Keresés

Részletes keresés

Justis_4_US Creative Commons License 2001.12.04 0 0 215
Hali!

Nekünk is Tatár Béláné volt az osztályfőnökünk!
Mi 95-ben érettségiztünk, valószínű, ti voltatok az előtte levő osztálya akkor.

Előzmény: uggrifules (212)
uggrifules Creative Commons License 2001.12.04 0 0 214
Pontosan! Polgár Kati volt gimiben az egyik legjobb barátnőm. Most Svájcban él, és énekel. Nyáron összefutottam vele, nagyon szórakoztató volt.
Kevesekről tudok az osztálytársaim közül, de pl. Kovival (Kovács András) szilvesztereztem egy fergetegeset, Gehér Ildivel viszonylag gyakran találozunk, Kiss Juca rendez és játszik.
Tímár Andrást az egyetemen ismertem meg picit jobban, őt ott mindenki egy emberként imádta. Remélem, hogy jól van. Nem volt konszolidált?

Előzmény: Zoli Bacsi (213)
Zoli Bacsi Creative Commons License 2001.12.03 0 0 213
Ja, megvan: Polgár Kati (énekes lett belőle, mint az apjából?), Hídvégi András (a rendező). Ugye? Ők az osztálytársdaid voltak?

Hogy a Tímár rendben van?
Ha úgy érted, ahogy gondolom, akkor örülök neki. Mert akkor nyilván konszolidálódott.

Az igazat megvallva, mi a Tímárral 4 éven keresztül nem csíptük egymást.
De ne értsd félre, ezért ő nem volt "hibás". Persze én sem... De ez a múlt!

Előzmény: uggrifules (212)
uggrifules Creative Commons License 2001.12.03 0 0 212
Az osztályunk nem közvetlenül mellettetek volt, hanem egyel odébb (szemben a lányvécével, de ez néha előny...), és a Tatárné volt az osztályfőnökünk.
Igenigen, még lány vagyok; Tímár Andrissal pedig a BTK-n keveredtünk egy évfolyamba. Nagyon rendben van.


Előzmény: Zoli Bacsi (210)
csuti_ Creative Commons License 2001.12.01 0 0 211
Sziasztok !
Úgy tudom E5Vös bált tavalytól 5 évente rendeznek, ez azt jelenti, hogy legközelebb 2006-ban lesz, ha minden igaz.
Minden jót, Csuti
Előzmény: Zoli Bacsi (203)
Zoli Bacsi Creative Commons License 2001.12.01 0 0 210
Igen!
A Tímár az osztálytársam volt. Ma ebbe elég furcsa belegondolni: tavaly, a éves érettségi találkozónkon láttam az Andrást. Hát kb. 40 évesnek néz ki. Amúgy most már nem tudok sokat róla.

A folyosó. Szerintem az volt az egyik legexponáltabb, legjobb hely a Reáltanodában. A legközelebb a Zsömzsi büféjéhez.
HA egy évvel fiatalabb vagy nálam, akkor bizonyár pont a mellettünk lévő terem volt az osztályotok.

Persze most azt sem tudom, lány vagy-e vagy fiú! Szerintem lány - a nick miatt!

Előzmény: uggrifules (209)
uggrifules Creative Commons License 2001.11.30 0 0 209

Turák osztály? Akkor mi egy folyosón tengődtünk! És Tímár András az osztálytársad volt!

Most olvastam bele a régebbi hozzászólásokba, és a Nyomkereső által említett nagy kosárcsapat tagjait jól ismerem.
Én egyébként '91-ben szabadultam. (Jónással pont semmi bajom nem volt...)

Előzmény: Zoli Bacsi (208)
Zoli Bacsi Creative Commons License 2001.11.28 0 0 208
Kösz a gyors reakciót!
Na, várjál, úgy kellett volna pontosítanom, hogy "ha '87-93 között érettségiztél", mivel hogy én '90-ben érettségiztem, vagyis aki már '90 őszén jött, azzal nem voltam egyszerre jelen.

A metal egyébként tényleg fogódzó. Nem tudom, ma mi van a középiskolákban, de a '80-as évek végén nálunk elég fanatikus rock-közönség volt, nagyon szép emlékeim vannak a sok közös koncertről.

Mint korábban írtam, Turák-osztályban sínylődtem.
Majd írok róla. Meg persze másról is.
Ja, hiszen az E5vös online, a Moss Laci által csinált oldal szerintem nem feltétlenül alkalmas minderre.
Ez viszont cenzúrázatlan.

Te kinek az osztályában voltál?

Előzmény: Justis_4_US (206)
uggrifules Creative Commons License 2001.11.28 0 0 207
Sziasztok!

Micsoda kellemes társaság!

Justis_4_US Creative Commons License 2001.11.28 0 0 206
Benne vagyok, masszívan!
'91-'95-ben toltam a Reáltanodát, de hogy ebből hogy fogsz rájönni, ki vagyok, az érdekes lesz :)

Amúgy láttam, hogy te is bírod a metált, tehát ez lehet talán fogódzkodó...

Előzmény: Zoli Bacsi (205)
Zoli Bacsi Creative Commons License 2001.11.28 0 0 205
Drága Justis,

Nem is tudod, hogy örülök Neked!
De tényleg!

Te melyik évben végeztél? Ha benne vagy a '87-93 közötti sávban, akkor megpróbálom kitalálni, ki volt az osztályfőnököd.
Meg azt is, hogy Te ki vagy. Mármint arcra!

Előzmény: Justis_4_US (204)
Justis_4_US Creative Commons License 2001.11.28 0 0 204
Idén már volt, legközelebb 2002-ben
Előzmény: Zoli Bacsi (203)
Zoli Bacsi Creative Commons License 2001.11.25 0 0 203
...van egy nagy mulasztásom: az újkori E5vös bálok egyikén sem voltam eddig. Ha jól tudom, most már évente megrendezik.
Mikor lesz legközelebb?
Zoli Bacsi Creative Commons License 2001.11.25 0 0 202
Aaaaaaoooohhhh!!!!!

Nem tudom, örültem-e úgy egy tpoic felfedezésének, mint ennek!

Látom, már kb. 2 és fél éve létezik: hogy ezt eddig nem vettem észre.
Szóval örülök nagyon, örülök Nektek, és főleg annak, hogy nem süllyedt el.

A környezetemben egyre többször derül ki sokakról, hogy "ez is E5vös-diák volt". Pl. a cég, ahol már kb. 3 éve dolgozom, ott a vezérigazgató is ex-E5vös-diák, és ezt csak fél éve tudom. Az egyik konkurens cég vezérigazgatója is az...
Meg még annyi mindenki.
Remélem, látok közülük néhányat itt. Illetve már most látom, hogy egy-két, korábbról ismert nick tulajdonosa is E5vös-diák.

Magamról annyit, hogy 1990-ben végeztem, és az E5vösben eltöltött 4 év során végig Turák-osztályba jártam. Úgy gondolom, ebből legtöbbetek számára világos, hogy nem voltak éppen "könnyű" gimnáziumi éveim... Pláne, ha hozzáteszem, hogy még a Jónást is megkaptuk - szintén 4 évre.

Na, de lényeg, hogy én nagyon szerettem oda járni. A tanárok közül pedig magam is elsősorban azokat kedveltem, akiknek a nevei itt is felbukkannak: Varga Laci, Pongrácz, Kádár...

SapphiRe Creative Commons License 2001.10.28 0 0 201
Hali!
halodik a topik :}
e5vos napok rulzak voltak, es most 1 egesz het szunet. zoraaaallll :}

S

Vesy Creative Commons License 2001.10.14 0 0 200
Lemaradtunk a hozzászólásokban!!!
Amúgy tök jó volt a hetedikes gólyatábor!
Justis_4_US Creative Commons License 2001.10.01 0 0 199
Rust in Peace rulez!
Előzmény: RIPityom (198)
RIPityom Creative Commons License 2001.09.30 0 0 198
Kibaszott egy arc vagy Te, bazz’eg hallod…
;-)

RiP

Előzmény: Nyomkereső (177)
Justis_4_US Creative Commons License 2001.09.26 0 0 197
oké, felejtsük el. Igazad van, én az 'első felháborodás' miatt reagáltam indignáltan. A későbbi hozzászólásaid valóban pozitív kicsengésűek voltak.

És az is igaz, hogy az ember változik a korral.
Lichtenberger tényleg jól nyomta.

Előzmény: Nyomkereső (196)
Nyomkereső Creative Commons License 2001.09.26 0 0 196
Érdekes. Én úgy emlékszem, nem fikáztam. Sőt, szerintem dícsértem. Hatalmas szíve van, nagy kitartása, elképesztő futóteljesítménye és elszántsága. Ilyenekre emlékszem. Valamint arra, hogy leírtam, hogy szerintem nem tehetséges. Amit elért, azt kemény munkával érte el, ami még inkább tiszteletre méltó a szememben.

Különben sokan vannak ezzel így. Én például sosem voltam különösebben tehetséges, és a szorgalmam is valahol középtájt volt. A legtehetségesebb sportoló, akit ismertem, az osztálytársam, Lichtenberger Attila volt. Neki viszont olyannyira nem volt szorgalma, hogy tényleg sikerült eltékozolnia a tehetségét, mind fociban, mind kosárban. Vagy itt vagy például te. Neked is látványosan sok tehetséged volt szerintem. Hogy mit kezdtél vele, azt nem tudom. Szerencsére nem a sportot tekintem az élet legfontosabb területének.

Különben érdekes ez a rokonszenv-ellenszenv dolog. Nekem például valóban rokonszenves voltál. (Félreértés ne essék, Csillik Áron is az volt mindig.) A saját 17 éves kori önmagamat elég gázos figurának tartom, de erről már sokszor és sok helyen írtam. Viszont most 27 vagyok. Remélem érted, mire gondolok.

Neheztelés a történtek ellenére sincs bennem, ha ez számít neked egyáltalán valamit. Sőt, még egy korsó sört is szívesen meginnék veled, ha lenne hozzá kedved.

üdvözlettel:

Pártos, a köcsög, baromarcú állat

Előzmény: Justis_4_US (195)
Justis_4_US Creative Commons License 2001.09.26 0 0 195
Hát, segíthetek.

Rólam is volt már itt szó...

Én Vass Nándi vagyok.

Én azon csapatnak is tagja voltam, amelyik az általad leszólt Csillik Áronra építkezve 94-ben VERETLENÜL nyerte meg a Bp-bajnokságot. Álljon itt a névsor az Index jóvoltából:

- Faragó Roland (fifikás gondolkodása mellett a legjobb helyzetekben dobott kosarai és a mindent lefedő térlátása tették naggyá)
- Tomasovszky Gergely (technikás, gyors, vajkezű és szemtelen)
- Bácsalmási Olivér (megfontolt, higgadt, jókezű, stabil tag)
- Kranyecz Ferenc (jó kis center volt)
- Ács Ferenc ( rengeteget feljődött, igazi csapatemberré nőtte ki magát)
- Csillik Áron (talán 1 meccsről hiányzott)
- én.

Érdemtelenül fikáztad az Áront, és ez baszta a csőrömet.

Előzmény: Nyomkereső (194)
Nyomkereső Creative Commons License 2001.09.26 0 0 194
Mindenesetre hatalmas szerencsének tartom, hogy olyan kiváló, gerinces és toleráns emberek is jártak oda, mint te vagy. Akik minden helyzetben vállalják magukat. Minden elismerésem.
Előzmény: Justis_4_US (193)
Justis_4_US Creative Commons License 2001.09.26 0 0 193
hát, reménykedjünk.
Előzmény: Nyomkereső (192)
Nyomkereső Creative Commons License 2001.09.26 0 0 192
Úgy hallottam, hogy az önkritika fejleszti a jellemet.
Előzmény: Justis_4_US (189)
Justis_4_US Creative Commons License 2001.09.26 0 0 191
rég vót.
Előzmény: Ugor (190)
Ugor Creative Commons License 2001.09.26 0 0 190
1970-ben értem a Reáltanodában. Jelent ez valakinek valamit?
Justis_4_US Creative Commons License 2001.09.25 0 0 189
Azé' nem kell túldramatizálni. Neked se esne jól, ha mindenki téged b*szogatna, még ha esetleg meg is érdemled.
Előzmény: Nyomkereső (188)
Nyomkereső Creative Commons License 2001.09.24 0 0 188
Amennyire emlékszem, a csávót mindenki gyűlöli. Ő lesz a főgonosz alighanem.
Előzmény: Justis_4_US (185)
Justis_4_US Creative Commons License 2001.09.24 0 0 187
JA, TE VAGY AZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HELLA!!!!!!!!!!!!!

Mér növesztetted meg a hajad?! Alig ismertelek meg!

Légy üdvözülve a topikban!

Előzmény: morpet (186)
morpet Creative Commons License 2001.09.24 0 0 186
Néhány idézet a topikból:

Justis (124):
"HALIHÓ MINDEN E5VÖS-DIÁKNAK!!!!!!!!!!!!
Én 95-ös vagyok, és a morpet padtársa voltam!!!!!!!!!!!!!!!!"

Justis (185):
"Morpet: Eötvösös voltál egyáltalán?"

---

Justis (155):
"Na és Vass Nándira emlékeztek a csapatból? Minden helyzetben betalált!!"

Justis (164):
"Jah, emlékszem erre a másodosztályú "karrierjére". Pedig egyszer még a fényképét is láttam valamelyik helyi újságban (meg nem mondom már, melyikben). Így múlnak el a nagy dicsőségek! Hja, Nagy Sándornak sem sikerült végül..."

---

Morpet (150):
"Nyomkereső, a nővérem osztálytársa voltál!"

Nyomkereső (175):
"Az általad említett másik tagot mindenki gyűlölte és gyűlöli a mai napig. Teljes joggal. Elviselhetetlen balfasz. Undorító jellem. Felháborít most is, ha csak eszembe jut."

Nyomkereső (177):
"Azért a teljes tisztánlátás végett annyit kénytelen vagyok leszögezni, hogy az a Pártos nevű tag én magam vagyok."

---

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!