Keresés

Részletes keresés

mullerp Creative Commons License 2005.06.26 0 0 299

Jiljil:

 

Nehez, nagyon nehez...

De ha gondolod, nezz szet a galeriamban... www.mullerpeter.tk keresd az esemenyeket... mostanaban az frissult, van ott egy fura konyvtar... buta neve van... lehet hogy holnap reggelre torlodik, ezert erdemes meglesni, hatha talasz kincset!  

:-)

Előzmény: jiljil (296)
Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005.06.26 0 0 298
De mielőtt nagyon elszunnyadtam volna, nem csak a Vadasparkban vannak érdekességek. Bár a kiscsaj nem volt több 16-17 évesnél, igaz husis volt, de ezek aztán egész éjszakát betöltő keblek :)))
Nagy keblek
Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005.06.26 0 0 297
Úgy látszik még gyakorolni kell a kép felrakását :))
talán most sikerül
jiljil Creative Commons License 2005.06.26 0 0 296
Joó ez a show!
Tetszik!
A programhoz nagyon nehéz hozzá jutni?
Előzmény: mullerp (291)
Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005.06.26 0 0 295
Nekem is nagyon tetszett a Vadaspark, bár jó lett volna több képet csinálni, de hát az a sok fránya kerítés és rács akadályozott bennünket.
Én is hasonlóan adtam elő a vonaton hazafele, mint ez a kis állatka :))
jiljil Creative Commons License 2005.06.26 0 0 294
Ismét jót fotóztuk és bővült a társaság is /Viktor/.
Két kép a sok közül:
attila7575 Creative Commons License 2005.06.26 0 0 293
Azért tettem be a képet, hogy kb ugyanazt a pillanatot kaptuk el mind a ketten a flamingóról, mert ebben a pózban úgy kb 5 másodpercet volt :))))
Előzmény: attila7575 (292)
attila7575 Creative Commons License 2005.06.26 0 0 292
Jó volt a mai Vadaspark!
Akkor legközelebb az evezős EB?
Flamingó
mullerp Creative Commons License 2005.06.26 0 0 291

Ahhh errol lemaradtam...

Bar ha most vegiggondolom: Kecskemetrol indultam vonattal 8 korul, ha nem szallok le Kisteleken, akkor en is odaertem volna... csak hat mindket kartyamat telelottem tegnap a Taltos, Solymasz, Ijasz napon:

 

Ime  vegeredmeny: SLIDESHOW (6 perc, 20MB, exe)

 

Remelem jol ereztetek magatokat!

Előzmény: Vandras (290)
Vandras Creative Commons License 2005.06.26 0 0 290
Voltunk! A mai napon délelőtt megint sikerült összejönni, egy kis sétára és némi kattingatásra Szegeden, a Vadasparkban. Hát elég szépek vagyunk.

És a célpont
Előzmény: venge (289)
venge Creative Commons License 2005.06.25 0 0 289
Valószínűleg én is megyek és szóltam Guzzynak és vandrásnak is!
Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005.06.25 0 0 288
Én is készülődök. Töltődnek az akkuk vagy 110 %-ig :)
Úgy néz ki el van veszve mindenki, pedig wadr is azt írta, hogy a természet és az állatok a kedvenc fotótémája. Na mindegy, hárman már biztosan leszünk.
attila7575 Creative Commons License 2005.06.25 0 0 287
Kik jönnek még holnap? Én már pucolom is a telémet :)
Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005.06.25 0 0 286
Köszi, megkaptam.
Előzmény: jiljil (285)
jiljil Creative Commons License 2005.06.25 0 0 285
Egy fehér Fiat Temprával, vagy egy lepusztult bordó Zastavával megyek.
Mail-t küldtem.
Előzmény: Viktor (Bcs) (284)
Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005.06.25 0 0 284
Köszi a felajánlást. Milyen autót figyeljek? Esetleg egy telefonszámcsere itt vagy email-ben? hrviktor@citromail.hu a címem
Akkor holnap 9.45 Rókuson.
Előzmény: jiljil (283)
jiljil Creative Commons License 2005.06.25 0 0 283
Mikor megyek felveszlek az állomáson. Így elsőre ez lesz a legegyszerűbb.
9.45-kor ott leszek Rókuson.
Üdv:
Előzmény: Viktor (Bcs) (282)
Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005.06.24 0 0 282
Én is megyek a Vadasparkba, de egy kis segítséget kérnék a szegediektől. Ha rókusnál szállok le a vonatról, akkor merről közelítsem meg a parkot? Melyik utca felől van a bejárat? Térképem van, úgyhogy eltévedni csak nem fogok :) A segítséget előre is köszi.

Helo MZ5!
Mint DAF jelölt, szerintem írj magadról bemutatkozót Te is. Egyébként tetszenek a csabai képeid.
Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005.06.24 0 0 281
Helo Attila!
Köszönöm szépen a kritikát. Szerintem is elfogadható képek egy kompakt géptől és egy abszolút kezdő fotóstól :).
Előzmény: attila7575 (278)
MZ5 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 280
Magam is DAF jelölt vagyok ,addig is nézzetek be kis képtáramba

http://kep.tar.hu/obetko
Előzmény: Viktor (Bcs) (274)
attila7575 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 279
Előre láthatóan én is ott leszek a Vadasparkban vasárnap.
Előzmény: jiljil (277)
attila7575 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 278
Helló Viktor, nem rosszak a képeid, a grillezésről készültet különösen elvágyódva néztem :)
No, félre a tréfát, jól haladsz.
Előzmény: Viktor (Bcs) (274)
jiljil Creative Commons License 2005.06.24 0 0 277
Vasárnap 10.00-kor a Vadaspark bejáratánál leszek.
Aki tud jöjjön!
/ Várhatóan kánikula lesz4/
Előzmény: jiljil (270)
guzzy Creative Commons License 2005.06.22 0 0 276

Nekem  van egy  80-200 as AIS om.  Gyönyörű képe van. Nagyon szeretek vele lőni. Nem rohanok sehová nem vagyok én sport riporter, szépen fókuszálok és mehet.

 

14 ér vettem, hibátlan állapot !

wadr Creative Commons License 2005.06.22 0 0 275

Üdv Mindenkinek!

 

Újdonsült kezdő fotósként engedelmetekkel csatlakoznék a társaságotokhoz, mivel magam is környékbeli vagyok.

Egy Fuji S5500 friss tulajdonosaként most ismerkedem a fotózás rejtelmeivel, ezért néha a Ti tanácsotokat fogom kérni, ha problémába ütközöm. Segítőkészségeteket előre is köszönöm!

Érdeklődésem elsősorban a természet fotózásra (állatok fotózására) irányul, és szívesen veszek mindenféle jó tanácsot.

 

Üdv. wadr

Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005.06.22 0 0 274
Jó reggelt mindenkinek ezen a szép napon!

Feltettem néhány képet a legfrissebb fotózásomból, a kep.tar.hu/hrviktor címen a Kertiparti mappában található. Szeretném ha valaki megnézné és véleményt mondana egyik-másik képről. Nekem a méhecskés és a supermacro-s lila virág jön be a legjobban. Előre is köszi.
Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005.06.21 0 0 273
Sziasztok!
A Szegedi vadasparkba Én is szívesen elmennék, még olyan kollégámnak is tetszett, aki nem fotózni ment csak úgy. Én benne vagyok a vasárnap 10 órában, ha a többieknek is jó.
mullerp Creative Commons License 2005.06.21 0 0 272
Koszi... egy kollega erdeklodott
Előzmény: attila7575 (271)
attila7575 Creative Commons License 2005.06.21 0 0 271
Köszi szépen.


Ha AI-S, akkor manuál fókusz. Állítólag elég jók ezek az obik. Ja, az F bajonett is azt jelenti, hogy NEM AF, csak F. Vannak köztük kimagaslóan jók, de nagyon meg kell nézni, hogy milyen állapotban van, mert ezek elég régik.
Előzmény: mullerp (269)
jiljil Creative Commons License 2005.06.21 0 0 270
Vasárnap 10.00? Így a családi ebédekre is oda lehet érni.
Előzmény: attila7575 (267)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!