Keresés

Részletes keresés

duck Creative Commons License 1998.07.22 0 0 135

Jackie,

hát ha nem akkor jogos az állitásom, hogy a nők elvárják "zaklatást"?

Te elvárod?

duck

Jackie Creative Commons License 1998.07.22 0 0 133
duck, mi van ?

erre reagáljak ? na jó : NEM
és most ?

Jackie

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.22 0 0 132
Megorroltam, a Dudusch pedig megemlítette, hogy mi van a hátadban. Hát gondoltam, ha már ott van ki ne essen...

Kiszeggyem? (Sírni fox...)

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.22 0 0 130
ZAKLAAAAAASSSSS!!!!!


Szörnyeteg

Filamér Creative Commons License 1998.07.22 0 0 128
Szörnyecske!

Gyere, mert a vaCkor1 zaklatni akar Tégedet. Hadd lássuk már mi itten mindannyian élőben demonstrálva, hogy milyen is az a zexujális zaklatyás. :-)))))

neduddgi Creative Commons License 1998.07.22 0 0 126
vaCkor1,
not really. I, mean "fitted" U know what I mean...
neduddgi Creative Commons License 1998.07.22 0 0 124
vaCkor1,

"How`s your hammer hanging?"
vmi olyasmit jelent, hogy: Hogy ityeg a fityeg?

Szlartibartfaszt Creative Commons License 1998.07.22 0 0 120
Vitéz (Sir) Sehhonay Bitang Ember!


Nem irígylem a Kiszuahili alattvalókat, hogy a nyelvükön bicikli van. Én a Szörnyeteg nyelvén értettem a himbi-limbit. Lehet, hogy már ott is volt neki olyan? :-)

Persze most bitóra leszek küldve a néven elkövetett erőszak miatt...

Lehel kürtje Creative Commons License 1998.07.22 0 0 119
Én továbbra is annak a híve lennék, hogy különösebb jogi előtanulmányok nélkül lehessen az ellenkező neműekkel szót váltani.
Vagy a jogászok találtak ki már megint valamit?
lisa66 Creative Commons License 1998.07.21 0 0 118
Új vagyok és errôl csak 1 vicc jut az eszembe:
Megy a kisnyuszi az erdôben és pityereg. Találkozik a mosómacival aki megkérdezi:
- Miért pityeregsz itt nyuszika?
Mire a nyuszi:
- Mert megerôszakolt a medve.
- Te jó ég, szegénykém, és mikor? - kérdi a mosómedve
- Hát tegnapelôtt, tegnap, meg ma megyek megint...


Üdv: Lisa

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.07.21 0 0 117
Kedves Szlartibartfaszt !

Szörnyeteg Lajos tud biciglizni ! Kiszuahili nyelven ugyanis azt jelenti a himbi-limbi, hogy kerékpár.
Tehát valószínűsítem, hogy volt már neki közötte.

(Látod Szörnyeteg Lajos, hogy mennyire odakozok ? )

neduddgi Creative Commons License 1998.07.21 0 0 116
vaCkor1,

Elnezest, hogy pelefofadzzodok...
himbi limbi = hammer hanging

Talan ez ad nemi. bocs, némi tampontot.
Van errol egy jo kis angol koszones/koszontes is.

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.21 0 0 115
Úgy nézem Szlartibartiabahabacuka tuggya....

Szörnyeteg

Szlartibartfaszt Creative Commons License 1998.07.21 0 0 113
Dear Szörnyeteg Lajos!

Biztos nem volt még a te lábad között himbilimbi? :-)

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.21 0 0 112
Háhá....
Leland, ezt még nem ismerem, de lyól hangzik...

Dudusch! Akkor nem húzom a kést, hanem tolok még rajta egy kicsit...

Szörnyeteg

Törölt nick Creative Commons License 1998.07.21 0 0 111
Himibi limbi:
1. Végy egy éles szikét
2. helyezd a bőrödre köldököd alá éllel lefelé
3. egy erős mozdulat
4. ahol fáj no ott!
Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.21 0 0 109
Vackor!

Van a hátadban egy kulcs?

Szörnyeteg

duck Creative Commons License 1998.07.21 0 0 108

most mi van Jackie?
Te zaklatásnak vennéd, ha valami pozitivat mondanék valamidről?

Nem hiszem.

d.

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.21 0 0 106
Vackor!

Asszem + fogunk 1ezni...

A KÍVÁNCSIAK KEDVÉÉRT:

ZAKLATTYUK...

Alanti Lajos

(Ezt írta valaki régebben e nevem helyett és borz-asztóan teccik...)

Pohi Creative Commons License 1998.07.21 0 0 104
Sziasztok, csak egy emlék.
Úgy 20-25 éve a lányok egy bulin minden fiút kiküldtek, és egyesével mehettünk vissza. A placc közepén egyik lány várta, aki elmagyarázta a szabályokat: meg kell tenned, amit mond, de előtte kérdezz vissza, hogy szabad-e. Simogass meg, ölelj meg, stb, és természetesen ha visszakérdeztél, a vélasz igen volt. Az utolsó volt, hogy "Csókolj meg!" Aki itt is visszakérdezett, az egyből meg is kapta, hogy igazi férfi ilyet nem kérdez meg, és mehetett félre.
Nomármost, ezek a lányok lennének mostanra _prűdek_? Vagy felneveltünk egy új generációt, illetve nem neveltük, vagyis rosszul, szóval amúgy is többen vannak a nők, miért nem örülnek annak, ha rájuk esik a választás? Hoppá, tudtok olyat, hogy a kolléganő kolléganőt jelentett fel, vagy a kolléga kollégát?
Hú, de késő van, már a gyerek is elment aludni, by, by
Pohi
MaCS Creative Commons License 1998.07.20 0 0 103
Kedves F. Tigris!
Teljesen igazad van, de elvben büntető perben is el lehet bírálni polgári igényt.

Üdv: MaCS

Feher Tigris Creative Commons License 1998.07.20 0 0 102
sziasztok,
nemi eroszak/szexualis zaklatas: az elobbit a BTK, az utobbit a PTK biralja el. a buntetoben szabadsagvesztes van, a polgariban karterites. tehat, ha megeroszakolnak, ket pert kell inditani: egy buntetot az eroszakert, hogy lecsukjak, egy polgarit az elszenvedett erkolcsi es anyagi (elszakadt bugyi, stb.) karokert, hogy fizessen.
TamasS Creative Commons License 1998.07.20 0 0 101
Sziasztok!

Csak annyit szeretnék ehhez a témához szólni, hogy olvastam valahol, hogy a férfiak egyre jobban félnek ismerkedni pont amiatt, hogy ha nyilvános helyen kettesben maradnak a hölggyel (tehát nincs tanú halló- és látótávolságban), akkor a nő mondvacsinált "sztorival" perelhet, és az esetek legnagyobb részében neki hisznek.
Erre felütötte a fejét egy újfajta vállalkozás (hja kérem, Amerika a lehetőségek hazája...), mégpedig azzal a profillal, hogy randevúkat szervez a jelentkező férfiaknak a teljes kockázat átvállalása mellett. Ez azt jelenti, hogyha az ügynökség által "kiközvetített" randipartner netalán perelne, akkor az ügynökség átvállalja a kártérítés összegét. (Persze nem ingyér, mert "Biznic isz biznic"; a delikvensnek a randi előtt fizetnie kell, mint a köles...)

Veszett a világ...


TamasS

néhai Pucros Mackó Creative Commons License 1998.07.20 0 0 100
Szerintem a jenkik egy technikai nehézséget oldottak meg a probléma ennyire leegyszerűsített kezelésével: ha ugyanis a legkisebb közeledést is megkockáztathatja a fölérendelt, a dolog rögtön kezelhetetlenné válik. Az alárendelt bárhogyan reagál, főnökének őt érintő kisebb és nagyobb döntései attól fogva megtámadhatók lesznek. Az csak a rosszabbik eset, amikor direkte kedvez, illetve hátránnyal sújt. Ha becsületes, akkor éppenhogy nem fogja merni indokoltan sem kirúgni - vagy, ha összejön a dolog, akkor meg előléptetni.

Szóval: ők szarul oldottak meg egy problémát, amit mi sehogyan sem kezelünk (érthetően: az urambátyám- és rokoni izé nálunk szokásos mértéke mellett a nemi töltésű rokonszenvből eredő munkahelyi előnyök-hátrányok egyszerűen nem képezhetnek tételt).

Egyébiránt nemcsak az a zaklatás, ha olyasmire akarnak rábírni, amire nem vagyok hajlandó. Az a zaklatás, ha beleavatkoznak a belügyeimbe. Az emberi akarat nem eléggé szabad ahhoz, hogy eldönthető lenne, mikor áll fenn.

Szerintem a szexuális zaklatással azonosan elbírálandó pl. a kulináris zaklatás: ismeritek azt a szituációt, amikor tolakodó vendéglátók meg akarják etetni/itatni az embert. Ugyanilyen a cigarettával kínálás, sőt, szerintem ez a motívum a kábítószerprobléma veleje; elegendő lenne a kínálgatást büntetni ezen a területen is (bárcsak jól megragadható lenne ez a tényállás!).

Magam eddig sikeresen legyőztem a cigarettát, és vissza-visszatérnek küzdelmeim a finom falatokkal. Rettenetes tud lenni ilyenkor egy konyhaművész anyós. Naszóvalaztakarommondani, zaklatás az is, ha az ember nemes harcot folytat a benne lakozó ördöggel szemben, amikor valaki jön, és merő jóindulatból csatába száll a Gonosz oldalán.

Az elfogadható szerintem kb. ennyi: a másik tudomására lehet-és-kell valahogy hozni, hogy ha igénye van az adott dologra, a lehetőség részünkről biztosítva van. A nehéz ilyenkor: azt biztosítani, hogy ne fordulhasson elő félreértés - tehát a jószándékú felajánlást, amely végső soron egy választási lehetőség felkínálása, s mint ilyen, a szabadságot növeli, ne lehessen tukmálásnak, erőltetésnek értelmezni. Az okvetlenül szükséges egyszeri, röpke elutasításon túl ne kelljen foglalkozni egyetlen érdektelen ajánlattal sem.

Filamér Creative Commons License 1998.07.20 0 0 99
Bocsánat, én csak azt szeretném kérdezni, hogy akkor mostan a vaCkor meg a Szörnyeteg zaklattyák-e egymást vagy nem zaklattyák? :-)))))) (Mármint zexujálisan)

Ja meg még azt szeretném kérdezni, hogy az NDK turmixgép... tetszik tudni a levehető ajtós... :-)))))

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.20 0 0 98
Vackor Drága!

Azt Neked kell tudnod... (Hosszú...? Vékony...?)
:))))))))

Szörnyeteg

Jackie Creative Commons License 1998.07.20 0 0 96
Duck, akkó meg nem értem te honnan tudod...
Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.20 0 0 95
Lehet hogy nyitnom kéne egy

"Hogyan találják + a férfiak a legrövidebb úton a h-l-jüket???"

topicot?

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.20 0 0 94
Vackor!

Próbáltad már a szótárban? A H betű alatt...

Szörnyeteg

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.20 0 0 92
Férfi! Bocs,bocs,bocs!

A címzett: JACK!!!

Jack! Elolvasnád azt, amit Férfinek írtam legutóljára?

Vackor!

Menj ki a WC-re, állj neki pisilni és próbáld újra! Vigyázz a cseppekkel!

Szörnyeteg

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!