Hú, valami rémlik ezzel a pároztatással, de már évekkel ezelőtt olvastam. A skót jelleg szépen látszik rajta, és azt hiszem hogy a másik macskától is szép tulajdonságokat kapott, mert talán a legszebb lógófülű, amit idáig láttam. Ha most fotó lenne, azt mondanám hogy a színárnyalatok nagyon el vannak találva :) Tényleg szép jószág. Nekem egy perzsám volt, sajnos végleg elaludt szegény bő két héttel ezelőtt, 15 éves korában. :( Mi a neve?
Ő most ha jól tippelem akkor skót lógófülű macska és orosz kék macska keveréke? Ha fajtatiszta akkor rötgvest elsüllyedek és mély elnézést kérek az Egerek Rémétől, de nagyon érdekelne hogy pontosan milyen fajta.
A fene gondolta. Sose hallottam még, hogy náluk is van ilyen lehetőség, azt hittem hogy csak a canon csinál ilyen "eseményeket". Na mindegy, így jártam. Nem lett volna rossz elmenni, bár nekem elég messze lett volna.
Én a nikonosoknál annyi ideig voltam, hogy megnéztem a manfrotto állványokat... épp ott volt mellettük, és volt pár szép nagy fekete objektív... Mondjuk nemtom hogy csak mutatóba, vagy szervíz vagy egyebek, de látni láttam :)
Nos a hétvégének vége... Egész jóvolt... kilehetett próbálni csomó méregdrága cuccot (én pl elvittem egy körre az 1Ds II-t meg a 300/28-ast ). Készült pár jó fotó, mondjuk a természetfotózás az úgynézett ki hogy egy csapat fotós elment sétálni az erdőbe vezetővel :)
Arról itt egy kép:
Majd lesz olyan is hogy sólyom(?) széttép nyuszit.
Nekem a fotós ismerősöm lemondta az ásotthalmi rally fotózását, egyedül meg nem megyek. A barátnőm is orrolt, hogy nem viszem el a majálisban :), így "feláldoztam" magam. :P
Fenevigye el nemláttam hogy nem postolta a hozzászólásom a fórum...
amugy holnap (péntek) en kezdődik, akkor bejelentkezés ( :) ) és azután vasárnap délutánig előadások (pentax, canon, nikon stb, + fotózás reggel meg este)
Jó lenne, de nekem messze van... Valaki más? Pontosan mikor van?
Ja!!! El is felejtettem volna mondani. Ma írt e-mailt a rallyfotós barátom, hogy Ásotthalmon május 1-jén gyorsasági roncsderby lesz, én megnézem. Érdekel valakit?
Jut is eszembe. Itt is beszélgettünk, hogy jó lenne egy találkozót összehozni, a hwsw fórumán meg szintén erről van szó. http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=55740&st=600#entry2758801
Szóljatok hozzá, ha van kedvetek, jó lenne összejönni pár fotós embernek. Ja, a másik fórumon én az a pali vagyok, akinek a Breki az avatarja :]
Hehe. Körülbelül ugyanonnan fotóztál, ahonnan én is, pénteken, úgy délelőtt 11 óra felé. A te fotód milyen napszakban készült, melyik nap? A napszak a fények miatt érdekelne.