Keresés

Részletes keresés

combfix Creative Commons License 2000.07.03 0 0 109
gyertek hozzám tapasztalatcserére!
(részletek az adataimban)
sznob Creative Commons License 2000.06.30 0 0 108
Villo, randi jatszik? :-)) Ezen a heten eppen Magyarorszagon vagyok... :-)))
mizeke Creative Commons License 2000.06.29 0 0 107
Villo laba tenyleg eszbonto. Gyonyoru labujjak, finom kis lakkozas, szep bokagyuru, izleses bokalanc. Es az a kis gödröcske! Ha én abba egyszer belecsókolhatnék! Meg kell dögleni érte.


EtCetera Creative Commons License 2000.06.28 0 0 106
Szervusz Panda!
Neked nincs weblapod?
Üdv:
Etc.
Előzmény: Panda (104)
villo Creative Commons License 2000.06.27 0 0 105
Sznob!

Akkor most melyik tetszik jobban a lánc vagy a lábam?:o))
Különben is a provokcióknak nem tudok ellenállni...;-)

Előzmény: sznob (103)
Panda Creative Commons License 2000.06.26 0 0 104
Szia mindenkinek,ujra elek,es ujra itt.
Beauty: Nem rosszak a k;pek,de ha kell pro. kep,sok,jovo heten adhatok,nagyon dog csajok,feher zokni,harisnya,taposos,lepisilos,labbal kielegitos,forgattam 7 ilyen filmet,maradt egy rahedli kep.A lanyok 1.osztalyuak voltak.Kiprobaltam sk. is.
Előzmény: BeautyFeet (98)
sznob Creative Commons License 2000.06.26 0 0 103
Nagyon jok az uj kepek, nekem kulonosen Villo tetszik, ezuton is udvozlom :-) Pont olyan bokalanca van, ami nekem a legjobban tetszik...

Most mar megneznem egesz alakos kepen is :-))))

BeautyFeet Creative Commons License 2000.06.26 0 0 102
feetfan:
Epp ilyenek voltak. Szeretnek majd festett kormueket is fotozni, en mindkettot szeretem.
A gratut koszonom :-)

BF

Előzmény: feetfan (101)
feetfan Creative Commons License 2000.06.25 0 0 101
Nagyon jó kis oldal lesz, jók a képek is, csak az a kérdésem, hogy direkt "natural" mindegyik lány lába ?
Mármint főleg festetlen körműek a modellek. Ez koncepció, vagy pont olyanokat fogtál ki, akik nem szeretik festeni ?
Nekem mondjuk főleg akkor tetszik egy női láb ha festve van, de ez nyilván ízlés dolga.
Ettől függetlenül gratulálok, főleg azért mert végre van egy magyar "original foot" oldal is.
Előzmény: BeautyFeet (98)
R.O.Tico Creative Commons License 2000.06.22 0 0 100
Egyszer hasonló, bár nem teljesen szexorientált témában én is szerepeltem egy műsorban. Kb. 10 perces interjúból csináltak 2 percet, és úgy vágták össze, hogy teljesen más jelentése lett, totál más képet mutatott rólam, mint a valóság. És leadták, anélkül, hogy elôtte megmutatták volna.
Tévésekkel ne kezdjen az ember...
Előzmény: BeautyFeet (97)
domina.swi.hu Creative Commons License 2000.06.22 0 0 99
Beautyfeet:

Nagyon tetszik az oldalad:) Igy tovabb!!!
-domina.swi.hu-

BeautyFeet Creative Commons License 2000.06.19 0 0 98
Sikerült végre kis időhöz jutnom, és feltettem néhány új sorozatot az oldalamra.

BF

BeautyFeet Creative Commons License 2000.06.09 0 0 97
Sziasztok!

Olyan embert keresek, aki egy televíziós riport musorban vállalná (ha lehet, arccal), hogy szereti a noi lábakat. Csak egy rövid, néhány mondatos bevágás erejéig, felvételrol menne le sok más ilyen témájú dolog között.

BF

R.O.Tico Creative Commons License 2000.06.06 0 0 96
Helló,

én kimondottan lábimádó vagyok, de érdekes módon csak nôi lábról készült kép önmagában maximum esztétikus, de nem izgató. Ha a lány teljesen látszik a képen, de a láb a hngsúlyos motívum, az már igen!
"Eksön" közben készült képeknél pedig szintén az az érdekes, hogy mikor pl. egy férfi nyalogatja, szopogatja egy nô lábát, az nem különösebben tetszik, de ha egy nô teszi ezt egy másik nôével... nagyon szép és szexis!

A gyűrű a lábujjon nekem is fura, de a tetkó, mondjuk a bokán szép és erotikus lehet.

Ha pedig a formákat vesszük, szerintem is az a legjobb, ha "sorrendben" vannak az ujjak :) Szóval a nagyujjtól elindulva szépen csökkenô ívben :) A nagyon hosszú lábfej hosszú lábujjakkal viszont kevésbé vonzó nekem, mint egy kicsi, gömbölyded.

De azthiszem egyik se kizáró ok. Nagyon sokat számít, hogy a nô miként viszonyul ehhez. Ha élvezi, sôt, ô kéri, elvárja, hogy kiemelt jelentôsége legyen szeretkezés közben a lábának, az sokkal izgatóbb tud lenni, mint egy önmagában gyönyörű lábú nô, aki viszont nem kívánja, sôt esetleg kellemetlennek találja ezt.

Életem elsô, nagyon maradandó ilyen emléke volt, mikor egy 21 éves koromban egy 15 éves lánnyal jártam pár hónapig, és az egyik randin a vidéki nyaralóban végre majdnem meztelenre vetkôzött elôttem... szemben ült velem az ósdi ágyon, én az ágy végén térdeltem, egyik meztelen lábát felemeltem és simogatttam finoman, aztán számhoz vittem és megcsókoltam... aztán olyat tett, amire mindig is vágytam, de sose hittem, hogy épp ôvele lesz: felemelte a másik lábát és egyértelmű szándékkal a számhoz érintette a lábujjait, ô akarta, hogy a számba vegyem... huhhhh, nagyon élveztem!

BeautyFeet Creative Commons License 2000.06.06 0 0 95
Sziasztok!

Ismet lathato a Beauty-Feet oldal.
Frissites a jovo heten varhato.

BF

bubus Creative Commons License 2000.06.06 0 0 94
Hi Panda !

Megnéztem a www.violett.com-ot, tele volt perverz állatos képekkel. pfuj !

PinaBubus

Előzmény: Panda (93)
Panda Creative Commons License 2000.06.06 0 0 93
Kedves Beauty Feet!
Nem tudom hanyan jarjak az utcat neked modellek utan kutatva,de nekem van kb 100-120 gyonyoru labu modellem,meg roluk keszult anyag,ipari mennyisegben,mivel ez a foallasom.(masodallasom meg nincs)Kossunk barteruzletet:adok rendszeresen anyagot,segits nekem egy oldalt elkesziteni,mas temaban.Pl.ha megnezitek a www.violett.com oldalt,momentan az az egyik fizetos oldalam,kizarolag sajat anyaggal,profik csinaljak hollandiaban (cybermedia),a foszereplo Violett nevu lany (Violetta Rosellini) momentan a legutobbi felesegem,jelenleg is egyutt dolgozunk,viszont szeretnek egy itthonrol diszponalt un.hobbyoldalt.Az anyagaimat megtalalod meg book and film international valamint escapada cimszo alatt is.Na,erdekel az ajanlat?
Előzmény: BeautyFeet (75)
BeautyFeet Creative Commons License 2000.06.02 0 0 91
Elnézést kérek mindenkitol, de átmenetileg nem lesz elérheto az oldal még pár napig, mert felúlítja a gépparkot a szerver szolgáltatója.
Utána új képek is fenn lesznek.
Addig is tudtok üzenni az oldal fórumában, és onnan megtudhatjátok az infokat a visszatérésrol.

BF

BeautyFeet Creative Commons License 2000.06.02 0 0 90
A szerver ugyanaz, de masik 'ceg'.

BF

Előzmény: Gothic (87)
bubus Creative Commons License 2000.06.02 0 0 89
Kedves Zsó ! Kedves Feetfan !

Szerintem egy szép nagyfenekü nőnek is jól állhat a tetkó és a bokalánc. lásd NAGYSEGGŰ NŐK KEDVELŐI c. topic-t.

üdvözlettel PinaBubus

Előzmény: feetfan (70)
villo Creative Commons License 2000.06.02 0 0 88
Kedves Sznob!

Addig amíg tartott tényleg szuper volt, mert szeretem ha a lábamat kényeztetik, de már elmúlt a gödröcskék pedig maradtak.:-o)

Előzmény: sznob (85)
Gothic Creative Commons License 2000.06.01 0 0 87
Domina.SWI.hu???
Előzmény: BeautyFeet (86)
BeautyFeet Creative Commons License 2000.06.01 0 0 86
Szia Sznob!

Orulok, hogy tetszik az oldal. Termeszetesen en is szeretnem, ha a nok teljes mivoltukban szerepelnenek az oldalon, de sajnos ez nagyobb anyagi vonzattal jar. Elsosorban ez az oka, amiert kesobb fizetosse szeretnem tenni az oldalt. Bar ez meg egy kicsit odebb van, egyelore meg jo ideig ingyenes lesz, es addig is - bar ezzel a kis hianyerzettel, de gyonyoru labakat igyekszem a "mukedvelok" kepernyojere varazsolni.

BF

Előzmény: sznob (85)
sznob Creative Commons License 2000.05.31 0 0 85
Kedves villo,

jo neked! :-) Es a parodnak is :-) Esetleg vedd fel a kapcsolatot BF baratunkkal... :-)

BF,

megneztem az oldalt, bar nem teljessegeben: mostanaban egy nagyon lassu gepen vagyok, es nincs turelmem kivarni, amig mindent letolt. De az igy is latszik, hogy profi lesz. Ha fizetosnek akarod megcsinalni, remelem a topik torzstagjai kapnak ajandekba password-ot ;-))))

A kepek is tetszettek, de kenytelen voltam rajonni, hogy ebben a formaban nem izgatnak a labak. Magyarul, a csajt is szeretnem latni, ha mar. Bar ugy valoszinuleg, nehezebb a fotozast megbeszelni.

Tovabbi sok sikert. Szolj, ha frissitesz.

villo Creative Commons License 2000.05.31 0 0 84
Sziasztok!

Megnéztem ezt a BF oldalt, nem szeretném dicsérni magam, de ilyen lábfejjel és bokával én is büszkéledhetek. Pedig eléggé nagylábon 37-en élek.
A barátom kedvence a bokám melletti két gödröcske volt ez teljesen megvadította.

BeautyFeet Creative Commons License 2000.05.30 0 0 83
Előzmény: BeautyFeet (82)
BeautyFeet Creative Commons License 2000.05.30 0 0 82
Sziasztok!

Feltettem a netre a labfetisiszta oldalam teszt verziojat 10 keppel. Kb. 1 het mulva frissitem ujabb 10-zel. Addig is legyetek szivesek vagy itt, vagy az oldal forumaban velemenyezni, hogyan tehetnem jobba - azon kivul, hogy tobb kep kell ra :-)
Otleteket, fantaziakat is varok, hogy miket szeretnetek latni. Persze mindent nem tudok teljesiteni, de igyekszem kielegiteni a kivansagaitokat.

BF

BeautyFeet Creative Commons License 2000.05.26 0 0 81
Bocs, kicsit faradt vagyok, es felreolvastam fontos ismeretnek.
Szoval igen, nekem is van kis gyakorlatom (talan lelkes amatornek neveznem magamat), de egy fotos haverommal csinaljuk kozosen a kepeket, akinek a kepei engem elegge megfogtak. Remelem, Teged, es a tobbieket is megfogjak majd.
Az a tervem, hogy az oldalon csak sajat kepek lesznek, hiszen itthon ilyen meg nincs, pedig a tema az utcan hever (illetve jar) ;-)

BF

Előzmény: sznob (79)
BeautyFeet Creative Commons License 2000.05.26 0 0 80
Milyen ismeretre gondolsz?
Előzmény: sznob (79)
sznob Creative Commons License 2000.05.26 0 0 79
Hat ez nagyon jo! Azert irhatnal reszleteket, akar ide, akar magara a honlapra.

Kulonben volt valami fotos ismereted, vagy csak a tema iranti elkotelezettseged vezerelt ;-)?

Előzmény: BeautyFeet (78)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!