Sajnos elég ritkán van időm leülni a géphez (csak a munka, csak a munka), de mindkettőtöknek ezúton szeretnék gratulálni! Ha az időjárás megfelelő lesz, én is csatlakoznék hozzátok vasárnap.
Hódmezővásárhelyen egy kézműves bemutatón, 2004 augusztusába. Azért van elvéve a szín, hogy ne lehessen látni a szép zöld füvet, mert az nem illett oda (szabadtéri bemutató volt). Gép: 300d, Tamron 70-300 (300) kézből
Jó is hogy lesznek a hétvégén Mártélyon tapasztaltabb fotósok, legalább lesz aki elmagyarázza nekem hogy miért nem sikerül a polárszűrőmmel jó képeket csinálni :P Viszek is minden cuccot! :]
Hát, én ebbül megint kimaradok. Majd számoljatok be, hogy milyenek a viszonyok. Addig is gratula seges kollégának! Kár, hogy nem látogatja szerény topikunkat.
En is megprobalok odaerni, bar a komp miatt nem tudok tervezni pontosan... ha kesnek par percet, a mobilodon kereslek! Termeszetesen ha log az eso laba, el sem indulok, mert motorral az a 30kilometer esoben nem hianyzik!
Mártélyon a víz lement, és a megmaradt teret kitöltötték a szúnyogok. Este 6 - 7 óráig viselhetők, később már nem. Jelenleg csak az üdülő terület jevasolható, mert az ártér tele van tocsogókkal és a kubikok is. Nekem a vasárnapom lenne szabad, ha az jó Neked, akkor kereslek. Javasom "Emil" bácsit a pontosításra. Vadmacskáról nem tudok, és hódvárról se. Vidrával azonban már találkoztam.
Srácok, ha minden igaz, mostmár egy kicsit jön a jó idő (reméljük), nem kellene elmenni egy közös fotózásra végre? Lassan mindegy, hogy hova, akár a puszába is (egész jó tud lenni), csak menni, nem? Most vettem egy polárszűrőt és nincs alkalmam kipróbálni :( mert sz...r az idő :(
Ritkán nézek ide, de most OFF leszek: Ismered ezt a könyvet? Desmond Morris: Miért csinálja...? A macska. Fantasztikus leírás a macsekok titokzatos világáról Csak beugrott a lógó fülűről. Itt megvan: http://slp.dwalin.ru
venge meg én rettenetesen keményen dolgozunk péntek estig. (a fene vinné el) Pedig vasárnap jo lenne...
Látványos még a jövöő hétvégi HAJÓSI borfeszt. Én meg oda mék minden évben, természetesen szintén a legszigorubban szakmai szemmel! bámészkodva :)) (nem is jutok haza ,csak másnap..)
Juteszembe! Ha már nincs kedvünk begázolni a hullámtérbe, mi lenne ha a talit a szegedi Széchenyi téren tartanánk meg, a orfesztivál apropójával takaródzva? Szigorúan fotós szemmel értékelnénk és kortyolnánk a borokat. (ma képzavargyáros lettem). Csak az a bibi, hogy hétvégén egy másik borfesztre is hivatalos vagyok (Etyek), ezért csak a hétköznap (+péntek) du. jöhet szóba. Esődzsekit, gumicsizmát, lessátrat, állványt hozhat aki akar...
Ebből is látszik, hogy mennyire kevés a mai gépek sebessége és zárideje a gyorsan mozgó témákhoz. Ezzel a felszereléssel inkább csak gepárdokkal foglalkozz :]
okéé semmi gond,az a lényeg,hogy Ti is prőbáltok a környzetetekben ráhatni,bár nem könnyü. Na akkor marad a foto,apropo nem tudjátok idén mikor lehet majd (május!!!) szép tavaszi képeket készíteni ??,
MZ5: nagyon szép kezdeményezés, és örömmel segítenék is, de az adóm 1%-át egy alapítvány kapja, aki rákos gyerekeken próbál segíteni. Jó tudni, hogy felétek is van egy ilyen menhely, a múlt héten a mi munkahelyünk előtt tett ki valaki egy gyönyörű kiskutyát, pincsi keverék volt és szobatiszta. Szegeden működik szerencsére a Tappancs alapítvány, ők vitték el, remélem találnak neki gazdát. Az ilyen kutyakitevő, élveeltemető, lapáttalagyonverő stb gazdikkal egyszer szívesen randiznék egy zárt ajtajú szobában... Azt hiszem sok keserűséget ki tudnék ereszteni magamból.