Keresés

Részletes keresés

Hacsek Creative Commons License 1999.11.04 0 0 232
karlsruhe Creative Commons License 1999.11.04 0 0 231
De a hetvegen megkerdezem a baratnomet. ot 98-ban meg tanitotta.

karlsruhe

karlsruhe Creative Commons License 1999.11.04 0 0 230
Szeva!

Azt hiszem, most pont a Böddine a zigazgato.
de lehet hogy rosszul emlekszem, mert en vegig Lenard ig. ur alatt voltam trefortos.

Adalek: a Lenard unokaoccse az osztalytarsam volt, a Böddine lanya meg a parhuzamos c-be jart.

spirarol nem tudok semmit/nem tanitott/

karlsruhe

Hacsek Creative Commons License 1999.11.04 0 0 229
Mióta a kedvencrendszer van a tasztalon, szerintem az dönti el egy topic sorsát hosszú távon, hányan veszik fel a listájukra.
Előzmény: tosh (228)
tosh Creative Commons License 1999.11.04 0 1 228
jaj, kosz...bocs,hogy ilyen fontos neveket elfelejtek...meg bocs, hogy a mission nem jott ossze es a masodik oldalrol kezdtunk ma is.

egyszer en is lattam, hogy glatz papa es evike a tornaszertarbol jottek ki, raadasul a tornaora kezdete utan 4 egesz perccel, ami fent nevezett tornatanarra nem jellemzo (mindig minden katonas rendben, pontosan, szepen, ahogy a csiga megy a stegen) es mindketto feje voros volt, olyan felizgulasos, de legalabbis felizgulas utani...lehet, hogy egy fujomunka (es akkor ezt nem forditom angolra), de lehet, hogy csak a kosarlabda sargas anyaga kemiajanak megbeszelese esett meg. na, ennel rosszindulatubb kevesbe lehetek, whoops.

a kerdesem meg mindig spira veronika miben/hollete.

Hacsek Creative Commons License 1999.11.04 0 0 227
Tosh!
Bele a fejedbe: Csobod Éva.
Előzmény: tosh (226)
tosh Creative Commons License 1999.11.03 0 0 226
latom szenvedtek, szoval akkor hogy bentmaradjunk az elso szazban elmondom:
dr boddine dr schroth dr agnes dr (ahogy mi hivtuk a kis kemikust) valami iszonytato modon beskatulyazta a nepeket (legalabbis az en koromban) kb. a 0. dolgozatirasunk elott (biztosan fajra, nemre, hajra, szemre, szagra, szarmazasra valo tekintettel) es akkor ehhez rohadtul ragaszkodott is ugy kb. vagy 3 even keresztul (vagyis vegig). jellemzoen ha valaki a "szar" kategoriabol jot irt / felelt akkor az "...biztosan puskaztal lanyom / fiam...vagy sugtak..." es vs.
es a kemiat azt valahogy nagyon nem sikerult neki a nem orvos vagy vegyeszmernok jeloltek fejebe beleoktatni. jellemzoen azt sem tudta, hogy olyan, hogy foszforsavcianiddimetilamidetileszter az letezik-e vagy sem. lehet, hogy csipte a csoret az is, hogy jeles kolleginaja (glatz papa noje, a kemiatanar, akinek a nevet meszes agyamban mar homaly fedi) tartotta mindig a tv-ben a felvetelik utani megoldo-lecket es az ez altal fellepo frusztraciot a tanev soran levezette rajtunk. maris tul sok idot vesztegettem erre.

korner mamarol sokkal jobb velemennyel vagyok. vagyis ez a dolog itt erdektelenne is valik.

aki engem erdekel, az a spira veronika. a korabban pedofilkent titulalt palyatarsa, szinten fantasztikus magyar tanar (szinten sajat kutfobol, ala sipos)...es egy bizonyos arany janos verset sosem tudott siras nelkul felolvasni. nem tom meg tanit-e, mert tudom hogy egy idoben a demszky beszervezte a varoshazara.

akkor hat remelem bentmarad(t)unk.

Hacsek Creative Commons License 1999.11.03 0 0 225
Az biztos, hogy Körner mama nagy élmény volt.
Előzmény: evad (223)
evad Creative Commons License 1999.11.03 0 0 224
Én most logoffolok, de holnap reggel nehogy a második oldalon találjam a topicot!
Hacsikám, kitartás! Ameddig gépközelben vagy, addig éltessed a topict.
A viszontírásra.
evad Creative Commons License 1999.11.03 0 0 223
Annyira rossz tanár volt, hogy már jó.
Egyébként a Schróth Lajos nevű egykori újpesti balszélsőnek (ma Kerület-edző) az unokatezsvére. Ez volt a legnagyobb erénye. De szerettem, mert iszonyú kedves volt és jóindulatú. Viszont sosem szerettem meg a kémiát.
Pedig...
Hacsek Creative Commons License 1999.11.03 0 0 222
Ja, megvan. Mi van (volt) vele?
Előzmény: evad (221)
evad Creative Commons License 1999.11.03 0 0 221
Én se, de azt gondolom, ezzel a kis intermezzóval sikerült elriasztani a népeket a topictól.
Ki emlékszik dr. Böddiné dr. Schróth dr. Ágnesre?
Hacsek Creative Commons License 1999.11.03 0 0 220
Azt én nem tudhatom, evad, DE ÉN NEM VAGYOK!!
Úgyhogy ne reménykedj!
Előzmény: evad (219)
evad Creative Commons License 1999.11.03 0 0 219
Miből gondolod, hogy nem vagyok meleg?
TESSÉK EZT KIMODERÁLNI!!!!!!!!!!
Hacsek Creative Commons License 1999.11.03 0 0 218
Aha, szóval dave lettél volna. Jó, akkor nem udvarolok.
Előzmény: evad (217)
evad Creative Commons License 1999.11.03 0 0 217
Én ugyan nem tudom, mi a baj a régi tanár-sztorikkal, de ha ez kell a topic életben maradásához, hát akkor hagyjuk őket.
ON OFF (Gerard Depardieu, Una pura formalita)
Hacs, ha valóban nem vagy benne biztos, hogy fiú vagyok-e vagy lány, akkor most klikkelj oda a Honnan jött a nick-neved (vagy vmi hasonló) c. topicra, ha jól rémlik, már Te is jártál arra.
ON ON (...)
Előzmény: Hacsek (213)
Hacsek Creative Commons License 1999.11.03 0 0 216
Szia Szezso!
Hát persze, Kulcsár Bundi!!
Elsőben engem is tanított, tényleg mókamikire vette a figurát sokszor.
Aztán másodév elején az első órára undorodó pofával jött be, és nem volt hajlandó tanítani az osztályt (valami bérvitája volt Hontival meg a feleségével is összebalhézott). Ez így ment pár hétig, aztán ofői segédlettel lecserélték Tasnádiné Emőkére.
Előzmény: Szezso (214)
Pipacs Creative Commons License 1999.11.02 0 0 215
Kedves Evad es Hacsek!
Most, h mar nem arrol van szo, h melyik tanar milyen vicceset mondott 12 evvel ezelott, es h mi volt Doberdonal, kedvet kaptam. Cserebe eloszor is
1. megmondom, h rendszeresen latom Krupp Belat a bp-i ejszakaban - ami nekem igen nagy fajdalom, mert soha nem koszon /vissza/, raadasul csak az utobbi par evben nem. Altalaban copfja van, filmfesztivalokon, "alternativ" helyeken fordul elo. Szociologiat /is?/ hallgatott egyebkent, ugy tudom. Ha Evad megis no, megnyugtatom, h KB-t ritkan latni novel /marmint ilyen egyetlen, allandoforma novel/.
2. Ez nagyon klassz lenne, Sipos Pali verselemzeseit targyalni. Nekem eletemben ket orat tartott, helyettesitokent, egy angolt es egy irodalmat, mindkettore maig emlekszem. Utobbit fel is szoktam idezni magamban: A sem emlek, sem varazslatot elemeztuk, es az tenyleg forradalmi volt! /ti. az elemzes/.
Udv Pipacs 81-85
Szezso Creative Commons License 1999.11.02 0 0 214
Kicsit belterjesek lettetek. Ez is a Treffort hatása?
Emlékszik valaki egy Kulcsár András nevű fizikatanárra? Minket elsőben tanított, bár nem igazán fizikára. Példaképe József A. volt, aki mindent maga akart kipróbálni, még a saját ürüléke ízét is (sorry). Kulcsár tanár úr is ...
Nekem ötöst adott, mert az osztályból én tudtam egyedül, hogy mi volt Bukfenc bohóc híres szlogenje.
Hacsek Creative Commons License 1999.11.02 0 0 213
Ja, te is!
De végül is a múltkor nem tisztáztuk megnyugtatóan a nemi hovatartozásodat!
Éva vagy tényleg?
Előzmény: evad (212)
evad Creative Commons License 1999.11.02 0 0 212
Hacsek!
Drága vagy!
Előzmény: Hacsek (211)
Hacsek Creative Commons License 1999.11.02 0 0 211
Tegezzél nyugodtan, evad!
Előzmény: evad (210)
evad Creative Commons License 1999.11.02 0 0 210
Drága Hacs!

Lassan csak mi vagyunk itt, kettesben, bocs az orángutánért, de valami jó vadnaisat próbáltam szülni.
Akit így hívnak, mint magát, az készüljön föl arra, hogy magával szemben mindenki potenciális Sajó.
Bár...
Én szívesebben játsztam mindég Hacseket.
Üdv.
evad

Hacsek Creative Commons License 1999.11.02 0 0 209
Kedves vagy, evad!
Én büszke vagyok a főemlŐSökre, bár a gorillának jobban örültem volna. (:-))

Igen, igazából a tiédet is ki kellett volna szedni, mert így furcsa. Ha akarod, kérheted a moderátort (a saját hozzászólás törlését mindenki kérheti, indoklás nélkül).

Előzmény: evad (207)
Hacsek Creative Commons License 1999.11.02 0 0 208
Kedves zigzag!
Kb. ott a határ, hogy a magyar jog szerint valaki akkor bűnös, ha ezt bíróság jogerősen kimondja.
Ha te valakiről nyilvánosan olyat állítasz, hogy
törvénybe ütköző cselekedetet hajtott végre, az jogerős ítélet hiányában AKKOR IS rágalmazás, ha egyébként igaz.
Tehát ha úgy vesszük, a hozzászólásodat a te saját érdekedben törölték.
Előzmény: zigzag (206)
evad Creative Commons License 1999.11.02 0 0 207
Hacsek, maga olyan hülye mint egy orángután uzsonnaidőben.
R.B. mondta, amikor a lemezről, amit Laci rakott föl, megszólalt Babits, amint a saját versét szavalja.

Furcsa ez a moderálás, mer az enyém ugye fennmaradt, most mindenki azt gondol, amit akar.
zigzagnak 1ébként nem jósolok nagy jövőt a Tasztalon, lásd előző hozzáaszólását...

zigzag Creative Commons License 1999.11.02 0 0 206
kedves hacsek!

szeretném, ha értelmeznéd számomra, hogy mik a nyilvánosság elé tárás határai... a fogalom tág ugyanis, és kíváncsi lennék, hogy ez miért nem fér bele

akár mailen is, mert hogy a kérdés és a válasz is kezd már-már offtopic lenni

üdv

Előzmény: Hacsek (204)
zigzag Creative Commons License 1999.11.02 0 0 205
kedves hacsek!

szeretném, ha értelmeznéd számomra, hogy mik a nyilvánosság elé tárás határai... a fogalom tág ugyanis, és kíváncsi lennék, hogy ez miért nem fér bele

akár mailen is, mert hogy a kérdés és a válasz is kezd már-már offtopic lenni

üdv

Előzmény: Hacsek (204)
Hacsek Creative Commons License 1999.11.02 0 0 204
Kedves zigzag!
Neked is igazad van, persze.
De be kell látnod, hogy van egy bizonyos határa a nyilvánosság elé tárható dolgoknak.
Amit te leírtál egykori barátomról, az engem eléggé meglepett egyébként.
Előzmény: zigzag (203)
zigzag Creative Commons License 1999.11.02 0 0 203
csak visszatérve egy szóra...

azt azért nem árt tudni, hogy ez is hozzátartozott a treforthoz. nyilván van egy csomó ember, aki tudna erről mesélni, ugyanúgy, ahogy a lopós ries-ről, vagy a csajozós glatzról.

persze a sipos-sztori csak egy kis adalék az egészhez, mármint mindahhoz, ami a trefortban történt.

aki el akarja hinni, elhiheti, aki nem, az nem.

mindegy...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!