Keresés

Részletes keresés

venge Creative Commons License 2005.03.15 0 0 100
Papugaja! :)
venge Creative Commons License 2005.03.15 0 0 99

Szegeden, milyen boltban cseréled a táskád?

Az én zsákomat Pesten vettük, ugyanis itt a környékben nem találtunk olyan boltot, ahol forgalmaznak fotós hátizsákokat!

venge Creative Commons License 2005.03.15 0 0 98
Megbeszéltük!
Előzmény: oxyura (97)
oxyura Creative Commons License 2005.03.15 0 0 97
Ha gondolod,jövő hónap végén összefuthatunk Vásárhelyen,mert minden évben ott fotózok a Lovaséletnek az Állattenyésztési napokon.
Péntektöl vasárnapig ott leszek!
Előzmény: venge (37)
oxyura Creative Commons License 2005.03.15 0 0 96
Hát akkor nem csodálom,hogy nem telt be a kártyád!
Előzmény: venge (95)
venge Creative Commons License 2005.03.15 0 0 95

A városhatárt jelző táblán ez állt!

De éppen csak keresztül mentem rajta!

Előzmény: oxyura (94)
oxyura Creative Commons License 2005.03.15 0 0 94
Ha minden igaz ,Akkor a photo trekkeremet egy superre.
Biztos Biharugrán jártál?
Én 22-én megyek lest építeni oda.Szerintem egy kurva jó hely.
Előzmény: venge (93)
venge Creative Commons License 2005.03.15 0 0 93

Tegnap tettem egy kört! Voltam Csabán, Gyulán (tisztára, mint egy homo filmben :-)), Biharugrán, Vésztőn, de nem találtam igazán semmi érdemlegeset (kivéve a baglyok)! Elkélt volna a segítség, hogy merre "kalandozzak"!

 Talán a Sebes-Kőrösön mentem keresztül, amikor megláttam két fotóst, de szerintem ők is csak úgy szenvedtek - várva a tavaszt - ahogy mi szoktunk Guzzy komámmal Mártélyon!

venge Creative Commons License 2005.03.15 0 0 92

Milyen zsákot cserélsz ki?

Lassan csak eljön a tavasz és kimehetnénk, egy páran, együtt a természetbe!

Előzmény: oxyura (91)
oxyura Creative Commons License 2005.03.15 0 0 91
Én meg 18-án megyek szegedre kicserélni a zsákomat.
Előzmény: venge (90)
venge Creative Commons License 2005.03.15 0 0 90
Tegnap voltam Gyulán!
guzzy Creative Commons License 2005.03.15 0 0 89
Ma megyünk valamerre Venge??
venge Creative Commons License 2005.03.14 0 0 88
De jó lenne kipróbálni ebben a szép időben azt a Canon obit! :)
guzzy Creative Commons License 2005.03.13 0 0 87
Uhh. Süt a napocska
guzzy Creative Commons License 2005.03.10 0 0 86
:)))
venge Creative Commons License 2005.03.10 0 0 85

Én is láttam érdekességet!

Tegnap tépek hazafelé Gyomaendrődről, hirtelen- hopp, padlófék- rendőrautó az út mindkét oldalán! El nem tudjátok képzelni, mit csináltak?! Három rendőr támaszkodótt az autóra, egy, meg egy kis kompakt géppel, fényképezte őket! :)

 

És éppen nem volt nálam a felszerelésem!

.-eyewitness-. Creative Commons License 2005.03.10 0 0 84

Húú elmesélem mit láttam két napja:

7 körül jöttem ki a Gogol utcából a belvárosba, gyönyörű szikrázó kék esti fények, a világítás már bekapcsolva, és a tiszaparton lévő sirályok kb 70% húzott el a város felett. Önmagában ez nem nagy dolog, de a város fénye gyönyörűen megvilágította őket a kék égen... Elképesztően jól nézett ki!

 

Amugy a telszámom 30/ 852-6596

Délelőtt egész biztos hogy nem vagyok elérhető a suli miatt, de délutánfele azért be szoktam kapcsolni :)

guzzy Creative Commons License 2005.03.09 0 0 83

Az elsö szép idővel találkoznunk kell.

 Ha egy stabil hat- hét fös csapatot létre tudunk hozni, már királyok vagyunk.

Mehetünk  együtt "fel" börzékre ,kiállitásokra, vásárokra, stb.

Időnként meg összejövünk trécselni.

guzzy Creative Commons License 2005.03.09 0 0 82

Fuu!

Király vagy oxy

oxyura Creative Commons License 2005.03.08 0 0 81
Ez volt kb 6m-re 500-assal (analog)
oxyura Creative Commons License 2005.03.08 0 0 80
így jár az aki nagy "bottal" jár!:-)
Előzmény: eke (79)
eke Creative Commons License 2005.03.08 0 0 79
egy nyárvégén gurulok egy csatorna töltésen amikor észreveszem hogy mellettem egy bölömbika kb 3 méterre nyeli a zöldgyíkot. A kék torka jól látszott mert farokkal előre nyelte. Szívesen kattintottam volna, de a legrövidebb optika mellettem az 500-as volt. Közelélessége 5 m. Talán egyszer lát az ember ilyet az életben...
Előzmény: oxyura (77)
guzzy Creative Commons License 2005.03.08 0 0 78
milyen terepszinű a huncut
oxyura Creative Commons License 2005.03.08 0 0 77
kocsibol!Pont elém szállt le.
Előzmény: venge (76)
venge Creative Commons License 2005.03.08 0 0 76
Sátorból?
Előzmény: oxyura (75)
oxyura Creative Commons License 2005.03.07 0 0 75
Kedves Ipon úr!
Lappozzon vissza a második oldalra,és leegyszerűsödik a kérdése.
Az oxyura@vipmail.hu-n elér.
A Berekméri Zoltán Fotóklubb jó lesz?
E mit nyestem Biharugrán egy hete.
Előzmény: ipon (74)
ipon Creative Commons License 2005.03.07 0 0 74
Békés megye belieket keresek, illetve csatlakozni szeretnék egy klubhoz. Infókat vagy ide a fórumra vagy a :

ipo-ipo@freemail.hu

címre írjatok.
Köszi.

Ipon
venge Creative Commons License 2005.03.07 0 0 73

Előre is köszönöm!

Nekem is csak a hétvége a jó! Megadhatnád a számod és, esetleg megkeresnélek!

Előzmény: .-eyewitness-. (72)
.-eyewitness-. Creative Commons License 2005.03.07 0 0 72

Múlthéten nemvoltam aktív úgyhogy Venge: f/4 igen, persze hogy ha átugrasz akár több percig is a gépen tarthatod ;)

csak ez a hét picit zűrös úgyhogy további egyeztetésre szorul a dolog...

Vandras Creative Commons License 2005.03.06 0 0 71
TUDTAM? hogy nem akartok kimaradni semmiből. Ma voltam kint reggel, egy kicsit hideg volt, de azért jól esett egy kis napot látni. Ha lesz valami úgyis kiabálok
Előzmény: venge (70)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!