Keresés

Részletes keresés

Blindmouse Creative Commons License 2000.01.18 0 0 99
nagyon szemét vagyok ezzel most? ;))
Előzmény: Blindmouse (98)
Blindmouse Creative Commons License 2000.01.18 0 0 98
Én leszek a századik :))
Előzmény: evad (97)
evad Creative Commons License 2000.01.18 0 0 97
patter fater későn ébredt, és eztet hagyta ma reggel a Drávanyeten:

patter 2000. január 18. 09:02

há akkó már csak elköszönök, bár jó lett vón kivárni az 1000. hozzászólást, de a haladásnak nem lehhet gátat vetni. veszlát az indexen, csőváz dráva! és éljen a BK!

Na de hol van? Elütötte egy motorcsónak?
patter! patter! Küldjük rád a Neander Colombot?

evad Creative Commons License 2000.01.18 0 0 96
"oszt most megint meg fog állani, mint pásztor a mezőn" – azér ez szép, meg kell adni, nem buza?
Mármint hogy, gondoltam, búzamezőn.
evad Creative Commons License 2000.01.18 0 0 95
Desider, ne kábíts ezzel az idétlen extrás oldallal, jobbakat is kifütyültünk már. Azér öröm, hogy egyre többen szédelegnek ide.
Te legalább tudod, hogy Háromszem mér Háromszem?
Előzmény: Desider (94)
Desider Creative Commons License 2000.01.18 0 0 94
Legyetek üdvözülve, tisztelet és méltóság Nektek, főleg a topiknyitónak és más erre tekergő fantatic embereknek.

Hipotézisek:
Háromszemű kicsit el...
Mickey próbálkozik a Ló-kicsinálással, de sajnos a Garam Valley-t kiköllvennyi a sorozatból...
Nem tűnhetett el Csubakka, ugyanis egyik kerületi újságban olvastam róla decemberben...

Amúgy általánosan: a BK beindult egy-két hete (sorozatos eseményviharok robaja - de szép képzavar!), oszt most megint meg fog állani, mint pásztor a mezőn.

Dehát jó pap boltig tanul, mert nem akar cetliről vásárolni.

Csá
Mr. Wolf
www.extra.hu/veronika - ÉRDEKES!!!

Előzmény: evad (93)
evad Creative Commons License 2000.01.18 0 0 93
Nem fogsz ki rajtunk, Asztorok asztora, méghogy rendesen nézed, vedd úgy, hogy ezennel pótvizsgára vagyol utasítva, mer szerintem még a hol/napon is rajta van, hogy Andrásnak csak egy idő óta kampó.
Elég nagy ügy volt belőle.
Előzmény: AstorA (92)
AstorA Creative Commons License 2000.01.18 0 0 92
Akkor ismét egy újonc!
Én nézem rendesen és jól fel is készültem a topic-ból, sőt, még a honlapot is megnéztem, de egyvalamin régóta rágom magam: miért Magtal(An)drás? Kata, DAni, Bandika nem is az övé vagy mi?
Egyébként a Ló arca nagyon tetszett tegnap, amikor HercigÉva megköszönte hogy ilyen barátai vannak a fiának!!!
Bróker Creative Commons License 2000.01.18 0 0 91
Jó, hogy vannak friss topic-BK fanok, de néha úgy fest, mintha csak eccer-kéccer hallottak volna a sorozatról, ami szégyen vazze! Pl.nem tudják Ganxta Zsótró, hogy Háromszemű (mintha Rádiójáték lenne a sorozat!), nem tudják ki lesz Gézu (a fél topic erről szól), nem tudják ki LepedőNóra aptya (R.B.), nem tudják ki a buzi (akinek nincs akváriuma). És persze nem tudják, hogy Szopacs Szoperátor a mi Fortune-tellerünk(és ha eléggé nyaggatjuk kottyint!!)! Ne értetlenkedjetek itt, Ákost a Pejt ejti a vád, de Análintrúder Micky lealázza,megagyalja az biztos!
Előzmény: evad (90)
evad Creative Commons License 2000.01.18 0 0 90
Nőtt neki egy pluszba, úgy.
Előzmény: KOBOLD (88)
buza sándor Creative Commons License 2000.01.18 0 0 89
Mi a kobold, te még nem láttad Rékasit, a háromszeműt??????
Előzmény: KOBOLD (88)
KOBOLD Creative Commons License 2000.01.18 0 0 88
Erdekes feladat volt megfejteni, hogy kit hivtok kinek. Egyet nem ertek: a Zsolt hogy lett kuklopsz, vagy haromszemu?

Kob

Szopi Creative Commons License 2000.01.18 0 0 87
JA még valami. A nyomat ott marad az adatbankban, de tárgyi bizonyíték nélkül nem sokat ér a bíróságon. NO hát ez van. De lehet, hogy majd találnak sörény szálakat is, és a dns vizsgálat bebizonyítja az igazságot.
Előzmény: cyber.greg (82)
Szopi Creative Commons License 2000.01.18 0 0 86
CYber-greg,
benned egy Garamvölgyi veszett el! Egy Holmes! Egy ColUmbo! Szóval: Berényiék naponta mosogatnak, de még ha le is vennék róla Áki patalenyomatát, honnan tudná Garam, hogy Ákié??? Kizárásos alapon? Ahhoz le kéne csekkolni mindenkit, aki eddig valaha is kajált Berényiéknél.
Amúgy nem csak jobb patával gyújtott - de csak jobbkezes nyomat maradt 'értékelhető' - a többi leolvadt a kannáról vagy mittudomén. MAjd a Küklopsz megmutatja, ha már megszerezte(tte).
Amúgy egészen rácsattant a piróra. BS, Globe, legutóbb meg a lőporgyár. Még a végén kiderül, hogy ő lőtt (F)Arkan-ra, a preparált golyókkal.
Előzmény: cyber.greg (82)
ugrifules Creative Commons License 2000.01.18 0 0 85
Nem probaltad? Pedig nagyon divatos manapsag :)))

Vajh kire fog razizzenni Komolyka Kristof? Nehogy megint lelki torest okozzon egy jottment sztarocska Busztinak...Redijovan Telefonbetyar utan ez mar sok lenne neki. Meg a vegen Lucanal kotne ki...

Előzmény: rettegen (84)
rettegen Creative Commons License 2000.01.18 0 0 84
de hogy a rákba lehet csak jobbkézzel felgyújtani a night clubbot?
rettegen Creative Commons License 2000.01.18 0 0 83
okok
csak nem térek magamhoz, hogy egy szinészkirály jelölt belép asorozatba:-) ahaha
igy nem lesz hamlet!

Előzmény: evad (81)
cyber.greg Creative Commons License 2000.01.18 0 0 82
Jo akkor Baratok kozt, szoval mijen hujeseg mar, hogy Akos ujlenyomatat nem tudjak levenni barmi masrol, csak a kezerol? A pohar, kanal, tanyer amikor vacsizott, "megkapta" az ujjlenyomatait.
Es ha ellopjak a benzineskannat, akkor azzal nem ernek el semmit mert a rendorsegnek megvan az ujjlenyomat az adatbazisban.
evad Creative Commons License 2000.01.18 0 0 81
Ne legyetek ennyire OFF-ok, próbáljatok a BK-ra koncentrálni.
Előzmény: rettegen (80)
rettegen Creative Commons License 2000.01.18 0 0 80
azt!
én is cak hallottam, de ha olyan a könyve mint az elöadása, akkor lehet, hogy kihagyom, pedig 15-20 évi munkája fexik benne.

Viszont a Latinovitsot sajnálom -- jól rábaszott itt a nagy hösködésre, utánzásra!!!!!!

Előzmény: zsombi (76)
evad Creative Commons License 2000.01.18 0 0 79
Nemhogy nem lett öngyilkos, vaze, de még lehet, hogy él, mint Petőfi – ha ez nem moderálandó blaszfémia – oszt elkapja a Graham Valley, mint a náthát.
Előzmény: zsombi (76)
rettegen Creative Commons License 2000.01.18 0 0 78
németh Kristóf?????? :-O
info: ö megtudja mondani, hogy hol van felvarrva plébojMóni mellye, mert ö azt igencsak megnézte, söt mitöbb meg is qfircolta! ez tuti!
csak azt nem értem ez az ulmannKriszta mér jár mindig ugy mint egy trampli, úgy csattog mindig a cipöje!!
Géza rossz fát tesz a tüzre vagy ö lesz a Misi társa aki bevezeti a "dugós"hétköznapokba a'la sitt style????
Előzmény: buza sándor (74)
evad Creative Commons License 2000.01.18 0 0 77
OFF
emil suhant
ON
Előzmény: buza sándor (74)
zsombi Creative Commons License 2000.01.18 0 0 76
Azt, hogy József Attila nem is lett öngyilkos?
Hát elolvasnám a könyvét.
Előzmény: rettegen (72)
zsombi Creative Commons License 2000.01.18 0 0 75
Ez a mosógép project a Szomszédok szellemi plagizálása. De felfogható a legrozogább nézők diszrét ideterelgetési próbálkozásaként is.
buza sándor Creative Commons License 2000.01.18 0 0 74
OFF
evad, emilcímedet visszadobja a levelező.
Van valamim a számodra!
ON
Kuffszter 1-2 éven belül kibuggyantja bájait, úgy legyen a nevem buza. Cár sokat ügyezik valaki felrobbantsa mint a nagyferót. Géza a jövő héten érkezik. Informátoraim a TV-újságon keresztül súgták meg. Semmi Kamarás, a jungle trip hop sanzon király, hanem nem más, mint Németh Kristóf, aki anno julcsit firkálta a szászédiből, de a süllyedő hajót elhagyva a nyerő LÓra tesz: feltűnik a békában!!!!!
Előzmény: evad (70)
ugrifules Creative Commons License 2000.01.18 0 0 73
Magdusnyanyus baratkozik mar a wörlpul dezsaval? Sajna tegnapi reszrol lemaradtam :( Telleg raferne egy alapos mosas, a 12 program kozul az utosebbel.
Meg egy turbocentrifugalas.
Vagy Vilmoskorte rakja ki az uccara a dobozzal, marad neki a mosogep meg a lé, oszt huzhat Interlakenba verni a blattot meg a nyeremenyt.
Előzmény: rettegen (65)
rettegen Creative Commons License 2000.01.18 0 0 72
mán megvolt!
mármint a képnézegetés, nem az egyszarvú!
KofferEszti nem fog szerepelni -- playboy, ckm -- engem csak ez érdekel!
Na persze meg a Géza (ki lesz talán a KamrásIvan?)

Különben a Garam valley nagy nyomzó: nemtom hallottátok-e a JózsefAttis ügyét???

Előzmény: buza sándor (71)
buza sándor Creative Commons License 2000.01.18 0 0 71
Már más is próbálkozott közöttünk jólértesülteskedéssel, de nem vajazzuk. Egyedül a szopirátor a sztorilájner az, akinek elnézzük, ha baromira vágja a sorozat jövőjét, meg a tévéújságoknak. A lópofa hozzászólásokat szeressük, ezért nézzük a békát minden este lelkesen!!! Én vaze a Körte Vilmos helyében már rég kimostam volna a Magdit, oszt összemenne. A Kacsintós Mellűről el a kezekkel. Third eye Blind meg elbír két sorozatot is, a Joyban mínusz gyök kettő fokban egy szál cerkában izzít, higgyetek nekem, nem akarjátok látni a képeit.
Előzmény: rettegen (69)
evad Creative Commons License 2000.01.18 0 0 70
A topicot a Drávanetről hoztuk át, ez ott van a topic elején, ezért 2.
Előzmény: rettegen (69)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!