagyon aszittem elirtad, azert vallatam igy vaktaban is azt a hulyeseget :)

Moli otthon nekem is olyan monyom van, mar 4X javitottak, de meg mindig sargul...

_ham_ Creative Commons License 2001.05.30 0 0 2012
Gyere, adok én, persze meg kell érte dolgozni rendesen, beállhatsz a melósokm mellé, fasza kis Isolyth kőzetgyapottal szigetelni egy tetőteret :))))

Ha van ismerősöd, akinek van ilyen cucca, és nem vagy botfülű, akkor nagyon ráhajtasz, hogy neked is legyen ilyen, mert félelmetes hatást tud elérni.

Előzmény: Moli (2009)
Random_ Creative Commons License 2001.05.30 0 0 2011
Gyere dodozni lécci :)
csak én nem tudok most csatlakozni de próbálok.
Előzmény: Moli (2009)
Random_ Creative Commons License 2001.05.30 0 0 2010
Gyere dodozni lécci :))
csak én nem tudok most csatlakozni de próbálok.
Előzmény: Moli (2009)
Moli Creative Commons License 2001.05.30 0 0 2009
hat en seggem vernem a foldhoz, ha lenne 200k-m egy hangrendszerre....
adjatok penzt!! ;)))
Előzmény: _ham_ (2007)
Moli Creative Commons License 2001.05.30 0 0 2008
szerintem marhara megeri a monitorra jo sok penzt szanni, es sokkal fontosabb inkabb azt fejleszteni, mint a fel ev alatt elevulo videot es procit. egy jo monitor legalabb 3, de inkabb 5, van hogy 7 evig is eltart.
en anno raszantam 110 ezret egy lg795ft-re, es nem bantam meg, igenis sokkal jobban tettem, mintha tnt2-t vagy celeron 500-at vettem volna akkor. ezek ma mar sehol se vannak, de az lg meg mindig jo, sot, dragabb lett azota.
Előzmény: Random_ (2000)
_ham_ Creative Commons License 2001.05.30 0 0 2007
Gyerekek, 200-300 ezerre gondoltam!!! Drizzt ha annyiból kijönne leszopnám magamat is :)

Magnat - el pörfikte!!!

Random, akkor inkább vegyél PC-hez valót, abban van egy gagyi erősítő is általában, és egy jobbfajtát ki lehet hozni 50 ezerből.
Ha csak ennyid van rá, akkor az még egy hangfalra is alig elég, persze egy darab, nem pár, qurva drágák a frontsugárzók. Erölködőt is lehetne részletezni, hogy minek kell benne lennie feltétlenül, de ha mákod van ki tudsz fogni 70 ezer körül egy jót, szóval egy igaziu cucchoz, ami még messze van a csúcstól, de pazar élményt nyújt, ahhoz elég 200 ezer kb.

Előzmény: HLDrizzt (2005)
Random_ Creative Commons License 2001.05.30 0 0 2006
szerintem 20-30 ezerre gondolt ham bácsi ugye?
Mert én nem akarok 50-nél többet hangfalra költeni.
Előzmény: HLDrizzt (2005)
HLDrizzt Creative Commons License 2001.05.30 0 0 2005
Bazz ham ha te kihozol 2-3 kilobol (2-3000 (???)) egy normalis 5.1-es rendszert akkor leszoplak, de komolyan :)
Nekem eddig 120000-ben van es meg csak front meg erosito van benne (igaz ma ki lehetne hozni uezt 100-bol).

Ha sok penzed van Magnat hangfalat vegyel, istenkiraly!!! :))

_ham_ Creative Commons License 2001.05.30 0 0 2004
Olyan nagy guru nem vagyok benne, de ilyen direkt számítógéphez valót nem ajánlok igazán, mert ha tényleg jobbat akarsz, akkor rendes álló dobozos cuccot vegyél. Persze kötelező darab az erősítő, enélkül tökmindegy milyet veszel. Mondjuk két front sugárzó, ezek lehetnek nagyok, nagy teljesítménnyel, ha van DVD vagy hasonló, akkor a centersugárzót ki ne hagyd, mert az emeli ki a beszédet, és közvetlenül a moncsi alá vagy fölé tedd, különben nem lesz jó, háttérsugárzónak elég ha kicsiket veszel, és feltétlenül állítsd be hogy kicsit késve érkezzen a hang azokba a hangfalakba, mert ez növeli a térhatás élményét, és persze, ami nagyon nagyot dob még ha van egy mélynyomóláda is, ez jóformán csak dörmög, de teltebbé teszi a hangokat, például robbanaás vagy ilyesmik, ezt teheted ahova akarod, mert a mély hangokat irányát a füled nem nagyon tudja beazonosítani. Ezt ha ügyes vagy ki lehet hozni 2-3 kilóból, de hidd el hatalmas élményt nyújt.
Előzmény: Random_ (2002)
Random_ Creative Commons License 2001.05.30 0 0 2003
Ja és gyere dodozni mert jóó :)
Csak kicsit hideg a szerver és fagyogat. :))
Előzmény: _ham_ (2001)
Random_ Creative Commons License 2001.05.30 0 0 2002
Ne mert itt a jubileum!

Ha van köztetek valami hangprofi ember akkor azt mondja meg nekem valaki hogy milyen hangfalat vegyek? most van egy három részes gondoltam veszek hozzá még hiszen az MX300 -nak két kimenete van.

Előzmény: _ham_ (2001)
_ham_ Creative Commons License 2001.05.30 0 0 2001
Elhiszem, hogy így van, nem is fogok utánanézni, hogy kötekdhessek, de egyben biztos vagyok, hogy ezt a különbséget csak profi/félprofi cuccal lehet kihozni, mert a hangfalak a fontosak a megszólaltatásban, nagyon fontos a helyesen megválasztott hangfalak mérete és hangképzési frekveniája, és ebben az esetben az elhelyezése. Meg persze, hogy milyen formátumú hangot akarsz lejátszani. Akkor még az erősítők milyensége is nagyon sokat befolyásol, szóval a kártya, az erősítő és a hangfalak számítanak. Húú, de ez már nagyon offtopic, inkább hagyjuk a dolgot, úgyse tudunk változtatni egymás véleményén.
Előzmény: HLDrizzt (1997)
Random_ Creative Commons License 2001.05.30 0 0 2000
Nem komoly most ez a hangkártya csere csak úgy felvetődik. Igazából monitor kellene de ez meg túl drága így a gép többi részét tuningolom.
Jelenleg nem tudok normálisan MP3-at hallgatni mert WinNT alatt recseg WinME alatt sistereg Win2000 esetében még talán jó csak hangosan nem szabad hallgatni.

Próbáltam már a PCI slot cserélgetést bár nem mentem végig mindegyik helyen. Lehet olyan hogy csak egy bizonyos pl.: Béla nevű slotba rakva működik?

Van még egy ötletem a probléma megoldására csak nem volt még alkalmam kipróbálni.

Előzmény: HLDrizzt (1999)
HLDrizzt Creative Commons License 2001.05.30 0 0 1999
Random! Ne vegyel MX400-at, mert nem jobb, azon masik csip van, de nem Aureal (ha jol tudom). Probald meg masik slotba atrakni! Nekem tokeletesen megy, majd akkor veszek masikat, ha mar nem lesz az alaplapon PCI slot!
Random_ Creative Commons License 2001.05.30 0 0 1998
Teljesen igazad van a számból vetted ki a szót!
Nagyon KÖCSÖG banda a Creative! Nekem tökéletesen beválik az MX300 és nem is adom el kivéve ha találok egy MX400-at!

Bár most nem tudom használni mert valami baja van a DMA-val vagy az IRQ címekkel. Vettem egy ABIT alaplapot és azóta nem tudom életre kelteni a hangkártyámat kénytelen vagyok az alaplapit használni ami meg visszafogja a gépemet meg szar!
WinNT alatt ha engedélyezem az MX300 -at akkor fagy.
Win2000 az már nem fagy csak nem ad ki hangot.
WinME el se indul.
Win98 fagy.

Szemét ABIT kiakaszt. :(

Előzmény: HLDrizzt (1997)
HLDrizzt Creative Commons License 2001.05.30 0 0 1997
A Vortex chip (MX300) és az EMU10K (lehet nem pontosan így hívják) között egetverő teljesítménybeli különbség nincs. Maga a 3d api viszont ég és föld. Az Environmental Audio eXtension mint azt a neve is mutatja, mindössze néhány környezeti hangváltozást (visszhang, stb.) tud leképezni, a környezettöl függetlenül. Értsd egyszerüen megadod, hogy ez a hang honnan jön, és hogy milyen effekt legyen rajta. Az Aureal a3d-je egy teljes hangleíró nyelv (mint pl. az OpenGL a grafikában). Itt megadod a hangot, hogy honnan jön, majd leírod a KÖRNYEZETÉT, a többi már a Vortex dolga. Rengeteg minden programozható rajta. Vegyunk pl egy alagutat. Megadod a hang forrását, a falak anyagát, vastagságát (!), áthallik-e a falon, stb. A Vortex pedig leképezi a hangot, amit hallanod kell, pontos visszaverődéseket, interferenciákat számolva. Nemhiába használták ezt a NASA-nál is a szimulátorokban. Valamint tudja az EAX-ot is :)

A Creative meg azért egy köcsög, mert üzleti manőverekkel ellehetetlenítette az Aurealt, majd felvásárolta teljesen (nem részben mint az nVIDIA a 3dfx-et), amivel azért némi kötelezettség is járna, vagy legalább is illendő lenne, és itt a driverfejlesztésre gondolok elsősorban. A Creativ leszar minket Vortex tulajokat, és ez a KOcsögség (jajj a megszokás... :D )

Ezeken kívül a két kártya kb egy szinten van. Vortex chipes hangkártyát, pedig a fenti okok miatt nem lehet boltban kapni, csak használtan.

Drizzt

Moli Creative Commons License 2001.05.30 0 0 1996
az a3d-nek a hardware-e jobb, az eax-nak az egyszerusege es (az egyszeru programozhatosagbol adodo) a marketinge.
persze az egyszeruseg a minosegre megy jelen esetben is.
mind1, fog ez meg fejlodni, szerintem az a3d tul sokat akart hirtelen, csak fokozatosan lehet bevezetni ekkora ujitasokat.
Előzmény: _ham_ (1995)
_ham_ Creative Commons License 2001.05.29 0 0 1995
Lehet, hogy köcsög, bár nem tudom miért, de ez az én hibám, nekem szuperul működik, és nagyon meg vagyok vele elégedve, még nem okozott csalódást semmilyen téren.
Valaki árulja már el mivel tud többet/jobbat az MX mint a Live! Érdekelne, és nem az ellenkezőjéről akarok meggyőzni valakit.
Előzmény: HLDrizzt (1994)
HLDrizzt Creative Commons License 2001.05.29 0 0 1994
Na szerintem meg az MX300 jobb, arrol nem is beszelve, hogy a Creative egy KOCSOG.
Előzmény: _ham_ (1991)
Moli Creative Commons License 2001.05.29 0 0 1993
a pci-os hangkartya tenyleg gyorsit a gepen, egyreszt a processzornak nem kell az isa-s adatatvitellel szenvednie (van ra kulon vezerlo), masreszt az ujabb hangkartyakon altalaban mar van egy dsp, ami elintezi a hanggal kapcsolatos szamitasokat, nem terheli a cpu-t.
Előzmény: Random_ (1984)
Moli Creative Commons License 2001.05.29 0 0 1992
Hugo es Bela :DDDDDDDDDDD
Előzmény: count_zero (1977)
_ham_ Creative Commons License 2001.05.29 0 0 1991
Na, akkor mondd mi a véleményed pro és kontra, egyébként ha megfigyelted, egy szóval sem mondtam, hogy az mx szar lenne, csak annyit, hogy az SB jobb szerintem!

Megyek és gyorsan lerendezlek TFC-ben! :)

Előzmény: Random_ (1990)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!