Keresés

Részletes keresés

szürkesün Creative Commons License 2003.08.26 0 0 2270
ennyi idő alatt biztos van új esemény amit megoszthatnál az erre járóval . . .
Előzmény: Qrvazos_nick (2268)
kockasfulunyul Creative Commons License 2003.08.15 0 0 2269
Amekkora itt a forgalom manapság, felüdülés volt látni. :-))
Előzmény: Qrvazos_nick (2268)
Qrvazos_nick Creative Commons License 2003.08.15 0 0 2268
Bocs, csak probaltam el-e meg a nickem.
Előzmény: Qrvazos_nick (2267)


Qrvazos_nick Creative Commons License 2003.08.15 0 0 2267
Előzmény: Qrvazos_nick (1381)
Hájpacni Creative Commons License 2002.08.18 0 0 2265
;O)
Előzmény: bors_mate (2262)
tasman Creative Commons License 2002.07.24 0 0 2264
...
azigaziÖreg Creative Commons License 2002.07.23 0 0 2263
Csak most találtam ide.
Észrevételem:
egyetlen beírást sem láttam, amit Öreg néven, ne én írtam volna.
Ugyan már van oreg, Oreg, kisöreg, mégöregebb, de az eredeti, már kukaccal is levédett Öreg, csak én vagyok.
Mivel többször érdeklődtél utánam, s levelet is váltottunk, így hidd el, senki helyettem nem írt.
Előzmény: goldwind (2228)
bors_mate Creative Commons License 2002.07.22 0 0 2262
:)))))
SeeMc Creative Commons License 2002.07.22 0 0 2261
Megtaláltam én is, pár perccel később, csak nem működött hajnalban az index.
Azért így se értem a dolgot, mivel ki van ikszelve az IP lényege. Vagy ez csak most történt meg?

humungus!

Ha megnézed ott a # 35-ös hozzászólásomat, láthatod, hogy egyáltalán nem voltam egyik táborral sem, és már akkor is bosszantott az értelmetlen balhézás. Nem látok valódi okot a gyűlölködésre, inkább úgy tűnik nekem, hogy valami apróságon hajbakaptatok, és azóta csak szítjátok a feszültséget. Mindezt nagyban elősegíti, hogy nem tudjátok, ki kicsoda, mert mindenki több nicket használ.

ego

bgrbftby Creative Commons License 2002.07.22 0 0 2260
Kérjük hagyjátok abba a személyeskedést!
Aki tovább folytatja, letiltjuk.

Megértéseteket köszönve:
a moderátorok

P.s.: a félreértések elkerülése végett - nem hívott senki bennünket ebbe a topicba. A mindennapos rutin során botlottunk bele.

bors_mate Creative Commons License 2002.07.22 0 0 2259
:)))
Előzmény: borjúként újkapura bámuló (2258)
borjúként újkapura bámuló Creative Commons License 2002.07.22 0 0 2258
téged már rég elfelejtettünk vazze, minek is jöttél be megint ezen a régi nikken!
Előzmény: bors_mate (2257)
bors_mate Creative Commons License 2002.07.22 0 0 2257
Fél éve nem szólók hozzá ehhez a témához, nem tudnátok végre elfelejteni?!

BM

SeeMc Creative Commons License 2002.07.22 0 0 2255
humungus!
Február 3-án, csak egy bejegyzést látok gentry-től, a tali topicban, abban viszont nincs semmi. (én tényleg nem találom, mire gondolsz)
De áruld el a titkot, minek Neked az 23 példányban kinyomtatva?

ego

Előzmény: humungus (2254)
humungus Creative Commons License 2002.07.21 0 0 2254
Dátum: 2002. febr 3. V, 04:17 +0100 (CET)
Feladó: XXXXXXXXXXXXX-Originating-IP: [XXXXXXXXXXXX]

Piroslámpa/tali(csak fél éve szerepel az IP-cím+a kérése a törlésének.Bárki megkeresheti.
(minden héten kinyomtatom)

Mme Creative Commons License 2002.07.21 0 0 2253
Üdv Mindenkinek!

Eddig tudtam megállni, hogy ne szóljak hozzá.
Mint ahogy SeeMc is leírta, ez a Montana-humungus jól összekevert itt mindent. Még szerencse, hogy senki nem veszi őt komolyan, mivel soha nem is volt hitele.
Annyit elérulhatok azonban neked, humbi, hogy nem vagyok sem 50 éves, sem pedig kövér, sőt, nem is én vagyok carella, aki Yana szerint egy nő -> ebből is látszik, hogy yanát átverte valaki, mondván, hogy ő a Carella), de nem is ez a lényeg.

Gondolom sok ellenséged lehet, vagy, ha nem is ellenség, de legalább utálnak, ami részemről érthető is, a minősíthetetlen viselkedésed miatt.

Valóban betelefonáltam a munkahelyedre, és írásban is bejelentést tettem, mivel súlyosan megsértetted az adatvédelmi törvényt, amikor személyes adatokkal éltél vissza, amikhez a munkád során jutottál hozzá. Azt hiszem ez volt a minimum, amit tehettem, hidd el, más messzebbre ment volna, illetve ment is, mint ahogyan itt azt olvashattam is. Persze ezt is nekem tulajdonítottad, holott én nem tudom hol lakik az anyád, és egyáltalán nem is érdekel, mint ahogyan te sem, te pedig nem hívtál fel engem, üzenetet sem hagytál a rögzítőmön, ergo megint keversz valakivel.

Ilyen élénk fantáziával rendelkező embert ritkán láttam eddig, csak sajnos kár, hogy intelligencia nem párosul ezzel, mert akkor talán te lehetné Asimov vagy Douglas Adams utódja, s még pénzt is kereshetnél vele.

A te személyes adataidat eddig még sehol nem láttam, ha fent is volt BÁRKINEK ilyen adata, biztos vagyok benne, hogy a moderátorok azonnal törölték, mihelyst tudomást szereztek róla. Hidd el, egészen véletlenül kompetens vagyok az ügyben, és tudom, hogy egyik moderátorhoz sem jött olyan kérés, hogy töröljék ezt vagy azt a hozzászólást a fent említett okok miatt.

Gyanítom, hogy goldwin néven is te irogatsz, tehát most is neked üzenem:

Bár lehet, hogy szerinted Menyus is én vagyok, ugyan ő egy teljesen szuverén, X.-ik személy, akit idekevertél (és nem kell túl sok logika hozzá, hogy kitaláljam: ezt is azok alapján az adatok alapján tetted, amikhez munkahelyeden fértél hozzá, mivel ő is, és én is ugyanannál az ISPnél vagyunk felhasználók, és ugye te itt nézegetted a mit sem sejtő userek adatait és logjait), és bizonyára nagyon nem örülne neki, hogy egy ilyen szarzsák, mint te belekevered a nevét mindenféle fikcióba.

És, ha sokáig vigéckedsz még itt, akkor egyfelől megkérem az Index moderátorait, hogy vessenek ide egy pillantást, másfelől pedig valóban megteszem a feljelentést, ami eddig nem tettem, és büntetőjogilag is felelősségre foglak vonatni a személyiség adatok megsértése, és a jó hírnév megsértése miatt. Ugyis most nemrégiben szigorították az ide vonatkozó törvényeket, és elkéne egy precedens értékű eset.

Ja, és remélem azért annyira nem leszel felelőtlen, hogy erre a hozzászólásomra reflektálva azzal kezdesz majd el hősködni, hogy akkor majd megkeresel az angyalföldi panelkuckómban (ha már így közzétetted, hogy merre lakom - és ugye többek között, ismétlem, ezért telefonáltam be a munkahelyedre), azzal csak magadnak ártanál, és nem is keveset.

humungus Creative Commons License 2002.07.19 0 0 2250
Ki kezdett el más adataival vigéckedni?
Arra gondoltam,hogy fél éve olvasható a fórumon a munkahelyi címem,a szoknyavadászon pedig valós nevemmel hozzászólások.A nikkemmel a nap 24-órájában találkozhattatok,utoljára a manager-el kötözködtetek vele.
A Carella honlap(ez egyébként tetszett)bezárása előtt írták ki a néni nevét,a születési idejét nem tudom.
A HOST vadászatról pedig annyit,hogy a tráj et elhávé megnyitásakor azonnal rácsöngettek a telefonomra,csak úgy szórakozásból.
Ugye a Yana leveleit nem Ti raktátok fel a fórumra?Legfeljebb elfelejtettétek kitörölni,mert tanulságosak voltak.
Amikor azzal a kis görcs kurvával találkoztam(nem a lakásán)azt mondta,hogy a Carella néninek keményen csengetnek a reklámozásért.
Írtam egy kamubeszámolót más néven,és engem is felhívtatok marketingajánlattal.
Ezért ha valaki beszámolót ír,akkor ÍRJON TELEFONSZÁMOT IS!!!!!

Előzmény: borjúként újkapura bámuló (2249)
borjúként újkapura bámuló Creative Commons License 2002.07.19 0 0 2249
bisztos arra gondolsz, amikor Bors Máté kiírta editor IP címét, meg Montanáét!
Előzmény: goldwind (2247)
SeeMc Creative Commons License 2002.07.18 0 0 2248
Tény, hogy Yana leveleit kitette valaki a fórumra, csak azt nem értem, ezt miért nekem tulajdonítod. Mert ugye abban, hogy "feltörtétek" én is benne vagyok, pedig ez a többesszám nem stimmel.
Én is elítéltem, és most is elítélem. Mellesleg semmi bajom Yanával, mert én nem számláltam a forgalmat :-) Igaz hogy megírtam neki a véleményemet, az MT-k megvárakoztatásáról, de ezen egész kultúráltan elvitázgattunk.

Arra mérget vehetsz, hogy én soha nem irogatok más nevében! De szépen kérlek, gondolkozz el egy kicsit! Ha bárki beírna most mondjuk goldwind néven, nem tiltakoznál azonnal?
Tehát más nevén beírni nincs értelme, mert azonnal kiderülne. Mellékesen, mint észrevehetted, én még azt is utálom, ha valaki váltogatja a nickjeit. Nagyon etikátlannak tartom, ha egy ember nem vállalja fel a véleményét, és állandóan más néven kelti a feszültséget.

A kiírt IP-kről, barátaimmal is elvitázgattam, nem egyezett a véleményünk.
Mivel csak a floodolók IP-jét írja ki, így én nem ítélem el ezért. Persze teljesen más lenne a kép, ha azért kerülne ki valakinek az IP-je, mert negatív véleményt ír. Ebben az esetben, én sem látogatnám a fórumot.

Viszont azt szeretném leszögezni, hogy más cselekedetiért nem vállalok felelősséget, csak azért, amit én írok. Az se szentírás, így értelmes érvekkel meggyőzhető vagyok. Egy normális vita nincs ellenemre.

Előzmény: goldwind (2247)
goldwind Creative Commons License 2002.07.18 0 0 2247
Én úgy láttam,hogy feltörtétek Yana gépét és kitettétek a leveleit a piroslámpafórumra.
Más nevében írogattok,és jelen pillanatban is különböző IP-címek szerepelnek a szoknyavadász oldalon.
SeeMc Creative Commons License 2002.07.14 0 0 2243
ITT VAN az említett hozzászólás (# 3), bárki eldöntheti, mennyire "hamiskás"!
SeeMc Creative Commons License 2002.07.14 0 0 2242
Látom, tudod ki vagyok, mondjuk ez nem nagy dolog, mert én nem szégyellem magam, mint Te, és nem írok minden hozzászólásomhoz másik nicket. Gondolom esténként levizeled a szomszéd lábtörlőjét, miután felhívsz egy pár BN-t, és belelihegsz a telefonba, csak hogy teljes legyen a gyönyöröd.
Ha emékszel az ominózus hozzászólásra, egy egész éjszakáról szólt, kiszállással együtt (mellesleg 55K volt, és nem 60, de ennek nincs sok jelentősége). De miután "lemenedzsereztek", nem írtam több beszámolót, mert nekem tök mindegy, hogy ki kihez megy, és szidjanak mást, ha nem jön be neki a csaj.
A továbbiakban nem érdekelsz, ha nem tudsz egy névnél maradni.
ego
Előzmény: humungus (2237)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.14 0 0 2241
gratulálok
Előzmény: cemende (2240)
humungus Creative Commons License 2002.07.14 0 0 2238
26-éves?

Így helytálló:2x26
éves amerikaikanadai(ezt honnan szedte?)hazug vén ribanc.

Egy titkot azért elárulunk nektek,mi nem floodolunk a szoknyavadász.hu-n,hanem mások, többen.
Egyikük pár utcával a pufók szűz melleti kupleráj.Szintén PLPK:-)

Előzmény: SeeMc (2232)
humungus Creative Commons License 2002.07.14 0 0 2237
Simek Ezredes!:-))

Ki ajánlott 60K-ért kurvát,a piroslámpafórumon?
Igaz Ego néven,a gyógyszerészt még le is szóltátok amikor megjegyezést tett a hamiskás beszámolódra.

Előzmény: SeeMc (2229)
humungus Creative Commons License 2002.07.14 0 0 2236
http://www.sencis.com/gjoulin/FHumun.htm
SeeMc Creative Commons License 2002.07.01 0 0 2234
Á, az ilyennek nem lehet. Ez a típus csak köpköd maga köré, minden problémájáért másokat hibáztat, és eszébe se jut, hogy esetleg az Ő gondolkodásmódjában lehet a hiba. Nem lehet az efféle embereket meggyőzni. Csak azért koptatom az ujjam, hátha olyan is olvassa, akit nem az előítéletek vezérelnek.

Azért, a Te számtalan nickedet se értem igazán !

ego

Előzmény: lhv-user (2233)
lhv-user Creative Commons License 2002.07.01 0 0 2233
hogy ne kelljen beütni a keresőbe:




Dear ego!
Lehet hogy most elrontottad a játékukat :))))

Előzmény: SeeMc (2232)
SeeMc Creative Commons License 2002.07.01 0 0 2232
goldwind!

Igen, közeledik, már csak 34 év, és eléri.

Te kedves beteg, áruld már el, hol olvastál tőlem egyetlen beszámolót is? Nem találsz! Nem írok, mert senkinek semmi köze a nemi életemhez. Mellesleg, minden beszámoló szubjektív, tehát ha valakinek tetszik egy lány, vagy a szolgáltatása, az egyszer se biztos, hogy másnak is bejön - és fordítva. Természetesen az is óhatatlan, hogy bekerüljön egy pár reklám célú beírás, de ezt többnyire a menedzserek, vagy a túl lelkes MT-k írják. De végül is tök mindegy hogy mit írnak, csak írjanak, mert minden reklámnak számít. Ugyan nem találkoztam ott a nickeddel, de feltételezve hogy olvastad, emlékezz vissza Yana körüli mizériára. Mindenki szidta, mégis mindenki hozzá akart menni. Te is itt pufogsz, közben reklámot csinálsz a piroslámpának és a szoknyavadásznak. Ha valaki ide téved, beüti a keresőjébe, hogy rájöjjön miről is beszélünk. Na, ennyi eszed van!
Hidd el nekem, hogy a szerkesztőknek semmi érdekük nem fűződik ahhoz, hogy valakit dicsérjenek, vagy lehúzzanak. A sok floodos, aki egy értelmi szinten van veled, csak jót tesz nekik, mert egyedül a látogatottság számít. Tudniillik a számláló nem tudja, hogy az fllood, vagy érdemi hozzászólás. Szóval, a szerkesztőknek csak jót tesznek, én meg bosszankodom az emberi hülyeségen.
.
A jellemzésed egyébként találó, habár még nem vagyok alkoholbeteg, csak hobbiból iszom.
Az összeszarás és a feljelentgetés a gyáva embereknek a szokása, mint amilyen Te vagy. Az adataimat meg egyébként, senkitől se féltem, mert nincs miért.
ego

Előzmény: goldwind (2230)
goldwind Creative Commons License 2002.06.30 0 0 2231
Tisztelt Szolgáltatók és Olvasók,

A szoknyavadász fórumon elszenvedett sérelmeket az alábbi cimen kérhetitek számon.
Ha konkrét személyre/szoknyvadász team/ vonatkozó információra van szükségetek,a mail cimünk elérhető.
Szolgáltatók jelentkezését is várjuk.
Addig is a fórumon megjelenő személyes adatokat mentsétek a gépetekre,vagy nyomtassátok ki.
A héten megpróbálunk utánanézni a Mobil Média 2001 Kft.-nek.
Sajnos az is lehetséges hogy semmi közük az oldalakhoz.
Ha igy lenne,akkor a cég is felléphet ellenük.

Mindkét oldalt a Mobil Média 2001 Kft. (Budapest III. Zsirai Miklós u. 15.) szerkeszti

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!