Keresés

Részletes keresés

etuki Creative Commons License 2012.03.24 0 0 2556

Lehet igazunk van, de Te így előítéletekkel vágsz neki az útnak. Lehet, hogy ezek az ügynökségek lehúznak, gáz szállást, munkát adnak, de logikusan végig kell gondolnod a lépéseid. Vagy annyira erős, hogy egyedül nekiindulj?

Én abban a szerencsés helyzetben voltam, hogy amikor ismét kiköltztem Londonba ismerősöknél lakhattam, így megengedhettem Magamnak azt a luxust, hogy olyan munkát találjak, ami számomra elfogadható. Így is 9 hónapba telt és nem volt könnyű.

Ha nincs időd és pénzed, hogy kivárd a megfelelő munkát, néha be kell érned kevesebbel is. Valahol el tudd kezdeni és közben keresni a jobbat.

Bocs, hogy okoskodom! :)

 

Előzmény: Browning (2550)
car2go Creative Commons License 2012.03.23 0 0 2554


Sziasztok repteri fuvarokat es egyebb szalitast vallalok,kedvezmenyes arakon!

Standart es egyedi ajanlatok,torzsutas kedvezmenyek..
Mosogep,tv,huto vagy egyebb dolgok szallitasat is vallalom London 
es kornyeken.

Ha valaki luton noord west london utvonalon szeretne utazni akkor mar 25 font per fotol ezt megteheti,illetve tobb fo eseten nagy kedvezmenyt adok,reszletekert foglalasert es pontos arakert hivjon az alabbi szxamon :
0044 (0) 7778671666

 

http://londontransfers.webs.com/

Browning Creative Commons License 2012.03.22 0 0 2552

Köszi, hogy ajánlottad a topicot, nem is láttam, hogy ez létezik, vagy csak a keresőben nem találtam rá. Mindenesetre köszi mégegyszer, már írtam is oda. Meg olvasgatok is vissza, ahogy időm engedi. Elég sok hsz van :-)

Előzmény: apojani (2551)
apojani Creative Commons License 2012.03.22 0 0 2551

".az ember folyton csak ezekről hall, ezekről olvas,.."
Persze! Mert az marad benne :-(
De -ahogy már seci is említette- csak azért mert ezeknek van "hírértéke" :-(
Az meg, hogy magyar ver át magyart?
Gondolj bele, hogy miként tehetné meg ezt egy pl. lengyellel akivel nem közös a nyelv ;-)? A lengyelt átveri a lengyel :-(
Ez sajna így műkszik :-(
Olvass vissza akár itt, de akár a másik "angliában élő magyarok" indexes fórumon. Szánj rá időt. És ha átrágtál mondjuk fél évnyi hsz-t, akkor kérdezd az olvtársakat bátran.  Lehet, hogy nem lesz olyan aki fogja a kezed, de azért a kérdésekre nagyrészt választ találhatsz, kaphatsz.
Azért ha esetleg már kijutottál:
az ottani angol közvetítők kihagyása meggondolandó!
Nem kis részük nem lenyúlni akar és ők másként veszik ki a hasznukat a közvetítésből! Mert mostanság és tök egyedül, magadra hagyatkozva…..?! De sok sikert hozzá!

Előzmény: Browning (2550)
Browning Creative Commons License 2012.03.22 0 0 2550

Persze, igazatok van, nagyon sok becsületes és korrekt honfitársunk van, és minden tiszteletem az övéké. Nem akarom én megbélyegezni a magyar népet, de az ember folyton csak ezekről hall, ezekről olvas, hogy már megint kit vertek át. A tanácsok mindig jól jönnek, és köszönöm a többiek nevében a hasznos tanácsaitokat.

 

Az viszont szinte már biztos, hogy nem szeretnék ügynökséggel kimenni, akik valami nyomortelepen adnak majd szállást, és csak a pénzemre hajtanak. Akkor inkább összegyűjtök kétszer annyi pénzt, de kimegyek, és keresek én magamnak szállást és állást. Ugyanis nem akarok csalódottan, a fejemet lehajtva hazajönni, hanem végleg szeretnék elmenni ebből az élhetetlen Magyarországból. Nem degeszre akarom keresni magamat, csak egy kicsit nyugodtabb, nem ilyen abszurd életet szeretnék magamnak.

apojani Creative Commons License 2012.03.22 0 0 2549

Szerintem is!
Ha valaki lengyel, szlovák vagy bármilyen más fórumot olvasna, ugyanilyeneket olvashatna.
A különbség talán(?) abban van, hogy ők kevésbé vonnak le olyan -az egész nációra vonatkozó- tanulságot, amiket mi :-(
Semmivel nem vagyunk sem jobbak, sem rosszabbak!!!
 És bocsi, de az, hogy pl a lengyeleknek "saját" rádiójuk van.....

Akkor nézd meg, hogy vajon más lessz-e egy echte angolnak az arckifejezése arra az infóra, hogy Te magyar vagy és nem lengyel ;-)

Előzmény: Browning (2545)
seci Creative Commons License 2012.03.22 0 0 2548

Valoszinu nem tobbseg az, aki a masik karan akar meggazdagodni, csak ugye ezekrol hallasz, a tobbi tobb tizezerrol meg nem, mert az "nem hir", hogy valaki segitett (akar tanaccsal), az meg hir, hogy atbaxott.

-seci

Előzmény: Browning (2545)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2012.03.22 0 0 2547

Kicsit talan szethuzobbak vagyunk az atlagnal, de azert annyira nem veszes, van eleg sok rendes magyar is :)

Előzmény: Browning (2545)
etuki Creative Commons License 2012.03.22 0 0 2546

Én nem gondolom, hogy általában annyira rosszak lennénk.

Mindig és minden náció körében lehet találkozni lehúzásokkal, ahogy az ellenkezőjével is. Ilyen az élet.

 

Előzmény: Browning (2545)
Browning Creative Commons License 2012.03.21 0 0 2545

Én terveim szerint koraősszel, az Olimpia után mennék ki UK-be dolgozni. Ahogy olvasom a hozzászólásaitokat, úgy látom, hogy jobb, ha az ember nem is kér segítséget senkitől sem, nem foglalkozik ügynökségekkel, nem bérel szobát magyaroktól, és nem lakik egy lakásban magyarokkal. Ennyire hasztalan nép a magyar, hogy csak lehúzni tudják egymást? Bezzeg a lengyelek... Még saját rádiójuk is van Londonban. Miért ilyen átkozott, pokolfajzat nép a magyar? És ezt ne vegyétek ti magatokra, csupán arra a többségre célzok, akik mások nyomorúságából akarnak meggazdagodni.

Axum Creative Commons License 2012.03.14 0 0 2544

Én - az itt olvasottak alapján - nem merek magyaroktól szobát bérelni!

Előzmény: NagyOrsiB (2543)
NagyOrsiB Creative Commons License 2012.03.14 0 0 2543

Eloszor is elnezest, hogy csak most irok. Legtobb turistaknak igen jo mert keso esti geppel szoktak erkezni es koraival mennek el. Amugy ha erdekel a szallas, akkor kerlek irj emailt. Eddig panasz nem erkezett arra, hogy ezzel problema lenne. Udvozlettel: Orsi

Előzmény: Axum (2535)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.11 0 0 2542

Senki ne kössön szerződést a londonimunka.eu-val! átverős! Alias Szabó László a főkolompos. Szállásod lesz valami egértanyán, de h utána magadra hagynak az fix! Kicsit olvassatok utána. Elég sok komment van róla a neten. Remélem tudtam segíteni.

cam aro Creative Commons License 2012.03.06 0 0 2541

angyalom. 

ilyen nyelvtanal meg magyarba se.... 

====================

Előzmény: angy22 (2536)
Arminanya Creative Commons License 2012.03.05 0 0 2540
Szia Malomg!megkèrdezhetem.voltál-e szerzodest aláirni?vki.tud vmit a londonimunka.eu ról??
Előzmény: MalomG (2534)
szabozsolt86 Creative Commons License 2012.03.02 0 0 2539

Helló!

Tudsz valami infót adni a londonimunka.eu-ról?Köszi!

Üdv

Előzmény: MalomG (2534)
yamakazy Creative Commons License 2012.02.27 0 0 2538

csalók!

Előzmény: MalomG (2534)
yamakazy Creative Commons License 2012.02.27 0 0 2537

Sziasztok East Londonban Double  szoba kiadó  1 fö rÉszÉre is!

 

a házban egy magyar család lakik 6 an 4 szobás!

 

1 fönek a szoba heti 90 font 2 heti kaukci

 

2 fö 55 per fö per hÉt 2 heti kaukció

 

metró 5 perc

 

07721942292 hivj ha Érdekel!

angy22 Creative Commons License 2012.02.26 0 0 2536

Sziasztok!!!!

 

En es a parom mar 3 honapja vagyunk Londonban es keresek munkat jo az angolnyelv es nurce vagyok de most dolgozom as a caeer .....iroda munkat is be valalok managementet vegesztem..aki tudd itt az email cimem angy_oros@yahoo.com koszi puszi mindenkinek

Axum Creative Commons License 2012.02.25 0 0 2535

Szerinted egy turistának mennyire jó a 18 órás check-in és a másnap reggeli 8 órás check-out?

Előzmény: NagyOrsiB (2524)
MalomG Creative Commons License 2012.02.22 0 0 2534

Szia !

Én elvileg holnap megyek ahhoz a céghez a szerződést aláírni , de sok infom nekem sincs róla ! Mi 3-an mennénk ki !
Én is szívesen fogadok infot erről a londonimunka.eu cégről !  

Előzmény: csicsa1 (2533)
csicsa1 Creative Commons License 2012.02.15 0 0 2533

Sziasztok!

 

Érdeklődni szeretnék, hogy tud-e valaki valamit a Londoni munka.eu-ról?

Munkát ígérnek teljes ügyintézéssel, szállás, adószám, bankkártya, stb.

 

A válaszokat előre is köszönöm!

 

Üdv:Csicsa

etuki Creative Commons License 2012.01.17 0 0 2531

Küldtem emailt.

Előzmény: cortez000 (2530)
cortez000 Creative Commons License 2012.01.17 0 0 2530

Valami kontaktot tudsz adni ha még aktuális?! :)

Előzmény: etuki (2518)
seci Creative Commons License 2012.01.15 0 0 2528

Beirod a google.co.uk-ba, hogy magyarok londonban es maris kapsz egy csomo szallaskiadassal foglalkozo ceget. Peterboroughi magyarok vagy vannak, vagy sem. De aki tobbet iger mint szallast (ertsd alatta: konkret munkat ugy, hogy meg nem is latott eletedben) az felejtos. Aki azt igeri, hogy elvisz egy-ket allaskozvetitohoz HA nala szallsz meg, esetleg segit bankszamlat nyitni/NIt intezni az hiheto.

Hogy a haz milyen lesz, amibe kerulsz az az ott lakokon mulik - a hatvanas eveket idezo munkasszallastol a normalis egyuttelesig barmi lehet.

-seci

Előzmény: Szandra 34 (2526)
Szandra 34 Creative Commons License 2012.01.15 0 0 2527

lizandra.magyar@gmail.com

Szandra 34 Creative Commons License 2012.01.15 0 0 2526

Sziasztok!

 

 

Segítségeteket szeretném kérni!

Sajnos ismerőseink becsaptak bennünket, munkát ígértek Peterborough városban.

A szálláselőlegre adott pénzünket szerencsére visszakaptuk, viszont megvettük a jegyeket,

február 03-án érkezünk London Lutonra. Felszámoltunk itthon mindent.(munkahelyeket)

Kérem segítsetek, hol keressek szállást, illetve létezik-e olyan, hogy itthonról foglalok interneten valami szobát kettőnknek Londonban(egyáltalán kiadják-e magyaroknak) a férjemmel és persze munkát is kell keresnünk.

Ha van valaki, aki személyesen tudna nekünk foglalni illetve munkakeresésben segíteni,

kifizetnénk, amit kér érte. Én beszélek kb. haladó szinten, de nem folyékonyan, férjem nem beszéli a nyelvet. Köszönöm.

 

 

Tigriscicus Creative Commons License 2012.01.11 0 0 2525

Sziasztok!

25 éves Fiatal házaspár keres munkát külföldön. Bármilyen lehetőség érdeklne minket, de elsősorban magyar családhoz mennénk, ha van rá lehetőség. Aki tud valamit az kérem írjon nyugodtan.

NagyOrsiB Creative Commons License 2012.01.10 0 0 2524

Szallasugyben lehet engem is keresni akik csak turistaskodni jonnenek Londonban. Weboldalon megtobb informacio megtalalhato: www.londoniszallas.co.uk

extasee Creative Commons License 2012.01.08 0 0 2523

Sajnos eladóvá vált egy londoni repülőjegy. Wizzair.

Január 12-én kifelé ... ez egy külön jegy és van külön visszafelé. (Nem oda-vissza)

Január 16-án visszafelé.

 

Csak kézipoggyászos, de bőrönd még foglalható hozzá. Akár csak visszafelére is, így aki bevásárló körútra menne, annak ideális.

Részletek emailben.

xtc(kukac)freemail(pont)hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!