Keresés

Részletes keresés

garvan Creative Commons License 2006.11.05 0 0 15
Hali!

Hát kiváncsi leszek, hogy mikor lesztek kész. Nekünk elvileg az első fizetés most lenne nov. vége dec. közepe.
Nektek csúszott, a fizetés is?
Előzmény: filiberto21 (14)
filiberto21 Creative Commons License 2006.11.05 0 0 14

Hello

 

A mi határidőnk szerződés szerint 01.31.......

Mi a 3. ütem első felében vagyunk.

 

Az öt hét csak az első határidőhöz képest van, sajnos lehet több is., mi a 196-os telken vagyunk.

Remélem márciusra azért kész lesznek.

Nektek mikor kell fizetni a szerkezetkész állapotért?

Előzmény: garvan (13)
garvan Creative Commons License 2006.11.03 0 0 13
SZióka!!!!

Nos tehát mi is a 3. ütemben vagyunk valóban és "A" típusú a ház, ti melyik telken vesztek? Akkor szomszédok leszünk. :-)))
Ennyire pontos infóm sajna nincs, de azért jó tudni hogy 5 hét a csúszás.
Bár sejtésem volt a csúszásról mert amúgy is úgy készültünk, na meg a honlapon is az Áprilisi átadás helyett már a 2007 nyara megjegyzés található.
Amúgy valóban tényleg elég olcsó....
Előzmény: filiberto21 (12)
filiberto21 Creative Commons License 2006.10.31 0 0 12

Szóval akkor tietek a 199 telek A vagy D háza, az azért jobb mint a négyes ütem hátulja...

Az az elhanyagolt rész nem olyan vészes, némi betontömb van ott, a kecskés bácsi más tészta nekem se tetszik.

Előzmény: garvan (10)
filiberto21 Creative Commons License 2006.10.31 0 0 11

Hello

 

Mi a 3. ütemben vagyunk. A negyedik ütem házai mögött nem csak kecskék vannak , hanem egy mocsár is. mi azért mentünk inkább a hármasba.

 

Eddig kb 5 hét a késés, de még az augusztusra ígért első ütem sincs kész.

Viszont olcsók...

 

 

Előzmény: garvan (9)
garvan Creative Commons License 2006.09.26 0 0 10
ja bocsi, most nézem csak hogy elírtam, szóval 3. ütemben vettük!
Előzmény: pin-kó (8)
garvan Creative Commons License 2006.09.23 0 0 9
Szia!

Mi a 4. ütemben vettünk, még csak a múlt héten készült el az alapozás.
Ez a terület legvégében található, annak is a szélén!Nemrég kint voltunk és egy kicsit mondjuk elkeseredtünk, mert a terület azon része ahol már nem folynak építkezések, a kecskéket tartó ház előtti terület borzasztó elhanyagolt és nem sok reményt fűzök ahhoz hogy azt rendbe szedik. Elvileg 2007 nyarára lesz kész, hát kiváncsi leszek! És ti saját telken építkeztek? Vagy nektek is valami lakópark szerű lesz?
Előzmény: pin-kó (8)
pin-kó Creative Commons License 2006.09.22 0 0 8

Szia!

 

Hanyadik ütemben épül majd a házad?

Melyik telek az?

Piszokul haladnak az építkezéssel, minden nap mást mutat a lakópark.

Mi is elkezdtük az építkezést, már a lábazatot csináljuk. :-)

 

 

Előzmény: garvan (7)
garvan Creative Commons License 2006.09.19 0 0 7
http://pestimre.redom.hu/
garvan Creative Commons License 2006.09.02 0 0 6
???
garvan Creative Commons License 2006.08.30 0 0 5
Igen ezt az egyet én is megtaláltam! De ezen kívül semmi egyebet! :(
Azt hiszem ez a babanet fórumon van fennt!

De köszönöm szépen! :)
Előzmény: pin-kó (4)
pin-kó Creative Commons License 2006.08.29 0 0 4

Egy másik fórumon találtam, ha esetleg érdekel:

 

"A cég aki a házunkat építette az MBM Kft. Most alapítottak egy új céget, az a neve hogy Redom Invest Kft. (van honlapjuk is www.redom.hu).
Mire kell odafigyelni: már szerődéskötéskor résen kell lenni, javaslok egy jó alapos jogászt megbízni (pl. nem mindegy bruttó vagy nettó nm-ról van szó. Nálunk kisebb lett a lakás 3,4 nm-rel. 280 e ft-os nm árnál ez bizony nem kis tétel) ha bruttó nm szerepelt volna a szerződésben buktunk volna majd 1 millió Ft-ot).
A kivitelezési munkákat végig nyomon kell követni célszerű műszaki szakemberrel felszerelkezni. És hát ez sem garancia, mert mi hiába tébláboltunk mindég az építkezés körül, és megnyugtattak hogy amit csinálnak az úgy jó ahogy van, így is lett hiba bőven. Sajnos penészedünk és minden zaj áthallatszik a szomszédból (amilyen pechesek vagyunk jó zajosakat fogtunk ki ) Most próbáljuk éppen rendezni a penész kérdést, gyanítom hogy szigetelési probléma van a háttérben, csak hát gondolom a cég nem akar mélyen a zsebébe nyúlni, mert egy ilyen nagy ház utólagos leszigetelése nem 2 fillér.
Azt is meg kell nézni hogy hol épül a ház, milyen a környezet, a környék (kizáró ok volt nálunk ha magasfeszültségű vezeték húzódott a házak felett, no meg az is ha a ház mellett robognak a vonatok)

Most hirtelen ezek a dolgok jutottak az eszembe, majd még agyalgok és ami eszembe jut még megírom.

"

 

remélem az eredeti író nem fog megsértődni

Előzmény: garvan (3)
garvan Creative Commons License 2006.08.26 0 0 3
Az első ütemben épülőket láttam is, illetve mi már meg is vettük az egyiket! De azt még nem kezdték el!
Csak azért érdeklődtem mert elég friss a cég most alakult át, és gondoltam hátha megtudok valamit!

Bár jobb szeretnék nem megtudni semmit! :))))
Előzmény: pin-kó (2)
pin-kó Creative Commons License 2006.08.26 0 0 2

Szia!

 

Folyamatosan figyelemmel kísérem az ott zajló munkákat. Szépen és folyamatosan építkeznek. Nekem is azon a területen van telkem, a hét végén, vagy jövő héten kezdjük az alapozást:-)

Láttad az épületeket, vagy csak az interneten nézted?

 

Előzmény: garvan (1)
garvan Creative Commons License 2006.08.25 0 0 1
Továbbra is keresek olyan személyt aki tud valamit erről!

Előre is köszönöm!
garvan Creative Commons License 2006.08.25 0 0 0
Ja ez a Redom Invest Kft. Régen MBM Kft.
www.pestimre.redom.hu
garvan Creative Commons License 2006.08.25 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Tud valaki valamit erről a cégről vagy esetleg van valamilyen tapasztalata?
Vagy van-e esetleg valaki aki ittt vett házat?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!