Keresés

Részletes keresés

stoki Creative Commons License 1999.06.04 0 0 26
Pedig az lesz a jövő, ha tetszik, ha nem !!!
Előzmény: garage (24)
moon Creative Commons License 1999.06.04 0 0 25
Stoki: csak vicc volt, en maradok a hagyomanyos bringaknal es motorizalt valtozataiknal. Viszont ha van rekumbens linked, betehetned, erdekes.
garage Creative Commons License 1999.06.04 0 0 24
Kösz nem, el tudom képzelni :)
Előzmény: stoki (22)
garage Creative Commons License 1999.06.04 0 0 23
Milyen bicajod van? Alkalmas terepre? Mert akkor hanyagold a beton + az faltot, menj a Pilisbe, millió + egy túraútvonal van, egy térkép 450 péz. De ajánlhatom a Budai hegyeket is, a Hűvösvölgy nagyonjó, a Háromashatárhegyi repcsülőtér felé. Kellenek pontos útvonalak?
Előzmény: John Zero2 (10)
stoki Creative Commons License 1999.06.04 0 0 22
REKUMBENS = hanyattjáró bringa, kell részlet ???
Előzmény: garage (20)
stoki Creative Commons License 1999.06.04 0 0 21
Moonchild !!!!
A smile-t vegyem komolyan, vagy tényleg szereted a "hanyattjárókat"
Előzmény: moonchild (19)
garage Creative Commons License 1999.06.04 0 0 20
ha lehetne magyarul a gyengébbek kedvéért...:)
Előzmény: stoki (18)
moonchild Creative Commons License 1999.06.04 0 0 19
En is kedvelem a rekumbenseket, de leginkabb a kerek nelkuli, nyugagy nevre hallgato fajtat. :) A rendorsegnek meg csak gratulalni tudok a tervezett intezkedeseikhez. A bringasokat nyilvan konnyebb basztatni, mint pl. az Oktogonon a bringautra parkolo taxisokat.
stoki Creative Commons License 1999.06.04 0 0 18
Gyerekek ???

Van köztetek olyan, aki a rekumbenseket kedveli ??? Mert én nagyon ...

stoki Creative Commons License 1999.06.04 0 0 17
Én Pilisbuzi vagyok !!!
Próbáld meg Pilisszentlászló felé, majd a túloldalon a Lepencei fürdőhőz legurulni. Vagy tudnám még a Pilisszentlászló felé vezető úton a hegycsúcsnál van egy pihenő rét. Itt lefordulsz jobbra és egészen a Visegrádi szerpentinig gurulhatsz. Tiszta erdő az egész. Onnan vagy bringával vagy hajóval vissza, vagy ha combos vagy akár hazáig. A nagy kör úgy 80 km, a kicsi 70 km Budapestig. Kell még tipp van egy csomó ...
Előzmény: John Zero2 (10)
FairHaired Creative Commons License 1999.06.04 0 0 16
Vagy pl. a Szentendrei sziget. Kisorosziban freccseztek egy jót.
Előzmény: stoki (9)
John Zero2 Creative Commons License 1999.06.04 0 0 15
zsombi:
Na igen... A szokasos dolog (es szoveg:)
Mennyivel egyszerubb egy biciklist megbuntetni, mint egy tolvajt elkapni ;-)
Amugy kivancsi lennek, hogy a balesetek hany %-at okozza a csengo v. lampa hianya... Szerintem elenyeszot, aki nappal jar biciklivel, annak miert kell lampa?
Amugy meg fek az meg johogy van, anelkul el se lehet indulni...
Előzmény: zsombi (11)
Barracuda Creative Commons License 1999.06.04 0 0 14
"Az összes baleset 3-4 százaléka írható a biciklisek számlájára."
Akkor ideje jól megregulázni őket. A maradék 96-97 százalék igazán nem számottevő.
Nem kellenek ide kerékpárutak. Egy-két bírság oszt majd elmegy a kedvük a kerekezéstől.
Előzmény: garage (13)
garage Creative Commons License 1999.06.04 0 0 13
Itt a fress hír

Fokozottabban ellenőrzik a fővárosi kerékpárosokat, Budapest, 1999. június 4., péntek (MTI)

A BRFK motoros járőrei fokozottabban ellenőrzik az elkövetkező hónapokban a főváros útjain kerekezőket, mert a tapasztalatok azt mutatják, hogy sokan nem tartják be a KRESZ-szabályait, és nem rendelkeznek a kötelezően előírt tartozékokkal sem - közölte a BRFK közbiztonsági igazgatója.
Lapid Lajos ezredes elmondta: a rendőrök eddig elnézőek voltak a kerékpárosokkal, azok szabálysértés esetén általában megúszták figyelmeztetéssel. A nemrégiben kiadott rendőri utasítás szerint azonban szigorúbban ellenőrzik az idegenforgalmi időszakban a bicikliseket.
Hozzátette: szabálysértést követnek el például azok, akik a KRESZ-ben előírt felszerelések (lámpa, csengő, megfelelő fékek) nélkül használják a közlekedési eszközt.
Sok kerékpáros viselkedik felelőtlenül, hiszen gyakran lehet látni olyan esetet, hogy buszok és teherautók szélárnyékát kihasználva közvetlenül a járművek mögött haladnak, veszélyeztetve
ezzel a maguk és mások testi épségét.
A közbiztonsági igazgató szerint nem maradnak ki a fokozott ellenőrzésből a görkorcsolyások és a gördeszkások sem, akikre a gyalogosokra vonatkozó szabályok érvényesek, ám sokszor előfordul, hogy az úttesten bravúroskodnak.
A tavalyi statisztikákból kiderül: a kerékpáros balesetek többsége (26 százalék) az elsőbbség meg nem adása miatt következik be, de dobogós helyezett az elsőbbség meg nem adása induláskor (20 százalék), valamint a párhuzamosan haladó jármű akadályozása (20 százalék) is.
Az összes baleset 3-4 százaléka írható a biciklisek számlájára.

Arduán Creative Commons License 1999.06.04 0 0 12
Pl. Csepel-sziget, Kis-Duna mente.
Előzmény: John Zero2 (10)
zsombi Creative Commons License 1999.06.04 0 0 11
Én azt ajánlanám, hogy vigyázzatok magatokra. Most olvastam az MTI terminálon, hogy a BRFK bekeményít. A bringásokat is igazoltatni fogják, és megbüntetik őket ha nincs a gépen csengő, megfelelő fékek és lámpák.
Tisztára mint a Gazdálkodj okosan-ban.

(Én meg nemsokára ráállok a biciklis névtáblák kisipari gyártására ha-ha!)

John Zero2 Creative Commons License 1999.06.04 0 0 10
Hy!
Na.. akkor kerdes mondjuk:

Bp-rol kiindulva merre lehet bringazni?
kb. 50-60 km-bol kellene kijonni. Szentendre trivialis, de lassan mar unalmas ;-)
Mit ajanlotok?

stoki Creative Commons License 1999.06.04 0 0 9
GYerekek !!!
Ha komoly lesz ez a topic, akkor beindulok, de ha komolytalan, akkor nem fog érdekelni !!! Itt tényleg bringások vannak ..., bár a címe el van cseszve, azért még lehet tutkó. Nem tudom elhinni, hogy nincs téma, hiszen Magyarországon több millió bringa van ...
stoki Creative Commons License 1999.06.04 0 0 8
Most hülyéskedtek, vagy komoly lesz ez a fórum ????
OpiumPapa Creative Commons License 1999.06.03 0 0 7
Mindent bele !!!!!!!!!
Biikli rulez!

OpiumPapa

Csumbe Creative Commons License 1999.06.03 0 0 topiknyitó
Mindent bele !!!!!!!!!
Biikli rulez!

OpiumPapa:: Most hülyéskedtek, vagy komoly lesz ez a fórum ????:: GYerekek !!!
Ha komoly lesz ez a topic, akkor beindulok, de ha komolytalan, akkor nem fog érdekelni !!! Itt tényleg bringások vannak ..., bár a címe el van cseszve, azért még lehet tutkó. Nem tudom elhinni, hogy nincs téma,

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!