Krüger Frédi Creative Commons License 2015.08.18 0 0 747

Láttam a meccset, meglepően jól játszott a csapatotok. Egyértelműen győzelmet érdemelt volna a '60, ráadásul 1-0-nál szabályos* gólt rúgtatok, és a Nürnberg az ellentámadásból egyenlített, amikor még mindenki reklamált meg értetlenkedett (oké, ez fegyelmezetlenség is, de jogos volt a reklamálás). Aztán az utolsó negyedórában is 4-5 nagy helyzet, közte újabb kapufa, szóval akár gólokkal nyerhettetek volna. De főleg a játék képe volt meglepő a tavalyi évhez képest.

*A kicker is így látta: "Während die Löwen jubelnd abdrehten, durchbrach ein Pfiff die Glückseligkeit. Die Referees hatten ein aktives Eingreifen des passiv im Abseits stehenden Okotie gesehen. Der Stürmer streckte den Kopf zwar in Richtung Ball, stand aber eigentlich nicht im Sichtfeld von Kirschbaum. Eine harte Entscheidung."

Előzmény: polovcev (746)
polovcev Creative Commons License 2015.08.18 0 0 746

Nem rossz eredmény ez, bár a számok alapján mi támadtunk többet és talán megérdemelt lett volna a 3 pont. Más kérdés, hogy nem számít hányat lő az ember kapura, ha egy sem megy be. Viszont optimista vagyok a vasárnappal kapcsolatban, szerintem meg lesz a győzelem az Union ellen.

BZS1979 Creative Commons License 2015.08.17 0 0 745

Előzmény: ACAB. MC. (744)
ACAB. MC. Creative Commons License 2015.08.17 0 0 744
Éreztem ma nem kapunk ki, xv 1.90-ért ajándék volt. :D Csak nem volt véletlen az a kupa továbbjutás.
BZS1979 Creative Commons License 2015.08.11 0 0 743

így van, kellemes meglepetés

Előzmény: ACAB. MC. (734)
BZS1979 Creative Commons License 2015.08.11 0 0 742

igazi koncepciós per, ez egyértelmű :-))

Előzmény: ACAB. MC. (733)
polovcev Creative Commons License 2015.08.10 0 0 741

Úgy vélem az csak az e-mail címen lehetséges, bár ebben azért biztos nem vagyok. A meccsre meg éppen kimehetünk, de csak a hét közepén fogom megtudni, hogy egyáltalán kell-e dolgoznom jövő hétvégén, szóval addig limboban vagyok.

Előzmény: uteole22 (740)
uteole22 Creative Commons License 2015.08.09 0 0 740

Privát üzenetet nem látom hol tudok írni,de ha van kedved kimehetnénk együtt is a meccsre...? lehet barátnőm is jön még nem tudja.

Előzmény: polovcev (739)
polovcev Creative Commons License 2015.08.09 0 0 739

Van, vagy egy tucat kasszát kinyitnak - olyan 100 méterre a stadiontól-, így nem árt ha előre kitalálod hova akarsz ülni és mindjárt a megfelelő sorba állsz be. Jómagam, mint szintén Újpest drukker- csak támogatni tudlak tervedben. Lehetőleg be is cserélik ez alkalommal :)

Előzmény: uteole22 (738)
uteole22 Creative Commons License 2015.08.09 0 0 738

Köszi tudom hogy nem szokott teltház lenni ezért fölösleges is ez a kipostázos dolog ha már ott leszek előtte 20-án. A lényeg hogy meccsnapon is van pénztár akkor. Simon Krisztiánt szeretném megnézni mint lila szurkolő,remélem játszani fog!

Előzmény: polovcev (736)
polovcev Creative Commons License 2015.08.09 0 0 737

Egy kicsit dühös vagyok magamra, mert tegnap bent voltam a városban olyan kettő körül s gondoltam is rá, hogy kimegyek, de ebben a melegben rendesen élni nincs kedvem. Viszont az Union ellen ki kellene menni. Megnéztem tegnap az ésszefoglalót, a fővárosiak bűn gyengén nyomták a Victoria Köln ellen. Ha valami ilyesmivel rukkolnek elő az Allianzban, akkor meglehet a 3 pont.

polovcev Creative Commons License 2015.08.09 0 0 736

Szevasz!

Ha nem akarsz kimenni a Grünewalderre akkor ki is postázzák neked (bár ez plusz 3,99), illetve kinyomtathatod magadnak sima DIN A4-es papírra- ez plusz 1,5 euro. Ez utóbbit használtam múlt héten, nem volt semmi baj, simán észlelte a scenner a stadionnál. Ha viszont egyik sem megoldható, akkor sem kell ragaszkodnod az elővételhez. Gyakorlatilag lehetetlen, hogy a meccs előtt ne kapj jegyet, mert sosincs teltház. A Freburg ellen 23000 tegnap meg olyan 18 ezren voltak kint, szóval maradt bőven szabad szék :)

Előzmény: uteole22 (735)
uteole22 Creative Commons License 2015.08.09 0 0 735

Szia!

23-án kint leszünk Münchenben az Union ellen kimegyek és azt szeretném kérdezni elővételben csak a Grünwalderen tudok jegyhez jutni?? (online kivéve)

Előzmény: polovcev (732)
ACAB. MC. Creative Commons License 2015.08.09 0 0 734
Ez a kupa továbbjutás elég meglepő most, hátha feltámadunk.
Ügyvédjük, Günter Reisinger szerint a két
alperes fejenként 500 eurót (155 ezer forint)
A különleges ítéletet csak azért lehetett
meghozni, mert az áldozat beleegyezett ebbe.
polovcev Creative Commons License 2015.08.01 0 0 732

A statisztika ugyan nem ezt mutatja, de jobbak voltunk a badeniaknál. Az első félidő igen gyenge játékot s 1-1 helyzetet hozott, de a szünet után domináltunk. Petersennek momentumjai sem voltak. A 11-es jogosságát megítélni nem tudom, majd ha visszanézem, de a játékvezető elég objektívan vezette a meccset. Legalábbis nekem a tribűnről úgy tűnt. Sovány vigasz, de a Freiburg ilyen játékkal biztos nem verekszi vissza magát az első osztályba.

polovcev Creative Commons License 2015.07.18 0 0 731

Most értem haza a Swansea elleni felkészülésiről s meg kell mondjam, hogy nem vagyok meggyőzve. Volt néhány jobb perce a csapatnak, meg összesen vagy három helyzete. A Swansea félgőzzel is képes volt dominálni gyakorlatilag 90 percen keresztül.Odáig még csak rendben van, hogy az Union vagy a St. Pauli gyengébb, mint a walesiek, de annyit hozhatnak, hogy legyen néhány kellemetlen délutánunk.

Üdv!

Mikor lesz a bundesliga 1-2 sorsolása azt tudja valaki?

polovcev Creative Commons License 2015.06.14 0 0 727

Csak nincs szerencséjük a kupa sorsolással. Pedig némi plusz pénz nem ártana. A morálról nem is beszélve.