Keresés

Részletes keresés

venge Creative Commons License 2005.06.18 0 0 220

Megpróbálom Guzzy komámat is kicsalni, csak Ő minden hétvégén "komoly" családi ebédre hivatalos!

venge Creative Commons License 2005.06.18 0 0 219
Sajnos elég ritkán van időm leülni a géphez (csak a munka, csak a munka), de mindkettőtöknek ezúton szeretnék gratulálni! Ha az időjárás megfelelő lesz, én is csatlakoznék hozzátok vasárnap.
papugaja Creative Commons License 2005.06.17 0 0 218
Ö... bocs. Gratu neked is, de inkább főleg, és természetesen visszamenőlegesen is elsősorban.
Előzmény: Vandras (213)
Vandras Creative Commons License 2005.06.17 0 0 217
Hódmezővásárhelyen egy kézműves bemutatón, 2004 augusztusába. Azért van elvéve a szín, hogy ne lehessen látni a szép zöld füvet, mert az nem illett oda (szabadtéri bemutató volt). Gép: 300d, Tamron 70-300 (300) kézből
Előzmény: attila7575 (216)
attila7575 Creative Commons License 2005.06.17 0 0 216
Hú de jó kép. Hol készült?
Előzmény: Vandras (214)
attila7575 Creative Commons License 2005.06.17 0 0 215

Hát akkor hogy gratuláljak, gratulésön!

 

Jó is hogy lesznek a hétvégén Mártélyon tapasztaltabb fotósok, legalább lesz aki elmagyarázza nekem hogy miért nem sikerül a polárszűrőmmel jó képeket csinálni :P Viszek is minden cuccot! :]

Előzmény: Vandras (213)
Vandras Creative Commons License 2005.06.17 0 0 214
Ezzel
Előzmény: attila7575 (212)
Vandras Creative Commons License 2005.06.17 0 0 213
Hogy dicsekedek, az én vagyok!
Előzmény: attila7575 (212)
attila7575 Creative Commons License 2005.06.17 0 0 212
És az ott említett vásárhelyi Varga András csak nem vandras kolléga?
Előzmény: papugaja (211)
papugaja Creative Commons License 2005.06.17 0 0 211
Hát, én ebbül megint kimaradok. Majd számoljatok be, hogy milyenek a viszonyok.
Addig is gratula seges kollégának! Kár, hogy nem látogatja szerény topikunkat.
attila7575 Creative Commons License 2005.06.17 0 0 210
Ez jól hangzik, épp most írtam az olympusos topikba, hogy vasárnap olyan 3 felé tudok elszabadulni. Lehet, hogy kicsit korábban. Akkor én is megyek!
Előzmény: Vandras (208)
mullerp Creative Commons License 2005.06.17 0 0 209

Vandras:

En is megprobalok odaerni, bar a komp miatt nem tudok tervezni pontosan... ha kesnek par percet, a mobilodon kereslek! Termeszetesen ha log az eso laba, el sem indulok, mert motorral az a 30kilometer esoben nem hianyzik!

 

Udv!

Előzmény: Vandras (208)
Vandras Creative Commons License 2005.06.17 0 0 208
Én vasárnap (19-én) 15 óra 00 perctől a Mártélyi üdülőterület parkolójába leszek.
Előzmény: attila7575 (207)
attila7575 Creative Commons License 2005.06.17 0 0 207
Mi legyen a hétvégén?
Vandras Creative Commons License 2005.06.15 0 0 206
Kedvcsinálónak:
Előzmény: Vandras (205)
Vandras Creative Commons License 2005.06.15 0 0 205
Üdv Péter!

Mártélyon a víz lement, és a megmaradt teret kitöltötték a szúnyogok. Este 6 - 7 óráig viselhetők, később már nem. Jelenleg csak az üdülő terület jevasolható, mert az ártér tele van tocsogókkal és a kubikok is. Nekem a vasárnapom lenne szabad, ha az jó Neked, akkor kereslek. Javasom "Emil" bácsit a pontosításra. Vadmacskáról nem tudok, és hódvárról se. Vidrával azonban már találkoztam.
Előzmény: mullerp (204)
mullerp Creative Commons License 2005.06.13 0 0 204

Egyetertek menest illetoen...

 

Hetvegen ha esik ha nem, en atmotorozok Martelyra es megnezem mi ujsag van ottan... Jahh persze csak ha jar a komp Baksnal... nem tudja valaki?

 

Allitolag van Martelyon nem kicsi hodvar... meg lattak mar vadmacskat is! Errol infoja valakinek?

Előzmény: attila7575 (203)
attila7575 Creative Commons License 2005.06.12 0 0 203
Srácok, ha minden igaz, mostmár egy kicsit jön a jó idő (reméljük), nem kellene elmenni egy közös fotózásra végre? Lassan mindegy, hogy hova, akár a puszába is (egész jó tud lenni), csak menni, nem? Most vettem egy polárszűrőt és nincs alkalmam kipróbálni :( mert sz...r az idő :(
farkzoli Creative Commons License 2005.06.01 0 0 202
Ritkán nézek ide, de most OFF leszek:
Ismered ezt a könyvet?
Desmond Morris: Miért csinálja...? A macska.
Fantasztikus leírás a macsekok titokzatos világáról
Csak beugrott a lógó fülűről.
Itt megvan:
http://slp.dwalin.ru


Előzmény: venge (186)
guzzy Creative Commons License 2005.06.01 0 0 201
HállOOO!!!
guzzy Creative Commons License 2005.05.18 0 0 200

venge meg én rettenetesen keményen dolgozunk péntek estig. (a fene vinné el) Pedig vasárnap jo lenne...

Látványos még a jövöő hétvégi HAJÓSI borfeszt. Én meg oda mék minden évben, természetesen szintén a legszigorubban szakmai szemmel! bámészkodva :))                (nem is jutok haza ,csak másnap..)

papugaja Creative Commons License 2005.05.18 0 0 199
Juteszembe!
Ha már nincs kedvünk begázolni a hullámtérbe, mi lenne ha a talit a szegedi Széchenyi téren tartanánk meg, a orfesztivál apropójával takaródzva? Szigorúan fotós szemmel értékelnénk és kortyolnánk a borokat. (ma képzavargyáros lettem).
Csak az a bibi, hogy hétvégén egy másik borfesztre is hivatalos vagyok (Etyek), ezért csak a hétköznap (+péntek) du. jöhet szóba. Esődzsekit, gumicsizmát, lessátrat, állványt hozhat aki akar...
papugaja Creative Commons License 2005.05.18 0 0 198
Én már nem is emléxem, mikor zárták le a szegedi rakpartot. Nem tudok bízni semmiben, szerintem ez már így marad legalább Karácsonyig:


A mindenkori aktuális vízállások.
Előzmény: guzzy (197)
guzzy Creative Commons License 2005.05.17 0 0 197

Üdv Mindenkinek!

találka Mártélyon húzódik, de nem adjuk fel.

Tárgyalásban vagyunk a Tiszával, hogy mielőbb menjen szépen vissza a medrébe.

(egyébként nagy élmény a megáradt mártélyi holtágon ladikozni az üdülők közt. Rengeteg madár, stb...)

attila7575 Creative Commons License 2005.05.16 0 0 196
Ebből is látszik, hogy mennyire kevés a mai gépek sebessége és zárideje a gyorsan mozgó témákhoz. Ezzel a felszereléssel inkább csak gepárdokkal foglalkozz :]
Előzmény: venge (195)
venge Creative Commons License 2005.05.15 0 0 195
Ezek a mai fiatalok, mindig az a száguldás! Egyik pillanatban itt, a másikban ott!
venge Creative Commons License 2005.05.15 0 0 194

Most kaptam el az udvaron, nagyon gyors reakció kellett hozzá!

 

venge Creative Commons License 2005.05.15 0 0 193

Hát nem tudom...

Mártélyra szerveznénk az első találkozót, de a víz nem akar visszahúzódni!

MZ5 Creative Commons License 2005.05.15 0 0 192
okéé semmi gond,az a lényeg,hogy Ti is prőbáltok a környzetetekben ráhatni,bár nem könnyü.
Na akkor marad a foto,apropo nem tudjátok idén mikor lehet majd (május!!!) szép tavaszi képeket készíteni ??,
Előzmény: attila7575 (191)
attila7575 Creative Commons License 2005.05.15 0 0 191
MZ5: nagyon szép kezdeményezés, és örömmel segítenék is, de az adóm 1%-át egy alapítvány kapja, aki rákos gyerekeken próbál segíteni. Jó tudni, hogy felétek is van egy ilyen menhely, a múlt héten a mi munkahelyünk előtt tett ki valaki egy gyönyörű kiskutyát, pincsi keverék volt és szobatiszta. Szegeden működik szerencsére a Tappancs alapítvány, ők vitték el, remélem találnak neki gazdát.
Az ilyen kutyakitevő, élveeltemető, lapáttalagyonverő stb gazdikkal egyszer szívesen randiznék egy zárt ajtajú szobában... Azt hiszem sok keserűséget ki tudnék ereszteni magamból.
Előzmény: MZ5 (189)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!