Keresés

Részletes keresés

venge Creative Commons License 2005.03.06 0 0 70

Csak a magad nevében... légyszíves!

De, persze én is megyek! :)

guzzy Creative Commons License 2005.03.06 0 0 69
Természetes, hogy mi csatlakozunk
mullerp Creative Commons License 2005.03.06 0 0 68
Telefonszámodat elraktároztam, ha megjön a jóidő egyeztethetünk egy időpontot tapasztalatcserére... hátha más is csatlakozna!
Előzmény: Vandras (66)
papugaja Creative Commons License 2005.03.06 0 0 67
Nekem bizonytalanná vált a mai nap is, pedig elég szép idő van. Egy sétát azért valszeg teszek valamerre.
Ja, kocsim nekem sincs.
Vandras Creative Commons License 2005.03.05 0 0 66
Ha érdkel Mártély, egyeztethetünk. Eljössz valahogy Vásárhelyre, és amikor mondod, hogy hol, mikor, kiTAXIzlak a tetthelyre szívesen. 20/9154455
Előzmény: mullerp (64)
Vandras Creative Commons License 2005.03.05 0 0 65
Sajnos egyet kell értenem veled, hiszen ez a mai nap fényileg borzalmas volt, és a holnap is hasonló lesz. Esetleg annyiba más, hogy nem a hó fog esni, hanem valami óno eső. Azt pedig valahogy nem szeretem mert esés a két hónaps gépemmel nem nagyon hiányzik.
Kéne valami tavaszcsalogatót kitalálni.
Előzmény: mullerp (64)
mullerp Creative Commons License 2005.03.05 0 0 64
Mennék én Mártélyra veled, de se kocsim, se más közlekedési eszközöm... A fotózást meg ne a vonathoz kössük... amúgy meg az égre nézve max FF képeket tudnánk csinálni erős kontraszthúzással... Pedig a hétvégén én is meg akartam sétáltatni a telét a közeli erdőben!
Előzmény: Vandras (63)
Vandras Creative Commons License 2005.03.04 0 0 63
Én a vasárnap délutánt, gépemmel, tartozékaival együtt szabaddá teszem magam, csak az a kérdés, hogy HOL?! Nekem a szinte heti menet Mártély, az innen Hódmezővásárhelytől mindössze 8 km. Ötleteket várok.
Előzmény: papugaja (62)
papugaja Creative Commons License 2005.03.04 0 0 62
Kevésbé fizikai elfoglaltságra gondoltam, mondjuk fényképezgetni ezt-azt, vagy megmustrálni egymás gépét, megbeszélni az aktuálpolitikai vonatkozásokat...
Előzmény: mullerp (60)
venge Creative Commons License 2005.03.04 0 0 61
Sajnos nekem dolgoznom kell,szombat és vasárnap is!!!:((((
Előzmény: papugaja (59)
mullerp Creative Commons License 2005.03.04 0 0 60
papugaja Creative Commons License 2005.03.04 0 0 59
Kinek hahózol, he?
Hétvégén akkor hólapátol mindenki, vagy kitalálunk valami értelmeset?
guzzy Creative Commons License 2005.03.03 0 0 58
Hahóóóó!
venge Creative Commons License 2005.03.01 0 0 57
Opps! Még nem!
guzzy Creative Commons License 2005.03.01 0 0 56

látom van egy mindszenti gyöngyink is. Venge!

invitáltad  már ide?

guzzy Creative Commons License 2005.03.01 0 0 55

Pfúj mán!

               Ja. lencsés van hozzá sajnos. fel kell rakni a praktikára.

venge Creative Commons License 2005.03.01 0 0 54
Símán fel kell szigszalagozni! Jó az úgy Neki!
harm2 Creative Commons License 2005.03.01 0 0 53

 

Olvastam, de hát ahogy Canonra fel lehet applikálni, Nikonra is csak fel lehet valahogy! :-)

 

Igaz, ha jól tudom, Nikonhoz valami lencsés átalakító kell.

 

 

Előzmény: venge (52)
venge Creative Commons License 2005.02.28 0 0 52

De ezt, sajnos Guzzy barátunk nem tudja kipróbálni!

Neki ugyanis Nikonja van! :)

harm2 Creative Commons License 2005.02.28 0 0 51

 

"Van nagylátó fixe valakinek?"

 

Van. 2,8/20-as Flektogon (plussz M42-EOS adapter). Szeretem. Ha majd egyszer összeülünk, elvihetem.

 

 

Előzmény: guzzy (50)
guzzy Creative Commons License 2005.02.28 0 0 50

haliho!

Van nagylátó fixe valakinek? Ugye marha jo? Moost megint belezugtam, venni kéne, de mindig, mintha a fogam huznák

papugaja Creative Commons License 2005.02.28 0 0 49
Perpillanat vöröskeretes szürke felhőkből lógó hófátylakat látok, ha DNy felé kitekintek kicsiny albérletem ablakán. Szép, de nemtom hogy a sáfrányoknak szeklic-e. Még a hósáfrányoknak se, pláne hogy azok sármányok.
Előzmény: oxyura (48)
oxyura Creative Commons License 2005.02.28 0 0 48
Szeged környékén lassan nyílnak a tarka sáfrányok.
Előzmény: venge (47)
venge Creative Commons License 2005.02.27 0 0 47
Hát, ha nem, hát nem! :)
guzzy Creative Commons License 2005.02.27 0 0 46
Ugy tünik csak pofátlan voltál
venge Creative Commons License 2005.02.26 0 0 45

Hi eye!

 

Lenne egy pofátlan kérdésem-kérésem! Valamelyik nap átugorhatnék Szegedre kipróbálni a 300 L IS USM optikádat?

Csak kíváncsiságból!

Éppen csak, hogy!

Csak rátenném a gépemre és már le is venném!

Sitty-sutty!

Előzmény: .-eyewitness-. (40)
venge Creative Commons License 2005.02.25 0 0 44

Látom, kialakulnak itt a párok, mint az óvodában! :)

 

Vandras - mullerp (Olympus)

oxyura - Guzzy (Nikon)

eyewitness - papugaja - én (Canon)

 

Apropó eyewitness! 300 L IS USM (még nem volt időm használni)

Már látom, miért fontos minél hamarabb szervezni egy találkozót! Minden vágyam egy ilyen obi! Talán nyárra összegyűlik a rá való sastojás és akkor én is veszek egyet. A fényerőt nem írtad. Gondolom 4, ugye?

.-eyewitness-. Creative Commons License 2005.02.24 0 0 43

utso update, megigérem :D

 

http://www.fotohaz.hu/fotoarena/showgallery.php/cat/500/ppuser/1606

galeri

amit kinnhagytam azt érdemes inkább nézegetni

oxyura Creative Commons License 2005.02.24 0 0 42
Helló!
Mivel nekem is a DÉGÁZ és a DÉMÁSZ számláz,gondoltam beleférek még a keretbe.
Szőke Péter vagyok,amúgy csak Petya.1970-ben születtem Gyulán.Békéscsabán élek feleségemmel és 8 hónapos kislányommal.1988 óta fotózok.Ezt megelőzően pár évig madarászkodtam (gyűrűzőtábor,fészekfelmérés,vizimadárszinkron stb...)Legnagyobb élményem ebböl az időszakbol az volt,hogy 1988 decemberbében Gyula-városerdőn regisztráltuk a Lazurcinege első hazai előfordulását.
Zenit fotópuskával kezdtem,majd Yasica107+sigma 400/5,6 következett,majd egy Nikon FA+sigma 400/5,6.
Mostani felszerelésem:
Nikon F5
Nikon D70
Nikkor 500/4 AF-S II.
Nikkor 70-200/2,8 AF-S VR
Nikkor 17-35/2,8 AF-S
Nikon TC 14 E II.
Nikon SB 800
Manfrotto 350SHMVB+monopod
Wimberley állványfej
Kedvenc témám a madarak fotózása
http://www.fotohaz.hu/fotoarena/showgallery.php/cat/500/ppuser/2225

Az albumok még nincsenek teljesen készen!
Röviden ennyi
papugaja Creative Commons License 2005.02.24 0 0 41

Esztmostesztmér???
csakazértis: 

Papugaja galériája

 

Ja, obik meg egyebek: EF1,8/50 II, EF3,5-4,5/28-105 USM, Flektogon 2,8/20, Novoflex 5,6/400, Soligor közgyűrűsor, sajátbarkács vezetékes kioldó (az EOS 100-asra aljzatot is kellett operálnom), RC-1 távirányító, Metz 32 Mz3i vaku, Lunasix 3 fénymérő, Manfrotto 055ProB állvány, gömbfej, a teleobihoz szintén sajátbarkács monopod.

Előzmény: papugaja (39)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!