Keresés

Részletes keresés

tomas69 Creative Commons License 2009.08.04 0 0 7327

Annál csodásabb látvány nincsen, mint amikor egy farmeren megjelenik, majd terjeszkedni kezd a folt.

Sajnos eddig csak egyszer volt alkalmam ilyet látni.

Gondolom felesleges is kérdezni, hogy lenne-e olyan hölgy, aki ezt megtenné?

Előzmény: Törölt nick (7326)
Spriccpumpa Creative Commons License 2009.07.24 0 0 7322

 

 Hát..., a muffok már csak ilyenek.

Előzmény: hokimen (7318)
Tekergő2 Creative Commons License 2009.07.23 0 0 7321
most játszadozom :-))


Alfrédi Creative Commons License 2009.07.21 0 0 7320
Arra gondolok, hogy buszon, metrón, autón, biciklin hajón kívül szoktál-e még másmilyen, levegőnél nehezebb, ember alkotta tárggyal utazni????????

Ez már világos, nem????????? :)))))))))

Előzmény: Törölt nick (7319)
hokimen Creative Commons License 2009.07.21 0 0 7318
:)
mint írtam, eleinte nagyon bírtuk egymást, élveztük minden egyes percét az együttlétnek, annyira, hogy a házasságot is el kezdtük tervezni...
ami meg jó volt igyekeztünk ismételni, ha teljesen nem is potn ugyanúgy, de hasonlóan. pl azon a tisztáson sok elfolyt :) nem mindig pisiltünk, sőt, legtöbbször nem :))) volt hogy csak kiverte, volt hogy én vertem be...de a lényeg ott maradt.

azóta voltam arra - egyedül - emlékezni nosztalgiázni, de az asztal már nincs meg, feltüzelték ... a két pad lába meredezik csak csonkán...
addig elmélkedtem, hogy búcsúzóul azért rávertem, ha már felállt :)

aztán eljöttem....

néhány emlékkép belémégett anno....

a befejezés meg nem volt sem filmbe illő, sem drámai, sem nyálas.
kapott egy pénzes munkát 200 km-re. egy ideig elutazott és ott lakott albérletben. aztán már csak kéthetente, volt, hogy én utaztam. aztán egyszer hétközben mentem, és egy pasival vihogott fagyizás közben a cukiban, ahova jártunk...
meglepődött rendesen, mikor odamentem hozzá, de csak annyit mondtam, hogy akkor itt a vége, a csokiról letéptem a csomagolást és elkezdtem enni (neki szántam) aztán mosolyogva hátrafordultam és otthagytam...igaz nem tudom hogy értem haza, meg otthon egy hétig hullarészeg voltam :)))
Előzmény: Holdfénybenjáró (7316)
Alfrédi Creative Commons License 2009.07.21 0 0 7317
Helló basszus!

Ezt a hozzászólásodat olvastam, amikor leesett a tantusz. :)))

Jól gondolom amit gondolok????? Erősíts meg!

(Ha tudod mire gondolok akkor igen, ha nem akkor nem..........)
Előzmény: Törölt nick (7312)
Holdfénybenjáró Creative Commons License 2009.07.21 0 0 7316
Abból, hogy úgy írtad le mintha tegnap történt volna nagyon mély benyomást tehetett rád a történet vele:)

Ha ilyen volt a kezdés milyen lehetett a befejezés???? Kíváncsivá tettél :)))
Előzmény: hokimen (7306)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.20 0 0 7314
nem szeretem tartogatni, ez csak egy kirándulás volt a szexjátékok labirintusában:))))))))))
Előzmény: Törölt nick (7312)
átlagosfiú Creative Commons License 2009.07.20 0 0 7309
nah ez is egy érdekes téma,bár még soha nem csináltam:-)ahogy elnézem sokan viszont élvezik
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.20 0 0 7308
Nekem most annyira kell, hogy mindjárt bemegy!
Amúgy régebben volt téma, hogy lehet-e járkálás közben pisilni. Valaki azt írta, hogy erre csak a csajok és a nagyon ráedzett palik képesek. Nos, én tettem még pár hete egy kísérletet és jelentem, hogy sikeres volt. :)
Akkor is nagyon kellett és elmentem itthonról a környéken sétálni egyet. Nem volt kimondott célom a bepisilés, de gondoltam, hogy ha sikerül menet közben, akkor beengedem. Sikerült. Nem volt egyszerű megindítanom. Egy kicsit nyomnom kellett, de nem álltam meg közben. Megindult. Egy kicsit még túl jól is sikerült, ugyanis oda kellett kapnom, hogy meg tudjam állítani az áradatot. (Az utcán nem mertem teljesen összepisilni magamat.)
hokimen Creative Commons License 2009.07.20 0 0 7307
hmmm ilyet is csináltunk :))
egy 10 kilós dinnye bezabálása után hamar rájön és sokszor az emberre :))
egy erdei tisztás padján ettük a dinnyét - meg néha egymást :)
aztán szólt, hogy most már szétszakad, elmegy pisilni.
kissé arrébb ment, de én meg mögé mentem és alányúltam és megsimiztem a bozontossát :)
összerándult az érintéstől és nem tudott pisilni, vagy 5 percig suttogtam a fülébe, meg csókolgattam a nyakát, mikor egyszercsak összerándult megint és mint egy tűzoltó slagból előtört a forróság és lelocsolta a kezem, közben meg élvezett nyöszörögve.
mire végre megyugodott szerelmesen és hálásan bekapta és úgy lerendezett, hogy még :)))
mondjuk sokat nem kellett nyelvelnie :)
aztán a rönkasztalon egy fél óra múlva még gerincre vágtam :))
Előzmény: Törölt nick (7305)
hokimen Creative Commons License 2009.07.20 0 0 7306
Nem is volt azóta, annak meg 13-15 éve....:(
Amilyen viharosan kezdtük, olyan viharosan lett vége :))
fél év tömény sex, aztán...elköltözött, én maradtam, aztán ritkáztuk...végül annyi...
Előzmény: Holdfénybenjáró (7304)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.19 0 0 7305
ilyen sztorim nekem is van megboldogult lánykoromból:))))

randiztam egy sráccal elmentünk sétálni a természetbe messze a civilizációtól sehol egy wc:)) nekem nagyon kellett pisilnem mondta a srácnak hogy bemegyek a bokrok közé aztán lehúztam a bugyimat leguggoltam egyszer csak azt vettem észre hogy a srác ott termett előttem kicsit zavarba jöttem de aztán hagytam hogy elém guggoljon és simogassa a puncimat miközben pisilek, fura élmény volt más kezét lepisilni, utoljára anyukám kezét pisiltem le mikor tisztába tett babakoromban:)))))))))
de annyira felizgultunk mindketten a sráccal hogy ott helyben a magáévá tett:))))))))))

utána még párszor eljátszottuk ezt de már nemcsak a kezét hanem a farkát is lepisiltem:)))))
Előzmény: hokimen (7298)
Holdfénybenjáró Creative Commons License 2009.07.19 0 0 7304
Itt még tetszett:) 1x érdekes akár izgalmas is lehet..
De a többi :)))) Érdekes csaj lehet:)))
Előzmény: hokimen (7298)
Spriccpumpa Creative Commons License 2009.07.19 0 0 7303

 

 Kár érte! Ritkán akad ilyen bepisilős barátnő.

Előzmény: hokimen (7300)
Alfrédi Creative Commons License 2009.07.18 0 0 7302
Én is itthon vagyok megint. :)
Töröd valamin a fejed mostanság?
Előzmény: Imogine (7301)
Imogine Creative Commons License 2009.07.18 0 0 7301
Halihó!
Visszatértem. :)
hokimen Creative Commons License 2009.07.17 0 0 7300
csak magömlés volt :)
mármint benne :))
a punciban: )))

sajnos prá hónap múlva szétmentünk, de volt egy két ilyen action...
az már nem is volt extrém, mikor a kertben letoltam a gatyám ő még rövid naciban volt és úgy tettem a lába közzé a farkam...aztán úgy pisilt be...finom volt, és megrendezett, mint ahogy az is, hogy utána rávertem a pisis nadrágjára.

aztán mikor végre ő is levett mindent, dugtunk egy nagyot :)))
Előzmény: Spriccpumpa (7299)
Spriccpumpa Creative Commons License 2009.07.16 0 0 7299

 

 "én is jól meglocsoltam - belülről..."

 

 Pisivel, vagy egyéb nedüvel? Netalán mindkettővel? Ugyanis nem egészen mindegy! Melyik bejáratot használtad? Lehet, hogy felváltva, hol ezt, hol azt? Én szeretem a punciba és a popsiba pisilést. Erről a "dili"-ről, sajnos ritkán esik szó. :-( :-))) 

Előzmény: hokimen (7298)
hokimen Creative Commons License 2009.07.15 0 0 7298
érdekes téma, ha már erre jártam egy régi élményem:
egy exbarátnőmmel kirándultunk, leültünk egy padra, én meg az ölembe ültettem. akkor kezdődött csak a kapcsolat, így legalább érezhettem a fenekét a kezemben, véletlen rátettem a combjára a kezem...
egyszer aztán becsúszott a szoknya alá is, persze nem tolakodóan, csak finoman. erre összereázkódott és összekapta a combját, és magához ölelt és mondta, hogy most nagyon kell pisilnie, ne csiklandozzam...
na erre még jobban bekeményedett a farkam, és még bátrabban nyúltam be, és suttogtam a fülébe, a nyakába, hogy engedje el...élvezze, ahogy lepisili a kezem...
csak mosolygott és nem akarta engedni, de látszott rajta, hogy élvezi a simogatást.
erre kivettem a farkam a nadrágból egy hirtelen ötlettől vezérelve, és combja közzé tetem, és mondtam neki, hogy pisilje le, mert nagyon szeretném...
felhúztam a szoknyáját egészen, ami ellen már nem is ellenkezett egy cseppet sem, hanem még segített is. na mondom, a végén még meg is dugom!
csak nézte a farkam a combja között miközben a szétnyílt combját simogattam...egyszer csak összerándult többször is és a forró meleg zuhany áttört a selyembugyin, eláztatva mindent még a lábam is és ahogy odanyúltam és elhúztam a punci elől a bugyit egy mély nyögéssel elélvezett, miközben a farkam locsolta.
mire végzett már szorítota a nyakam és hálásan csókolt annyira élvezte.
aztán igazítottam a helyzeten és beleültettem a szerszámba, így a végén én is jól meglocsoltam - belülről...
mondjuk az is nagyon tetszett neki :)))
jó későn mentünk haza, mikor már aludtak a szülei, nehogy észrevegyenek valamit.
addig meg el kellett ütni az időt, úgyhogy mégegyszer meglocsoltam - belülről :)
annonces Creative Commons License 2009.07.15 0 0 7297
Majd csak sikerül már :D .

http://www.youtube.com/watch?v=cMeRM52zxy0
annonces Creative Commons License 2009.07.15 0 0 7296
Vagyis hogy így ...
annonces Creative Commons License 2009.07.15 0 0 7295
Hogy hatékonyan tudjunk vasalni és ha pisilnünk kell is, van megoldás !

[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/cMeRM52zxy0&hl=en&fs=1&color1=0x3a3a3a&color2=0x999999[/flash]
Spriccpumpa Creative Commons License 2009.07.12 0 0 7293

 

 Köszönjük! Izgató muffok. Vajon milyenek lehetnek bepisilés közben?

Előzmény: Törölt nick (7291)
Tekergő2 Creative Commons License 2009.07.12 0 0 7292
Tekergő2 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 7290
Köszi a véleményt,azt hittem megbotránkozások lesznek,örülök hogy nem így van.Önmagában a bepisilés élvezete miatt csináltam és élménynek jó volt.Igen,nagyon izgalmas volt!Te hogyan csináltad akkoriban?Oké hogy egyedül,de hogyan kezdődött nálad? Nekem szerencsém volt,találtam olyan lányt aki ez izgat,nagyon is!:) Nekemis szóba jöhet fiúkkal is bepisilés,mégsem vagyok homoszexuális;szerintem a két dolog különbözik.
Előzmény: boy69 (7289)
boy69 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 7289
Szerintem nincs miért szégyenkezned. Biztosan nagyon izgalmas lehetett. 15 éves korom környékén én is nagyon örültem volna egy olyan cimborának, akivel ilyeneket lehetett volna csinálni, nekem egyedül kellett. Manapság egy olyan lánynak örülnék, aki fogná nekem, én pedig neki bepisilés közben. Fiúkkal való közös bepisilés is szóba jöhet, egészen diszkréten, de biztosan nem fognám meg a szerszámát, még nadrágon keresztül sem.
Előzmény: Tekergő2 (7288)
Tekergő2 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 7288

Üdv Mindenki!Végre van egy kis időm,megosztok Veletek egy újjabb történetet:

  15körül lehettem,sürün szórakoztattam ekkor már magamat bepisiléssel és volt már egy barátom aki tudott róla/együtt is szórakoztunk-korábban meséltem róla.

Itt kell megjegyeznem,vele nem voltak mindennaposak a bepisilések,többnyire egyedül és otthon játszadoztam.

 Sokat jártunk horgászni,azon a napon is ezt tettük.Korán indultunk,hűvös hajnal volt;rajtunk melegítő,táskában a rövidgatyesz ha később meleg lenne.Egy stégen volt a helyünk,körülöttünk nádas.

Nem vagyok túl büszke rá,de már akkor söröztünk horgászás közben:(Biztos nagyfiúk akartunk lenni...

Már jó ideje pecáztunk,ettünk-ittunk,amikor éreztem hogy pisilnem kell.Ekkor jött a merész ötletem,hogy beengedem:) Beszélgettünk és rövidesen a témára tereltem a szót.Valami olyasmit mondtam hogy:Te be mernél itt pisilni?A válasz hírtelen jött és meglepő volt:)"simán"! Nah ekkor történt egy dolog amire szintén nem vagyok büszke,de akkor érdekesnek tünt:ültünk a stégen,lábunkat a vízbe lógatva és tanácskoztunk hogy pisiljünk.Nem akartunk felállni,azért mégsem kellene hogy észrevegye valaki.Megbeszéltük hogy ülve pisilünk,egyszerre,úgy hogy egymás farkát fogjuk nadrágon keresztül,csak azért hogy ha látni nem nagyon fogjuk,érezzük.Kicsit izginek,érdekesnek tünt.Odanyúltunk és elengettük magunkat.Mondanom se kell nagy röhögés tört ki,a pisi meg csurgott a vízbe:)

Ezután átöltöztünk és kiraktuk a napra száradni a balesetes nadrágot:)

 Jó volt és bár sokak szerint gondolom szégyelnem kellene a történteket,de nem bántam meg.Akkori fejemmel ez egy nagyon jó poén volt és jót röhögtünk az egészen.Ma már biztos nem merném megtenni hogy valakinek odanyúlok,de szerintem kamaszkorban sokunkkal történt hasonló dolog.

 További szép napot Mindenkinek!

rockcica Creative Commons License 2009.07.09 0 0 7287

sziasztok!

hát elég különbözö modon szokot történi az h bepisilek néha nem is érzek semmit néha pedig nem tudok a wcn-pisiln és azután pár percel alkezd folyni mindha már nem tudnám visszatartani és orák ota artana.

Éjszaka általában állandó jellegel sikerül bevizelnem sajnos ezért akkor pelenkát hordok de az esetek több mint a felét tudatosan eresztem be hisz ugy sem tudja senki hogy most milyért is történt a "balesetem".

Amugy aorvos szerint egszer csak eltünhet mert ez amugy 3 éve van amiota megeröszaktak 2 en.

azelött csak néha néha nagyritkán fordult elö baleset velem de azzal nem foglalkotam szégyeltem de nemsokat törödtem vele. az egyik részegen történt a másik pedig fogászaton:D

amugy volt egy idöszakom amikor a hangos szavaktol is összepisiltem magam.

Sajna egyre sürüben a székletem is akaratlanul távozik de erröl sem tehetek és azt annyira nem is élvezem a sok mosás  meg minden ááh.

nah enyi még jövök4

sziasztok!

Johnny*p* Creative Commons License 2009.07.07 0 0 7286
Bocs, hogy ezen a topikon kérdezem, de a "céltopik" sajnos úgy tűnik, teljesen meghalt :( Szóval merre lehet jó pisilős (nem BEpisilős), pisiszexes történeteket olvasni, a torte-neten és a sztorineten kívül - főleg ingyen?

(Hogy adjak is: torte-net regisztráltak olvashatják az enyémet itt: http://www.torte-net.hu/tortenet/4935-Szuletesnapi-aranyzuhany)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!