Keresés

Részletes keresés

quadcore90 Creative Commons License 2019.05.21 0 2 16685

Elég szomorú, hogy manapság kb. mindenki zsebében ott lapul a 20+MP-es telefon, de ugye létezik 40+MP-es is, erre a sajtó, illetve a különböző médiafelületek kiszúrják az ember szemét egy nagyobb bélyeggel..

Előzmény: Latex Bond (16684)
Latex Bond Creative Commons License 2019.05.20 0 3 16684

Közben én is próbáltam választ találni az engem foglalkoztató baromi fontos kérdéskörre: milyen típusú lábbeli volt a Ciprust képviselő énekesnőn? :)

Nos, Tamta jó eséllyel latex harisnyában volt, ami fodros a bokánál és azon viselt egy lakk bokacsizmát, így a bokacsizma pereme rejtve maradhatott vagy magán a bokacsizma peremén volt a latex fodor. Bár erre még a backstage-ben készült közeli fotó sem ad egyértelmű választ, mert ennyi erővel nyugodtan lehet latex combharisnyacsizma is egy bokára ragasztott díszítéssel.

Azt hiszem, ez már örök rejtély marad és rá van bízva a fantáziámra.

TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.05.20 0 0 16683

Na, nem mintha számítana:)) érdekes az előadás (bár az első percben, nyomtam rajta egy mute-t)



TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.05.20 0 0 16682

Megnéztem ezt a "Hatrið mun sigra" -t

Lakk és műbőr

Hacsak a fenti hadonászós muki nem válaszatotta jelmezül (másnál nem hiszem, hogy felbukkanna)

(kikockáztam az énekest, a nyakrésznél látható, hogy nem latex) amúgy bolond lenne, sokkal jobban megizzad benne,

és jóval bonyolultabb a kezelése, sérülékenyebb, dörzsölésre rosszabbul reagál, más az esése, és a gyűrődése is.

Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.05.20 0 0 16681

Ütős volt rendesen!!!

Előzmény: Latex Bond (16679)
Latex Bond Creative Commons License 2019.05.20 0 1 16680

Ha netán valaki nem tudná kapásból behatárolni az anyagfajtákat pusztán az esésük és a testen megnyilvánuló játékuk alapján:

a dzseki és a kesztyű volt a lakk, a body és a nyakpánt volt az átlátszó PVC és a harisnya (vagy esetleg harisnyacsizma?) volt a latex.

Ezt sajnos nem tudtam kikockázni, hogy a csizmarész egybe volt-e applikálva a latex harisnyával ezzel egy latex combcsizmát alkotva vagy egy külön álló bokacsizma volt-e rajta, de majd a nálam rutinosabbak megmondják. :)

Előzmény: Latex Bond (16679)
Latex Bond Creative Commons License 2019.05.20 0 0 16679

Nem rossz - mármint ami a jelmezüket illeti, mert a "zene", amit az izlandiak előadtak, az nagyon nem az én világom -, de engem a grúz-görög énekesnő outfit-je, aki Ciprus színeiben versenyzett az Eurovízión, engem sokkal jobban megfogott. :)

Épp 3 anyagfétisemet elégítette ki a csaj egyszerre, ami valljuk be, elég ritka: latex, lakk és transzparens PVC:

https://www.youtube.com/watch?v=3jCAyvVJVFw

Az a tény, hogy ezeket a cuccokat ilyen érzékkel összepárosította (akár ő, akár a stylist-ja), a szememben máris nyertessé tette - függetlenül attól, hogy az ő dalát sem találtam különösebben megkapónak.

Ez az az eset, amikor a látvány messze túlszárnyalja és az én hallásomban bőven felül is bírálja az akusztikát és az Eurovízió manapság már csak ebben jeleskedik. Illetve jobbára én már csak a fétis vonzatú ruhák látványáért nézem.. :)

 

 

Előzmény: déliszomszéd (16677)
KeMatyi Creative Commons License 2019.05.19 0 0 16678

Leszámítva, hogy ha valakinek nincs énekhangja, akkor torzított mikrofonnal se lesz jó, a zenei alap, és a látvány tetszett :) 

Előzmény: déliszomszéd (16677)
déliszomszéd Creative Commons License 2019.05.19 0 0 16677

Latex, szíjak, szegecsek, indusztriális zene, Eurovízió

https://www.youtube.com/watch?v=U1HNhA-7OEU

KeMatyi Creative Commons License 2019.05.16 0 0 16676

Köszönöm a tippet. Akkor még nyomozok egy kicsit.

Előzmény: quadcore90 (16670)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.05.13 0 0 16674

Mai lakk:

technograd Creative Commons License 2019.05.13 0 0 16673
szylvie Creative Commons License 2019.05.11 0 0 16672

szipus alfonz.neeeeee.:D :D

szipuáááááá.:D :D

Előzmény: technograd (16671)
technograd Creative Commons License 2019.05.11 0 1 16671

A 250 ml-es Palmatex Lemosó és hígító is durva cuccnak tűnik, de mindenki csak próbadarabon tesztelje, és lehetőleg ne úgy mint néhai Szipus Alfonz.

Előzmény: quadcore90 (16670)
quadcore90 Creative Commons License 2019.05.10 0 0 16670
Nemrég rendeltem az eurocasuitstól. Szagra mezei lakkbenzinhigító. Egy próbát megér szerintem. Kriszta tuti mást használ, de ez is működni látszik, csak szagosabb.
Előzmény: KeMatyi (16669)
KeMatyi Creative Commons License 2019.05.09 0 0 16669

Sziasztok!

Milyen itthon is kapható szerrel érdemes zsírtalanítani a latex anyagot ragasztás előtt? Ez valami nitrohigító, vagy benzin, denszesz? Köszönöm előre is.

Külföldi latexruha készítéshez anyagot forgalmazó cégek nem vállalják a postázást sajna, mert gyúlékony anyagról van szó. Köszönöm előre is!

LeggingsMan Creative Commons License 2019.05.05 0 0 16668

L-es Latex nadrágot vennék.Email:kissfec01@gmail.com

technograd Creative Commons License 2019.05.04 0 2 16667

Volt valami extra a partyn, "népek" :) ? Vagy csak a BDSM, a fekete pince, zsaluzott beton, ja, ezt már mondtam, bocs...

 

2000.05.29., szinte az első lementett fétis-képem:

 

technograd Creative Commons License 2019.05.03 0 3 16666

déliszomszéd Creative Commons License 2019.05.01 0 0 16665
Est.r Creative Commons License 2019.05.01 0 0 16664

Ebben biztos vagyok, de azért nem lenne kedvem a fél estét egyedül tölteni, a poharamat szorongatva. :)

Előzmény: KeMatyi (16651)
Est.r Creative Commons License 2019.05.01 0 1 16663

Nekem nagy szerencsém van, mert személy szerint pont kedvelem a BDSM-et, fekete pincét, zsaluzott betont, valamint a fájdalomküszöbön üvöltő industrial-EBM zenét (és az andráskereszttől sem feltétlenül zárkózom el). :) Szerintem semmi hiba a készülékedben, természetesen nem kell a fentieknek mindenképpen összefonódnia a latex- és lakkfétissel. De való igaz, hogy nehéz lehet megtalálnod a neked való rendezvényt. Gondolom, nem vagyunk ilyesmiből sokfélével elkényeztetve, hiszen Magyarországon elég szűk réteget képviselünk.

Ami viszont komolyan kétségbeejtő számomra, az az általad is említett "morbus hungaricus"-jelenség...

Előzmény: technograd (16648)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.04.30 0 2 16662

Igen, igen, ez az!!! Köszönöm Bond a linkeket, pont ilyesmire gondoltam én is. A zene is, a környezet is tuti!!!

Véleményem szerint ilyet Magyarországon is el lehetne képzelni akár egy vidéki welness szállodában. Szezonon kívül talán még megfizethető is lenne. De nyilván mint minden kezdet ez is nehéz volna, vagy pontosabban k...a nehéz...

Előzmény: Latex Bond (16659)
Latex Bond Creative Commons License 2019.04.30 0 0 16661

Le ugyan nem nézek senkit emiatt, mert az eléggé sznob megnyilvánulás lenne a részemről, de tény, hogy nem egy családi büdzsét romba döntő kaland egy hazai dresscode-nak eleget tenni.

Előzmény: TízÉvenemvoltamitt (16657)
Latex Bond Creative Commons License 2019.04.30 0 1 16660

Hidd el, vissza fog az jönni... :)) Sosem tűnik el végleg, ami a génjeinkben kódolva van. ;)

Élethelyzetek változása miatt alább szokott hagyni, de végleg nem tud szakítani vele az, akinek ez nem csupán egy felvett divatszokás vagy a partnere kedvéért "megkedvelt" hobbi, hanem kb. gyermekkortól kezdve (vagy még korábbról) eredeztethető bevésődés.

Előzmény: technograd (16627)
Latex Bond Creative Commons License 2019.04.30 0 2 16659

Van ilyen, csak sajnos még nem kis hazánkban.

A festői Kandersteg-ben évente 1-szer megrendezésre kerülő Eccentric-Fashion Weekend épp egy ilyen "fehér asztalos, diszkrét, elegáns, vacsis, bárzongoristás" buli. Íme egy kis 3 részes ízelítő a 2007-es évi rendezvényükből: 

https://www.youtube.com/watch?v=n1wafNKGloU

https://www.youtube.com/watch?v=qKL4wboHOTw

https://www.youtube.com/watch?v=phY4EIACYGg

Érdemes mindhárom videó végébe belepillantani, mert nem csak a divatbemutatót örökítették meg, hanem pár jópofa életképet is a hétvégi szabadidős tevékenységi lehetőségekről, ami a chalet-ben vár az emberre (pl. a rainware fétis imádóknak is kedveztek egy kis műesővel :) ).

Igaz, én nem a 2007-esen voltam, hanem a 2008-ason, de soha ilyen élményben nem volt még részem, hogy akkor első alkalommal végre nem egy lepukkant indusztriális környezet fogadott. Lehet, hogy már korosodom, de nekem nagyon bejött. És még az sem zavart, hogy mindenféle náció és mindenféle korosztály képviseltette ott magát, sőt ettől vált számomra igazán exkluzívvá az egész.

Noha 2014 óta Annemarie és Heinz minden évben elmondja, hogy tutira ez lesz az utolsó (mivel már idősek a szervezéshez), mégis mindig megrendezik ősszel. És természetesen idén is lesz EF weekend. :)

Jó lenne valami hasonlót is csinálni M.o.-n a BDSM vonatkozásúak mellett, mert szerintem egyáltalán nem lennének konkurensei egymásnak.

 

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16650)
Ian Leder Creative Commons License 2019.04.30 0 1 16658

A '90-s években többször is lehetett találkozni lakknadrágos csajokkal. Nem csak este a bulikban, hanem nappal is. Hátha visszajönnek azok az idők :-)

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16645)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.04.30 0 0 16657

Én mindenkit lenézek, aki egy fétispartyra, úgy megy le, hogy igénytelenül van felöltözve.

Mivel az arcmemóriám jó, csak a nevekkel vagyok bajban, általában szoktam emlékezni az arcokra (és vagy igényesebb ruhákra)

Nem egy nagy lehetetlen az itthoni igényeknek megfelelni.

A klikkesedéssel ugyanígy vagyok, ha valaki egy szellemi szintet nem üt meg nálam, azzal nem barátkozom (nem adok neki kölcsön ruhát stb)

Előzmény: technograd (16648)
technograd Creative Commons License 2019.04.30 0 3 16656

Azért képeket nézegetni szeretek, bár azt egy 4 éves is meg tudja oldani egy mesekönyv segítségével :) .

 

"Drágám, nagyon szexi a nacid, de véletlenül beszorultam alád!"

 

 

Magyar hangja:

 

 

 

Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.04.29 0 1 16655

Ettől függetlenül a 30-as évek jazz melódiáit egy bárzongoristával tudom díjazni! :)

Előzmény: technograd (16653)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!