Keresés

Részletes keresés

attila7575 Creative Commons License 2005.05.15 0 0 190
Hú, valami rémlik ezzel a pároztatással, de már évekkel ezelőtt olvastam. A skót jelleg szépen látszik rajta, és azt hiszem hogy a másik macskától is szép tulajdonságokat kapott, mert talán a legszebb lógófülű, amit idáig láttam. Ha most fotó lenne, azt mondanám hogy a színárnyalatok nagyon el vannak találva :)
Tényleg szép jószág. Nekem egy perzsám volt, sajnos végleg elaludt szegény bő két héttel ezelőtt, 15 éves korában. :(
Mi a neve?
Előzmény: venge (188)
MZ5 Creative Commons License 2005.05.15 0 0 189
Ne ne még a végén kiderül hogy nem elég hogy dél alföldi fotósok még állatbarátok is vagytok???
jöhet az SZJA 1 %
http://bae.bekesnet.hu
Előzmény: venge (188)
venge Creative Commons License 2005.05.15 0 0 188

Ő valóban egy skót lógófülű és egy brit macska gyermeke!

Fajtatiszta macska, ugyanis skót lógófülűt nem lehet skót lógófülűvel pároztatni és ez így elfogadott!

Előzmény: attila7575 (187)
attila7575 Creative Commons License 2005.05.15 0 0 187
Ő most ha jól tippelem akkor skót lógófülű macska és orosz kék macska keveréke? Ha fajtatiszta akkor rötgvest elsüllyedek és mély elnézést kérek az Egerek Rémétől, de nagyon érdekelne hogy pontosan milyen fajta.
Előzmény: venge (186)
venge Creative Commons License 2005.05.15 0 0 186

Ő a macskánk:

és a fotós hátizsákom

venge Creative Commons License 2005.05.14 0 0 185
venge Creative Commons License 2005.05.14 0 0 184

Hát, ez nem jött be!

Hétvégén nincs nyitva az Olasz Kultúrális Központ! :(

attila7575 Creative Commons License 2005.05.08 0 0 183
Na igen, és ma is esett... Minden tiszta sár... :(
Előzmény: venge (182)
venge Creative Commons License 2005.05.08 0 0 182

Szombaton és vasárnap is megtekintehető? Ugyanis, most Ajkán dolgozom és csak hétvégén tudok átjutni Szegedre!

Nem tudom, mikorra tudjuk megszervezni a találkozót Mártélyon, ez a rohadék víz nem akar visszahúzódni!

Előzmény: papugaja (181)
papugaja Creative Commons License 2005.05.05 0 0 181
.-eyewitness-. Creative Commons License 2005.05.01 0 0 180

10D+ 300/4 + 1.4 konverter

 

ez csalás amugy me a srác kezén állt , tőlem 1.5 méterre :)

venge Creative Commons License 2005.05.01 0 0 179
Ez nagyon durva! Mivel készült?
Előzmény: .-eyewitness-. (178)
.-eyewitness-. Creative Commons License 2005.05.01 0 0 178

igértem madarasképet

 

attila7575 Creative Commons License 2005.05.01 0 0 177
Igen.
Előzmény: venge (176)
venge Creative Commons License 2005.05.01 0 0 176
Szép idő van, arra gondoltam, hogy átmegyek Szegedre a vadasparkba. Nyitva lehet?
attila7575 Creative Commons License 2005.05.01 0 0 175
A fene gondolta. Sose hallottam még, hogy náluk is van ilyen lehetőség, azt hittem hogy csak a canon csinál ilyen "eseményeket". Na mindegy, így jártam. Nem lett volna rossz elmenni, bár nekem elég messze lett volna.
.-eyewitness-. Creative Commons License 2005.05.01 0 0 174
Én a nikonosoknál annyi ideig voltam, hogy megnéztem a manfrotto állványokat... épp ott volt mellettük, és volt pár szép nagy fekete objektív... Mondjuk nemtom hogy csak mutatóba, vagy szervíz vagy egyebek, de látni láttam :)
venge Creative Commons License 2005.05.01 0 0 173
Én megint csak Mártélyra jutottam ki! :(
venge Creative Commons License 2005.05.01 0 0 172

Szerintem Nikon stand is volt és ugyanúgy ki lehetett próbálni az obikat!

Szerintem

Előzmény: attila7575 (171)
attila7575 Creative Commons License 2005.05.01 0 0 171
Kár, hogy a nikonnál ez nem divat, az ő nagy fényerejű objektívjeiket szívesen kipróbálnám.
venge Creative Commons License 2005.05.01 0 0 170
Nagyon irigyellek, jövőre megpróbálok én is elmenni!
Előzmény: .-eyewitness-. (169)
.-eyewitness-. Creative Commons License 2005.05.01 0 0 169

Nos a hétvégének vége... Egész jóvolt... kilehetett próbálni csomó méregdrága cuccot (én pl elvittem egy körre az 1Ds II-t meg a 300/28-ast ). Készült pár jó fotó, mondjuk a természetfotózás az úgynézett ki hogy egy csapat fotós elment sétálni az erdőbe vezetővel :)

Arról itt egy kép:

 

 

Majd lesz olyan is hogy sólyom(?) széttép nyuszit.

attila7575 Creative Commons License 2005.04.30 0 0 168
Nekem a fotós ismerősöm lemondta az ásotthalmi rally fotózását, egyedül meg nem megyek. A barátnőm is orrolt, hogy nem viszem el a majálisban :), így "feláldoztam" magam. :P
.-eyewitness-. Creative Commons License 2005.04.28 0 0 167

Fenevigye el nemláttam hogy nem postolta a hozzászólásom a fórum...

amugy holnap (péntek) en kezdődik, akkor bejelentkezés ( :) ) és azután vasárnap délutánig előadások (pentax, canon, nikon stb, + fotózás reggel meg este)

 

attila7575 Creative Commons License 2005.04.26 0 0 166
Jó lenne, de nekem messze van... Valaki más? Pontosan mikor van?

Ja!!! El is felejtettem volna mondani. Ma írt e-mailt a rallyfotós barátom, hogy Ásotthalmon május 1-jén gyorsasági roncsderby lesz, én megnézem. Érdekel valakit?
Előzmény: .-eyewitness-. (165)
.-eyewitness-. Creative Commons License 2005.04.25 0 0 165

A fotóshétvégére Királyrétre jön valaki?

attila7575 Creative Commons License 2005.04.24 0 0 164
Jut is eszembe. Itt is beszélgettünk, hogy jó lenne egy találkozót összehozni, a hwsw fórumán meg szintén erről van szó.
http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=55740&st=600#entry2758801

Szóljatok hozzá, ha van kedvetek, jó lenne összejönni pár fotós embernek.
Ja, a másik fórumon én az a pali vagyok, akinek a Breki az avatarja :]
attila7575 Creative Commons License 2005.04.23 0 0 163
Hehe. Körülbelül ugyanonnan fotóztál, ahonnan én is, pénteken, úgy délelőtt 11 óra felé. A te fotód milyen napszakban készült, melyik nap? A napszak a fények miatt érdekelne.
Előzmény: venge (162)
venge Creative Commons License 2005.04.23 0 0 162

Ma voltam megint Mártélyon!

Háát...  még mindig várnunk kell! (Hátha kiengedne a jég!)

papugaja Creative Commons License 2005.04.21 0 0 161
Sajnos valszeg lemaradtál róla: a Fotópincében volt egy 50/1,8 (fémbajonettes első széria) 29-ért. De lehet hogy megvan még nekik, be kell kukkantani.
Előzmény: venge (158)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!