Keresés

Részletes keresés

Anus Creative Commons License 2005.02.23 0 0 817
Lehet, hogy velem van a baj, de annyira nehezen tudom összeegyeztetni a te hangnemedet (fogalmazási stilusodat) a férfiak felé és a tiz év kiegyensúlyozott házasságot.....
Előzmény: grappina (807)
Dehogyis Creative Commons License 2005.02.22 0 0 816

"Melyik szót nem érted? A nem-et, a volt-ot, a rám-ot vagy a panasz-t? "

 

Jaaaa, hogy külön kell értelmezni a szavakat, nem egy mondat lenne? Én mondatként értelmeztem, bocs a félreértésért. ;)

 

 

Előzmény: prézlimájer (808)
Évonya Creative Commons License 2005.02.22 0 0 815

áruló:-))))))

valóban így van:-)))

Előzmény: koboldbige (811)


koboldbige Creative Commons License 2005.02.22 0 0 814
:)) ravasz róka:)
Előzmény: Róka69 (813)
Róka69 Creative Commons License 2005.02.22 0 0 813

Kösz:)))

Mindig tanúl az ember:))

Előzmény: koboldbige (811)
Róka69 Creative Commons License 2005.02.22 0 0 812
Ha ez jó neked, hidd ezt:)) sajnálom, beírom a véleményem, az gondolom nem, sért:)) 
Előzmény: Campi (805)
koboldbige Creative Commons License 2005.02.22 0 0 811

Ha hallgatsz egy "érett" nő véleményére.....és a többiek nem veszik árulásnak ........ adok egy tanácsot:)

Beszélgess és ne sajnáld az időd:) De a virág is jó:) Vagyis érezze,hogy rá figyelsz ,fontos neked:) Ilyen egyszerű:)

Előzmény: olaszmeló (810)
olaszmeló Creative Commons License 2005.02.22 0 0 810

szerintetek egy érett nőt mi fogja meg leginkább

egy nála 5-10 évvel fiatalabb pasi hódításából?

ugyanis van egy-két ilyen jelölt csaj, de attól tartok az ismeretlenből előbukkanva

nem biztos hogy bejön egy szál virág+vacsorameghívás:))

prézlimájer Creative Commons License 2005.02.22 0 0 809
Az előzményt valamiért nem írta ki. Remélem most kiírja.
Előzmény: Dehogyis (799)
prézlimájer Creative Commons License 2005.02.22 0 0 808
"A szexxel kicsit hosszabb távon szinte mindenkinek akad gondja... Vagy beszélnek róla, vagy nem."

Én nem mondtam semmi mást, csak azt amit mondtam. Melyik szót nem érted? A nem-et, a volt-ot, a rám-ot vagy a panasz-t? Hosszú távról sem beszéltem.
grappina Creative Commons License 2005.02.22 0 0 807

:-)) Hínnye de tökös legény vagy:-D!!

Bár inkább azt tippelem,hogy álmodik a nyomor!!!

És macsóka?Ha ilyen nagy legény vagy mért is reszkettél,hogy a barátnőd meglátja??

MÁS!: Nem kell a spermabankból már semmi mivel két gyerekem is van, sőt tíz év kiegyensúlyozott házasság is áll a hátam mögött.Na nem a gyerekek apjával!

 Az első férjem után összeakadtam néhány ilyen tökös legénnyel és hamar rájöttem mekkora nullák a szexben! Ez a tipus azt hiszi ha ráfekszik a nő hasára,vagy megmutatja büszkeségét(amitől megjegyzem többnyire röhögőgörcsöt kap a nő) az már a kéj non plussz ultrája a csajoknak .:)) De hát mért is érdekelné mi a jó a szeretkezésben? csak mesélni akar a többi pasinak,hogy elájuljanak:)

A psichológusok szerint ezek a látens homokosok! :))Na meg szerintem is:)

Előzmény: RIPityom (797)
Campi Creative Commons License 2005.02.21 0 0 805

Ebben igazad van, de olyan fura módon bólogatsz rögtön, hogy azt kell vélnem, te itt fizetve vagy (természetben?) :)

nem szokás ez itten a 20on, na :)

Előzmény: Róka69 (803)
freesleep Creative Commons License 2005.02.21 0 0 804
Ollan naiv vagyok, hgoy az csak na - aszittem, hogy a hozzászólásaidban a nőkkel szembeni határtalan taplóság az érdekes - korfüggően bioselejt valaki, mert nem mindenki öregszik, pl, csak a selejt nők, de a hódítók maguk pl soha nem lesznek 30 fölött - de most már látom, hogy itt csak strigulázóférfiak vetélkednek, meg izélgetik egymást, kinek melyik szerzeménye az igazi nagy kunszt.
Előzmény: RIPityom (797)
Róka69 Creative Commons License 2005.02.21 0 0 803

Nem, Éltem már annyit tudjam mi az...kudarc... de megtalálni se kéne!!!

 

Tudod itt mindenki, szép, jó, ügyes és segítőkész...aha...én meg a villamos vagyok...tudod:)))   ha, nem kerek valami, az nem szégyen -:)

Előzmény: Campi (801)
Dehogyis Creative Commons License 2005.02.21 0 0 802
Üdítő változatosság az egyetértés a sok gyakran csak az ellentmondás kedvéért történő ellentmondogatás között, nem? :)
Előzmény: Campi (801)
Campi Creative Commons License 2005.02.21 0 0 801
Te róka, neked ezért fizetnek? Mármint, hogy itt mindig egyetérts? :)
Előzmény: Róka69 (800)
Róka69 Creative Commons License 2005.02.21 0 0 800
Na ebben tökéletessen egyetértünk:)) az hazudik, aki azt mondja mindig minden rendben van/volt.
Előzmény: Dehogyis (799)
Dehogyis Creative Commons License 2005.02.21 0 0 799

Ha lányom lesz, szexuális felvilágosításképp a következő tanácsot fogom neki adni:

(még nem tudom, hány éves korában kell ezt majd megtennem):

 

Óvakodj a férfitól, aki a "nem volt rám panasz" mondatot bármilyen összefüggésbe is hozza a szexxel.

 

A szexxel kicsit hosszabb távon szinte mindenkinek akad gondja... Vagy beszélnek róla, vagy nem.

Előzmény: prézlimájer (794)
prézlimájer Creative Commons License 2005.02.21 0 0 798
"Kedves prézlimájer,
azért abban megegyezhetünk, hogy a Te példád unicum kivétel - míg az enyém általános, tehát sokkal gyakoribb?"

Megegyezhetünk. Az unicum, az unicum.

A vérmérséklet külsőre való megtippelését illetően azonban szerintem nem feltétlenül jöttél rá semmire. Az, hogy valaki fagyos de jól kúr attól még nem más egyéniség. Én is találkoztam olyannal, aki olyan kis csendeske, fiatalka, érzékenyke volt ránézésre. Nem nagyon beszélgetett, aztán később úgy alakult, hogy elmentünk bulizni. Akkor derült ki, hogy csak napközben ilyen de alkoholban igen jól oldódik, igen előnyös külsejét maximálisan kihasználja, és ekkor még nagyon finoman fogalmaztam. Viselkedése bulik alkalmával botrányossá változik, aki hagyja abból szükségszerűen hülyét csinál, de ha nincs alkohol, nem lehet vele mit kezdeni (mondjuk ha van, akkor meg azért nem).
Én az ilyet érzelmileg instabilnak, kiegyensúlyozatlannak, és nagy mértékben kommunikációképtelennek tartom, aki ráadásul nincs tisztában saját magával. Vagyis szerintem ha valaki elsőre jégcsap, utána meg az ellenkezője, akkor ott baromira nem stimmel valami. Nekem nem hiányoznak az ilyen kilengésektől szenvedő egyéniségek.
Előzmény: RIPityom (797)
RIPityom Creative Commons License 2005.02.21 0 0 797


Szintén 2000 előtt,
szintén pinalabor. Egy turnusból csak egy szerencsés szokott lenni. Előfordult hogy két jelentkező is kiválasztásra került, de azért ez nem volt jellemző. Egy évben talán egyszer ha három, de mondom, általában csak egy nőt szoktunk kiszúrni.
Nos volt nekem egy mentális örökségem, ugyanis az üzemmód elején, amikor kicsit nehezebben boldogultam a bugyiba való bejutásnál, kihagytam egy kifejezetten vonzó, telt keblü patinás bank vezérigazgatójának korához képest roppant dekoratív titkárnőjét. Öröm volt ránézni, az a típus... akit atomstabil világképéből öröm kirobbantani. Sajnos nem jött össze, akkoriban a kezdő lépések is bonyolultnak tűntek - de elég az eléghez, hogy én ezt a verziót kerestem sok hozzá hasonlóban.
Egy alkalommal egész közelítőt találtam; de most nem róla szeretnék. Tehát egy újabb hasonlót pécéztem ki magamnak, egyszerűen emlékeztetett. Semmiféle komplikáció nem rémlik, azaztehát egyszerűen mehetett, mint az egyszeregy. Szomorúság akadt bent, ugyanis kifejezetten gyűlöltem már akkoris a push-up féle trükköket, és ez számomra még gusztustalanabb idősebb hölgynél, de mindegy. Ebből a történetből tizenkettő egy tucat. Megvolt, fátylat.
[ az összérdekesség: se szopni, se nyeregbe... ehh, demondom mindegy ]
Hanem,
a csoportból akadt egy másik jelentkező, aki ránézésre roppant mérgencs, hűvös, fridzsider-forma én pedig arra gondoltam, talán nem is pina, hanem egy inverz jégcsap nőtt a lába közé. Kedvességgel jelezte az előbb említett feledhető hölggyel, hogy köszönné a törődést. Ez iratlan szabály volt, aki az ajándékot adja; ő tuti. Személyesen -egyéb- elfoglaltságom okán akkor nem lehettem jelen - így vagy hétre rá köszöntem meg, telefonon. Semmit különöset nem mondtam Miss.Jégkirálynőnek, aki viszont udvarias köreimre közölte, mennyire figyelmes, eredeti éshát a telefonba is a hangom. Fantasztikus. Oké mondtam, értem, akkor folytassuk ezt a kedvenc kávéházamban. És így is lett.
Ott már annyira rámkattant, hogy nekem volt kellemetlen, biztatott, hogy menjünk be a női WC-be, de ezt -lévén mégiscsak ismernek ott- kihagytam. Persze ő előzékenyen felmérte extra igényeim, de nem tudtam semmi eredetit kinyögni, mondtam inkább régebben volt a fejlövésem, nyelje le. Hát nekem a kedvemért, simán - de ő fehérje érzékeny. Elhiszem? El. Tényleg megtenné, de a poklok-poklát. Ugyanmár, felejtse el, nem is mondtam semmit. Nos még jópár perc akut évődés, majd kényszerű olaj.
Ezek után azon gondolkodtam, hogy mekkora marhaság külsőre vérmérsékletet tippelni.
Hanem, ez volt mondjuk csütörtökön, pénteken felhívott, csak pár-perc, míg a férje fürdik... muszáj volt a hangom hallani. Aha. Hát jó.
[ szerelem, család, törődés, gyerekszeretet ]
Nos, hétfőn pedig, amíg a gyerekek uszodában voltak, csalt magának bő háromngyed órát. A család vadonatúj autójában, (legfrissebb modell volt, városban ha három... úgyértem, akkoriban) eltűztünk vmi diszkrét kis helyre, ahol aztán oly vehemenciával szopott... hogy kénytelen voltam jelezni neki, ez műszer, óvatosan hé!, ha kérhetem. Nem sok haszna volt, mint egy eszelős szopott, meg volt teljesen őrülve, önkívületében akart csatlakozni a gerincvelőmre. Gondoltam is, szólok neki, lassan elég, mert elélvezek és mégsem szeretném, ha megszenvedné ---
ekkor súgta, én csak engedjem el magam. Emigyen is tettem, ő pedig az utolsó cseppig, kellő alapossággal. Opálos szemekkel nézett fel rám ezután, s egész halkan csak annyit mondott: nem is tudod elképzelni, miféle szörnyű éjszakám lesz!
Aztán kissé vidámabban jelezte, indultunk ugyanis vissza a gyerekek miatt, hogy micsoda egy tigrincs nő ő, ha szúrtunk volna, most tiszta véres karmolás lenne a hátam. Ahogy apának lenni szokott, otthon. Hát gondoltam, akkor ebből semmi sem lesz, mert nekem a barátnőm, nyílván nehezen tolerálna az efféle jól beazonosítható emlékeket.

 

Később megnyúlt arccal fedeztem fel,
hogy a hátamat ugyan nem, de kedvenc titkos fegyverem viszont jól látható mód jelölte, azaz otthon jódarabig csak lopakodó üzemmód. Sötétben. El is döntöttem, efféle szexuális fenevaddal, sose többet. Cimboráim kérdezgettem, ők milyen mesével állnának elő, ha.
Harsány röhögés közben adták a tippet: a cipzár becsípte. De én valamiért nem tudtam velük együtt lelkesen reagálni.

 

Persze, az elsőként említett hölgy telefonon érdeklődött később, mizu, vmi?
Titkárnőnk diszkréten, amikor ilyen telefonokat kaptunk, mindig magunkra hagyott... szóval mondtam, semmi akadálya, de csak ha szigorúan orálisan is kényeztet. Legközelebb. Ekkorra a vonal megszakadt. Gondolom, szegény azthitte, mindezt a titkárnő füle hallatára.
Pedig nem.

 

 

* * *

 

 

Kedves prézlimájer,
azért abban megegyezhetünk, hogy a Te példád unicum kivétel - míg az enyém általános, tehát sokkal gyakoribb?

 


* * *

 

 

Gandas b+!

Nincs szánalmasabb, mint ha egy ffi hisztizik.
Nem kell a nyafi.
Egy férfi legyen nagyvonalú.
Eleve nem értem, miért reagálsz mindenféle mókamester replikákra; nem értem miért fotókat szúrsz ide, arra ott van sok más topic; s azt se értem miért nem sztorikat döngetsz ide, és miért nem tanítod az okulni vágyókat?

 

Gyere szépen vissza a kaptafához, és nyomasd azt, amihez a legjobban értesz.
Szórakoztva taníts a történeteiddel.

 

RiP

Előzmény: Gandas (760)
Évonya Creative Commons License 2005.02.21 0 0 796

Ajaj!

Nős és férfiak harca a lefektetésről:)))

Ebben az az igazság, hogy kell a hódítani akarás a férfitól, viszont dorombolás a nőtől. Nagyon kevés érett nő mászik bele a kobór numerás dologba. Annyira már nem része életének a szex.

ZR Creative Commons License 2005.02.20 0 0 795

Közelítsük meg másként a témát:

 

Hogyan fektetnek le az érett nők...:-)

Honnan tudom, hogy egy érett nő le akar fektetni...:-)

prézlimájer Creative Commons License 2005.02.20 0 0 794
"ezt gondolják rólatok hódító férfiakról."

Kicsit fárasztó ez az általánosítás. . . Én például nem vagyok hódító férfi. Csak magamat adom. Azt hiszem Casanovának szikrája nem sok, annyi sincs bennem. Nem mondom valakire hogy szép, ha ronda. Nem udvarolok általában senkinek, nem halmozom el piros rózsákkal, nem lihegek a nyakába, nem hívogatom naponta huszonötször, nem dicsérem agyba főbe ha nem magától jön és általában egy nőtől sem ájultam még el. Ettől függetlenül összejöttem már néhány igen jó nővel (ez persze vita tárgyát képezhetné, de maradjunk annyiban hogy külsőre igen jók voltak) és nem volt rám panasz impotenciát illetően.

"D nem akartam elvenni az illúziótokat:) Beszéljétek csak meg nagy okosan hogyan fektetitek le az érett nőket:))))"

Megbeszéljük.

"Ja? Dehogy haragszom a férfiakra:)Csak megvan a helyük az életemben:D"

A férfiak életében is megvan a helyük a nőknek. Asszem ebben nincs különbség.

"A lelki boldogságnak pedig csak egy kis/bár szükséges/ része a férfi léte!:)"

Ebben sem.

Ha meg nem jön össze neked jó hapsi, vagy ami van az fingik, böfög és lecserélhető akkor cseréld le. Csak jobb lehet. De én itt ebben neked sajnos nem tudok segíteni. Avilág már csak ilyen szar. A legtöbb nőnek nem jut "normális" hapsi, úgyhogy kénytelenek a fingást és a böfögést elviselni. De nem kötelező barátnőnek lenni senki mellett, még ez is egy lehetőség.

Előzmény: grappina (778)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.20 0 0 793

pontosan

Előzmény: *Jázmin (788)
Campi Creative Commons License 2005.02.20 0 0 792

Ja? Dehogy haragszom a férfiakra:)Csak megvan a helyük az életemben:D

A lelki boldogságnak pedig csak egy kis/bár szükséges/ része a férfi léte!:)

 

Jaaa... csak akkor máshol se várd a férfit. Sírd ki magadat a barátnöidnek, használd a vibrátort csúcsrafuttatva, vegyél saját magadnak rózsát, és hívd el magad a moziba rendszeresen, tanulj meg verekedni, ha éjszaka egyedül mennél haza, oldd meg a problémáid magad, és ne felejts 35 éves kor elött elmenni egy spermabankba, hogy a kis gügyögö gyerekröl se maradj le. Így lesz teljes az életed.

 

Buta vagy

 

 

Előzmény: grappina (778)
zebrina Creative Commons License 2005.02.20 0 0 791
Naaa, azt mi csináltuk gyerekkorunkban.
Előzmény: 77777 (790)
77777 Creative Commons License 2005.02.20 0 0 790
Nem tudom, miért, de nekem valami azt súgja, hogy te felfelé szoktál sikítani a hullámvasúton.
Előzmény: koboldbige (781)
Campi Creative Commons License 2005.02.20 0 0 789

Ennek így is kell lennie. Ez helyes gondolkodás mód, és én is így vélem, mármint hogy a nök (is) tiszteletet érdemelnek, amit manapság nem kapnak már meg szinte sehol. Már aki megérdemli...!!!

A nöknek tisztelni kell(ene) a férfiakat, a férfiaknak pedig tisztelni a nöket. Sajnos ez nem így van, egyes személyek (férfiak és nök is, talán ffiak többen is) hajlamosak másra hárítani a felelösséget. Rossz tapasztalatból nem szabad általánosítani, mert akkor lásd a példa butaliba, illetve hüjemacsó lesz az egyénböl.

Meg lehet, én mozgok rossz körökben, de általában kedves, értékes, tiszteletre méltó nök forognak az ismeretségi körömben. Nagyon ritkán rodult elö ellenkezöje. Bár igaz, nem vagyok nagy diszkóba járó, és a butalibákat általában elég hamar felismerem.

 

koboldbige: És a nyakam rá, hogy egy ilyen igazi nőt,mint amilyennek ő tünik te a büdös életben meg nem kapnál:)

Már megint ez a felsöbbrendüség, meg sem kapnád, bibííííí... gyerekes. Másrészt egy ilyen nöt a francnak sincs kedve megkapni. Nem tudom, látszik-e, de szándékosan nem tettem oda az igazi szót. Fogalmam sincs, Te mit értesz alatta (ez olyan mint a hamisítvány, meg ez eredeti, az originál?), én pl. semmit, de ha kitalálnék valamit, akkor az nem ö lenne.

 

Nem tudom, lehet bennem van a hiba (bár eddig ennek jelét még nö nekem nem adta, se nem barátnö, se nem ismerösnö) de én sosem fogtam fel egy (kezdödö) ismeretséget úgy, hogy le kell gyözni benne valakit. Meg fogom kúrni, vagy nem, esetleg ö engedi-e, megkaphatom-e vagy nem. Ez gyerekes. Persze van benne játék, hiszen ez az alapja, ez a lényege, de sosem fajult el.

Szóval gyerekes. Férfi részröl is, nöi részröl meg pláne, mert tartom, hogy ök vmivel értékesebbek, mint a ffiak, sajnos ez elveszendöben van, a Cosmoval, meg az ilyen -pardon- hüjepicsákkal. Akiket megkaptam, azok nem szórakoztak semmilyen egónöveléssel, fondorlatokkal, hanem saját magukért és énertem döntöttek úgy.

Előzmény: Anus (782)
*Jázmin Creative Commons License 2005.02.20 0 0 788

Hát, ebben én nem vagyok olyan biztos. De ez mindenesetre egy mindig kéznél levö önvigasztalás.

 

Bár én még nem vagyok "érett nö" :)

Előzmény: grappina (763)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.20 0 0 787
Miért van ilyen menhely? Ha igen, szóljál hordok oda levest szolidaritásból : )
Előzmény: koboldbige (785)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!