Keresés

Részletes keresés

r.tonyo4 Creative Commons License 2021.08.31 0 1 239

eddig úgy néz ki, hogy behalt a nézettség:

https://port.hu/cikk/tv/valoszinuleg-a-tv2-sem-erre-szamitott-amikor-megcsinalta-a-totemet/article-76460?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=content

 

Viszont a cikkben említik a konfliktusokat, szerintem Leó azért tálalt most ki Szőkéről, hogy tudják a nézők, hogy vannak itt ám konfliktusok, csak nem látszanak. 

A Survivor agyon fogja verni a Totemet

Ilhilla Creative Commons License 2021.08.30 -4 1 238

Már csak a "tűz körülbe" néztem bele, egy a kis Csenge nagyon értelmes lányka, a gondolkodása idősebbnek tűnik a koránál (és szép is).

BigOldman Creative Commons License 2021.08.30 0 3 237

"Végre hoznak egy celebet, aki járt már erdőben!"

 

Csak kérdés, emlékszik e rá?   :)

Előzmény: Ilhilla (236)
Ilhilla Creative Commons License 2021.08.30 -4 0 236

Végre hoznak egy celebet, aki járt már erdőben! Pillanatnyilag érdekes lehet a szereplése (ki sem maradhat semmilyen műsorból), de annyit nem ér a személye, hogy felhozza a nézettséget a Keresztanyu és -várhatóan- a Survivor elé.

Előzmény: Tkn71 (231)
Ilhilla Creative Commons License 2021.08.30 -4 0 235

Éjjel történt, amikor már leállt a felvétel és -mert nem VV- nem kukkolják őket. Lehet, hogy nem is szereztek tudomást a dologról, csak Leó "kiteregetéséből"?

Előzmény: Kr.Kr. (224)
Tkn71 Creative Commons License 2021.08.30 0 0 234

Szeptember 3-án száll be Stohl, addig sok minden történhet. 

Előzmény: szévike (233)
szévike Creative Commons License 2021.08.30 0 0 233

Ha jól látom, Völgyesi Gabi nem volt a képeken. Talán elege lett és feladta?

Előzmény: Tkn71 (231)
A közvetítés hamarosan... Creative Commons License 2021.08.30 0 0 232
Előzmény: szuszetti (230)
Tkn71 Creative Commons License 2021.08.30 0 0 231
Előzmény: szuszetti (230)
szuszetti Creative Commons License 2021.08.30 0 0 230

Stohl ma beszáll a buliba.

 

Beköltözik?

Vagy ez mit jelent?
Én is lemaradtam

Előzmény: A közvetítés hamarosan... (229)
A közvetítés hamarosan... Creative Commons License 2021.08.30 0 0 229

Stohl ma beszáll a buliba.

Tegnap 4 és fél órán keresztül az esőben ácsorgó autókat lehetett nézni. 18-59-es korosztályban több nézője volt ennek, mint a tv2-nek egész héten bármilyen műsora.

Előzmény: kelso82 (227)
Kr.Kr. Creative Commons License 2021.08.30 0 0 228

A forma1-ben tegnap lement 2*2 kör, majd órákig semmi, mert annyira rossz idő volt. Ehhez képest a 10. legnézettebb műsor lett. 

A Totemet meg a sokadjára ismételt MKF is megelőzte. 

Előzmény: kelso82 (227)
kelso82 Creative Commons License 2021.08.30 -1 0 227

Hogy jon ide stohl? Valamirol lemaradhattam.

 

A forma 1 rekordszar nezettseget hozott, vagy miert kedvenced?

Előzmény: A közvetítés hamarosan... (223)
kelso82 Creative Commons License 2021.08.30 -1 0 226

Az i.e. gyozike show? Jah, gondolom az is legalabb annyira scripted volt, mint a life tvs mi eletunk.

 

Előzmény: szuszetti (225)
szuszetti Creative Commons License 2021.08.30 0 0 225

A Győzikés is az lehetett, nem?

Előzmény: kelso82 (213)
Kr.Kr. Creative Commons License 2021.08.30 0 0 224

"És a készítők vajon miért nem fegyelmezték meg Szőkét, ha tényleg ezt tette? Gondolom a szerződésükben azért van valami a viselkedési normákról.... " Ez a műsor azért nem a 3 osztályos VV, ahol 17 éveseket kellene rendszabályozni. De ettől függetlenül lehet, hogy próbálták őt csitítani a többiek, de ez is gáz... 

 

Műsorba azért nem adják, mert olyan lehet a szerződésükben, hogy a csatorna vállalja, hogy a szerkesztők nem hozzák őket kellemetlen helyzetbe (mivel ismert emberekről van szó). Leó fiúnak meg gondolom tele lett a hócipője és ezért borított. Most meg majd lehet a tv2 őt borítja.... bár az is lehet, hogy tetszik nekik, mert nézettség növelést várnak az ilyen akcióktól. 

 

 

Előzmény: Mazsola0070 (220)
A közvetítés hamarosan... Creative Commons License 2021.08.30 -1 0 223

https://onbrands.hu/wp-content/uploads/2021/08/TELEVIZIOS-NEZETTSEG-2021-34.pdf

 

Ez bukta. 18-59-ben 10% alatt van a történet, jár a taps. És Stohl Buci se fogja onnan kirángatni.

 

(Nekem a kedvencem a tegnapi Forma-1 számai.)

Mazsola0070 Creative Commons License 2021.08.30 0 0 222

Vajon melyik Gabi lehetett ennyire Szőke bögyében, hogy név szerint is kiemelte Zsolt?

 

Baronits elvileg benne van a "ránk"-ban, viszont a másik Gabi, Völgyesi a másik csapatban van, így nem teljesen értem, őt miért szidta volna Szőke?

 

Érdekes, hogy Szőke ezen alakításának nyoma sincs a műsorban (még az utólagos beszélgetésekben sem, pedig biztosan volt szó róla), így tényleg úgy tűnt, mintha csak a hajnali zörgése, meg a nagy monológjai miatt rühellték volna ennyire.

 

Így már érthetőbb, miért jelölte egyhangúlag a csapat a párbajra....

Előzmény: Mazsola0070 (220)
gombóc63 Creative Commons License 2021.08.30 0 0 221

Valamiért nagyon megutálták, úgy kollektíve. Azt én szeretem a realitykben, amikor nem csak a játékot mutatják meg, hanem az utána levő "szabadidőt" is, amikor megismerhetjük magát az embert is. Itt vajh kevés van ebből. Lehet, hogy Szőkének kevés pia is elég ahhoz, hogy kiforduljon önmagából. Ne legyünk naivak, felnőtt emberek, esténként biztos meg vannak kínálva egy kis tütüvel. 

Előzmény: Mazsola0070 (220)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.08.30 0 0 220

Nagy Zsolt ("Leo") Szőkéről:

"Kíváncsi lennék, mit tennétek akkor, ha Zoli részegen, ordibálva jegyzi azt meg mindenkire, a lányokra, ránk, Gabira, hogy sárban fetrengő kutyák vagytok, mit ugattok nekem, senkik vagytok! Hazudozott össze-vissza, nem vállalt fel semmit, abban a pillanatban, amikor bekapcsolt a kamera, ő a jófiú. Na ez az, amit én nem vagyok hajlandó elviselni.”

 

https://nlc.hu/sztarok/20210830/totem-leo-szoke-zoltan-vita-kritika/#

 

Vajon mikor kaptak ezek annyi piát, és mikor vedeltek annyit, hogy Szőke ilyen mocskosul bebaszhatott, hogy ordibálva, a legalja kocsmai stílusban szidta a többieket?

 

És a készítők vajon miért nem fegyelmezték meg Szőkét, ha tényleg ezt tette?

Gondolom a szerződésükben azért van valami a viselkedési normákról....  

 

Ilyeneket vajon miért nem mutatnak meg a műsorban? Ez már nem fért bele a műsor imázsába?

És miből gondolták, hogy nem fog kiderülni?

 

Már persze, ha igaz, amit Zsolt állít, gondolom a cáfolat hamarosan érkezni fog.....

 

 

Ilhilla Creative Commons License 2021.08.30 -6 0 219

Talán a második felesége az,

Én is a második asszonyát "okolom", valószínű ő vezette vissza a 30 évvel korábbi "énje" irányába, hiszen eredetileg mindketten Szerbiában született magyar származású emberek, ott a vallás és a hozzá kapcsolódó szertartások nagyobb súllyal vannak jelen az emberek életében (azt is írhatnám, hogy közelebb van a "Balkánhoz".) Azt viszont nem tudom, az ott élő emberek is ennyire összeférhetetlenek-e, mint ahogy nála tapasztalhattuk.

Előzmény: Kr.Kr. (216)
Ilhilla Creative Commons License 2021.08.30 -4 0 218

A legutolsó adásra visszaírták a BK-ba, felébredt a kómából és jelen volt a búcsúbulin is (mekkora arccal!). Úgy nyilatkozott és viselkedett, mintha el sem ment volna és nem bohóckodott volna a másik csatornán! Imádta, hogy a (jól nevelt) volt kollégák örömmel fogadták és szívesen vették körbe és ismét "főszereplő" lehetett!

 

Én nagyon utáltam a buli előtti Fókusz riportban és a bulin látottak sem melengették meg a szívemet! :D

Előzmény: szuszetti (217)
szuszetti Creative Commons License 2021.08.30 -1 0 217

Ezt a tortásat nem láttam :))))

 

Nincs gondom(sőt!) az ezo- a spirituális, a para- és pszi- izékkel, a vallással sem, de ő olyan lett, mintha ezek megismerése önmagában magasabb rendűvé tette volna.
Kár érte.
Emberi lett volna az is, ha parádé nélkül kiszáll huszon'év után.

Érdekes lesz, amikor ezzel a felsőbb rendben hordott arcával nekiáll kultúrát szervezni Erdőkertesen.

 

Előzmény: Kr.Kr. (216)
Kr.Kr. Creative Commons License 2021.08.30 -2 0 216

A BK-ban a szereplése vége felé volt olyan, hogy összejöttek a színészek ünnepelni valamilyen kerek adásszámot, majd a tortát Szőke beletörölte Kalamár arcába. Ezt ő viccesnek gondolta. A többiek meg néztek dermedten. 

 

De többen nyilatkozták burkoltan megfogalmazva, hogy már nagyon elég volt Szőkéből, mert ő akar a rendező helyett is rendezni, sose volt elégedett a neki megírt szöveggel és sokszor hátráltatta a forgatást a hisztijeivel. Akkor még úgy fogalmaztak, hogy elfáradt ennyi idő után. 

 

Pedig csak megváltozott. 

 

Talán a második felesége az, aki ennyire spirituális és általa ismerkedett meg ezzel a világgal. Ha jól emlékszem az akkori celeb pletykákra, még a fiaival is megromlott a kapcsolata egy hosszabb időre, mert ők sem értették és nem tudták "értékelni" ezt a változást. 

Előzmény: szuszetti (210)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.08.30 -1 0 215

"Az RTL castingja jobb"

 

A fene tudja. Ott is lesz egy luxusfeleség, két széplány, egy "influencer", két (de aztán lehet, hogy lesz abból több is) megosztó személyiség és két "tökömtudjaki" "RTL sztár".

 

A műsorvezetőről meg azt hittem először, amikor hirtelen ránéztem a képére, hogy Varga Feri, de mivel ő nem lehet, megnéztem, Vargának Varga, de nem Feri, hanem Miklós (nem az énekes, hanem egy kigyúrt tetkós).

 

Úgyhogy szerintem nem a casting a jobb (az RTL is pont olyan szűk körből merít, mint a TV2, leginkább a saját "istállójából", a többször felhasználható "sztárjai" közül), hanem a sok éve kipróbált licenc formátum.

 

 

Előzmény: Ilhilla (157)
kelso82 Creative Commons License 2021.08.30 -3 0 214

Ezt a honlapot nem is ismertem.

 

Megnezve az adatlapjat nem is csodalkozom, h ismeros volt neki a csaj hangja:)

Elseg sok ami filmet szinykronyizalt

Előzmény: Bruschi85 (212)
kelso82 Creative Commons License 2021.08.30 -2 0 213

De annyira talan nem scripted a totem, mint pl a life tvn futo(tt)(?) a mi eletunk (?)vagy erre hasonlito cimu "reality", amit a life tv sem titkolt es ok maguk irtak ra, h scripted reality.

 

Keves dolog hat gagyibbnak mint egy scripted reality.

 

Ahol pl zambo krinya arcat osszekentek a motorszerelo uzembem gepzsirral, makd csodalkozott, h miert nem ad csokot neki a szerelme:D Talan ez az egy epizod volt amit lattam.

 

Vagy szinten zambo krinya jelenet: egy hasonlokeppen az elobbihez egy motorokkal foglalkozo szakboltban csodalkozott azon, h az illetot aki fogadta oket szinten zambo krinyanak hivtak (vagy nem:D)

Előzmény: szuszetti (210)
Bruschi85 Creative Commons License 2021.08.30 -1 1 212
Előzmény: Speaker1983 (211)
Speaker1983 Creative Commons License 2021.08.29 -1 0 211

Nem tudja valaki, hogy hívják a mesélő hölgyet?

Nagyon ismerős a hangja. 🤔

szuszetti Creative Commons License 2021.08.29 -1 1 210

Ezt gondolom én is a műsorról, és hasonlóakat írtam is lentebb.


Az már részletkérdés, hogy a "megírt scriptek" szerintem a válogatásnál teljesednek be, nem kell azokat szájbarágni.

Zalán nyilván nem spontán lesz hisztis ( ez a scripted reality), de a többieknél ez simán önjáró (ez a structured reality). És, igen, ezekkel nem foglalkozna senki, ha hihetőre vágták volna a műsort.

 

________________

 

VV Béla Berényi (sajnos) nem csupán forgatókönyv szerint lett roppant furcsa, és nem csak ebben a műsorban: amikor kiderült, hogy Berényi Miklós kilép a BK-ból, több riportot is adott, ahol szintén látszódott, hogy van baj. Nála nem a (szerinted) ráaggatott szerepet minősítettem. Ő hozza azt Totem nélkül is :/

________________

 

Leót, a vévéset nem ismerem, de amit látok belőle, az alapján meglep, amit írnak róla (nem épp pozitív dolgokat). Ennek sincs semmi köze ahhoz, hogy a forgatókönyvet ő kapta, vagy a háttere.

Előzmény: shu14 (203)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!