Keresés

Részletes keresés

attila7575 Creative Commons License 2005.04.21 0 0 160

Nevetni fogsz, 73 euro volt. És ez nem az újabban itt-ott gyártott maláj dzsunka változat, hanem Made in Japan. Használt, ebay-ről.

Ja, itthon az új, ami már persze sose látta a japán nikkor-gyárat, olyan 42 ezer a legolcsóbb helyen. Szvsz mivel a canon obik általában olcsóbbak, neked még jobban kijönne.

Előzmény: venge (158)
venge Creative Commons License 2005.04.20 0 0 159
Canon
Előzmény: venge (158)
venge Creative Commons License 2005.04.20 0 0 158
Egy ilyen obira nekem is fáj a fogam, persze Canaon bajonettel! Mennyiért sikerült hozzájutnod?
Előzmény: attila7575 (157)
attila7575 Creative Commons License 2005.04.19 0 0 157
Szia! Sajnos nem az. Arra a helyre is lehetne menni, de beszéltem az illetővel, és nem ajánlja. Ellenben ajánlott egy olyan helyet, ahova nem kell annyi bürokrácia, ellenben sokkal alkalmasabb madárfotózásra, Szatymaz környékén. Mivel ő szakember, én hiszek neki. Ha minden igaz, akkor a közeljövőben megmutatja (legszebb reményeim szerint a hétvégén), és akkor lehet menni együtt.

Amúgy ma jött meg az ebay-ről rendelt 50/1.8-as nikkor objektívem. Nem győzök betelni vele, olyan képet rajzol. Le se akar jönni a gépről :)
Előzmény: mullerp (156)
mullerp Creative Commons License 2005.04.19 0 0 156
Szoval bovebbet nem arulsz el... de ugy erzem ez az a dolog lehet amit emlitettel nekem szemelyesen is. Ha tuti az esemeny legkesobb csutortokon leirnad nekem a reszleteket? Mert akkor pentekre megprobalom leszervezni a hetvegemet es ha nincs akadalya en is csatlakoznek hozzad! Persze mint mindig most is minden keplekeny es majd az ido megmondja hogy is lesz!
Előzmény: attila7575 (155)
attila7575 Creative Commons License 2005.04.18 0 0 155
Ja, a lenti ladikos kép nagyon tetszik. Eszembe juttatja, mekkorákat csónakáztam, és ettől kicsit szomorú leszek, ugyanakkor örülök is, hogy volt.
attila7575 Creative Commons License 2005.04.18 0 0 154
Szerintem mindannyiunknak nem árt jóban lenni a többiekkel, akkor lesz ez egy jó kis társaság. Én legalábbis mindenkivel jóban leszek azt már előre megígérem!

Azt hogy a hely melyikhez van közelebb, most nem tudom megmondani (a megyetérkép most ilyen szinten nem ugrik be). Alapvetően csak azért nem mondom meg, mert nekem is szívességet kell kérnem, hogy beengedjenek. Persze már úgy kérdeztem, hogy mi lenne ha egy-két fő jönne még, de nagyon segítőkész és rendes az illető aki segít ebben. Ha jó lesz az idő (lécci legyen!) akkor a hétvégén elvisznek madarat fotózni. El kellene addig kérnem a rallyfotós barátom kétszerezőjét...

Mártély egy nagyon jó hely, én kb 20 éve járok oda, tavaly adtuk el a nyaralót :( Még csónakom is volt, francba. Saját. Na mindegy. Tényleg, evezni tudtok, ha arról van szó? :] Vagy a százezres felszereléseket nem visszük víz fölé? Mert pl Mártélyon a holtágon ha elindulunk csónakkal felfelé a stranddal szemben, akkor már az első kanyar után van csomó kacsa, meg tele van bedőlt fákkal, ami önmagában is szép...
venge Creative Commons License 2005.04.18 0 0 153

:) Hát igen!

Szakítottunk egy-egy negyed órát a zsúfolt napirendünkből és jól kibeszéltük Vandrast, akit már mindketten "jól" ismerünk, meg attila7575-öt, akivel azt hiszem, nem árt jóba lennem!

Ha visszahúzódik a víz Mártélyon, mindenképp szervezünk ott egy találkozót!

De most még a töltés lábánál van!

Előzmény: mullerp (150)
mullerp Creative Commons License 2005.04.18 0 0 152

Nagy a titkolozas... :-)

Meselj vmit... Szegedhez vagy Kistelekhez van kozelebb?

Előzmény: attila7575 (151)
attila7575 Creative Commons License 2005.04.18 0 0 151
Sőt, ha minden igaz, akkor a hét végén, vagy a jövő héten visznek el egy helyre Szeged és Kistelek között, ahol nagyon szuper képeket lehet csinálni, mert aki ajánlotta a helyet, az komoly szakember a témában. Ha ez megvan, akkor szerintem érdekel még egy-két embert, addig konkrétabban nem akarom nagy dobra verni :)
mullerp Creative Commons License 2005.04.18 0 0 150

Nohhh... szoval meglatogatott Venge koma is... szimpatikus fiatalember es van neki jo hosszu csovu objektive... Azt hiszem a legtobbeteket (ez jo magyaros volt) en ismerem, szoval jo lenne most mar szemelyesen talalkozni... ahogy beszeltuk Martely kornyeke lenne a legjobb megoldas... Az ido majd eldonti...

Előzmény: mullerp (149)
mullerp Creative Commons License 2005.04.18 0 0 149
Elmeletileg igen... mondjuk ramszakadt egy halom melo, de tartok 2-3 egybefuggo cigiszunetet ha jossz! Udv!
Előzmény: venge (146)
Vandras Creative Commons License 2005.04.17 0 0 148
A megnyitó
Vandras Creative Commons License 2005.04.17 0 0 147
Ma, április 17.-én nyílt meg Hódmezővásárhelyen az Alföldi Galériába Schmidt Andrea és Gyenes Kálmán ERDÉLY "NEKÜNK: HAZÁNK!" című fotókiállítása. A kiállítást Jókai Anna nyitotta meg.
Aki erre jár, javaslom szánjon rá egy kis időt, megéri.
venge Creative Commons License 2005.04.17 0 0 146

Holnap (hétfőn) meglátogatnálak!

Bennt vagy egész nap?

Előzmény: mullerp (140)
attila7575 Creative Commons License 2005.04.14 0 0 145
mullerp: beszéltem azzal a barátommal, akit említettem hogy szerintem szívesen benne lenne a társaságban. Azt mondta, hogy benne.
venge Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144
Hétfőn dolgozom ott utoljára, úgyhogy meg foglak keresni, most már tuti!
Előzmény: mullerp (140)
attila7575 Creative Commons License 2005.04.14 0 0 143
Nyugodj meg, aggodalomra semmi ok.
Előzmény: mullerp (140)
mullerp Creative Commons License 2005.04.14 0 0 142
Felegyhazi szuletesu vagyok, de ma mar csak Kecskemetre menet szoktam atutazni rajta!
Előzmény: papugaja (141)
papugaja Creative Commons License 2005.04.14 0 0 141
Ha alkalmam adódik, beugrok. Félegyházán nem szoktál járni néha?
Előzmény: mullerp (140)
mullerp Creative Commons License 2005.04.14 0 0 140

Azaz... Erzsébet utca... Remelem nincs semmi balhe az epitkezes korul... legyetek elnezoek, mert o adja a mindennapi kenyerunket, egy egesz varost etet :-)

 

Szoval tegnap jo napom volt... Volt nalam delelott Vandras, majd delben Attila7575... Most mar jo lenne, a tobbiekkel is talalkozni...

Előzmény: attila7575 (139)
attila7575 Creative Commons License 2005.04.13 0 0 139
Csak nem annál a pékségnél, ami az Erzsébet u. 31-ben épül?
Előzmény: venge (136)
venge Creative Commons License 2005.04.13 0 0 138
A következő útvonalon járok: Ötös út - körforgalomnál Kiskunmajsa felé balra - hármas útkereszteződésnél jobbra el - nemtudomhanyadik utca balra
mullerp Creative Commons License 2005.04.13 0 0 137
Vazzz... csak nem a Dar***s Peksegnel? Csak mert a sogorom... :-)
Előzmény: venge (136)
venge Creative Commons License 2005.04.13 0 0 136
Egy épülő pékségnél vagyok építésvezető!
Előzmény: mullerp (135)
mullerp Creative Commons License 2005.04.13 0 0 135
Mit dolgozol erre? Varlak... bar nem mindig vagyok a helyemen! De ha igen, akkor barki megmondja merre keress!
Előzmény: venge (133)
venge Creative Commons License 2005.04.12 0 0 134
Szerintem ezt nem lett volna szabad elárulnod! Biztosan ki fog nyíratni minket!
Előzmény: guzzy (129)
venge Creative Commons License 2005.04.12 0 0 133

Uh, de marha vagyok!

Hát én most Kisteleken (is) dolgozom! Lehet, hogy szerdán megkereslek!

Előzmény: mullerp (131)
attila7575 Creative Commons License 2005.04.12 0 0 132
Megpróbálom :)
Előzmény: mullerp (131)
mullerp Creative Commons License 2005.04.12 0 0 131
Ha gondolod allj meg a Polgarmesteri Hivatalnal... keresd a copfost!
Előzmény: attila7575 (130)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!