Keresés

Részletes keresés

Pirítós Creative Commons License 1998.01.09 0 0 34
Szevasztox!
Pirítós vagyok.

Pirítós

Bill Creative Commons License 1998.01.09 0 0 33
Nem jövök a süket dumával, hogy ez vagyok, meg az vagyok. Egy hete találtam ezt a fórumot. Látom, hogy Isten báránykáiból van itt minden féle. Az Olasó irt néztem eddig az meg még humoros is.
Adataim:
47
Nös
2 gyerek (college)
Anaheim, CA USA - Elötte Bimbó út 1980-ig.
Owner - Reale Estate Advertising ( 9 fö velem együtt )
Politika, pénz, autó, pénz, nök, pénz, pénz.
Higgyétek el nem árt ha van.
Nem iszom, nem dohányzom.
Könnyen megsértödöm.
Computer: Amit akartok.

papaja Creative Commons License 1998.01.09 0 0 32
Szeretettel üdvözlök mindenkit !
papaja vagyok
Több nevet is használtam, egyelőre ennél maradok.
BUÉK
köszi keki, csak sikerült bejutni !
ez volt az első teszt.
Lewinfiú Creative Commons License 1998.01.09 0 0 31
Szerbusztok!
Sokmindent visszavonok, ez itt egész pöpec. Bocsesz, kedves NyA.
Én a Lewinfiú vagyok, aki már elmúltam negyvenkettő, ezért voltam régen Leninfiú. Három feleségem volt eddig és két gyermekem van. Harmincötezer gyerektartást fizetek havonta, hogy a lelkiismeretemet megnyugtassam, nem megy. A reklámszakmában kavarok, szeretem csinálni, néha nagyon idegesítő de ha vannak normális kollegák, akkor ki lehet bírni. Ez a Pirítós ez ilyen gyerek. Csak ne mindig az én gépemről netezne.
Mi van a Razziával? Nagyon le van kopva.
k.istyu Creative Commons License 1998.01.08 0 0 30
Mit is írhatnék magamról?

Mert ugyebár két ellentétes érzés munkál az emberben, hogy mit árulhat el magáról, és mit nem. Mai világunkban a személyes adatoknak értékük van, nem az adott személy számára, hanem másoknak.

Elôször a száraz tények:

Neme: férfi.
Kora: mindjárt 31 év.
Szül.: 1967.03.19. Budapest
Vércsoportja: 0 Rh+
Haja színe: szôke (kopaszodó).
Magassága: 176 cm (ha kihúzom magam 177)
Lábmérete: 44 (nem a lábszaga)
Súlya: szigorúan titkos (de azt elárulhatom, éppen (és általában) fogyókúrázom)
Szeme színe: kék.
Családi állapot: nôs.
Gyermekeinek száma: 0 (jelenleg).
Címe, telefonszáma: Ha-ha, szeretnétek tudni, mi? Na jó: Budapest és FATÁV elôfizetô.
Foglalkozása: Ez egy kicsit bonyolult, de kifejtem.

Hivatalosan azt lehetne mondani: vállalkozó, de én inkább úgy definiálom magamat, hogy nyomdász. Természetesen egyik sem fedi teljesen a valóságot.
Magyarországon a vállalkozóhoz egy külön állatfaj képzete társul: lila (esetleg lavórzöld) színű alpaka öltöny, vagy gyűrött dzsogging, makkos cipô fehér zoknival, folyamatosan csöngô bunkofon (öltönyhöz illô színben), némi fuksz, a kôbányai bazárban vett szemszonájt aktatáska, magyar gyártmányú (lízingelt) Opel Astra távirányítós riasztóval, névjegykártyájának titulusa: ügyvezetô igazgató (még akkor is, ha nem az), magabiztos fellépés, riadt és üres tekintet. Ezen tulajdonságok egyikével sem rendelkezem (na jó, így zárójelben és halkan bevallhatom, hogy van néhány fehér zoknim).
Olyan, hogy nyomdász nincsen. Legutoljára Gutenberg idejében volt. Akkoriban egy ember intézte a papír elôállítását, a szedést, a nyomást, a vágást, a forgalmazást, sôt legtöbbször saját szája íze szerint átírta a kinyomtatandó szöveget is. (Boldog szerzôi (és szomszédos) jogoktól mentes idôk.) Manapság egy halom ember összehangolt munkájának eredménye a nyomdai termék, ezért szokták oly sokszor elrontani.

A nyájas olvasó, aki eljutott idáig az olvasásban, most megkérdezheti magától: ki lehet valójában ez a k.istyu? A felvetés jó. Már én is sokszor feltettem magamnak ezt a talányt. Hiszen a fenti adatok jelentik “az” embert? Egy rendôrségi körözésben bizonyára. De valójában nem, vagy csak alig. Hát akkor honnan tudhatjuk meg, hogy kicsoda is ez a k.istyu, ha ô maga sem képes rá megnyugtatóan válaszolni? Egyetlen lehetôség van az igazság kiderítésére. Olvasni kell ôt, vitatkozni vele, belekötni, s akkor talán megfejtjük a rejtvényt.

Utóirat az utókornak:
Halálom esetén belsô szerveimet (amennyiben még használhatók) felajánlom hasznosításra. Kivéve az agyamat. Azt kéretik spirituszba eltenni az utókor számára mint Einsteinét. Klónozni tilos!

k.istyu

Zsolti Creative Commons License 1998.01.08 0 0 29
Hali!
Milyen nagy már ez az asztal...
Távirati stílúsban magamról:
23 éves, male, (Kis)Pestről, Közgáz 4.év,(családi)üzletek Siófokon, Net tavaly május óta (jó ügyfél vagyok a Matávnál..)
sport:kosár, sí, bringatúra, hobbi:autók és számítástechnika (újabban pl 3DsMAX)
politika: liberális (minél kevesebb állam, több piac)
Részletesebben:http://www.bke.hu/~bzsolt/
No megyek, mert holnap számvitel ZH...
Misim László Creative Commons License 1998.01.07 0 0 28
HI mindenki

Misim László a becsületes nevem. A régi 7kerdesbe Laca / gumifül / néven irogattam. Igaz nem sokat és nem sokszor, de rendszeres olvasója voltam. Tetszett az akkori ötlet, hogy egy héten keresztül egy kérdést rágtunk a végsőkig. Sokszor az üres mondatokig.
A jelenlegi formulaban pedig egyszerre több párhuzamos kérdéseket feszegetünk. Remélem nem aprózódik el nagyon a fórum.
A regisztrálásnak örülök, mégpedig azért mert néha a 7kerdesben az az érzésem támadt, hogy ugyanaz a mókus válaszolgat magának más más néven. Itt ez rögtön kiderül / vélhetőleg /.
Ha megengeditek használom a már bevált nevet.
Laca / gumifül /

GLászló Creative Commons License 1998.01.06 0 0 27
De bejuttam, úgyhogy bemutatkozom. Engelshez hasonlóan olyan területen dolgozom, amit sokan becsülnek kevésre, de még azok is nehezen lennének meg nélküle, akik utálják. Ez a sajtó, aminek egyből több oldalán is teszem-veszem magam. Egyrészt kiadós vagyok, és olyan projektek (gyűlölöm ezt a szót :-( !) vezetését szokták rámbízni, amik a lappal kapcsolatosak, de nem közvetlenül a szokásos kiadói - szerkesztőségi, terjesztési, marketing, stb.) - körbe tartoznak. Másrészt újságírok - ritkán a szokásost, glosszát viszont gyakran - és belpolitikát szerkesztek hetente két-három alkalommal.
Tudom, tudom. De én szeretem.
Egyébként családos vagyok, elmúltam negyven, na jó, negyvenöt is - de ötven még nem vagyok.
Egyelőre ennyit.
A rovatot illetően nem vagyok túl optimista, de mivel túl optimista vagyok remélem, hogy mégis.
GLászló Creative Commons License 1998.01.06 0 0 26
Hát ide nem könnyű bejutni.
F.G. Creative Commons License 1998.01.06 0 0 25
Szevasztok, majd még jövök, de nem tudom, hogy most sikerült-e a bejelentkezésem.
wallur1kt Creative Commons License 1998.01.05 0 0 24
'Napot!

Elérzékenyülve (+ egy két könnycsepp) olvasom a hirtelen-sok bemutatkozást. Félek igy nehéz lesz tartani a néhol egyszerübb, itt ott kissé agressziv stilust, amit úgy megszerettem már.
Urbán Walter vagyok, budapesti és egy távközlési cég egyik aktatologatójaként vegetálok. Tanulok, a Szolnoki Gazd.Ker. Fősulin. Lassan nem múlhat el nap törzsasztal nélkül nálam.
Áldás: Wallur KT

Pirítós Creative Commons License 1997.12.23 0 0 23
Na megjöttem.
De máris megyek.
Persze csak azért, hogy visszajöhessek.
Tsók.
stl Creative Commons License 1997.12.23 0 0 22
Sziasztok!

Kb. fél éve olvasgatom a különböző fórumokat errefelé, most pedig azt remélem, hogy itt a törzsasztalnál el tudunk beszélgetni néhány dologról, különösebb anyázások nélkül.
(persze, naiv vagyok :))))
Egyébként programozóként tengek-lengek, hobbim a zene, amiről mindjárt fel is dobok egy kis kérdéskét..
Üdv mindenkinek !!!

Tomogacsi Creative Commons License 1997.12.23 0 0 21
Helló.
Ne mondja a Wágner úr, hogy hanyagoljuk a témáját, meg egyébként is miért ne...
Tomoga János vagyok, szakmám szerint villamos üzemmérnök, foglalkozásom szerint zöldségkertész. Ne fáradjatok, nem kell összeadni... Igy alakult. Hobbim a számitógép és a programirás. Mostanában a CD Navigátor nevű merényletemet fejlesztgetem. Egyébként 32 éves és nőtelen vagyok , fővárosi lakos. Internet kapcsolatom két hónapja van, ha hónap végén nem jelentkeznék, akkor lejárt a tiz órám. Többre nem futtya. Ilyen vitafórumban még nem vettem részt, kiváncsian várom milyen...
Pepin Creative Commons License 1997.12.23 0 0 20
Szervusztok!

Én inkább csak ide az ajtóba állnék. Szívesen hallgatom, hogy mások mit beszélnek, és ez nekem általában elég.
Magamról:
A civil nevem Petrényi József, 33 éves vagyok, szg. hálózati rendszergazdaként dolgozom egy telefontársaságnál. Feleség, gyerekek: vannak.

Heves Jeges Creative Commons License 1997.12.22 0 0 19
Szasztok!
Remélem kerek ez az asztal és sok jó ember elfér mellette. A bemutatkozásról egy vicc jut eszembe: A statisztika olyan mint a bikini. Felkelti az érdeklődést, de eltakarja a lényeget. Kb. augusztustól vagyok Olvír és 7kérdés-függő :-), ami nagymértékben Ofélia érdeme :-). Az emilem nekem is freemail, mert a céges nem névre szól.
Csatlakoznék Genhez: 32 éves üzemmérnök vagyok (male), jelenleg számítástechnikával foglalkozom egy hivatalban itt a somogyi végeken, az SFOR konvojok hazájában :-) Szeretem a jó filmeket, zenéket és a verseket egyre jobban (kösz, TREX :-). Káros szenvedély: Precco, ha ismerősre akadok... :-) A Neten csak a Heves Jeges nicket használom. Gondoltam én sem maradnék ki a szaknévsorból... :-)
Gen Creative Commons License 1997.12.22 0 0 18
Hello mindenki!
Gen vagyok, ami teljesen szerényen a Gen(ius)-ból származik. :)
Elég régen járogatok az internettó környékére, de a most távozott munkatárssal történt igen erőteljes összezördülésünk hatására részvételemet egy ideje a presszóra korlátoztam. egyébként 30 éves villanymérnök vagyok, jelenleg ámítástechnikával :) foglalkozom.
Hobbi: filmtörténet, fotózás, zene (leginkább swing. light jazz) meg ilyesmik
TREX Creative Commons License 1997.12.22 0 0 17
Ha vki netán nem ismerne: TREX vagyok.
Zoty Creative Commons License 1997.12.22 0 0 16
Sziasztok!

Ha nem haragszotok meg, letelepszem az asztalotok köré.
Magamról csak annyit, hogy a távközlésben dolgozom, 23 éves szegedi srác vagyok.
Elég sürün vagyok a Presszoban is, Ahura Mazda fedőnév alatt.

neduddgi Creative Commons License 1997.12.22 0 0 15
Szevasztok,
Azt hiszem illik csatlakoznom a bemutatkozashoz. Budapest, tavkozlesi projectek, ROCKZENE, sci-fi, 36 ev, male. Nagyjabol ennyi.
Minden amit eddig mondtak rolam, nem igaz, sot az ellenkezoje sem! :)
Egyebkent tetszik az uj PW-s "tarsalgo",jo otlet itt is megvalositani. Remelem mukodni fog.

Bekes, Boldog Unnepet Kivanok Nektek!

Lépesméz Creative Commons License 1997.12.22 0 0 14
Hali,
megjöttünk jól megérdemel éves 2,5 napos telelésünkből. Na majd jövök...:-)
Lajos bácsi Creative Commons License 1997.12.22 0 0 13
Szervusztok, sztrovecsekok (vagy hogy is szokta éleselméjű barátom ezt írni), én vagyok a Lajos bácsi. Ugye, örültök nekem? Másodállásban filozófus, politológus, statisztikus, logopédus és szofisztikus vagyok. (Na meg pedellus.) Főállásban igen fontos, mondhatni bizalmi állást töltök be az egyik nagyon-nagyon közkedvelt napilapnál. Műveltségem, jóltájékozottságom és éles, a részletekre is mindig figyelemmel levő elmém innen származik. Egy közeli városban igen jónevű újságírónak hisznek. A hit szerintem is fontos dolog. Különösen az ilyen. Na, erről ennyit. Ti jöttök.

P.S.: Az előbbit nem én írtam!

Engels Creative Commons License 1997.12.22 0 0 11
Engels vagyok, Kőbányáról. Meg Fehérvárról, Rosztovból, Albertvalváról és Angyalföldről - itt éltem hosszabb-rövidebb ideig.
Most éppen két munkaköröm van, az egyiket nagyon tisztelni szokás: filozófiatanár, a másikat nagyon utálni illik: párthivatalnok. Békés egymás mellett élésben vagyok önmagammal a Pancsa Sila elvei szerint, és tkp. nem érzem magamat rosszul. Van két gyermekem és egy feleségem.
Ja, 38 éves vagyok.
fd Creative Commons License 1997.12.22 0 0 10
Üdvözlet a (remélhetően nem is) kis csapatnak!

Csatlakoznék, mint törzskibic, és ehhez tennémm meg az elemi udvariasság megkövetelte bemutatkozást. Sehol sem titkolt real nevem Lengyel István, átléptem a bűvös 33-at, számítógép-machinátorként dolgozom. Ezt most itt a cégnél 'tanácsadó'-nak hívják, bár eddig még egy tanácsom se fogadták meg... :-))
ZöPöhöz hasonlóan én is free email-cimet adtam, de ha valaki kiváncsi, postafordultával /majdnem/ bármit elárulok magamról! Sajna a cégnek az összes hivatalos címe osztályszinten használt, nekem meg /még/ nem fussa saját elérésre... A HP under a construkció lenne, ha lenne rá időm...
Szeretek játszani, /F1gp2, stratégia/, rengeteget olvasni, és keveset írni :(, így inkább nézelődö leszek, mint aktíva!
Üdvözlet mindenkinek, kellemes ünnepeket:
formatting drive

MaCS Creative Commons License 1997.12.21 0 0 9
Sziasztok!

Jelentem, a 7? aktív olvasója, és félaktív írója voltam. Feltett szándékom szerint ezt az állapotot kívánom fenntartani ezen az utódfórumon is.

Amúgy ifjú jogász volnék, ha minden igaz, hamarosan mégifjabb ügyvéd. (Tudjátok, a társadalom vérszívója, stb. ;-)) Mentségemre szolgál, hogy egészen az egyetemi felvételi kérelem leadásának a napjáig villanymérnöknek készültem.
Legfőbb szakmai célom, hogy a jogászokkal megértessem, hogy a számítógép nem ellenség, hanem a mindennapi élet része, ráadásul minden eddiginél izgalmasabb jogtárgy.

Sajnálom, hogy Zsófitól búcsúznunk kellett, bár őszintén szólva krokodilkönnyeket azért nem hullattam érte. Néha úgy éreztem, hogy igencsak koncepciózus a fellépése. A búcsú viszont szerintem nagyon rosszízűre sikeredett.
No, ennyit kezdetnek.

Üdv: MaCS
mcs@mail.matav.hu

Trebitsch Creative Commons License 1997.12.20 0 0 8
Kedves Havasi Wagner,

hát persze, hogy igazi vagyok! Ezt rengeteg hamistanúval igazolhatom, ezekkel tanúzás közben, előtt, után, helyett sört szoktunk kortyolgatni. A Lépes például ír vöröset talált, valami isteni! Csak az a baly, hogy már csak egy fél üveg van belőle, de már az se sokáig...
Politikai ipart űző csirkefogászok meg jönnek majd maguktól, szerintem, mert tényleg csak egy céljuk van: bekerülni/bentmaradni a parlamentbe (benne). Nem nagyon lesz (van?) más választásuk, mint az interneten korteskedni saját maguk/pártjuk mellett. Bolond lenne titkárnőre bízni...úgyis kiderül.
Nem akarom erőltetni a dolgot, meg fölösleges is: lesz. (Trebitsch, az igazi Nostradamus... na mindegy :)
Zsófi szerintem lyó nyomon lyárt, az interlyúkkal. (Hol vagy, Pirítós...?)
Mert ha erőltetni nem is lehet, kicsit siettetni talán igen.
Ricinus, vagy ilyesmi...

Törölt nick Creative Commons License 1997.12.20 0 0 6
Szervusztok, szervusztok, sztrovacsekok! Ez a Buszkó Mótsing, aki Trebitschek között az igazi, és főhercegeket árul pár dollárért (persze leütött állapotukban és kötötten szorult helyzetben), ezzel a valamikori politikusi túszösszeszedési és ideráncigálási ötletével, amiről mostanában hallottam, nem is mondott akkora marhaságot, amit egy jobb csapszék falára kellene felírni - a nekem szóló üzenetek közé. Csak a megvalósítás mikéntjét kéne kitalálni, mert ólmosbottal nem frankó - túl sok mindenkit kéne fejbeverni, amig a konkrét illetőt tudná valaki végül is eltalálni. Tyugyományoschan (eztet híjják burok rációnak) kellene a kellő fejeltalási eséseket kiszámolgatni - rám ne gondoljatok, mert alacsonymatematikából (számtan) is csak „proletárötösre" (2-es) tellett valamikor. Beszélhetne talán a Buzgó Trebitsch Mócsing a Don Fülig James-el, azt a Bolontság-szigeteki Szt.Antoniót is ő dumálta meg a cserére, de hogy menne-e ez, mondjuk helybéli uralkodó fő nemhercegekkel, nemgrófokkal, de naplopókkal az biztos, azt nem tudom. És ilyen internetes fórumon úgyis csak az ír, aki legalább is nem a képernyőre mutogat, ha gépről van szó, hanem minimálisan büszkén rábök a klavcsira, hogy na, ő tudja - ez a komp-jutúró! És mondanák aztat, hogy inter? - a` nyet! Ezt a Gorcsev érti, mert ő bátyuska is és nemcsak 1xű sztrovacsek. Nekem tetszene az 5let, de végülis, legjobb esetben is, 1-1 titkár (esetleg -nő) lenne a madzag végén, titkárból pedig Vanek úr is elég, pedig az még a légijót is jól megjárta. A légióból pedig több régi sztrovacsek mesélt egy-egy ilyen látogatás szagszerűségéről, pl. Valaki azt kérdezte a sorbanállós pilótáéktól (nem játékosokról beszélek, de ezeket is átverték): „...és be van élesítve?" - ezzel büszkén rámutatott a repülő törzsének aljára szerelt szivarra. A néma csöndben csak hátulról szólalt meg valaki: „Bameg, az a póttartály!" Vili, hogy ki is rúgták az illetőt, úgy mint most engem. Nincs valakinél a tudás almája (és omegája)?

Wágner úr

Törölt nick Creative Commons License 1997.12.20 0 0 5
Hát akkor szervusz, te Trébics, aki látom az igazi vagy! Ezt mostan tisztán látom, mert egyik szemem be(csukva) és csak másik van ki(nyomva), ezért nincs duplázva triplázás. Azt is látom, hogy te Buszkó Mótsing is igazi vagy, de ez még neadjisten elmúlhat, bár ne tedd! Engem mindig mindenki Átvert és Meg is (próbáltak) soxor, és mondtak sokk szépet, és hittem, de már nem. Ezért Mindenki Mondjon Le! Ezt már írtam odaát ugyanitt. És legjobb lenne, ha Mindenki saját lopott árujából élne meg és nem az én zsebemből csempészné a csempekonyháját, ahol süt, főz, de főleg kavar valami levest a nagyfazékba, amihez én úgysem nem jutok, de nem is kell, mert híglétől mindig szaladni kell a Ferenc József udvarhölgyeihez. És ha ott kér valaki gyorsan papirt, akkor ceruzát adnak csak helyette. Ezt most olvastam egy könyvbe`, amit kaptam, és ilyet is: „137, 137, 137, 137 - én meg, mint a Kiváncs Fáncsi bekukucskáltam a likon, de rögtön kinyomták azt a fennemlített szemem, ezek után hallom - 138, 138, 138". A Fred pedig, aki valamikor tiszta úriember volt, nem ilyen Piszkos, mint most, mesélte, hogy ha valaki nem tartotta be az igéretét, akkor adtak neki 1 db. revolveret és 5 db. percet. No, most nem tudom, mi lenne, ha Akárki - az általam ismertek közül - tőlem megkapná azt a bicskámat, ami nincs is. Szerintem 4 év múlva sem látnám vissza (azokkal a szemeimmel, amiket kiszúrtak valamivel többszörösen). Na, szervusz, te Sztrovacsek, hagyok másnak is helyet a hamiskártyázáshoz, mert ketten legfeljebb ide-oda csaljuk egymást, a végén pedig úgyis mindketten a semminél maradunk, amivel úgyis televan a világító-kilátótorony setét pincéje. Nem tudsz egy olcsó békatalpat (ami alá beférhet sok jó cimbora, de nem nyom nagyon)?

Wagner úr

P.S. Mongya má` meg valaki, hogyan kell passzoló vödröt cserélni, mer` kisagyamra megy és a Vova47 helyett is lehetne Wagner, csak összekevertem, most meg nem hagyja, és olyan hurokba esik, ami én-nyakamra szűken tág, na akkor gutentág!

P.P.S. (nyugi, mégcsak nem a Kalasnyikovra gondoltam) Kösz, Trébics és kösz, Keki, most már talán menni fog (ahogy Trebitschnek írtam: egy hülye szirszrtolmátsch nem Informatikuss - igaz, hogy „ahol vagyunk, ott mindig kupi van" - sajnos nem lehetünk egyszerre mindenütt....).

ZöPö Creative Commons License 1997.12.20 0 0 4
Legelőszőr is elnézést kell kérjek mindenkitől, hogy egy ingyenes emilcímet adtam meg. Ha megnézitek az Olvír archívumát, régebben (Istenem, fél évvel ezelőtt, és milyen "régnek" tűnik) én voltam az, aki fűnek-fának bárhol és bármikor megadtam a céges emilcímem. Ennek az lett a következménye, hogy egy kellemes nyári napon 5000 (ötezer) darab levelem érkezett 24 óra leforgása alatt, plusz feliratkoztam :-) hatszáz különféle érdekesebbnél érdekesebb levelezési listára. Ha valakit érdekel, mesélek még... a lényeg: a zopo@... címek megszűntek, illetve minden oda érkező megy a DEV/NULL-ba. Szó szerint! :-) Most tehát van ez az usanecces cím, egyelőre ezzel kell beérjem.

Bemutatkozás: nézzétek meg a hómpédzsem. Egy kép többet mond ezer szónál, mondták a kínaiak kétezer évvel ezelőtt. Talán a karácsonyi szünetben lesz időm újabb képeket feltenni.

Nyírő András Creative Commons License 1997.12.20 0 0 3
Hogyan is mutatkozhatnék be másképp ezen az álmos-fázós téli napon másképp, mint úgy, hogy elárulom: napok óta szeretnék elmenni uszodába, mára is ezt terveztem, de ehelyett itt mutatkozom be. Pedig úszni jó, csak már több hete nem voltam, és az első lépés az uszodához vezető úton mindig nagyon nehéz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!