Keresés

Részletes keresés

vikoca Creative Commons License 1998.10.21 0 0 295
Vahur,
na mongyad :-) (utana megmondom:-)) Vagy megis inkabb irsz egy levelet? Vagy megse? Mhm?

Oki, azon a nyelven nem beszelek. Ugy is mondhatnam, he?
Amugy meg persze, gyanakvok. Meg butak :-) Nem ferfiassak, ugymond.

Meggymag Creative Commons License 1998.10.21 0 0 294
Okecos=oké
Most mondd meg, micsinász!
Vah úr Creative Commons License 1998.10.21 0 0 293
Vikuci, Hugikám,
na ne izélj, azonnal mondd meg!
Különben én mondom meg micsinász!:o)))
Vah úr
vikoca Creative Commons License 1998.10.21 0 0 292
Draga Meggymag!
Noproblem, de mijaza okecos?

Mitet csinal Vikuc? Haaat, ize... most tenyleg? En csak kotozkottem. :-)

Öki Creative Commons License 1998.10.21 0 0 291
Vikoca Drága! Anatawa konoshimas ka?
Egyébként nem biztos, hogy buták, lehet hogy csak gyanakvók!
Öki Creative Commons License 1998.10.21 0 0 290
Meggymag Kedvesem! A computertől nem kell félni! Abba beletudsz Te is rázódni! Én sem értek hozzá! Állandóan kísérletezek vele és van amikor egészen jókat hozok ki a gépből. Persze van olyan is, amikor a rendszergazdámból! ( pölö: má' megint te piszkáttá belé a renccerbe mi? Most gyere aztán nézd mit csináltál! ) De ha nem kísérletezünk, soha nem lép előre a tudomány!
Meg aztán lehet őket nyúzni is tele tudásvággyal! Csak finoman, nehogy félreértsék! Tudod, az ösztönök.
Vikoca Drága! Tényleg ne menj el rohamrendőrnek! Én sem mennék! Sokkal izgibb dögök között matatni! És ott már csak a nyomok beszélnek. Viszont a tetem nem fut el a helyszínről!-)))))) Ez most egy picit morbid volt. Bocs.
Meggymag Creative Commons License 1998.10.21 0 0 289
Vikoca kedves,
Te mit dolgozol 50 kilósan?
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Vah úr Creative Commons License 1998.10.21 0 0 288
Vikoca, hugikám,
Te mitet csinálol?:-)
(ezen kívül, am itt)
Vah úr
vikoca Creative Commons License 1998.10.21 0 0 287
Bocs, az elozoben 50 kilcsii akartam irni (mar nem tudok gepelni...)

Tunderkek vagytok, hogy igy ovtok a rohamrendorkodestol :-) Nem is megyek. (Tolem miert nem kerdezik micsinalok? Bruhuhu...)

Oki,
persze, a ferfidadust meglincselik - de azert butak akik ezt teszik, nem?

Meggymag Creative Commons License 1998.10.21 0 0 286
Ja, bocs Vikoca ,
kérdôjelet akartam az okecos után.
Ilyet:?
Meggymag Creative Commons License 1998.10.21 0 0 285
A fijúk is grrrrrrrrrrrrrrrafffffikusok, de plusszban számítógépészek, okecos!
Neked beeeeee.
:-p
:-)))))))
vikoca Creative Commons License 1998.10.21 0 0 284
Vah Ur, KicsiSzivem!

Nem ferfias. Nem. De nem is ferfiatlan. Inkabb olyan emberi... Persze ha gyugyog, akkor ferfiatlan. De szerintem te azt nem tetted :-)

Oki, draga
nem is tudom, 50 kicsivel is le lehetne-e nyomni a 110 kios palit. Szerintem nem, mert egyszeruen eltart magatol kartavolsagnyira, es kesz. Nem is erdekes. Csak annyit akartam mondani, hogy azert leteznek olyan munkak, ahol fontos az illeto neve - pl. sose leszel Claudia Schiffer - de azok valamilyen ertelemben veve fizikai jellegu munkak. (Tehat nem feltetlen banyaszas, de az is.)

Meggymag Creative Commons License 1998.10.21 0 0 283
Ugye, hogy ugye?! Most lelket öntöttetek belém. Amúgy kicsit komplikált meló, de túlélhetô.

Vah úr,
ha az illetô férfiasan oszt uzsit, akkor férfias, tehát nem nôies. Ezt jól megmondtam!

Azért Vikoca mégse menjen rohamrendôrnek.

Öki Creative Commons License 1998.10.21 0 0 282
Vikoca Drága! A bölcsiben dolgozó ffi dadussal kapcsban. Az a baj, hogy hiába dolgozik jól, szerencséje van, ha csak csodabogárnak titulálják, nem pedig pedofilnek!
vikoca Creative Commons License 1998.10.21 0 0 281
Meggymag, szivem
tenyleg felreertettem, bocsesz.

Jol ertem, te vagy a grafikanda, fujugg a szamitogepeszek? Akkor nem is uzol ffszakmat, beeee! :-)

Öki Creative Commons License 1998.10.21 0 0 280
Vikoca Drága! A súly korlátot igazából nem jelenthet, mert nem minden esetben van jelentősége. Láttam én már élesben 110 kg-s pasit kb 70 kg-s rendőr által lenyomni!
Meggymag Szivem! Az tök jó meló lehet. Én hobbiként Airbrushban nyomulok! Meg szoktam a gépemen is csak nincsen electronicus "palatáblám". Egyébként miért ne tudna egy NŐ olyan jól rajzolni, mint egy ffi? Ezt már megint nem értem! Az már csak egy dolog, hogy az egészet rá kell valahogyan csüccsenteni a computerre. A kreativítás, az kell oda nagyon. Az meg nem a nemtől függ.
Vah úr Creative Commons License 1998.10.21 0 0 279
Kedvesdrága Mindenki(Kishugi, Te is)

Én imádtam tantóbácsi lenni, három évig csináltam, még főisk. előtt, kép.nélkül. Tényleg furán néztek rám, csak az anyukák nem, meg a fiatal szinténtanítónők/tanárnők.
Ítéljék meg a lányok, hogy számukra férfias e egy hapsi, akiről mindenhonnan lógnak a kölkök, uzsonnát oszt, leckét ellenőriz, családot látogat, sötöbö, havi 20ezerért.
Szóval férfias? Nem provokálóan kérdezem, csak mert érdekel.Oké?
Vah úr

Meggymag Creative Commons License 1998.10.21 0 0 278
Vahhhhhhhhhh úr, drága!
Ez féltô dorgálás!
suLTan Creative Commons License 1998.10.21 0 0 277
Drága Mindenki!
Soviniszta szövegem ellenére én sem tartom férfiatlannak a házimunkát. Mosogatni plö rengetegszer szoktam, gyerekfelügyelete tózse valamint vásárlás stb. Ezeket a tevékenységeket azonban valahogy én elkülönültnek érzem a nemi szerepektől (kekszuálisan és egyébként is.)
Meggymag Kedves! Egyértelműen negatív diszkriminációban van részed ha kevesebb bér üti a markod egy munkáért mintha ffi lennél. Ffi állat létemre abszolút nem tudom tolerálni ezt a gyakorlatot.
Ja, mellesleg most már engem is furdal a tudnivágyás, hogy vajh' mely szakmát űzheted mely zömmel ffi telítettségű.
Meggymag Creative Commons License 1998.10.21 0 0 276
Félreértés, Vikoca!
Nem mondja! Semmi ilyet nem mond!
Csak levontam a tényekbôl a megfelelô konzekvenciákat, ill. elcsíptem 1-1 beszélgetést.
Talán változni fog...

A férfi a bölcsiben szerintem nem vicces, hanem megható. Semmi borzasztó nincs benne. Ezen felbuzdulva azért ne menj el rohamrendôrnek!

Öki Creative Commons License 1998.10.21 0 0 275
Küldök még egy "b"-t
Öki Creative Commons License 1998.10.21 0 0 274
Meggymag Kedvesem! A főnököd emiljét nem adtad meg. Aztán meg csak rontanék a helyzeteden ( ráadásul lebuktatnálak, hogy a munkaidőd egy részét a Neten töltöd )! Nem akarok neked rosszat! Ha kivágnának, akkor lelkiismeretfurdalásom lenne és nagyon hiányoznál!
Vah Úr! Hát ez a helyzet se semmi! Nem nevezném idillinek. Nincs a fizetések miatt kissebségi komplex_xusod? Vagy talán a kézügyességük jobb a hölgyeknek? Vagy mitől jobbak nálad?
Vah úr Creative Commons License 1998.10.21 0 0 273
Meggggggymag, csókolom,
jól sejtem szavaidból a féltést?;-)
Vah úr
Meggymag Creative Commons License 1998.10.21 0 0 272
Számítógépes játékokat készít a cég, ahol grafikus vagyok.Szépen hangzik, mi?
A sok számítógépes zseni között csak pislogok elveszve.
De mostoha az élet!
:-)
vikoca Creative Commons License 1998.10.21 0 0 271
Oki,
total jol beszelsz. Azert hozzatennem, a ferfiaknak is vannak olyan elonyeik, amik a noknek nincsenek. Pl. rohamrendornek nem hiszem, hogy jo lennek 50 kilosan.

Meggymag,
attol, hogy meg tuggya indokolni, meg egy szekszista, fallokrata. Milyen alapon mer ilyet mondani Neked? Es milyen jogon mer diszkriminalni; negativ, illetlen megjegyzesekkel es alacsonyabb fizuval? Nem t'om milyen szakmad lehet - az enyemben sincsenek nok - de ez nem ok a jogtalansagra azzal az emberrel (no nemuvel) szemben, aki megis azt a szakmat valasztja. Ha tenyleg bena lennel hozza, az ugye mas...

Amugy hogy mennyire abszurd az egesz, azt szeritntem jol lehet erzekeltetni azzal, ha megforditjuk: Tegyuk fel, hogy egy ferfi bolcsiben szeretne dolgozni, gyermekapolokent. Tfh jol is csinalja, es azert ezt csinalja, mert annyira szereti a kisgyerekeket, hogy a tarsadalmi megiteles ellenere(!!!) ezt valasztja.

Namostakkor ki a hulye, az aki szerint de csodas, hogy ez a hapi vegre attorte a huje konvenciokat, es egyaltalan micsoda jellem, micsoda ember!!! vagy az, aki szerint a ferfiak ugyse jok erre, mert aggresszivak, nincs meg bennuk a termeszetes erzekenyseg egy gyerekhez stb...

Meggymag Creative Commons License 1998.10.21 0 0 270
Vah úr,
ez valóban macerás lehet.
Szerencsére (?) én 14-15 éves koromtól csak 3-4 hete járok haza, de ha ez nem így lenne, azóta már rég kitagadtak volna.
Itt az ideje, hogy a sarkadra állj, de vigyázz! A sok simogatástól ki ne kopjon a bundád!
Öki drága,
azt a tudományos szöveget el tudod küldeni a fônökömnek?
;-))))))
Vah úr Creative Commons License 1998.10.21 0 0 269
Ökikém,
igaz,igaz,igaz.
A sok megaláztatás,jogaim szarbavétele nevelt felnőtté( talán férfivá ).
Nálunk, mivel nő a főnököm és elég sok munkatársam, nem igazán tudok állástfoglalni a "női munkát nem fizetik úgy, mint a férfimunkát"-témában. Megnyugtatásként azért közölném, hogy jónéhány női munkatársam keres többet, mint én. Persze jobbak is. Nálunk nem kell kidomborítani a nemi jelleget.Az általunk elvégzett munka minősít és jogosít fel a munkabérre. A megtestesült idill, ugye?
Vah úr
Öki Creative Commons License 1998.10.21 0 0 268
Meggymag Drágám! Már megint egy titokzatos, tipikusan ffias szakma képviselőjére derül fény. Áruld már el mi az? Na, kérlek!
Esetleg a főnököd rendszergazda és annak idején valamelyik vizsgáján a ciklusokból vágták meg! -)))))) Hmmm....
Öki Creative Commons License 1998.10.21 0 0 267
Vah Úr! Hát ez a légtér probléma érdekes. Ez nálam is előjött annak idején. Pályám kezdetén egy évig Budapesten dolgoztam. Ott szerencsém volt, mert keresztanyámnál laktam a belvárosban egy nagy hodály lakásban az Alpári Gyula utcában (Ötker). A 160 nm lakásban nem nagyon zargattuk egymást, pláne, hogy a téli időszakban mindig elutazott telelni angyalom. Aztán amikor hazajöttem szülővárosomba, két napig laktam otthon és máris szereztem egy szuper albérletet. Na nem is kerültünk összetűzésbe az Őseimmel.
Meggymag Creative Commons License 1998.10.21 0 0 266
Nem, a fônök nem buzi, ha erre tippeltek.
Egyszerü a dolog: az én szakmámban fehér holló a nônemü egyed, és az elôdeim leszerepeltek. Hiába végzek jó munkát, az a fránya skatulya ott lebeg a fejem felett.
A fônök úgymond nem szereti a ciklusfüggô embereket....bosztottként. Fônökként meg pláne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!