Guzzy komámmal gondolkodtunk, hogyan lehetne összehozni néhány, környékbeli, természetbarát, kellően fanatikus, amatőr fotóst.
Hát nyitottam egy topicot!
Bízom abban, hogy összejön egy remek kis társaság, akikkel néha- néha összeülnénk (a szó szoros értelmében) egy- egy pohár bor, sör, üdítő mellett - Papugaját idézve - egymás próbálkozásait fikázni, meg az okosabbtól kérdezni okosságot!