Keresés

Részletes keresés

Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005.07.06 0 0 370
Srácok!
olyan kérdésem volna, hogy van-e valakinek 52 mm-es tele-előtétje? Mindegy hányszoros, az se baj ha 1,5x vagy hasonló. A motorcsónakversenyen szeretném kipróbálni jövő hétvégén.
Előre is köszi.
attila7575 Creative Commons License 2005.07.06 0 0 369
Akkor aug.21. Köszi szépen!
Előzmény: wadr (365)
Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005.07.06 0 0 368
Köszi wadr.
Te merre ütöd el az órákat, hova valósi vagy?
Előzmény: wadr (365)
mullerp Creative Commons License 2005.07.06 0 0 367

Vandras:

 

Ha hallasz minket...

 

Igazak azon infoim, hogy a hetvegen fotostalalkozon voltal Pecs varosaban?

mullerp Creative Commons License 2005.07.06 0 0 366
Sot van egy olyan 'belso' infom, hogy motocross verseny is lesz! Jahhh a Kisteleki Bucsu es Arartounneprol van szo!
Előzmény: wadr (365)
wadr Creative Commons License 2005.07.06 0 0 365

Attila:

Viktor:

 

Boldog Szülinapot!

 

Veterán motoros találkozó tervezett új időpontja Augusztus 21.

Reméljük, ez összejön!

attila7575 Creative Commons License 2005.07.04 0 0 364
Nézelődünk, intézkedünk :)
Előzmény: jiljil (360)
Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005.07.03 0 0 363
Jól beszélsz jiljil, ott leszünk :-))
Megyek Én is. Most már csak azon gondolkozok, hogy be kéne szerezni (kölcsönbe) egy tele-előtétet, mert remélem, hogy hamarosan megérkezik a rendelésem és akkor rá tudnék tenni egy ilyet. Meg hát kíváncsi lennék, hogy mit lehet kihozni így a gépből minőség szempontjából.

Mit össze rohangált ez a teknős a Vadasparkban :-)
Előzmény: jiljil (360)
venge Creative Commons License 2005.07.03 0 0 362
Sétapálca:
venge Creative Commons License 2005.07.03 0 0 361
Én, most egy hónapig nem tudok csatlakozni hozzátok, ugyanis hétközben dolgozom, két hét múlva indulok (két hétre) Görögbe és addig hétvégén össze kell magunkat szedni! Sorry!
jiljil Creative Commons License 2005.07.03 0 0 360
"motorcsónak eb-vb-n remélem tutira ott leszek."
.... leszünk.
Nézz ki egy jó helyet, szerintem a víz szintjéhez minél közelebb, de ha gondolod kimehetünk együtt is, ha visszajöttem Szombathelyről.
A belépőjegyekkel kapcsolatban /ár, szükséges-e az elővétel/ ha valaki tud valamit írja meg.
Előzmény: attila7575 (359)
attila7575 Creative Commons License 2005.07.03 0 0 359
Persze mostmár meg itt a jó idő! A fene egye meg! Mire megyünk holnap dolgozni, megint meleg lesz. Egy dolog vígasztal, hogy a motorcsónak eb-vb-n remélem tutira ott leszek.
Előzmény: mullerp (358)
mullerp Creative Commons License 2005.07.03 0 0 358

Koszi a gratut Attila...

Igazsag szerint szerintem szerencsem is volt ugyanis keves volt a fekvo formatumu kep es szukseg volt ra :-) De lehet hogy tenyleg kiraly vagyok :-)

A veteran motor talalkozot meg ne band, mert elmosta az eso!

Előzmény: attila7575 (356)
attila7575 Creative Commons License 2005.07.03 0 0 357
Egyébként juhé!, mert a július 16-17-i hétvégém szabad, így teljes gőzzel mehet a motorcsónak vb fotózása. Kellene valahonnan kölcsön szerezni egy nikonvégű fényerős telét, de nem tudok senkit, akinek lenne. :(
Megpróbálok egy-két nappal a verseny előtt szétnézni, hogy hol lenne érdemes megállni fotózni, vagyis benézem a helyet.
attila7575 Creative Commons License 2005.07.03 0 0 356
Téged is! Nekem 13-án.


A másik fontos dolog amiért most benéztem: gratulálok neked mullerp, mivel ma egy könyvesboltban megláttam a Fotózz! könyvet, és rögtön ahogy belelapoztam a te egyik képedet láttam meg benne (Tükröződés a parton vagy hasonló volt a címe, sajnos kiment a pontos cím a fejemből). Egy nagyon szép tóparti osztrák kisváros lehet. Két dolog miatt is gratuláció: egyrészt hogy bekerült a képed egy ilyen könyvbe, másrészt pedig azért, mert a kép nagyon jó (na nyilván ezért került be :) )
Örülök ennek a Fotózz! könyvnek. Bizonyítja, hogy az amatőröknek is van mit keresniük a fotózás terén, nem is kicsit!
Előzmény: Viktor (Bcs) (355)
Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005.07.03 0 0 355
Köszi mindenkinek.
Nekem egyébként egészen pontosan 9-én lesz.
Téged is isten éltessen Attila!
attila7575 Creative Commons License 2005.07.03 0 0 354
Köszi mindenkinek!
jiljil Creative Commons License 2005.07.03 0 0 353
Én azért kimegyek a krosszra, ha nem esik!
Holnaptól 1 hétig Szombathely és környéke.
Az ünnepelteknek én is kívánok minden jót!
venge Creative Commons License 2005.07.02 0 0 352
Boldog szülinapot mindkettőtöknek!
attila7575 Creative Commons License 2005.07.02 0 0 351
Azt hiszem én is kihagyom, még mindig esik.
Egyébként nekünk kábé ugyanakkor van a szülinapunk! Boldogot!
Előzmény: Viktor (Bcs) (350)
Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005.07.02 0 0 350
Én most már biztosan nem megyek Hódmezőre dagonyázni ennyi eső után. Jövő hétvégén pedig szülinapom lesz, úgyhogy az is kimarad. Legközelebb 16-17-én találkozunk, addig is szép napos fotóidőt azoknak akik lövöldöznek egyet-kettőt.
attila7575 Creative Commons License 2005.07.02 0 0 349
Szóval akkor vasárnap Hódmezővásárhely, motokrossz? Hány órakor?
jiljil Creative Commons License 2005.07.02 0 0 348
Ja még annyit, hogy a stabil állvány és az türelem elengedhetetlen.
Előzmény: venge (345)
jiljil Creative Commons License 2005.07.02 0 0 347
Pózolt nekünk rendesen a "pofa".
Előzmény: Viktor (Bcs) (344)
jiljil Creative Commons License 2005.07.02 0 0 346
Dióhéjban:
Hosszú expozíciókat kell beállítani /mondjuk 1-3 perc/ teljes rekesz szűkítéssel, illetve "fénycsökkentő" előtétlencsékkel, és várni a jószerencsét -a villámokat.
Előzmény: venge (345)
venge Creative Commons License 2005.07.02 0 0 345

Sziasztok!

Fotózott már valaki villámot? Hogyan kell? :)

Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005.07.02 0 0 344
Egy képkivágás eredménye:


Hasonló képet csináltál jiljil, ha jól emlékszek :-))
Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005.07.02 0 0 343
Köszi jiljil.
Előzmény: jiljil (342)
jiljil Creative Commons License 2005.07.02 0 0 342
Leszállsz Hmvhely Népkertnél és elindulsz Szeged felé a 43-ason. Megfogod hallani, majd látni, hogy hol van!
Remélem nem ázik el nagyon a talaj, mert akkor gimicsimmába kő menni!
Üdv:
Előzmény: Viktor (Bcs) (341)
Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005.07.02 0 0 341
Szia jiljil!
Bocs, hogy az este nem vettem fel a telcsit, de bulizni voltam és a hangos zenétől nem hallottam meg, hogy csörög. Talán holnap már nem lesz eső, legalább is most ezt jósolták. Ha így lesz akkor elmegyek Én is. Pontosan meg tudod mondani, hogy merre van Hódmezőn a krosszpálya?
Köszi.
Előzmény: jiljil (330)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!