1:20 eltelik azzal, hogy óvodás szinten csúfolják Maunikát, mert annak randija lesz.
A következő "poén" arról szól hogy Chandlert rajtakapja az anyja önkielégítés közben. De ez mitől vicces? Sőt, kifejezetten szomorú hogy nem tartják egymással a kapcsolatot.
Megjön Rossz, és egyet kell értenek Joeyval: "Mior megjön, engem az öngyilkosság kerülget".
Azon nyavajog hogy elhagyta a nője. Ezzel elmegy úgy 2 újabb perc. De ez miért vicces?
A "csattanó" az lenne, hogy bejön egy menyasszonyiruhás Récsöl - de ez nem az Így jártam anyátokkal, ugyebár.
Majd Récsöl elmondja, hogy "Berri mindigis arra a nagyfejű pasira emlékeztetett a tévéből". És ezerrel jön a konzervnevetés. MIÉRT? Mi a poén itt?
Majd egy spanyol sorozatot néznek, anélkül hogy bármelyikük értene spanyolul. És ez vicces, mert a spanyolok viccesek, mert érthetetlenül beszélnek, éljen a rasszizmus?
Közben látjuk végre milyen emberek is ezek: "Lökd le a lépcsőn, lökd le a lépcsőn!" - hát ilyenek.
Maunika amúgy idióta? Miért nem dobja ki a rákba Récsölt? Ha-ha, vicces, mert Maunika értelmi fogyatékos?
Fíbí egy tökkelütött idióta, aki valószínűleg Lapos Föld Hívő.
Btw, Ross az Maunika pasija, aki cuckold? (azt élvezi ha másokkal szexel a párja)
Csendlernek amúgy mi baja Póllal?
Az is roppant "vicces" hogy Fíbí, bár megkérik rá, nem hajlandó segíteni bútort összerakni. Halálos poén a konzervnevetés alapján.
"A bátyád (Rossz és Maunika tesók? Hajaj) megpróbálhatná eltörni a csaj valamijét. // A lábát?" - Kacag a májam.
Fíbí rokonai és egyéb ismerősei pedig öngyilkosok és bűnözők voltak. Megszakadok a röhögéstől.
Az epizód stáblistapoénja pedig hogy Csendler transszexuálisnak álmodta magát? Ez vmi homofób vicc?
Játszik valaki a Comedy Central Family Friends-játákával? Én jól lemaradtam róla. Mindennap 3 idézetet írnak ki az epizódok vetítése alatt május 20-31 között. Ha jól válaszol a játékos , akkor a fődíj 2 személyes , 4 napos londoni út a Friends Festre! Basszus!
Most néztem meg végig 1 hét alatt, és kezdem nézni angolul.
Nagyon tetszik.
Biztos kiveséztétek már de tele van fordítási hibákkal, pl. 2/14: youre welcome-szívesen
Meg az előtte lévő P résznél a 11 órát időpontnak fordítja irány helyett és az egész szitu poénja veszik el, hogy P úgy viselkedik, mint egy férfi, ezért is mondja, hogy lehetne akár pénisze is.
Az én hibám helyett - én ágyam. stb.
Beleolvastam a fórum elejébe, amikor 1 jó honlapról beszéltetek, az meg van még?
Ahogy Pennynek és Leonardnak sem az Agymenőkben, úgy nekik sem jósolnék hosszú időt. Rachel és Joey olyan jól elvihogtak Ross előadásán (Homo...). Az érzelmeket és intellektust tekintve viszont Rachel magasan Joey felett áll, akihez lehet, hogy inkább a tényleg csak a csirkecuppogtatós csajszi illene. Vagy valamelyik húga >:>
Szóval mindenki tudja az első epizódtól kezdve, hogy össze fognak jönni a végére (de lehet, hogy ezt már csak én gondolom bele), viszont elfogy a beszédtéma és jó eséllyel az intelligensebb fél egyszerűsödik le partneréhez, ha nem akarja őt elveszíteni vagy megbántani...nem tudom, csak magamból indulok ki. Tud az ember alkalmazkodni ezekhez a helyzetekhez alkalomszerűen; magam pl. ha hozzácsapódok a gyerekkori haverjaimhoz kocsmázni, ők utána jellemzően mennek meccsre, egészen más témák jönnek fel, kis szúrkálódások, beszólás, körök a lerészegedésig, egyszerűbb témák és nyelvezet, míg a jelenlegi és volt kollégáimmal és más társaságbéli barátokkal ha találkozom, gyökeresen más élmény.
Ebből csak azt akartam kihozni, hogy a más érdeklődésből adódó helyzetek (fent említett "homo" előadás, vagy Ross elalvása a divatelőadáson) nem tűnnek hosszú távú, tervezhető és kielégítő életnek. Szerintem Rachelnek a két karakter intellektusa között lenne valahol az ideális jelöltje. De mivel régre nyúló közös múltjuk van, ez talán elhomályosul és valóban ők illenek össze. Ezt ugye már fogjuk megtudni :-)
Nekik össze kellett jönniük, enélkül hogy lett volna happy end?
Meg amúgyis, Joey egy hosszútávú kapcsolatban? Nehezen hihető, hiszen minden nőneműt meg.... :)
Nekem érdekesebb ötlet, hogy az egész sorozat csak a drogos Phoebe képzelgése. Sok mindent megmagyarázna, pl. szellemeket lát, hogy tudnak egész nap a kávézóban lötyögni stb. :)