Keresés

Részletes keresés

attila7575 Creative Commons License 2005.04.11 0 0 130
mullerp:
Zenittel, Olympus kompakttal, Nikon F65-tel és D70-nel fotózok. Nem vagyok dilis (remélem), de nem volt szívem eladni egy gépem se. Objektívből mind a 4 slr-hez (2 zenit, 2 nikon) van objektívem 29 mm-től 300-ig (450 ekv-ig). Most ülök épp azokon a bizonyos tűkön, mert rendeltem egy nikkor 50/1.8-at és még kb másfél-két hét mire ideér.
Hogy mit fotózok? Hát, sajnos (szerencsére?) szinte mindent, elég amatőr vagyok, keresem a helyem, és szeretek fotózni. Sajnos jó képem kevés van, inkább csak próbálkozgatok. A fotozz.hu-n fent van pár képem ugyancsak attila7575 név alatt.

Ja, szerdán megyek Kistelekre, de azt hiszem hogy csak átutazóban :(
Előzmény: mullerp (127)
guzzy Creative Commons License 2005.04.11 0 0 129

Uhh. Hát ettől a hongi garitol kicsit irtoznék, de hátha nem lesz semmi baj. Jo nagy pénz azért.

  Az összeugrás meg tényleg várat magára. Én pl- pontosan ugy, ahogy lejjebb irták :)- család, stb elfoglaltság végett, még ide sem tudtam nagyon felnézni.

Vengével dolgoznunk kell, mint az állatoknak!

Rájöttünk, hogy a fönökünk maga Hitler!

nala72 Creative Commons License 2005.04.11 0 0 128

Sziasztok!

 

Orosházi amatőr fotós vagyok és lenne hozzátok egy kérdésem:

 

van valakinek tapasztalata a D70 és a Nikkor 70-200 F2.8 VR IF-ED párossal?

Konkrétan az érdekelne, hogy meg lehet-e vele oldani egy sportcsarnokban (általában elég gyér világítással) kézilabda mérkőzések fotózását, illetve milyen kompromisszumokkal (vaku, magas iso, stb.)

Leginkább ilyesmire kellene és bár még így is piszok drága, de az Aproneten hírdetnek 370.000-ért Honkongi :) garanciával vadi újakat. Érdemes megvenni?

Köszi

mullerp Creative Commons License 2005.04.11 0 0 127
Udv Attila7575... Latod kicsit pang itt az elet, mindenki magaval van elfoglalva meg a csalad meg a munka, de majd csak bakancsba ugrunk es megyunk egyszermar valahova elfele ki a temeszetbebele! Szoval Udv! Mivel fotozol, mit fotozol?
Előzmény: attila7575 (126)
attila7575 Creative Commons License 2005.04.09 0 0 126
Sziasztok! Szeretnék én is csatlakozni a társasághoz! Szegedi vagyok, de mozgok erre-arra a megyében (mint Frodóék :] ), akárhol is találkoztok, el tudnék menni (vinni is másokat egy kisméretű autóval). Mártély egy szuper hely, sokat jártam arra.
Lesz valamikor találkozó? Jó lenne egy jó kis fotós baráti kört összehozni.
guzzy Creative Commons License 2005.04.06 0 0 125

Látom vazzzzzzzeeeeg!!!

Én meg egy nyomorult MB 10 et nemtok szerezni

venge Creative Commons License 2005.04.05 0 0 124
Huh! Ha Laci barátom ezt látná!
Előzmény: oxyura (122)
mullerp Creative Commons License 2005.04.04 0 0 123
Gratula... aranyosak!
Előzmény: oxyura (122)
oxyura Creative Commons License 2005.04.03 0 0 122
Na,hogy egy kicsit büszkélkedjek!
Tegnap megérkeztek a várvavárt csövek!
papugaja Creative Commons License 2005.04.01 0 0 121
Ez most sajnos kimarad.
(Fontos innivalóm van Tarcalban.)
Előzmény: mullerp (120)
mullerp Creative Commons License 2005.04.01 0 0 120
holnap delelott a kisteleki polg. hivatal udvara, delelott 10 ora... johet barki lehet segiteni a keszulo 'fix' lessatram pvc elemeinek osszeszereleseben! Hozzal fureszt es furot! Udv! Mullerp
Előzmény: guzzy (119)
guzzy Creative Commons License 2005.03.31 0 0 119
lassan aktuálissá válik a találka... Törhetjük a fejünket mikor, hol?
papugaja Creative Commons License 2005.03.24 0 0 118
Dugonics tér, Z. Nagy cukrászda mellett, ahol az udvarban a Tourinform van.
Előzmény: venge (117)
venge Creative Commons License 2005.03.24 0 0 117
Az Olasz Kultúrális Központ hol van?
Előzmény: papugaja (116)
papugaja Creative Commons License 2005.03.24 0 0 116
Fú, nem is tudom, utána nézek.
Viszont a pontosság kedvéért a Klauzál téren van, valami raftingos csapat kirándult Ecuadorban és fotóztak egy kis útibeszámolót.
Viszont van egy kiállítás az Olasz Kuturális Központban is, a Délmagyarország fotósaitól.
Előzmény: venge (115)
venge Creative Commons License 2005.03.23 0 0 115
Mikor és meddig tart, tudja valaki?
Előzmény: BbojsziI (114)
BbojsziI Creative Commons License 2005.03.22 0 0 114

Szevasztok!

Írhattátok volna hogy szabadtéri fotókiállítás van Szegeden a főtéren!

Így csak véletlenűl akadtam rá!

venge Creative Commons License 2005.03.20 0 0 113

Komolyan érdekelne, csak a szabadidőm, ami kevés!

De valahogy megoldom!

Előzmény: jiljil (112)
jiljil Creative Commons License 2005.03.20 0 0 112
A kép lemaradt, de talán most sikerül!80/600
Előzmény: venge (109)
jiljil Creative Commons License 2005.03.20 0 0 111
Természetesen össze tudunk rakni meg van készen is egy kettő! Egyszer el kellene jönnöd kipróbálni ezeket!
Előzmény: venge (109)
venge Creative Commons License 2005.03.19 0 0 110

Szia ipon!

Hát elég gyakran! Minden nap, úgy héttől délután öt óráig. (Építjük a Lidl-t!)

Előzmény: ipon (108)
venge Creative Commons License 2005.03.19 0 0 109

Üdv jiljil!

Így igaz! Nemcsak, hogy találkoztunk, de egy konvertert is vettem tőled!

Megy még a csillagok fotózása? Dobhatnál fel ide egy-két tömörített képet!

Akkoriban mondtad, hogy gyártanál eladásra is ilyen távcsövet. Érdekelne a dolog!

Előzmény: jiljil (106)
ipon Creative Commons License 2005.03.19 0 0 108
Venge!

Gyakran jársz Gyomaendrődön?
harm2 Creative Commons License 2005.03.17 0 0 107

 

Újhíd.

 

 

Előzmény: venge (105)
jiljil Creative Commons License 2005.03.17 0 0 106

Üdv mindenkinek!

Szegedi, illetve hasonló érdeklődésű lévén örömmel láttam e csapat szerveződését. Vengével mintha már személyesen is találkoztam volna az egyik szegedi fotósboltban -majd kiderül.

Van elég sok szabadidőm, gépkocsim, egy 10D-m és néhány optikám. Szívesen csapódok a közös programokhoz!

jiljil

venge Creative Commons License 2005.03.16 0 0 105
Engem nem! Melyik is a Bertalan híd?
papugaja Creative Commons License 2005.03.16 0 0 104
:)

Bírom, amikor tavasszal kezdődik a hét. Ettől csak az jobb, ha tavasszal és szerdával kezd...

Láthattam valamelyikőtöket hétfőn estefelé a Bertalan-hídon egy digi EOS+70-200 (?) cuccal?
Előzmény: venge (101)
.-eyewitness-. Creative Commons License 2005.03.15 0 0 103

Fotóstáska ügyben tudnám ajánlani a (szegedi központú, internetenrendelgetős) gaia film kft-t. Én ott vettem a Mini trekker AW-m

más is van, pl objektív meg egyebek egész jó márkák (canon, manfrotto, satöbbi)

http://www.gaia.hu/

 

oxyura Creative Commons License 2005.03.15 0 0 102
Ekével cserélem ki.Nekem nagyobb kell,neki kisebb.Amúgy a Stúdijólánytól van.
Előzmény: venge (99)
venge Creative Commons License 2005.03.15 0 0 101
Legalábbis az obija, meg a keze! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!