Keresés

Részletes keresés

sandrider Creative Commons License 2011.06.03 0 0 995

Ez amiatt szemét húzás, mert ugye nem mer várni az ember az utolsó pillanatig a jegyvásárlással, közben pedig várhatna. Persze, adjunk még el egy párat a legdrágábból! Az sem számít ha annyi embert már nem is biztonságos akkora helyre beterelni. Vagy lassan a küzdőtér 3/4-e kiemelt álló lesz? Különben én is azt vettem volna, ha tudom, hogy lesz még...

Előzmény: RoCk'n'RoLl (993)
moondream Creative Commons License 2011.06.03 0 0 994

halihó!

Látom hogy mindenki ezt kérdezi, de azért én is, hátha.... szóval tudja valaki, hol fognak megszállni??? hogy legalább a hotel előtt esélyünk legyen elcsípni őket?..

RoCk'n'RoLl Creative Commons License 2011.06.03 0 0 993

Hát ezt sehol nem tüntetik fel..

Ha "van hely" akkor biztos tud még befogadni... ebből is látszik hogy a pénz irányítt.. az egész azért van így hogy minnél több jegyet vegyenek... azért szánalmasak tudnak lenni az emberek.. -.-' (értem itt a szervezőkre)..

Előzmény: NICK (992)
NICK Creative Commons License 2011.06.03 0 0 992

nem tudja valaki esetleg mekkora az arénában a küzdőtér befogadóképessége külön?

mert eddig csak oda kb. 4-5ezer jegyet értékesítettek...

Előzmény: NICK (991)
NICK Creative Commons License 2011.06.03 0 0 991

megint benyomtak egy rahedli kiemelt állót meg állót...

 

hogy műx ez a dolog vajon?

 

van valami eleve behatárolt maximum, vagy csak a szervezők mohósága szab határt a jegyértékesítésnek?

 

vagy ezek valahonnan "visszakerült, el nem adott" jegyek?

Rilan Creative Commons License 2011.06.03 0 0 990

pozsonyi koncertre megyek és mivel akivel terveztük, hogy megyünk a pestire és a pozsonyira is holnap nem tud jönni, ezért van egy szabad jegyem pozsonyba ha valakinek van kedve eljönni.  helyes csajok előnyben. :)))

RoCk'n'RoLl Creative Commons License 2011.06.03 0 0 989

Persze én is szeretnék velük találkozni..de ez számomra szinte biztos hogy csak egy álom marad.. de én is mindent megteszek a találkozásért! :) Remélem minnél több embernek fog valóra válni ez az álom!! :)

RoCk'n'RoLl Creative Commons License 2011.06.03 0 0 988

Meg fogom próbálni! :D Már csak pár nap... nagyon várom...de gondolom nem csak én vagyok ezzel így.. ;) Jó szórakozást mindenkinek!! (Garantáltan meglesz!!)

Előzmény: kistutu (986)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.03 0 0 987

Köszi!

 

Kérdés: hogy lehet bejutni a soundcheck-re? Hogy tudnék találkozni a zenekarral, tök mindegy hogy hol vagy hogyan!

 

Nem igazán érdekel mennyibe kerül, csak tudnám kit kell megkörnyékeznem???

 

 

Előzmény: kistutu (980)
kistutu Creative Commons License 2011.06.02 0 0 986

Azért ha tudod, akkor vedd fel az egészet! Utoljára jönnek Budapestre, biztos, hogy kuriózum lesz a felvétel!

Előzmény: RoCk'n'RoLl (984)
kistutu Creative Commons License 2011.06.02 0 0 985

Én nem vettem a koncertet. Szerettem volna kiélvezni minden percét! Sikerült. :)

Holnapután irány Pozsony! Kíváncsi vagyok, hogy ki lesz az előzenekar.

Előzmény: NICK (981)
RoCk'n'RoLl Creative Commons License 2011.06.02 0 0 984

Azért megpróbálom hátha megtudom oldani ezt a fényképező dolgot..ha nem sikerülne azért ezt elfelejteni semmi kép sem fogom!

A jegyeket kb. 1 hete szereztem be szóval rettenetesen örültem a helyeknek! :D

Előzmény: kistutu (980)
KTATTIS65 Creative Commons License 2011.06.02 0 0 983

Csak ez amit olvastál a 2009-es koncertre vonatkozott!

Előzmény: Breki1 (982)
Breki1 Creative Commons License 2011.06.02 0 0 982

Én az előzenekarral kapcsolatban ezt olvastam

 

"Elsőként a brazil megatorok, André Matos felvezető koncertjét élvezhetjük. A főhősök, vagyis a Scorpions ezt követően foglalják el a színpadot, és a monstre show egyik tetőpontjaként az Omega két tagja, Kóbor János és Molnár György is feltűnik majd"

NICK Creative Commons License 2011.06.02 0 0 981

szia!

én nem láttam, hogy bárkinek szóltak volna. én is felvettem egy csomó számot...

úgy emlékeztem, hogy tőlünk kicsit jobbra álltatok, és ebből arra gondoltam, hogy a balra mellettem a korlátnál álló emberke aki a teljes koncertet felvette nem te voltál. vagy de....? :)

Előzmény: kistutu (980)
kistutu Creative Commons License 2011.06.02 0 0 980

Sziasztok!

 

- Lesz előzenekar, de egyenlőrenem publikus. Sajnos én sem tudom...nagy titkolózás övezi a dolgot. Egy biztos, hogy nem az Omega ... huh. :)

 

- Meet and Greet-ről nem tudok. Az infóm az, hogy még sajtótájékoztató sem lesz. Mivel pénteken Ostravában, szombaton meg Pozsonyban játszanak, valószínűleg vasárnap érkeznek. A soundcheck csak hétfőn lesz, mivel vasárnap az Aréna foglalt (Joe Cocker).

 

- A setlist-en nem fognak változtatni, mint ahogy eddig sem változtattak. Sőt! Valószínűleg lekerül a Living For Tomorrow, ami igazából az "oroszoknak szólt". egy picit reménykedem, hogy benyomják a "White Dove"-ot. Nem azért, mert olyan nagy kedvencem, hanem mert legalább lenne valami exkluzív a budapesti buliban... :)

 

- A kamerát nem nagyon hiszem, hogy beengedik, csakúgy mint ahogy a fényképezőgépeknek sem nagyon örülnek. 2009-ben az első sorban voltam, és az "egyszerű" biztonsági őr, mindenkivel letetette a masinát. Amikor viszont a nyakamban lévő stage pass-t megmutattam, nekem megengedte. Igazi hülye... :)

 

- Megnéztem az Aréna alaprajzát. A 204-es szektor szerintem nagyon jó helyen van, hogy felvedd a koncertet! Fent, de mégis közel a színpadhoz.

RoCk'n'RoLl Creative Commons License 2011.06.02 0 0 979

Köszönöm szépen!

Akkor nem fogog "rákészülni" a bevitelére. :D

A Meet&Greel-ről én csak annyit hallottam amit még a neo-n hallottam mikor a jegyeket lehetett nyerni, akkor sorsolták a nyertesek közül azt aki tutira mehet meet&greel-re mást én sem tudok. :/

Előzmény: NICK (977)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.02 0 0 978

Sziasztok!

 

Valakinek van infója, hogy mi lesz a pozsonyi és a budapesti programjuk? Dedikálás, meet & greet ilyesmi? Mikor és hol lesz lehetőség találkozni a zenekarral?

 

Hol fognak aludni?? :-)  Sofitel?

 

Ki az aki tudhatja ezeket az információkat?

 

Köszönöm szépen!

NICK Creative Commons License 2011.06.01 0 0 977

szia!

esetleg kézben vagy táskában? :)

a legutóbbi pesti koncerten egy fickó a legelső sorban, a színpad előtt állva, a kordonra támaszkodva vette fel az egész koncertet kamerával, és senki sem cirmogott érte...

nemtom most másként lesz-é de akkor senkinek nem szóltak semmiért...

Előzmény: RoCk'n'RoLl (976)
RoCk'n'RoLl Creative Commons License 2011.06.01 0 0 976

Sziasztok!

Nem voltam még nagy koncerten, szóval fogalmam sincs hogy hogy vigyem be a kamerát.Valami ötlet? Mondjuk nem a legjobb helyen leszek (204.-es szektor) de azért szeretném megörökíteni a dolgokat. Előre is köszönöm a segítséget!

kovhegyi Creative Commons License 2011.06.01 0 0 975

Sziasztok!

 

Jegyeket lehet nyerni a Scorpions koncertre itt:

http://mymusic.hu/20110530_scorpions_budapest_2011

 

BahnScorper Creative Commons License 2011.05.31 0 0 974

Nem, ők két nappal előtte lépnek fel a Metalfesten - csak a ruszki turnéra vitték őket.

 

Azért remélem, hogy nálunk bővítik egy kicsit ezt a setlistet, mert ennél jobbakat is hallottam már tőlük...

Előzmény: KTATTIS65 (972)
Pedrito83 Creative Commons License 2011.05.31 0 0 973

Sziasztok!

 

Aki nem pesti és nem tud Pesten aludni, az hogy oldja meg a hazautat koncert után, ha nincs autója?

Mert az utolsó vonat fél 9-kor indul, akkorra meg szerintem nem sanszos, hogy befejezik a srácok, sőt még akkor kezdenek bele csak igazán!

KTATTIS65 Creative Commons License 2011.05.31 0 0 972

A Sabaton lesz nálunk is vajon az előzenekar?

NICK Creative Commons License 2011.05.30 0 0 971

itt megnézhető a turné összes setlist-je, szinte mindenhol ugyanazt nyomják 1-2 dal változtatással max.:

 

http://www.setlist.fm/search?query=scorpions+setlist

 

meg persze sok régebbi setlist is van fenn, egészen a 70-es évek közepéig visszamenően...

pityim palko Creative Commons License 2011.05.30 0 0 970

Igen, de a You and I még azért beleférhetne.:)

Előzmény: purpendicular (969)
purpendicular Creative Commons License 2011.05.30 0 0 969

Saarbrücken-ben ugyanez volt, a bootleg 1:59:10 mp. Ez szerintem teljesen vállalható. 

Előzmény: pityim palko (968)
pityim palko Creative Commons License 2011.05.30 0 0 968

21 szám, gyenge 2 óra talán megvolt.

Előzmény: purpendicular (967)
purpendicular Creative Commons License 2011.05.30 0 0 967

Azért ez simán 2 óra körül lehetett... Amúgy sem a mennyiségen múlik.

(egyes zenekarok ennyi időt 4-5 nótával kitöltenek :) )

Előzmény: pityim palko (966)
pityim palko Creative Commons License 2011.05.30 0 0 966

Csak ennyi szám volt?

Előzmény: KTATTIS65 (965)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!