Keresés

Részletes keresés

.-eyewitness-. Creative Commons License 2005.02.19 0 0 2

hehe :)

rám számíthacc

csipkebogyo Creative Commons License 2005.02.19 0 0 1
Hajrá és sok sikert!
Előzmény: venge (-)
bindera Creative Commons License 2005.02.19 0 0 0
0
venge Creative Commons License 2005.02.19 0 0 topiknyitó

 

Guzzy komámmal gondolkodtunk, hogyan lehetne összehozni néhány, környékbeli, természetbarát, kellően fanatikus, amatőr fotóst.

Hát nyitottam egy topicot!

 

Bízom abban, hogy összejön egy remek kis társaság, akikkel néha- néha összeülnénk (a szó szoros értelmében) egy- egy pohár bor, sör, üdítő mellett - Papugaját idézve - egymás próbálkozásait fikázni, meg az okosabbtól kérdezni okosságot!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!