Keresés

Részletes keresés

Atahualpha Creative Commons License 2005.08.12 0 0 210
Köszi, megkaptam a képeket:-)
Előzmény: norsycat (209)
norsycat Creative Commons License 2005.08.12 0 0 209

OK, felteszlek. Át is küldöm neked a tegnapi csomagot.

Sikerült megfejteni, mit csináltam tegnap rosszul. Szerencsére van egy szagértő kollégám.:))))) Úgyhogy friss képek láthatóak a kicsikről a kölyök oldalon.

Aranyos a kis Hope.

Előzmény: Atahualpha (206)
Atahualpha Creative Commons License 2005.08.12 0 0 208

Én is küldök képet a babákról:

 

Hope , a kis "reménységem":-)

 

 

Előzmény: norsycat (201)
Atahualpha Creative Commons License 2005.08.12 0 0 207
A svéd nekem aktuális , köszi szépen
Előzmény: Raszputyin Sib (205)
Atahualpha Creative Commons License 2005.08.12 0 0 206

Nagyon szépek, köszi:-)

Örömmel nézegetek még több képet róluk, felvehetsz nyugodtan a listádra:-))

Előzmény: norsycat (201)
Raszputyin Sib Creative Commons License 2005.08.11 0 0 205

A honlapom Extrák oldalára feltettem egy tájékoztatót arról, mi az előírás, ha veszettség antitest vizsgálatot kell csináltatni. (www.raszputyincat.com)

 

Ha olyan szerencsétek van, hogy Svédországba, Norvégiába, Angliába adtok el macskát :)

 

Zafir06 Creative Commons License 2005.08.11 0 0 204

És a budaörsi Fresis bemutatónak már megvan a helye,hogy hol lesz?Bár elég nagy az a Tesco!

norsycat Creative Commons License 2005.08.11 0 0 203
Az ásás testhezállóbb neki:)))))))))
Előzmény: Raszputyin Sib (202)
Raszputyin Sib Creative Commons License 2005.08.11 0 0 202

Nagyon cukik, gratulálok! 

Maestro pedig igazán hasznos segítség a kertben :)

Kapálni még nem tud? :))) 

Előzmény: norsycat (201)
norsycat Creative Commons License 2005.08.11 0 0 201

Lady Blue:

 

 

Lollypop:

 

Itt pedig Maestro papci szüreteli a körte termést:

 

 

Fotóztam a többiekről is, de nem akarok annyi képet ide szúrni. A "cicakpes " listámon lévőknek ma küldtem jó sokat. Ha akarod,  felveszlek a listába.

Sajnos a honlapomat nem tudtam megfrissíteni, valami "ármány" van.

Előzmény: Atahualpha (198)
selkirk rex Creative Commons License 2005.08.10 0 0 200
Bocsánat,3-4-ét akartam irni.
Előzmény: selkirk rex (199)
selkirk rex Creative Commons License 2005.08.10 0 0 199

Sziasztok.

Nekem lényeges lenne a vége időpont,mert én csak szeptember 4-5-én viszem fel a macsokat a Fresibe és Bélával csak akkor tudnék csináltatni képeket.Ha hamarabb kell a kép, akkor keresek erre felénk fotóst.

Előzmény: Gabinet (194)
Atahualpha Creative Commons License 2005.08.10 0 0 198

Ok,ha nem felejtem el szólok előtte.

És kapunk képet a Lord-Lady Blue-ról? :-))

 

Kár, hogy nem jössz.

Így belegondolva nekem is jó sűrű lesz, szept 3-4 Fressi, aztán szept 17-Bratislava, szept 18 Famkat, Október két napos Debrecen, November két napos Olaszország (ha nem jön közbe semmi), és még a Lurdy kiállítás is. Tényleg, nem tudja valaki az mikor lesz?

Előzmény: norsycat (197)
norsycat Creative Commons License 2005.08.10 0 0 197
Ja, a Fresibe nem megyek, mert nagyon zsúfolt lesz így is az ősz meg Mócka is szülni fog akkortájt.
Előzmény: norsycat (196)
norsycat Creative Commons License 2005.08.10 0 0 196

Hát ha el nem felejtem, akkor szívesen elviszem. Szóljál előtte, mert addigra biztos nem lesz a fejemben.

A megmaradt két picike szerencsére szépen fejlődik, s Lord Blue-ról immár végérvényesen kiderült, hogy Lady.

Előzmény: Atahualpha (192)
Atahualpha Creative Commons License 2005.08.10 0 0 195

ok, lebeszélem a Bélával a szőrösök fotózását:-)

 

 

Előzmény: Gabinet (194)
Gabinet Creative Commons License 2005.08.10 0 0 194
lehet kezdeni a vége felé meg úgyis hajtani foglak benneteket
Előzmény: Atahualpha (190)
Gabinet Creative Commons License 2005.08.10 0 0 193
azt hiszem a fekvö változat a célszerübb
Előzmény: norsycat (191)
Atahualpha Creative Commons License 2005.08.10 0 0 192

Hű Norsy,neked az megvan? Megnézhetem majd? Jössz a Fressibe a macskabemutatóra, mert ha igen elhoznád oda hogy megnézzem?

 

Hogy vannak a babáid amikről a klubnapon beszéltünk?

Előzmény: norsycat (191)
norsycat Creative Commons License 2005.08.10 0 0 191

Álló vagy fekvő A/4?

Előttem van a tavalyi RC naptár, az is kb. A/3 fekvő és a kép benne kicsivel nagyobb, mint A/4 fekvő. Ez elég jó aránynak tűnik.

Előzmény: Gabinet (185)
Atahualpha Creative Commons License 2005.08.10 0 0 190

Mi a képek leadási határideje?

 

Előzmény: Gabinet (186)
Gabinet Creative Commons License 2005.08.10 0 0 189
Az infókat a levélben leírjátok, nem a képekre kerülnek
Előzmény: Raszputyin Sib (187)
Gabinet Creative Commons License 2005.08.10 0 0 188
Ha lehet minél nagyobb legyen a felbontás, a nyers, változtatás nélküli kép a legjobb. A formátum majdnem mindegy, lehet photoshop, tiff, jpg, illetve ha véletlenül valami extrém dolog jön ki azt jelezzük. A grafikus most szabin van, ha kezdi a munkát ide irányítom
Előzmény: Raszputyin Sib (187)
Raszputyin Sib Creative Commons License 2005.08.10 0 0 187

Bocsi...

Újabb kérdések: 20x30-as méret, 300 dpi felbontásban jó?

Minden feliratot, infot tegyünk rá?

Photoshop vagy jpg formátumba mentsük?

 

Esetleg a grafikus nem tudna pár szóban ide a fórumra tájékoztatót írni, hogy pontosan mit várnak?

Köszi!

 

Előzmény: Gabinet (184)
Gabinet Creative Commons License 2005.08.10 0 0 186
minden lap tulajdonosa megkapja az elképzelést, amin apró módosításokra természetesen lesz lehetöség
Előzmény: Atahualpha (183)
Gabinet Creative Commons License 2005.08.10 0 0 185
A tényleges terület max 20x30 cm-es (A/4) ami képi megjelenés, a többi hely a támogatóé + az adatoké
Előzmény: norsycat (182)
Gabinet Creative Commons License 2005.08.10 0 0 184
Alapvetöen képekröl beszélünk, ha montázst szeretnél, akkor azt késszíttesd el grafikussal és a kész anyagot küldd át.
Előzmény: Raszputyin Sib (181)
Atahualpha Creative Commons License 2005.08.10 0 0 183

Nekem a peterbaldhoz van fotom , de a sziámi és orihoz még nincs ugyhogy én majd egybe küldöm ha nem baj.

 

Tényleg, ez engem is érdekel, van beleszolásunk hogy milyen legyen az összeállítása?

 

Előzmény: Gabinet (179)
norsycat Creative Commons License 2005.08.10 0 0 182

Nekem kellene az a méret, amekkorának a képnek kell pontosan lennie a kész naptáron, mert ha montázst csinálok, akkor a saját grafikusommal szeretném megcsináltatni.

Előzmény: Gabinet (179)
Raszputyin Sib Creative Commons License 2005.08.10 0 0 181

A képeket a naptárhoz neked kell átküldeni? Vagy közvetlenül a grafikusnak?

Ők összeállítanak egy montázst, vagy lesz majd beleszólásunk, hogy milyen legyen?

Köszi!

Előzmény: Gabinet (179)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!