Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.06.30 0 0 7257
A másodikon simán becsukhatta volna a budiajtót ha annyira kellett neki, a rohangálás helyett.
Az elsőn meg ki volt írva, hogy nem valódi pisi és nem tudom, hogy direkt volt-e, de nagyon látszott, hogy megjátsszák a dolgot.
Előzmény: Törölt nick (7256)
Jeans_King Creative Commons License 2009.06.28 0 0 7254
Láttam már Régebben is ezt az Oldalt De nem gondoltam hogy a Tiéd ^^
Előzmény: Pinologus (7248)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.26 0 0 7253
Így értettem én is. :)
Akkor gratulálok hozzá! Én is megkukkantottam. Szép kis gyűjtemény! :)
Előzmény: Pinologus (7252)


Pinologus Creative Commons License 2009.06.25 0 0 7252

"üzemeltetés" az túlzás, ingyenes tárhelyre feltöltöttem a nekem legjobban tetsző képeket, amiket itt-ott találtam; és írtam hozzá programocskákat (html, php, javascript), ami megmutatja azokat.

Sajna, az Internet Explorer 8 megváltoztatta a klippek megjelenítését, most keresem a megoldást, hogy azok is előbújjanak.

Előzmény: Törölt nick (7251)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.25 0 0 7251
Mért, Te üzemelteted azt a pisis oldalt?
Előzmény: Pinologus (7250)
Pinologus Creative Commons License 2009.06.25 0 0 7250
Van még egy rakat képem, csak időm nincs a lapot frissíteni. Azért, így, hogy bíztatást is kapok, megoldom. Írok, ha sikerült a frissítés!
Előzmény: Spriccpumpa (7249)
Spriccpumpa Creative Commons License 2009.06.25 0 0 7249

 

 Ügyes kis oldal!

 Fincsi!

 Köszönjük!

Előzmény: Pinologus (7248)
Pinologus Creative Commons License 2009.06.25 0 0 7248
Egy pisis oldal. Javaslom!
Előzmény: Törölt nick (7245)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.25 0 0 7246
Az igen! Az se tegnap volt! Az a nő azóta már nyugdíjas nénike lehet. :)
Előzmény: Pinologus (7244)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.24 0 0 7245
sziasztok.Légyszives irjatok már nekem néhány olyan oldalnak a cimét ahol láthatok sok-sok bepisilös lányt.Köszönöm szépen.
Pinologus Creative Commons License 2009.06.24 0 0 7244
Ha elküld, el leszek küldve. Legföljebb úgy járok, mint a viccbeli bácsi, amikor brunyált egy kapualjban, egy rendőr rászólt, "Nem szégyeli magát? Azonnal hagyja abba!
Az öreg elteszi, de röhög.
Most meg mit röhög, mi? Azt hiszi, abbahagytam?

35 év: amint írtam, én is a körül voltam akkortájt. A rövid óra alatt nem kértem el a személyijét, de ő is a körüli lehetett. ( csak a szőrszálhasogató pontosság kedvéért: az eset 1978 és 1984 között történhetett)

És jól nézett ki, arányos, nem gebe, de nem is telt, kedves, értelmes arc, szóval jó csaj volt.

Egyébként az első csajom, akit megdugtam, 12 évvel volt idősebb nálam. Azért jó volt - nekem. Mert én vagy 6-7 szer elmentem, mindegyik pillanatok alatt, oszt a végére valahogy Ő is eljutott. Mondta is, ha tudja, hogy szűz vagyok, nagy ívben hagy a picsába.
Előzmény: Törölt nick (7243)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.24 0 0 7243
1. Azért ezt valahogy elfelejtetted megírni a történetben. Így egy kicsit más a helyzet, de azért így is irigyellek. Ez is elég ritka, de el tudom képzelni, hogy van ilyen. Én még régebben, jó pár éve találkoztam a Népligetnél az e-klubban olyan kiscsajjal (tinicsajjal), aki szó szerint két mondat után dugni akart. Mondjuk ő is már eléggé be volt állva. Emlékszem, engem ez akkor nagyon meglepett, hogy van ilyen is.

3. Én akkor olyan zavarban lennék, hogy pisilni se nagyon tudnék. Amúgy mi van akkor, ha nem azért megy oda, hogy fogja neked, hanem azért, hogy jól elküldjön a sunyiba?!

4. 35 éves az azért elég öreg! Bár attól is függ, hogy kihez képest, meg hogy hogy néz ki. Egyszer még olyan 20-21 éves koromban volt "dolgom" egy 30 éves csajjal/nővel. Csak utána tudtam meg, hogy 30 éves és tökre ledöbbentem, mert nem nézett ki többnek 24-25-nél. Akkor még a 30 éves is öregnek tűnt, most azt mondom, hogy az még elmegy.
Előzmény: Pinologus (7242)
Pinologus Creative Commons License 2009.06.24 0 0 7242

1. A csaj nem volt józan; de nem is gusztustalan részeg, valahol a kettő között. Valszeg a piától fokozott hiányérzete lehetett; sajnos, ez már sose fog kiderülni.

 

2. Igazad van, millióból egy ha akad, én meg éppen akkor jártam arra. Az is lehet, hogy (mivel a dolog a Városligetben történt), a szesztől hajtva azért ment a Ligetbe, hátha összeismerkedik valakivel, aki megdugja. Ilyen eset azért többször akad; mármint hogy kicsit mólésan feltör a csajban a dughatnék, de éppen nincs állandó partnere.

 

3. Ha egy jó külsejű csaj odajönne mellém, miközben pisilek egy bokor tövében, valszeg (ill. biztosan) megkérdezném, "nem akarod fogni egy kicsit?"

 

4. Tényleg megtörtént, aztán leültünk egy padra, várva a sötétedést. De én már akkor se voltam független, túl hosszú ideig nem tudtam kimaradni (így, magyarázat, előzetes bejelentés nélkül), ezért egy idő után felálltam, és hazaindultam. A csaj még könyörgött pár percig, de nem tudtam mit csinálni. Biztos akadt neki aztán más is.

Szóval így történt, dehát néha kihagy az ember, vagy kényszrül kihagyni nagyon kitűnő alkalmakat is. A csaj amúgy az átlagosnál jobb nő volt, bár nem az a szexbomba, és az akkori magam korának megfelelő életkorú is (azaz 35 körüli).

 

Előzmény: Törölt nick (7236)
Jeans_King Creative Commons License 2009.06.24 0 0 7241
Örülök Ha tetszett = ))
Előzmény: ywatergate (7226)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.23 0 0 7240
Egy sor pisi, egy sor nád,
megint pisi, megin nád?
:D:D:D :):):) :D:D:D
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.22 0 0 7239
Ja, az úgy mindjárt más! ;)
Előzmény: oldman1 (7237)
Tekergő2 Creative Commons License 2009.06.22 0 0 7238

Rizikós kicsit valóban,de abban a szituban nem biztos hogy gondolsz erre.Volt sajnos olyanban is részem,hogy egy addíg haver egy bepisilésem után eléggé eltávolodott tőlem:( De a pozitív élmények megérik a reszkírt:)

Találkoztam hasonló szituval énis és valóban van olyan bepisilős ember az utcán aki visszataszító.

Előzmény: Törölt nick (7231)
oldman1 Creative Commons License 2009.06.22 0 0 7237
 Nem kellene hitetlenkedned, szerintem valós élményeket írt le Pinologus. Mindössze a "csaj" helyett kell "nagymamát" olvasni,  és összeáll a történet. :-))
Előzmény: Törölt nick (7236)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.22 0 0 7236
Ilyen van??? Akkor Te nagyon ellenállhatatlan lehetsz a nők szemében.
Ez nekem elég hihetetlenül hangzik, hogy egy fiatal jó nő, tehát akinek eléggé föl van pumpálva az önbizalma ahhoz, hogy ne álljon szóba akárkivel az utcán, és még igényes is, és tényleg csak a nagyon nagy szükségből pisil az utcán, tök ismeretlenül hagyja hogy törölgessem a punciját, netán még tartja is, hogy dugjam meg. És mindemellett az sem zavarja hogy mindenki látja, na és persze nem kurva, mert az más téma. Ilyen nőből talán egy millióból ha akad egy és akkor még nem is túloztam.
Mellesleg engem nagyon zavarna ha bárki odajönne hozzám, miközben szükségből a dolgomat végezném, legyen akár ki is az. Gondolj bele: az elején csak azt látod, hogy valaki néz és jön feléd, miközben ott wc-zel. Azt se tudod hogy ki az és mit akar. Téged nem zavarna?
Ahogy jövök-megyek itt-ott és látok egy jó nőt, bizony előfordul hogy megszólítom, de ez esetek nagy többségében még a köszönést sem fogadják. Akkor utcán pisilés közben nehezen hiszem el ezekről a csajokról, hogy szó nélkül tartják a puncijukat. Pedig mások elmondása alapján nem mondhatom, hogy annyira visszataszító külsővel rendelkeznék.
Szóval ha az előző történet tényleg megesett, akkor nagyon nagy gratulációm hozzá! Nagyon nagy mázlista vagy!
Előzmény: Pinologus (7233)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.22 0 0 7235
Ha én lettem volna a kollégád helyébe én akkor is hevesen tiltakoztam volna, mikor mondtad neki, hogy veled is elő szokott fordulni. Csak akkor vallanám be ha már tényleg minden kötél szakad.
De hát nem vagyunk egyformák. :)
Előzmény: boy69 (7234)
boy69 Creative Commons License 2009.06.22 0 0 7234
 A legtöbbször én is sörözés közben szeretek bepisilni. Ülünk a haverokkal az asztalnál, és szép lassan aprókat eresztek be, ők észre sem veszik, a póló vagy a pulóver eltakarja. A múltkorában éppen egy olyan kollégával söröztem kettesben, akiről nem is gondoltam volna, hogy ő is szokott bepisilni. A dolog a következőképpen derült ki:

Már javában iszogattunk, amikor elment WC-re. Amikor közeledett vissza az asztalhoz, az egyik kezével próbálta eltakarni a nadrágján lévő nem nagy pisifoltot. Magyarázkodni kezdett, hogy a vízcsap meg a kézmosás a folt okozója. Gyakorlott bepisilőt azonban nem lehet ilyennel átverni, a folt formájáról meg tudom állapítani (ha nem túl nagy a folt), hogy bepisilésből ered-e vagy sem. Megnyugtattam, hogy előttem nem kell magyarázkodnia, ha sokat iszom, velem is megesik. Ekkor árulta el, hogy ha sörözik, és utána nincsen randija, akkor kedvtelésből szokott néhány cseppet becsorgatni. Egészen megkönnyebbült, amikor elárultam neki, hogy én is szoktam. Tovább ittunk, de a bepisilést azért nem vittük túlzásba. Éjszaka az utcán hazafelé menet megkérdezte, hogy szoktam-e esetleg nagyobbakat is beereszteni. Nem árultam el neki, hogy néha igen. A sok sör hatására valami bepisilős meg maszti versenyt emlegetett, de nem mentem bele a dologba, azt már itthon biztosan észrevették volna. Amikor elköszöntünk egymástól, az én farmerom már száraz volt, ő még akkor tett rá egy keveset.

Nem is tudom, mi lett volna, ha a fenti eset nem kollégával, hanem valamelyik kolléganővel zajlott volna.

Előzmény: ywatergate (7227)
Pinologus Creative Commons License 2009.06.22 0 0 7233
Elég sok ilyet láttam már. H atehetem, odamegyek a csajhoz egy papírzsepivel a kezemben, és ha nem tiltakozik, megtörlöm a punciját. A legtöbb csak megköszöni, de akadt egy, amelyik fölemelte a seggét, és behajolva tartotta, hogy dugnám már akkor meg. Csak azért hagytam ki, mert a Városliget közepén vagy 100-an látták volna, és akkor biza valszeg az utolsó lökésekre már vagy 10 rendőrautóból kipattant zsaru lábdobobogása közepette került volna sor. (Akkor még senki nem mutatta meg, hogy hogyan lehet futva kefélni. Igaz, azóta se).
Előzmény: Törölt nick (7232)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.22 0 0 7232
Jaj, mit láttam szombaton! :) Majdnem el is felejtettem mesélni. Szombaton dél körül a belvárosban egy parkban láttam egy nagyon szexi, nagyon jól kinéző 20-25 év körüli csajszit nyilvánosan pisilni. Ugyan nem bepisilt, csak pisilt egy fa tövében, de ez is nagyon izgató volt. Nem mertem nagyon feltűnően bámulni, mert ott állt mellette a pasija. Csak az nem látta, aki nem akarta. Közben éreztem, hogy kezd egyre szűkebb lenni a gatyám csak attól, hogy néha odasandítottam. Ha egyedül lett volna, tuti hogy oda megyek hozzá és megszólítom. Pedig alapjában véve elég gátlásos vagyok.
Nem minden napi látvány volt, az biztos! :)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.22 0 0 7231
Azért ez elég rizikós, mert van akinek nem jön be ez a dolog és ők gusztustalannak, undorítónak tarthatják ezt a dolgot.
Én például magamon is nagyon meglepődtem, ahogy reagáltam a következő eset kapcsán. Pár éve mentem hazafelé az utcán egy elég forgalmas helyen. Fáradt voltam, nem is nagyon nézelődtem, csak faarccal bandukoltam hazafelé. Egyszer ám látom hogy egy csávónak, aki előttem haladt teljesen pisifoltos a melegítőgatyája majdnem egészen a térdéig. Nem tudom, hogy részed volt-e előtte, vagy drogos, vagy beteg, esetleg hajléktalan, mindenesetre nem volt százas az biztos és nem volt túl bizalomgerjesztő látvány.
Ekkor lepődtem meg saját magamon. Mert én, aki élek halok a bepisilésért, abszolút nem izgatott a látvány, hanem inkább undort éreztem.
Aki idegenkedik a bepisiléstől, lehet hogy egy normál esetű (értesd: direkt örömszerzés céljából, vagy csak a poén kedvéért, egészséges, ápolt emberrel történő) bepisiléssel is így van.
Előzmény: Tekergő2 (7230)
Tekergő2 Creative Commons License 2009.06.21 0 0 7230
Ez nagyon jó lehetett,pont így lehet rájönni,hogy kit érdekel a dolog:)Hasonló helyzetben voltam már énis,csak pont nekem mondta haverom hogy engedjem el magam,meg hogy nem merem,aztán meglepődött és ő is becsurgatott:)
Előzmény: ywatergate (7227)
Tekergő2 Creative Commons License 2009.06.21 0 0 7229
Üdv.Köszi a pozitív hozzászólást,örülök hogy van akinek tetszik!Továbbra is leszek és mesélek történeteket,de szívesen is olvasok hasonlókat!
Előzmény: ywatergate (7225)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.21 0 0 7228
A masztizásról jut eszembe, hogy nekem gyakran nem is kell bepisilnem előtte/közben. Sokszor elképzeltem már, hogy egy világos farmerban (a konkrét kedvencemben) sétálok az utcán és nagyon kell pisilnem. Annyira, hogy nem tudom tartani és az egész egyszerre bemegy, akármennyire is erőlködök ellene. A képzeletemben ilyenkor mindig fényes nappal van és sokan vannak az utcán és jó páran meg is bámulnak, köztök sok nagyon jó csaj is. Ilyenkor már annyira szokott izgatni ez az egész elképzelt dolog, hogy általában ilyenkor jön a "pukk". :)
Annyira azért nem vagyok bátor, hogy ezt az életben is megtagyem, főleg olyan helyen nem, ahol sokan ismerhetnek. Mindenesetre a gondolattal jó eljátszadozni.
ywatergate Creative Commons License 2009.06.21 0 0 7227
Sörözés közben is pisiltem már be. De az nem nyilvános helyen volt. A haverom kezdte, mondta h már nem bírja. Viccből mondtam neki, akkor engedje bele a farmerébe. Megtette... Én nevettem, de belül nagyon izgatott a dolog. Az én farmeremben ment aztán haza, a pisiset ott hagyta:) Utána én is elengedtem...

Azóta kezdett el érdekelni a dolog. Ágyba egyébként spontán nem pisiltem még, de ágyból ki a földre, igen. Az is nagyon jó érzés, ha vonz a pisiszex:) Ezt már többször megtettem, utána még jobb a maszti.
Előzmény: Tekergő2 (7204)
ywatergate Creative Commons License 2009.06.21 0 0 7226
Jók a képeid, Jeans King:)
Előzmény: Jeans_King (7219)
ywatergate Creative Commons License 2009.06.21 0 0 7225
Szia Tekergő!

Jó téged olvasni. Nem vagyok homo, de nem vetem meg a fiúkat sem, ha úgy alakul. Volt már részem közös pisilésben, az nagyon tetszik. Előfordult, hogy több is lett belőle, de az eredeti élmény hatására.

Előzmény: Tekergő2 (7197)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!